Jump to content

רשמים מהתיקו מול סוטייסקה בחוץ | תוצאה סבירה בהתייחס לנסיבות, חייבים לעבור בבית.

Sawyer

Recommended Posts

המשחק הזה ביאס לי ת'תחת שהלכתי לישון ישר, לא היה לי עצבים להתעסק במה שראיתי.

ממועדון מנוהל ברמות הכי גבוהות, כל התפקידים היום זאת התפשרות, מנכ"ל, מאמן, מנהל מקצועי - ואם יש מערכת סקאוטינג, לפטר מייד!

טננבאום

סבוריט הרננדז נחמיאס גרלדש

גלזר גולסה 

?(דביטון/קניקובסקי)

איילון/?(ציבוטה/קניקובסקי)  גררו

חליילאה/?

למכור את יונתן, להביא שלושה שחקנים לעמדות סימני השאלה (לטעמי השמות בסוגרים ריאלים, רק שאלה של מחיר) ולרוץ עם השלד הנ"ל.

וכמובן, להתפלל לרפואתם הממושכת של גלזר וגולסה.

בכל קונסטלציה אחרת, לא רואה אותנו פקטור העונה בליגה וחבל, כי זה בהחלט אפשרי.

*אם נרוויח שחקן צעיר שכרגע בגדר סימן שאלה כגון עידו שחר או מירושי, מה טוב, לא הייתי בונה על זה.

1 hour ago, Ronaldo De Lima said:

טננבאום

סבוריט הרננדז נחמיאס גרלדש

גלזר גולסה 

?(דביטון/קניקובסקי)

איילון/?(ציבוטה/קניקובסקי)  גררו

חליילאה/?

למכור את יונתן, להביא שלושה שחקנים לעמדות סימני השאלה (לטעמי השמות בסוגרים ריאלים, רק שאלה של מחיר) ולרוץ עם השלד הנ"ל.

וכמובן, להתפלל לרפואתם הממושכת של גלזר וגולסה.

בכל קונסטלציה אחרת, לא רואה אותנו פקטור העונה בליגה וחבל, כי זה בהחלט אפשרי.

*אם נרוויח שחקן צעיר שכרגע בגדר סימן שאלה כגון עידו שחר או מירושי, מה טוב, לא הייתי בונה על זה.

בנאדם שחושב שאחרי שנמכור פה שחקן נביא 3 במקומו, כנראה עישן חומר טוב

לפני7 שעות , אלק נילאש said:

כנראה שהייתה גם בעיה בחומר השחקנים. אני יכול לתת לך "סקופ" משיחות שלי, אישית, עם שחקנים שדוניס הייתה בעיה גדולה לקבוצה. 

אני עדיין לא בטוח שפטריק טוב על בכר דרך אגב.

הוא לא טוב על בכר.

כשבכר היה חופשי ואיביץ' בדיוק עזב,אני מאוד רציתי אותו(גם היה נוקאאוט לקופים,גם היה מאלץ להמשיך עם מיסטר בלבול/להמר על ישראלי אחר כי אצל אנסי הפורמט של מאמן זר באמת לא מצליח במיוחד.)

יש לי את החששות שלי לחזרה לפורמט של מאמן ישראלי,אבל מצד שני חוץ ממנו אין אף ישראלי שהוא מאמן בהגדרה ולא מורה לספורט).

למרות מגמת הקיצוצים בצוות המקצועי והישראליזציה שלו אני לא רואה שם ישראלי שרלוונטי אלינו אז כמעט כל שנה נאלץ לשוטט בשוק המאמנים הזרים(רחב וטוב אבל זה לבחור מחט מתוך ערמת שחת).

לפני7 שעות , Eli basa said:

נכון אבל אם המטרה שלך היא להריץ צעירים מוכשרים בשביל העתיד ואתה מוכן לשלם על זה בהווה למען ההמשך, אז תן להם לשחק. 

ברגע שאתה משחק עם ה"ריקנים" ולא עם אותם חבר'ה צעירים מוכשרים זה לא לפה ולא לפה. 

בשביל זה יש לנו קבוצת בת או מושאלים

אנחנו מכבי ת"א , לא הפועל עכו.

אם ואן לויבן הצליח לשכנע את מיץ' שלא חשוב התוצאות אלא הדרך כמו בנוער, המצב רע.

אגב היתי מקבל את זה אם היה פה דרך, לא עברת את החצי מול קבוצה ברמה של בני ריינה , על איזה דרך האיש הזה מדבר? 

6 דקות לפני, erantheking21 said:

בשביל זה יש לנו קבוצת בת או מושאלים

אנחנו מכבי ת"א , לא הפועל עכו.

אם ואן לויבן הצליח לשכנע את מיץ' שלא חשוב התוצאות אלא הדרך כמו בנוער, המצב רע.

אתה רואה את המגמה  הוא הצליח לשכנע אותו. יש לי חשש גדול מזה, שאת מיץ' לא מעניין הפן המקצועי המיידי, אלא יותר התרומה לקהילה, הערכים ולכן זה מתחבר להשקעה באקדמיה ובצעירים גם אם זה יבוא על חשבון 2-3 עונות של דשדוש בשיפולי הצמרת עד שדברים יתחברו

Just now, snufkin said:

אתה רואה את המגמה  הוא הצליח לשכנע אותו. יש לי חשש גדול מזה, שאת מיץ' לא מעניין הפן המקצועי המיידי, אלא יותר התרומה לקהילה, הערכים ולכן זה מתחבר להשקעה באקדמיה ובצעירים גם אם זה יבוא על חשבון 2-3 עונות של דשדוש בשיפולי הצמרת עד שדברים יתחברו

אני לא יודע איך להגיד את זה,אבל זה תרחיש יותר מהגיוני(כשמיטש בא לרכוש את מכבי הוא בהתחלה רצה רק את הנוער ושהבוגרת תישאר אצל שניידר אבל שוכנע איכשהו לקחת את הקבוצה כולה עליו) והוא גם הצהיר בקולו הרבה מאוד פעמים בדיוק על הרצון החד משמעי שלו לשים את מה שתיארת בפוקוס בנקודת זמן כלשהי והלאה ממנה.

3 דקות לפני, snufkin said:

כרגיל אתם מגזימים, רק בעונה שעברה העיף מאמן הביתה אחרי סיבוב אחד.

מדהים שאחרי עשור עדיין צריך לפקפק בדרך, עם 20K מנויים יש מחוייבות בכל עונה להילחם על כל התארים וזה גם מה שיקרה,

כדי להבין את דרך הניהול של מיטש צריך סבלנות וראייה ארוכת טווח מה שאין להרבה אנשים, במיוחד פה בארץ.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני לא יודע איך להגיד את זה,אבל זה תרחיש יותר מהגיוני(כשמיטש בא לרכוש את מכבי הוא בהתחלה רצה רק את הנוער ושהבוגרת תישאר אצל שניידר אבל שוכנע איכשהו לקחת את הקבוצה כולה עליו) והוא גם הצהיר בקולו הרבה מאוד פעמים בדיוק על הרצון החד משמעי שלו לשים את מה שתיארת בפוקוס בנקודת זמן כלשהי והלאה ממנה.

אני מסכים. אני גם לגמרי מבין אותו, הוא הגיע כפילנטרופ יהודי-ציוני ולא כמישהו עם חיידק של כדורגל (הוא בכלל לא הכיר לעומק או אהב את הספורט הזה לפני שרכש את מכבי) והוא לא מהסוג של חולי הפרסום שישפכו מליונים רק כדי להצטלם (סטייל שחיים וכו'). לכן התרחיש בהחלט הגיוני, השאלה מה תהיה תגובת הקהל (עוד לא התחלנו וכבר הקהל לוחץ מאוד) והאם הלחץ מהקהל ישפיע על קנדה

Just now, snufkin said:

אני מסכים. אני גם לגמרי מבין אותו, הוא הגיע כפילנטרופ יהודי-ציוני ולא כמישהו עם חיידק של כדורגל (הוא בכלל לא הכיר לעומק או אהב את הספורט הזה לפני שרכש את מכבי) והוא לא מהסוג של חולי הפרסום שישפכו מליונים רק כדי להצטלם (סטייל שחיים וכו'). לכן התרחיש בהחלט הגיוני, השאלה מה תהיה תגובת הקהל (עוד לא התחלנו וכבר הקהל לוחץ מאוד) והאם הלחץ מהקהל ישפיע על קנדה

לא השפיע בשנים קודמות ולא ישפיע גם עכשיו.

אגב, לא רואה בזה שהוא פילנטרופ או משהו כזה, זה עסק לכל דבר מבחינתו והוא ווינר שמשקיע כדי להצליח.

1 דקה לפני, Keano said:

כרגיל אתם מגזימים, רק בעונה שעברה העיף מאמן הביתה אחרי סיבוב אחד.

מדהים שאחרי עשור עדיין צריך לפקפק בדרך, עם 20K מנויים יש מחוייבות בכל עונה להילחם על כל התארים וזה גם מה שיקרה,

כדי להבין את דרך הניהול של מיטש צריך סבלנות וראייה ארוכת טווח מה שאין להרבה אנשים, במיוחד פה בארץ.

הרבה מרבים להשתמש בתירוץ של ההבדל בין הארץ לעולם. תן לי בבקשה דוגמא לבעלים מסוג מיץ בעולם. אני מת על מיץ' ומעדיף אותו בכל יום נתון אבל להגיד שזה קשור להבדלים בין הארץ לעולם זה להתייפייף ולעצום עיניים. בכל מקום בעולם הקהל לוחץ לרכש, רוב הבעלים הם כאלו שיש להם את החיידק של הכדורגל ולכן גם תאווי רכש והצלחות מיידיות. קח את הקבוצות הכי גדולות בעולם ותראה. מיץ' הוא לא בעלי כדורגל טיפוסי בכל קנה מידה

2 דקות לפני, snufkin said:

הרבה מרבים להשתמש בתירוץ של ההבדל בין הארץ לעולם. תן לי בבקשה דוגמא לבעלים מסוג מיץ בעולם. אני מת על מיץ' ומעדיף אותו בכל יום נתון אבל להגיד שזה קשור להבדלים בין הארץ לעולם זה להתייפייף ולעצום עיניים. בכל מקום בעולם הקהל לוחץ לרכש, רוב הבעלים הם כאלו שיש להם את החיידק של הכדורגל ולכן גם תאווי רכש והצלחות מיידיות. קח את הקבוצות הכי גדולות בעולם ותראה. מיץ' הוא לא בעלי כדורגל טיפוסי בכל קנה מידה

אין הרבה כמו מיטש בעולם באמת, לפחות ממה שאני מכיר.

אני גם מבין שאוהדים לחוצים על רכש בכל מקום אבל האופי הישראלי יותר חסר סבלנות, זה נמצא בכל מקום.

מה שמשנה בסוף זה ההישגים שהקבוצה מביאה, לא רכש כזה או אחר.

1 דקה לפני, Keano said:

אין הרבה כמו מיטש בעולם באמת, לפחות ממה שאני מכיר.

אני גם מבין שאוהדים לחוצים על רכש בכל מקום אבל האופי הישראלי יותר חסר סבלנות, זה נמצא בכל מקום.

מה שמשנה בסוף זה ההישגים שהקבוצה מביאה, לא רכש כזה או אחר.

מסכים עם השורה התחתונה, השאלה אם מיץ' רואה בהישגי הקבוצה הבוגרת כמטרת העל? לאור האופי המיוחד של מיץ' והמטרות שלו, אני בכלל לא בטוח, למרות שברור לי שהתוצאות עצמן חלומיות מאז שהגיע ץ, מקווה שזה ימשיך כך

Just now, snufkin said:

מסכים עם השורה התחתונה, השאלה אם מיץ' רואה בהישגי הקבוצה הבוגרת כמטרת העל? לאור האופי המיוחד של מיץ' והמטרות שלו, אני בכלל לא בטוח, למרות שברור לי שהתוצאות עצמן חלומיות מאז שהגיע ץ, מקווה שזה ימשיך כך

ברור שזו המטרה, איזה עוד אינדיקציה יש לזה שהעסק מצליח? אין שאלה בכלל.

22 דקות לפני, snufkin said:

2-3 עונות דשדוש? עם הכדורגל שאנחנו רואים כרגע זה לא דשדוש זה צניחה חופשית

4 דקות לפני, Keano said:

ברור שזו המטרה, איזה עוד אינדיקציה יש לזה שהעסק מצליח? אין שאלה בכלל.

בעיניים של מיץ'? תרומה לקהילה, ערכים, טיפוח הנוער וכו'. הוא לא רואה במכבי עסק כי אם היתה עסק הוא לא היה נכנס כשהוא מפסיד כל שנה עשרות מליונים

Just now, snufkin said:

בעיניים של מיץ'? תרומה לקהילה, ערכים, טיפוח הנוער וכו'. הוא לא רואה במכבי עסק כי אם היתה עסק הוא לא היה נכנס כשהוא מפסיד כל שנה עשרות מליונים

העשור האחרון מוכיח אחרת, גם כל הדברים שאמרת אבל לא על חשבון הישגיות.

הוא נשאר כי הוא נהנה מזה, אבל כמו כל עסק הוא שואף בסוף להתקדם ולייצר עוד הכנסות ואולי להיות רווחי (בשביל מכבי, הוא לא צריך את הכסף הזה) גם אם זה ייקח עוד 20 שנה.

11 דקות לפני, snufkin said:

ברור שזו מטרת על שלו,וגם ברור שהחיזוק יגיע והקבוצה תשתפר.

Just now, Keano said:

הוא נשאר כי הוא נהנה מזה, אבל כמו כל עסק הוא שואף בסוף להתקדם ולייצר עוד הכנסות ואולי להיות רווחי (בשביל מכבי, הוא לא צריך את הכסף הזה) גם אם זה ייקח עוד 20 שנה.

שוב, אני מסכים שהתוצאות היו עד עכשיו פנטסטיות. ועדין, בעיניים של מיץ' יש כנראה סדר עדיפויות אחר מאשר שלך ושלי ושל אוהד מכבי ממוצע, אחרת הכי קל היה להשתמש בכסף כשמעון מזרחי ולקנות חצי ליגה ולהושיב את החצי השני בספסל שלך (ואפשר למצוא פרצות בםייר םליי דרך ספונסרים ושטויות כמו שעושים בקבוצות הגדולות) אבל זה פחות מרגש את מיץ'. לא בשביל זה הוא כאן

2 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

ברור שזו מטרת על שלו,וגם ברור שהחיזוק יגיע והקבוצה תשתפר.

אין ספק שיגיע שחקן או שניים ואין ספק שנשתפר

1 דקה לפני, snufkin said:

שוב, אני מסכים שהתוצאות היו עד עכשיו פנטסטיות. ועדין, בעיניים של מיץ' יש כנראה סדר עדיפויות אחר מאשר שלך ושלי ושל אוהד מכבי ממוצע, אחרת הכי קל היה להשתמש בכסף כשמעון מזרחי ולקנות חצי ליגה ולהושיב את החצי השני בספסל שלך (ואפשר למצוא פרצות בםייר םליי דרך ספונסרים ושטויות כמו שעושים בקבוצות הגדולות) אבל זה פחות מרגש את מיץ'. לא בשביל זה הוא כאן

זה בערך מה שהוא עשה בעונות הראשונות אבל כדי לא לייצר תלות בבעלי קבוצות שדורשים סכומים מגוחכים על שחקנים בינוניים הוא העדיף להשקיע את זה בנוער.

למצוא פירצות בפייר פליי וקומבינות כאלה ואחרות זה לא הדרך שלו, הוא פשוט לא מכיר דרך עבודה כזו.

מבאס, מאכזב ועם טיימינג תמוה, אבל לדעתי אתם גם צריכים להשלים עם העובדה שיש עונות כאלה בהיסטוריה של מועדון מוביל.

אחרי 10 שנים שהיינו מועמדים עיקריים לאליפות יש גם עונה כזו שנהיה פחות רלוונטיים, מקווה רק שזו תהיה עונה אחת ולא מעבר.

5 דקות לפני, itan17 said:

מבאס, מאכזב ועם טיימינג תמוה, אבל לדעתי אתם גם צריכים להשלים עם העובדה שיש עונות כאלה בהיסטוריה של מועדון מוביל.

אחרי 10 שנים שהיינו מועמדים עיקריים לאליפות יש גם עונה כזו שנהיה פחות רלוונטיים, מקווה רק שזו תהיה עונה אחת ולא מעבר.

אגב,9 עונות לא לרדת ממקום שני זו סטטיסטיקה מטורפת שאני לא בטוח אם תשוחזר בעתיד הקרוב.

20 דקות לפני, Keano said:

להיות רווחי? אין מצב 

אולי הוא מקווה שמתישהו המועדון יוכל יחזיק את עצמו

הוא לא מתייחס למכבי כמו לעסקים שלו.