Jump to content

חיפה - מכבי | הכי..

Sawyer

Recommended Posts

לא היתה לי ציפיה מיוחדת מהמשחק הזה

לצערי הרב אין פה שום חומר לאליפות, אם לא התחזקו ב4-5 שחקנים במהרה הגיע הזמן שיבינו את זה שם, לא מבין את זה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לא היתה לי ציפיה מיוחדת מהמשחק הזה

לצערי הרב אין פה שום חומר לאליפות, אם לא התחזקו ב4-5 שחקנים במהרה הגיע הזמן שיבינו את זה שם, לא מבין את זה.

אל תדאג

תיכף פיבן מבשל לריקן בראבונה שדופק מספרת מה16 לחיבור 

רחמים על חלאיילה. בקצב הזה הוא עוד ירצה לחזור לסכנין, שם עוד יוצאים למתפרצת מדי פעם...

כשהמוסר הכי טוב שלנו על המגרש זה גלזר, ברור שלא מצליחים לפתח התקפה אחת נורמלית. לא מבין מה פיבן וריקן עושים (שוב) בהרכב. תנו לילדים לשחק. קשה לי לראות איך שחר ובר כהן ייתנו פחות מזה. גם אם כן, לפחות שירוויחו קילומטראז'.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

רחמים על חלאיילה. בקצב הזה הוא עוד ירצה לחזור לסכנין, שם עוד יוצאים למתפרצת מדי פעם...

כשהמוסר הכי טוב שלנו על המגרש זה גלזר, ברור שלא מצליחים לפתח התקפה אחת נורמלית. לא מבין מה פיבן וריקן עושים (שוב) על המגרש. תנו לילדים לשחק. קשה לי לראות איך שחר ובר כהן ייתנו פחות מזה. גם אם כן, לפחות שירוויחו קילומטראז'.

את שחר כן, קארצב לא היתי נותן לו דקה בחודשים הקרובים.

אין מה להשוות באיכויות ביננו לבין חיפה, במזל לא סיימנו עם 2 חתיכות ברשת. מה שחס3 לנו בעיקר זה יצירתיות, גם בקישור וגם באגף, הרבה לפני חלוץ (שגם הוא חסר). שיתן לילדים לשחק, מה כבר יש להפסיד? גם ככה אנחנו חושך

לא קל לצפייה.

לא ציפיתי למשהו אחר, אבל לפחות לתגובה כלשהי של המאמן, מקווה שנראה במחצית תגובה, אפילו תגובה טקטית.

אצילי מטייל לו שם באגף כי רוב הזמן הוא פשוט לבד וללא הפרעה כי יונתן כהן לא נמצא באגף ויורד להגנה לעזור למגן.

יונתן פרש כבר ושכח להודיע, אפילו אלמוג יהיה יותר טוב. פיבן לא אשם, המאמן שהציב אותו שם אשם. גם גררו וג׳ראדלש לא תורמים כלום.

מהצד החיובי זה סאבוריט, סאבוריט וסאבוריט. עשה דריבל ענק על ההתחלה והיחיד שיכול על אצילי הכלב.

ליאני כזה טיפש…

Just now, snufkin said:

אין מה להשוות באיכויות ביננו לבין חיפה, במזל לא סיימנו עם 2 חתיכות ברשת. מה שחס3 לנו בעיקר זה יצירתיות, גם בקישור וגם באגף, הרבה לפני חלוץ (שגם הוא חסר). שיתן לילדים לשחק, מה כבר יש להפסיד? גם ככה אנחנו חושך

לא מסכים שחושך, מחצית בסדר יחסית. 

עם 3 נגרים באמצע אין הרבה מה לעשות, אבל מצד שני יש אמצע חזק

1 דקה לפני, Keano said:

לא מסכים שחושך, מחצית בסדר יחסית. 

עם 3 נגרים באמצע אין הרבה מה לעשות, אבל מצד שני יש אמצע חזק

מה בדיוק בסדר?

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

מה בדיוק בסדר?

עמדנו טוב, אינטנסיביות טובה, למרות החסרונות חיפה לא באמת שלטה פה.