Jump to content

חיפה - מכבי | הכי..

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, oshri1992 said:

הכי מעצבן שאתה יודע שבן שהר, מוחמד עלי וטיבי היו יכולים לשנות מאטד את איך שזה נראה

לא הייתי מביא את בן שהר גם בחינם

מסכים שעלי מוחמד וטיבי היו צריכים להיות שלנו

3 דקות לפני, oshri1992 said:

הכי מעצבן שאתה יודע שבן שהר, מוחמד עלי וטיבי היו יכולים לשנות מאטד את איך שזה נראה

מסכים, סהר לא רע בכלל והיה על המדף, עוד פספוס שלנו.

יונתן כהן לא עושה סבוטאז׳ אגב, זה השחקן. אני מת עליו. נתן גולים גדולים ורגעים יפים, אבל בשטף המשחק אף פעם לא היה שחקן ולא יהיה. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

כשקבוצה עם תקציב עתק , שיצאה ממגבלות פייר פליי לא רוכשת שחקנים כי היא רוצה ללכת על הצערה, וזו קבוצה שהציפיות ממנה הן תמיד בשמיים אז כן - זה מתבקש לחלוטין להגיד את זה לקהל בצורה זו או אחרת.

העניין הוא שבמכבי לא מדברים אף פעם. לטוב ולרע. ועכשיו, אולי, זה לרע.

אני לא אחת ולא פעמיים שמעתי/קראתי הסברים של שמעון מזרחי (כשעוד היה באמת הראש של מכבי-סל) על הכיוונים של הקבוצה, לכאן או לכאן. וזו סתם דוגמה מהראש מהרגע.

מיץ' זה לא שמעון. לטוב ולרע. אני לא מכיר הרבה מועדונים אם בכלל שהיו מוציאים הודעות כאלו לאוהדים, אולי חוגג סטייל. זה לא מכבי של מיץ', כמו שלא הוציאו בתחילת הדרך כשמיץ' הפך אותנו מסמרטוטים לשליטי הליגה. במכבי תמיד ישאפו לאליפות אבל יש עונות שמראש אתה רואה שאנחנו לא שם. 

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

לא הייתי מביא את בן שהר גם בחינם

מסכים שעלי מוחמד וטיבי היו צריכים להיות שלנו

אחי יש לנו חלוץ איד בסגל עם מקום אחד לזר

12 דקות לפני, Originals said:

והכי עצוב? לאף אחד מהשחקנים לא אכפת

מספיק עם השטות הזו. אם תעלה 11 מהפנטיקס שהכי אכפת להם הם לא ינצחו. זה לא עניין של רצון, אנחנו פשוט לא טובים. דווקא השחקנים יחסית נלחמים ומתעצבנים, הם לא אפטים למצב.

1 דקה לפני, snufkin said:

מיץ' זה לא שמעון. לטוב ולרע. אני לא מכיר הרבה מועדונים אם בכלל שהיו מוציאים הודעות כאלו לאוהדים, אולי חוגג סטייל. זה לא מכבי של מיץ', כמו שלא הוציאו בתחילת הדרך כשמיץ' הפך אותנו מסמרטוטים לשליטי הליגה. במכבי תמיד ישאפו לאליפות אבל יש עונות שמראש אתה רואה שאנחנו לא שם. 

שמעון הוא דוגמה אחת, מהראש. היו עוד.

ושוב, אתה לא יכול לקחת קבוצת על במונחי הליגה שלנו, לפרק אותה, לא להביא שחקנים כשיש לך תקציב עתק ואתה מועדון צמרת קבוע, ולהעלם מתחת לראדאר והקהל אמור לנחש מה קורה.  לדעתי, כאמור.

זו העונה הראשונה בתקופת ג'ורדי והלאה שאתה רואה שאנחנו לא שם

עד היום כל עונה, גם שבאר שבע שלטה היינו חזקים

Just now, החתול הצהוב said:

שמעון הוא דוגמה אחת, מהראש. היו עוד.

ושוב, אתה לא יכול לקחת קבוצת על במונחי הליגה שלנו, לפרק אותה, לא להביא שחקנים כשיש לך תקציב עתק ואתה מועדון צמרת קבוע, ולהעלם מתחת לראדאר והקהל אמור לנחש מה קורה.  לדעתי, כאמור.

יביאו שחקנים קרציה.

נו מה אתה אומר? לחטוף פה 4 היה מופרך? 

זה לא כוחות כמו שלא היה פה אף פעם מאז שג'ורדי נחת פה.

אני אוהב את גולדהאר, אוהב אבל הוא חייב לשנות פאזה, ההימור על ואן לויבן לא הולך להצליח..הגנב דעת הזה חייב לחזור לנוער או לא להיות במכבי, חד וחלק..מהפכת הצעירים סטיל איווניר כבר נכשל, צריך לשלב 2-3 צעירים, לא את כולם במכה וצריך לצרף 5-4 שחקנים, במצב הזה לא בטוח שעוברים את המונטנגרים.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

נו מה אתה אומר? לחטוף פה 4 היה מופרך? 

זה לא כוחות כמו שלא היה פה אף פעם מאז שג'ורדי נחת פה.

כן, לא חטפנו 4 ולא היינו חוטפים 4. זה הפער בין הקבוצות, חיפה רמה מעל ומנצחים בקלות אבל לא יביסו, כי  יש לנו עדין איכות מסויימת בפן ההגנתי (לאו דווקא חוליית ההגנה עצמה) ובגלל שחיפה לא באמת אריות. ב"ש בגדולתה היו הרבה יותר טובים

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם היינו מנצחים בטעות אז היו גונבים דעת שאנחנו טובים, נקווה לפחות שההפסד יזיז משהו אצל מקבלי ההחלטות.

יעלו עם ייני במקום פיבן משחק הבא, זה מה שיעשו.

2 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

אתה הלוזר הכי גדול בפורום.

אבויה, תחזור לאילומינטי ולשאר ענייני הקונספירציות שלך.

אתה לא כאן בכלל. סוף יולי ולא הגיעו שחקנים. כלום. אחרי מחנה אימון. שחקנים חדשים צריכים זמן להתאקלם. אנחנו בבעיה רצינית כרגע ומי שלא רואה את זה עיוור.