Jump to content

רשמים מהתיקו מול סוטייסקה בחוץ | תוצאה סבירה בהתייחס לנסיבות, חייבים לעבור בבית.

Sawyer

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

אפשר גם לא לקחת אליפות לכל הווינרים פה שתמיד לקחו אותה. יש עוד דברים מעבר כדי שתיהיה שם בעתיד. חכו ותנשמו. 

נכון אבל אם המטרה שלך היא להריץ צעירים מוכשרים בשביל העתיד ואתה מוכן לשלם על זה בהווה למען ההמשך, אז תן להם לשחק. 

ברגע שאתה משחק עם ה"ריקנים" ולא עם אותם חבר'ה צעירים מוכשרים זה לא לפה ולא לפה. 

Just now, Eli basa said:

נכון אבל אם המטרה שלך היא להריץ צעירים מוכשרים בשביל העתיד ואתה מוכן לשלם על זה בהווה למען ההמשך, אז תן להם לשחק. 

ברגע שאתה משחק עם ה"ריקנים" ולא עם אותם חבר'ה צעירים מוכשרים זה לא לפה ולא לפה. 

אוי , לא נתנו להם לשחק במשחק הרשמי הראשון של העונה? טרגדיה נוראית. בחייאת, זה לא מביך , זה מביש. 

3 דקות לפני, turgi said:

אני כן חושב שיגיעו שחקן או שניים, אני פשוט חושב שזה יהיה מאוחר מדי ומעט מדי.

אוהבים לתלות את הפער שנוצר בתחילת העונה שעברה במאמן, אני בכלל לא בטוח שזה לא בגלל ההגעה המאוחרת של שחקנים (לא טובים מספיק).

כנראה שהייתה גם בעיה בחומר השחקנים. אני יכול לתת לך "סקופ" משיחות שלי, אישית, עם שחקנים שדוניס הייתה בעיה גדולה לקבוצה. 

אני עדיין לא בטוח שפטריק טוב על בכר דרך אגב.

4 דקות לפני, המכבייה said:

אוי , לא נתנו להם לשחק במשחק הרשמי הראשון של העונה? טרגדיה נוראית. בחייאת, זה לא מביך , זה מביש. 

אני מביך ומביש? 

מה לעשות שלפעמים המציאות לא תואמת את התיאוריה, אז אתה ניצב מול 2 אפשרויות: להבין שטעית ולהכיר במציאות או להמשיך לדקלם משפטים שאינם תואמים את המציאות כדי להשאר נאמן לתיאוריה שקרסה 

בעייני האופציה השניה מביכה. 

ומביש זה להגיב ככה לגופו של אדם ולא לגופו של עניין 

אפשר גם לא להסכים מבלי לרדת לפסים אישיים, זאת מהות של דיון וזה ההבדל מריב.

7 דקות לפני, המכבייה said:

אפשר גם לא לקחת אליפות לכל הווינרים פה שתמיד לקחו אותה. יש עוד דברים מעבר כדי שתיהיה שם בעתיד. חכו ותנשמו. 

לא יודע אם התייחסת אליי, אבל במידה וכן אגיד שמבחינתי יש הבדל גדול בין לא לקחת אליפות לבין לא להתחרות עליה. עם הראשון אני חי בשלום, עם השני פחות.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

כנראה שהייתה גם בעיה בחומר השחקנים. אני יכול לתת לך "סקופ" משיחות שלי, אישית, עם שחקנים שדוניס הייתה בעיה גדולה לקבוצה

אני עדיין לא בטוח שפטריק טוב על בכר דרך אגב.

ומה אמרו לך על ואן לייבן? כי להבנתי גם הוא בעיה.

לגבי בכר זה לא מזיז לי. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו.

מכבי לא טובה, בלי קשר לחיפה.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע אם התייחסת אליי, אבל במידה וכן אגיד שמבחינתי יש הבדל גדול בין לא לקחת אליפות לבין לא להתחרות עליה. עם הראשון אני חי בשלום, עם השני פחות.

אני חי בשלום אם רואה תהליך אמיתי במועדון ונסיבות. נראה לך שלא מכוונים שם? מראש לא? זה לא הסיפור.  לא כיוונתי אליך אישית חלילה. 

7 דקות לפני, Eli basa said:

אני מביך ומביש? 

מה לעשות שלפעמים המציאות לא תואמת את התיאוריה, אז אתה ניצב מול 2 אפשרויות: להבין שטעית ולהכיר במציאות או להמשיך לדקלם משפטים שאינם תואמים את המציאות כדי להשאר נאמן לתיאוריה שקרסה 

בעייני האופציה השניה מביכה. 

ומביש זה להגיב ככה לגופו של אדם ולא לגופו של עניין 

אפשר גם לא להסכים מבלי לרדת לפסים אישיים, זאת מהות של דיון וזה ההבדל מריב.

אתה שופט 90 דקות ראשונות העונה ברזולוציה של שילוב הצעירים שזה הפרוייקט של פטריק? מה???? 90 דקות ראשונות? אין עניין אישי פה בכלל. מה???

6 דקות לפני, turgi said:

ומה אמרו לך על ואן לייבן? כי להבנתי גם הוא בעיה.

לגבי בכר זה לא מזיז לי. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו.

מכבי לא טובה, בלי קשר לחיפה.

מה שאמרו לי על פטריק לא אגיד פה כי זה פורום פתוח. בחלק מההודעות שלי לגביו אמרתי דברים שנאמרו לי, בלי להגיד את זה במפורש. אני כן אגיד שזה מרחק שנות אור מדוניס ברמת הרצינות באימונים. אחד השחקנים שדיבר איתי על דוניס אמר שהוא לא קורא לו בכלל מאמן מרוב שזו הייתה קייטנה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אתה שופט 90 דקות ראשונות העונה ברזולוציה של שילוב הצעירים שזה הפרוייקט של פטריק? מה???? 90 דקות ראשונות? אין עניין אישי פה בכלל. מה???

אתה טוען שהולכים בכל הכוח על הצעירים אבל במאני טיים לא נתנו להם לשחק, אם אתה מאמין בדרך הזאת אז לך איתה מהתחלה ועד הסוף מה שיהיה יהיה, כנראה שלא מוכנים ללכת אול אין על הצעירים האלו  וחבל, עדיף להפסיד איתם ולהרוויח קילומטראז וניסיון בשבילם ובשבילנו מאשר עוד מריקן ועוד מחוזז. 

זה לא לפה ולא לפה. אם היו מריצים את שחר,חנציס, תורג'מן וכו' הייתה פה הצהרת כוונות והבעת אמון בהם. ברגע האמת פחדו וחזרו למוכר והישן גם אם הוא לא מספיק טוב 

או...שהתיאוריה על הצערה לא נכונה ואין כוונה כזאת. נדע בהמשך אם נראה שהם מוושאלים. 

Just now, אלק נילאש said:

מה שאמרו לי על פטריק לא אגיד פה כי זה פורום פתוח. בחלק מההודעות שלי לגביו אמרתי דברים שנאמרו לי, בלי להגיד את זה במפורש. אני כן אגיד שזה מרחק שנות אור מדוניס ברמת הרצינות באימונים. אחד השחקנים שדיבר איתי על דוניס אמר שהוא לא קורא לו בכלל מאמן מרוב שזו הייתה קייטנה.

אין שום ספק בזה. זה פורום פתוח אז מה ששמעתי על דוניס היה נורא. השחקנים בעצמם לא יכלו לשאת את זה יותר. זה לא היה מרד של ממורמרים, זה היה מרד של בכירים שרצו להשתפר. 

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

המחדל לדעתי אם הוא אימן כמו בקייטנה איך הביאו אותו ולא בדקו את זה לפני

2 דקות לפני, המכבייה said:

אין שום ספק בזה. זה פורום פתוח אז מה ששמעתי על דוניס היה נורא. השחקנים בעצמם לא יכלו לשאת את זה יותר. זה לא היה מרד של ממורמרים, זה היה מרד של בכירים שרצו להשתפר. 

דוניס היה רע. אבל גם לשחקנים חלק לא מבוטל בזה כמו רוב הדברים בחיים שיש להם שני צדדים. 

גם פפ לא יוכל לעשות קסם ולהרכיב קבוצה שתשחק התקפי  ותכבוש הרבה מהחומר הקיים. אין מי שיתן גול פה, חצי גררו ויונתן אם ישאר. 

חייבים ווינגרים וחלוצים אחרת אנחנו בבעיה 

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

עזוב. הבעיה שלנו היא לא פטריק ולא דוניס.

מאוד מעניין מה יהיה השפן הבא, במידה וזה לא יצליח.

1 דקה לפני, Eli basa said:

אתה טוען שהולכים בכל הכוח על הצעירים אבל במאני טיים לא נתנו להם לשחק, אם אתה מאמין בדרך הזאת אז לך איתה מהתחלה ועד הסוף מה שיהיה יהיה, כנראה שלא מוכנים ללכת אול אין על הצעירים האלו  וחבל, עדיף להפסיד איתם ולהרוויח קילומטראז וניסיון בשבילם ובשבילנו מאשר עוד מריקן ועוד מחוזז. 

זה לא לפה ולא לפה. אם היו מריצים את שחר,חנציס, תורג'מן וכו' הייתה פה הצהרת כוונות והבעת אמון בהם. ברגע האמת פחדו וחזרו למוכר והישן גם אם הוא לא מספיק טוב 

או...שהתיאוריה על הצערה לא נכונה ואין כוונה כזאת. נדע בהמשך אם נראה שהם מוושאלים. 

זה לא כזה מאני טיים. תיהיה סבלני ותנשום. הכוכבים הגדולים שלך הפסידו 2-1 לקבוצה ממלטה במשחק מחריד. יצחקי, זהבי ועוד. זה נגמר בליגת אלופות. לאן אצה לך הדרך? אתה יודע טוב יותר איך לשלב צעירים? אתה יודע מה יש כאן ומה אין? תבקר כמה שבא לך אבל חכה שניה. צה אתה קובע כל כך נחרץ? על סמך מה?  

3 דקות לפני, Eli basa said:

דוניס היה רע. אבל גם לשחקנים חלק לא מבוטל בזה כמו רוב הדברים בחיים שיש להם שני צדדים. 

גם פפ לא יוכל לעשות קסם ולהרכיב קבוצה שתשחק התקפי  ותכבוש הרבה מהחומר הקיים. אין מי שיתן גול פה, חצי גררו ויונתן אם ישאר. 

חייבים ווינגרים וחלוצים אחרת אנחנו בבעיה 

זאת בכלל לא הנקודה. האימונים עצמם הורידו מהם. יש להם כבוד מקצועי. תיהיה גאה בזה. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא כזה מאני טיים. תיהיה סבלני ותנשום. הכוכבים הגדולים שלך הפסידו 2-1 לקבוצה ממלטה במשחק מחריד. יצחקי, זהבי ועוד. זה נגמר בליגת אלופות. לאן אצה לך הדרך? אתה יודע טוב יותר איך לשלב צעירים? אתה יודע מה יש כאן ומה אין? תבקר כמה שבא לך אבל חכה שניה. צה אתה קובע כל כך נחרץ? על סמך מה?  

זה לא ה'הפסד", 

זאת התחושה הזאת של אלתורים וחוסר סדר ומחשבה. שחוזרת פעם אחרי פעם העונה. 

למשל עם ריקן, שיחררו אותו הלכה למעשה, הוא היה כפסע מחתימה בבית"ר, פתאום טיבי עזב לב"ש במהלך שהפתיע את מכבי ולא היה מתוכנן, מאחר ומכבי הייתה מופתעת מזה.שאיבדה אותו החליטה שיש צורך בשחקן ותיק אז פנתה אל ריקן שרר לפני שעה לא רצתה והחזירה אותו והיום הוא פותח כבר בהרכב (ולא נראה טוב. גם אם לא רע במיוחד אבל לא טוב).

לא מתחזקים כי אומרים שבונים על הנוער אבל אז לא סומכים עליהם ברגע האמת וחוזרים לישן והלא מספיק טוב.

זה גורם לך לתחושה שהכל מאולתר פה ולא כמו שחשבת שהכל מסודר ומתוכנן מראש, ואני מוסיף לזה את כל הדברים שאני נחשפתי אליהם בשנה וחצי האחרונות בתור עטבד מועדון, אומנם לא בפן מקצועי אבל בהחלט מעיד על הצד הניהולי של איך העסק הזה עובד, אני ראיתי את הדברים בעיניים שלי עצמי. לא העל מתוכנן, לא הכל מסודר, לא הכל עם מחשבה קדימה ומחשבה עמוקה, יש המון שליפות מהמותן ואילתורים, המון.

2 דקות לפני, Eli basa said:

זה לא ה'הפסד", 

זאת התחושה הזאת של אלתורים וחוסר סדר ומחשבה. שחוזרת פעם אחרי פעם העונה. 

למשל עם ריקן, שיחררו אותו הלכה למעשה, הוא היה כפסע מחתימה בבית"ר, פתאום טיבי עזב לב"ש במהלך שהפתיע את מכבי ולא היה מתוכנן, מאחר ומכבי הייתה מופתעת מזה.שאיבדה אותו החליטה שיש צורך בשחקן ותיק אז פנתה אל ריקן שרר לפני שעה לא רצתה והחזירה אותו והיום הוא פותח כבר בהרכב (ולא נראה טוב. גם אם לא רע במיוחד אבל לא טוב).

לא מתחזקים כי אומרים שבונים על הנוער אבל אז לא סומכים עליהם ברגע האמת וחוזרים לישן והלא מספיק טוב.

זה גורם לך לתחושה שהכל מאולתר פה ולא כמו שחשבת שהכל מסודר ומתוכנן מראש, ואני מוסיף לזה את כל הדברים שאני נחשפתי אליהם בשנה וחצי האחרונות בתור עטבד מועדון, אומנם לא בפן מקצועי אבל בהחלט מעיד על הצד הניהולי של איך העסק הזה עובד, אני ראיתי את הדברים בעיניים שלי עצמי. לא העל מתוכנן, לא הכל מסודר, לא הכל עם מחשבה קדימה ומחשבה עמוקה, יש המון שליפות מהמותן ואילתורים, המון.

1- העונה רק התחילה. 

2- לא יודע מה התחושות שלך כעובד מועדון. נראה לי שאין קשר בין זה לאיך המקצועי. נראה שהיית ממודר לגמרי מזה. 

3- זה לא רגע האמת, זה ממש רחוק מזה חבר, בטח מאחד שטוען שהמפעל הזה לא מעניין אותו במיוחד. אל תגנוב דעת בהקשר לזה. 

4- זאת ישראל, זה מועדון ישראלי. מה נעשה? עושים את המקסימום שניתן. 

5- אתה לא יכול להסיק מ90 דקות ראשונות העונה שפטריק לא מאמין במה שהוא עצמו פיתח. אתה מבין את האבסורד? אתה יכול להגיד שהוא לא מאמן מספיק טוב וזה לגיטימי לגמריי. לא את מה שכתבת. זה מאד לא מכבד אותך.  

26 דקות לפני, המכבייה said:

1- העונה רק התחילה. 

2- לא יודע מה התחושות שלך כעובד מועדון. נראה לי שאין קשר בין זה לאיך המקצועי. נראה שהיית ממודר לגמרי מזה. 

3- זה לא רגע האמת, זה ממש רחוק מזה חבר, בטח מאחד שטוען שהמפעל הזה לא מעניין אותו במיוחד. אל תגנוב דעת בהקשר לזה. 

4- זאת ישראל, זה מועדון ישראלי. מה נעשה? עושים את המקסימום שניתן. 

5- אתה לא יכול להסיק מ90 דקות ראשונות העונה שפטריק לא מאמין במה שהוא עצמו פיתח. אתה מבין את האבסורד? אתה יכול להגיד שהוא לא מאמן מספיק טוב וזה לגיטימי לגמריי. לא את מה שכתבת. זה מאד לא מכבד אותך.  

בא לי גם לשחק במשחק הזה,

מאוד לא מכבד אותך להגיב על דבר שאתה לא יודע. נכון שלא הייתי יושב עם אנשי מקצוע ומעורב בנושאים מקצועיים אבל הייתי יושב במשרדים ובק"ש בסמוך אליהם והייתי שומע המון דברים (זה לא חברת ענק שלמנהלים גדולים יש קומה נפרדת בבניין, אתה לידם, שומע הכל), וגם ראיתי את ההתנהלות בלייב ואני יודע שהיא לא כמו שאתה חושב שהיא.

בוא נגיד ככה, חשבתי שמכבי של גולדהאר מתנהלת כמו חברת הייטק גדולה, לצערי גיליתי שהיא מתנהלת כמו מכולת. אני לא מדבר על גולדהאר, אני מדבר על הניהול עצמו של הארגון הזה, הצורה שהחלטות מתקבלות, המקצועיות שהיא לא על 100 בוא נגיד, אפילו במונחים ישראליים, שדרה ניהולית של יס מנים שלא חושבים מילימטר מחוץ לקופסא ולא יאתרגו את הבכירים מעליהם עם רעיונות או מחשבות שונות,  שלא לקחת את הסיכון הזה שתפגע המשרה הנוחה והכייפית שלהם. כן אני לא הייתי בצד המקצועי אבל התרשמתי מהצד שזו הרוח של הדברים גם שם.

אל תבין לא נכון, הם לא אנשים רעים טכו איכפת להם אבל אולי לא מספיק כי הם כבויים ואוטומטיים בצורה לא טובה ולכן החשש שלי שגם בכירים היום בצד המקצועי מתנהלים ככה ולכן לא לוחצים על רכש.

המפעל הזה לא מעניין אותי וכתבתי גם אחרי המשחק שחוץ מהכסף למכבי זה לא מעניין, אבל ברגע האמת במשחק באירופה בחרו ללכת על הישן והמוכר למרות שהוא לא מספיק טוב במקום לתת הזדמנות לצעירים שמאמינים בהם לכאורה וזה אומר לי המון. 

זה בהחלט רגע האמת כי זה נוקאווט באירופה = משמעות כלכלית.  רצו ללכת על "בטוח" שזה ריקו, חוזז וכו ולא "לסתכן" עם הצעירים עליהם לכאורה בונים. אם לא סומכים עליהם איך יבנו עליה? 

3 דקות לפני, Eli basa said:

בא לי גם לשחק במשחק הזה,

מאוד לא מכבד אותך להגיב על דבר שאתה לא יודע. נכון שלא הייתי יושב עם אנשי מקצוע ומעורב בנושאים מקצועיים אבל הייתי יושב במשרדים ובק"ש בסמוך אליהם והייתי שומע המון דברים (זה לא חברת ענק שלמנהלים גדולים יש קומה נפרדת בבניין, אתה לידם, שומע הכל), וגם ראיתי את ההתנהלות בלייב ואני יודע שהיא לא כמו שאתה חושב שהיא.

המפעל הזה לא מעניין אותי וכתבתי גם אחרי המשחק שחוץ מהכסף למכבי זה לא מעניין, אבל ברגע האמת במשחק באירופה בחרו ללכת על הישן והמוכר למרות שהוא לא מספיק טוב במקום לתת הזדמנות לצעירים שמאמינים בהם לכאורה וזה אומר לי המון. 

זה בהחלט רגע האמת כי זה נוקאווט באירופה = משמעות כלכלית.  

אין משחק חבר. המסקנות שלך אחרי 90 דקות ראשונות הן הזויות במקרה הטוב בכל מה שנוגע לפטריק והחזון של שיתוף צעירים או של בכלל המועדון. ובצניעות, אתה לא יודע גרם יותר ממני, מבלי לעבוד שם. אני לא צריך אותך כדי להבין שזה לא חברת היי טק. יודע את זה עוד לפני שהתקבלת לשם. 

שהאג'נדה שלך תשתנה שוב, מוזמן לפרטי, כמו פעם, לפני חודשיים? 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אין משחק חבר. המסקנות שלך אחרי 90 דקות ראשונות הן הזויות במקרה הטוב בכל מה שנוגע לפטריק והחזון של שיתוף צעירים או של בכלל המועדון. ובצניעות, אתה לא יודע גרם יותר ממני, מבלי לעבוד שם. אני לא צריך אותך כדי להבין שזה לא חברת היי טק. יודע את זה עוד לפני שהתקבלת לשם. 

שהאג'נדה שלך תשתנה שוב, מוזמן לפרטי, כמו פעם, לפני חודשיים? 

אני מעדיף בכל יום להיות נאמן למציאות מאשר לדבוק לתיאוריה שלי לא משנה מה, 

כך בהקשר למכבי,  כך בפוליטיקה, אם המועמד שבחרתי בו עשה דברים שלא לרוחי אני אגיד שלשעתי הוא טעה ולא אסנגר עליו בכוח למרות שיודע את האמת.  (כנס לנושא בחירות ותראה תמיכה בבנט ולא מכן ביקורת גם, אני מעדיף בעשרות מונים אנשים כאלו מאשר כאלו שיגידו 'הוא מושלם כשהם יודעים שלא או שילכלכו עליו בכוח כי לא אוהבים אותו למרות שמרוצים מהחלטות מסויימות, כל דבר לגופו).

אם טוב לך להצמד לאמונה שאינה נכונה העיקר לא להודות בטעות אז לבריאות, כך אחד חי את חייו כפי שמוצא לנכון.

אני מבין שאתה באסכולה השניה וזה בסדר וזכותך, בהשאלה לפוליטיקה, זה לגיטימי להיות ביביסט או רק לא ביבי לצורך העניין ולתמוך באג'נדה לר משנה מה, ביבי הוא 100 אחוז רע/100 אחוז טוב תמיד, גם אם זה אומר לשקר לעצמך כי לא יכול להיות ףכל מה שהוא עשה זה רע/טוב, במציאות הוא עשה גם 

אני לא בטוח כלל שאתה יודע יותר למעשה בטוח שלא (לך תתחרה עם שעות על גבי שעות של ישיבה במשרדים כשהכל מתרחש סביבך מטרים ספורים ולעתים אתה ממש בתוך זה במושב הכי טוב בקולנוע) אבל זאת לא תחרות, מאחל לך לדעת כמה שיותר, אין שום דבר נגדך. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

אני מעדיף בכל יום להיות נאמן למציאות מאשר לדבוק לתיאוריה שלי לא משנה מה, 

כך בהקשר למכבי,  כך בפוליטיקה, אם המועמד שבחרתי בו עשה דברים שלא לרוחי אני אגיד שלשעתי הוא טעה ולא אסנגר עליו בכוח למרות שיודע את האמת.  (כנס לנושא בחירות ותראה תמיכה בבנט ולא מכן ביקורת גם, אני מעדיף בעשרות מונים אנשים כאלו מאשר כאלו שיגידו 'הוא מושלם כשהם יודעים שלא או שילכלכו עליו בכוח כי לא אוהבים אותו למרות שמרוצים מהחלטות מסויימות, כל דבר לגופו).

אם טוב לך להצמד לאמונה שאינה נכונה העיקר לא להודות בטעות אז לבריאות, כך אחד חי את חייו כפי שמוצא לנכון.

אני מבין שאתה באסכולה השניה וזה בסדר וזכותך, בהשאלה לפוליטיקה, זה לגיטימי להיות ביביסט או רק לא ביבי לצורך העניין ולתמוך באג'נדה לר משנה מה, ביבי הוא 100 אחוז רע/100 אחוז טוב תמיד, גם אם זה אומר לשקר לעצמך כי לא יכול להיות ףכל מה שהוא עשה זה רע/טוב, במציאות הוא עשה גם 

אני לא בטוח כלל שאתה יודע יותר למעשה בטוח שלא (לך תתחרה עם שעות על גבי שעות של ישיבה במשרדים כשהכל מתרחש סביבך מטרים ספורים ולעתים אתה ממש בתוך זה במושב הכי טוב בקולנוע) אבל זאת לא תחרות, מאחל לך לדעת כמה שיותר, אין שום דבר נגדך. 

אני לא נצמד בכלל, נותן ספייס לבעלי המקצוע שיעשו מה שהם יודעים. אז אשפוט. אתה אחרי 90 דקות כבר קובע? התבאסת יותר ממני היום? ברור שלא. אתה רץ לשוחט מוקדם מידי. הציפיות שלי מעידו שחר הן מין הסתם גדולות מההורים שלו. אז? תן לזה לנשום. תן לזה להבשיל. 

24 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא נצמד בכלל, נותן ספייס לבעלי המקצוע שיעשו מה שהם יודעים. אז אשפוט. אתה אחרי 90 דקות כבר קובע? התבאסת יותר ממני היום? ברור שלא. אתה רץ לשוחט מוקדם מידי. הציפיות שלי מעידו שחר הן מין הסתם גדולות מההורים שלו. אז? תן לזה לנשום. תן לזה להבשיל. 

שוחט את מי? אמרתי משהו על גולדהאר? לכלכתי על פטריק? (אחסוך לך זמן לעבור על התגובות: לא עשיתי את זה). 

רק אמרתי שיש פער בין התפיסה של איך מכבי מתנהלת לבין איך שהיא מתנהלת בפועל. 

ומי שחושב שזה ניהול של גוגל או צ'ק פוינט חצורך העניין יכול לחשוב שהכל מתוכנן ואין רכש כי בונים על הצעירים.  וזאת החלטה שהתקבלה לאחר דיונים והצגת מידע והתייעצויות.

בוא נגיד ככה, נחשפתי להמון סיטואציות של "קרה איקס? נעשה וויי/ אם כך אז כך" וכו קשה להעביר את הנקודה בלי להיות ספציפי, הכוונה שההתנהלות היא מובלת על ידי המציאות/זורמת יותר מאשר יוצרת מציאות/שוחה, אם הבנת את הכוונה. ולכן אני "חושד" שלא באמת תכננו על הנוער. וזה עלה אולי כאופציה לאחר שלא הביאו רכש מסיבה כלשהי או שחשבו על זה ואז התחרטו וכן ינסו להביא רכש והם יחזרו להשאלות שלהם.

בפועל לא הכל מתוכנן וייתכן מאוד שאין רכש מסיבות אחרות יהיו מה שיהיו, והנוער זה עלה וברגע שהגיע הזמן לשחק ראינו שלא נתנו להם צ'אנס אז זה מוביל אותי למחשבה שלא באמת בנו עליהם. 

אבל אמרת נכון 90 דקות, בוא נראה כמה מאלו ש"בונים עליהם" יושאלו ומי ישאר, אם בכלל  ורז נדע סופית.

בינתיים אני עם חששות שהסברתי מאיפה נובעים, שלא סגורים מה רוצים מעצמנו העונה וזאת בעיה.לא הכן או לא אליפות. 

אן לא הייתי יודע מה קורה שם אז ייתכן מאוד שהייתי שקט עכשיו וחושב שהכל מתוכנן מראש ואין מה לדאוג אולי חבל שזה לא ככה אגב, אסור לערבב אהבה וקריירה כנראה.

לא שתכננתי שם קריירה, התחלתי בדרג הכי נמוך וטיפסתי למעלה די במהירות האמת ואז כבר זה עולם אחר זה הופך להיות הרבה יותר קרוב להתרחשויות 

לא אתפלא אם נעוף בחמישי לא הגענו למצבים בכלל. אני חושב שבעטנו פעם אחת לשער.

זה סגל שבקושי שווה פלייאוף עליון העיקר מנויים עשינו חולצות גמרנו מלאים אבל רכש? לא זה בקשה מוגזמת בוא נלך על שחקנים בחיים לא יבואו כדי חהראות לקהל הנה תראו ניסינו לא מצליח.

ואחרון חביב השופט - כן לא היה שיפוט טוב הכל נכון אבל מול יריבה ברמה של קבוצה מהלאומית אין צורך בו.