Jump to content

רשמים מהתיקו מול סוטייסקה בחוץ | תוצאה סבירה בהתייחס לנסיבות, חייבים לעבור בבית.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה פחות מטריד אותי. קבוצה טובה היא מעבר לסך חלקיה. אני מדבר על מעבר. לא על עמדות בהכרח.אני לא מאמין גדול באיכות מקומית כסנדרט ובמספרים מנופחים שכל מיני עושים. אבל אלו ימים מוקדמים. כתבתי כאן המון פעמים- איכות האימון חשובה יותר. הרבה יותר. לא מי הווינגר שלך. ומשם אני מצפה, בטח ממאמן שהוא מכבי ומכיר ומנחיל שיטה כבר 5 שנים. 

לא חושב שיש עוד מאמן אחד בעולם שהיה מעלה את ההרכב שעלה היום. הזיה אחת גדולה.

Just now, אלק נילאש said:

יש יותר טובים ויש יכולים לדחוף לך רביעייה אם מתחבר להם. לא זוכר מאז ג'ורדי כזה פער מקבוצה אחרת. גם ב"ש הגדולה (שהייתה אגב טובה משמעותית מחיפה הזו) לא הייתה עדיפה עליך ככה. 

כרגע המחסום הוא בעיקר פסיכולוגי. אם המצב היה הפוך, היינו מרסקים אותם לחתיכות.

לא מסכים

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

יש יותר טובים ויש יכולים לדחוף לך רביעייה אם מתחבר להם. לא זוכר מאז ג'ורדי כזה פער מקבוצה אחרת. גם ב"ש הגדולה (שהייתה אגב טובה משמעותית מחיפה הזו) לא הייתה עדיפה עליך ככה. 

אני מסכים איתך אבל לא חושב שנקבל רביעייה, 

ההגנה שלנו טובה אם סבוריט ישחק ונחמיאס בלי תיאום אפילו עדיף על בלטקסה שמאבד הכרה כמה פעמים במהלך משחק וגורם או כמעט גורם לספיגה. 

גם הקישור האחורי עם גלזר טוב, 

מה שכן אין מי שיתן גול ולכן לא ננצח בלי להגיע לפנדלים, 

סבירות לא רעה שנפסיד אבל ההגנה מספיק טובה כדי לא להתפרק. אלא אם דודזאדה ובלטקסה ישחקו ואז אולי.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה גילית חדש היום?

טיפה שמרנות(מובנת אולי למשחק ראשון), חוסר תגובה לצהובים(מכבייה גור ואני רצינו את קארצב וחוזז בחוץ במחצית), חוסר סדר(נגיד חלודה), שכונתיות רבה מידי למאמן הולנדי קפדן. לא ראיתי תבנית שלא עבדה, ראיתי חוסר תבנית. חליאלה וגלזר עשו שינוי לא מתוך מערך אלא כי יש להם יכולות. זה מבאס. לא יהיה לנו מה למכור מעבר לאיכות יוצאת דופן של אימון. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

טיפה שמרנות(מובנת אולי למשחק ראשון), חוסר תגובה לצהובים(מכבייה גור ואני רצינו את קארצב וחוזז בחוץ במחצית), חוסר סדר(נגיד חלודה), שכונתיות רבה מידי למאמן הולנדי קפדן. לא ראיתי תבנית שלא עבדה, ראיתי חוסר תבנית. חליאלה וגלזר עשו שינוי לא מתוך מערך אלא כי יש להם יכולות. זה מבאס. לא יהיה לנו מה למכור מעבר לאיכות יוצאת דופן של אימון. 

שמרן הוא היה מאז ומתמיד. החילוף באמת לא ברור לי. כל השאר תלוי בעיקר ביכולת, הקישור היה זוועה כי הורכב משחקנים בכושר רע ומקדימה יוני כחלוץ היה פשוט פחות שחקן. 

Just now, אלק נילאש said:

שמרן הוא היה מאז ומתמיד. החילוף באמת לא ברור לי. כל השאר תלוי בעיקר ביכולת, הקישור היה זוועה כי הורכב משחקנים בכושר רע ומקדימה יוני כחלוץ היה פשוט פחות שחקן. 

יוני פחות שחקן.

ריקן פחות שחקן.

לא להאמין שקיבלנו בדיוק את אותו הרכב מהעונה שעברה, מינוס פשיץ' ופרץ.

9 דקות לפני, turgi said:

לא מסכים

עובדתית גם כשניצחו אותך זה היה מאוד קשה. רק פעם אחת בהפרש של 2 וגם זה היה חריג, לא ממשחק מדהים. בוא נראה מה יהיה יום ראשון, הלוואי ואתה צודק ויהיה צמוד. עם הקישור שלנו הם הולכים ללעוס אותנו, כל התקוות שלי תלויות בשחר.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

עובדתית גם כשניצחו אותך זה היה מאוד קשה. רק פעם אחת בהפרש של 2 וגם זה היה חריג, לא ממשחק מדהים. בוא נראה מה יהיה יום ראשון, הלוואי ואתה צודק ויהיה צמוד. עם הקישור שלנו הם הולכים ללעוס אותנו, כל התקוות שלי תלויות בשחר.

ההשפלה בטרנר עם ג'ורדי היה לגמרי תבוסה מעליבה.

זה לא חייב להיות 4-0 על לוח התוצאות.

3 דקות לפני, turgi said:

יוני פחות שחקן.

ריקן פחות שחקן.

לא להאמין שקיבלנו בדיוק את אותו הרכב מהעונה שעברה, מינוס פשיץ' ופרץ.

שזה אותו הרכב של עונה קודמת מינוס מיכה ואצילי. 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

הוא שמרןאבל  מתוך תפיסת כדורגל הרבה יותר מובחנת ממה שיש לנו. זה שונה. אבל אתה רוצה לכבוש וזה לא קישור שיקדם את הכדור מספיק קדימה כדי לעשות את זה. איך אתה חושב לעשות את זה? אם ניפול איתו, תיפול העונה. ולמה אתה לא צורח על רכש? אין לך קביעות פה עד כמה שידוע לי. 

Just now, turgi said:

נכון זה באמת היה משחק מביש. סטייל ה-2-0 על הפועל כשהם אפילו לא ניסו להשוות. ספציפית אני חושב שהפסדנו את המשחק הזה כבר כמה ימים לפני ב-4-0 באסטנה עם ההרכב המתחכם של ג'ורדי. זה בדיוק התרחיש שמטריד אותי. המשחק הזה גמר לנו את העונה עוד לפני שהיא התחילה.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

נכון זה באמת היה משחק מביש. סטייל ה-2-0 על הפועל כשהם אפילו לא ניסו להשוות. ספציפית אני חושב שהפסדנו את המשחק הזה כבר כמה ימים לפני ב-4-0 באסטנה עם ההרכב המתחכם של ג'ורדי. זה בדיוק התרחיש שמטריד אותי. המשחק הזה גמר לנו את העונה עוד לפני שהיא התחילה.

אני לא חושב שהמשחק הזה ישנה את העונה הקרובה. גם לא המשחק בראשון.

העונה הקרובה תיראה כמו שהסגל הזה נראה. וזר או שניים לא ישנו אותה.

Just now, turgi said:

אני לא חושב שהמשחק הזה ישנה את העונה הקרובה. גם לא המשחק בראשון.

העונה הקרובה תיראה כמו שהסגל הזה נראה. וזר או שניים לא ישנו אותה.

אם תקבל בעיטה חזקה בתחת ובהתחשב בזה שהסיכוי שלך להגיע לשלב בתים הוא 20-30% אתה תתחיל את העונה שהקהל רוצה להוריד ראש של מישהו. זה מתכון בטוח לכישלון.

אם לא, יש סיכוי שנפגע באחד הזרים, נביא את קניקובסקי/ביטון ונקבל איזה התעלות של אחד מהילדים ועוד מישהו שאתה לא מצפה ממנו (קארצב/אלמוג/חלאיילה וכד') ופתאום תהיה קבוצה טובה. כן, הסיכויים ממש לא לטובתנו אבל הם קיימים. זה מה שיש לי להאחז בו בנקודת זמן הזו. אישית, בא לי להמשיך לחלום כמה שיותר זמן.

32 דקות לפני, אלק נילאש said:

יכולים לדחוף לך רביעיה? לאן הלכת? זו עדין חיפה, שרק לפני כמה ימים הושפלה בקריאט. ומי שראה אותם משחקים היום מבין שבקושי הצליחו לחבר התקפה וחצי ראויות מול נגרים. הם עדיפים עלינו אין ספק אבל 4? הגזמת. אפשר לתת להם פייט מכובד ואפשר גם לנצח אותם ביום נתון

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם תקבל בעיטה חזקה בתחת ובהתחשב בזה שהסיכוי שלך להגיע לשלב בתים הוא 20-30% אתה תתחיל את העונה שהקהל רוצה להוריד ראש של מישהו. זה מתכון בטוח לכישלון.

אם לא, יש סיכוי שנפגע באחד הזרים, נביא את קניקובסקי/ביטון ונקבל איזה התעלות של אחד מהילדים ועוד מישהו שאתה לא מצפה ממנו (קארצב/אלמוג/חלאיילה וכד') ופתאום תהיה קבוצה טובה. כן, הסיכויים ממש לא לטובתנו אבל הם קיימים. זה מה שיש לי להאחז בו בנקודת זמן הזו. אישית, בא לי להמשיך לחלום כמה שיותר זמן.

לא אקח לך את החלום אבל אני לא מסכים

18 דקות לפני, turgi said:

לא מסכים
הושפלנו!! אבל לא היינו פחות טובים מהם אלא פשוט לא הגענו למצבים נגד 10 שחקנים והפסדנו 2-1. וגם הצמד שלהם בא במתפרצות (ונבדלים, לא מתרץ רק בא להראות שלא היינו פחות טובים מהם)
השנה אנחנו חלשים גם כקבוצה וגם מבחינת סגל השחקנים הכשיר

Just now, snufkin said:

יכולים לדחוף לך רביעיה? לאן הלכת? זו עדין חיפה, שרק לפני כמה ימים הושפלה בקריאט. ומי שראה אותם משחקים היום מבין שבקושי הצליחו לחבר התקפה וחצי ראויות מול נגרים. הם עדיפים עלינו אין ספק אבל 4? הגזמת. אפשר לתת להם פייט מכובד ואפשר גם לנצח אותם ביום נתון

להגיד בקושי הצליחו לחבר התקפה וחצי נגד נגרים אחרי המשחק שלנו היום זה מצחיק. הם טובים בכל עמדה כרגע. היתרון הגדול שלך היה הקישור, שלהם טוב משמעותית כרגע. על ההתקפה לא רוצה אפילו לדבר. זה בעיקר היתרון הפסיכולוגי שמשחק תפקיד, לא היכולת בין ה-11 הפותחים שלנו לשלהם. וכן, אנחנו גם יכולים איכשהו לנצח אותם, באותה מידה הם יכולים לתת לנו 2-0 מהיר ואז אנחנו בצרות צרורות. תראה מה קורה פה בגלל תיקו 0-0 במשחק הראשון של העונה באירופה, היסטורית ברוב המשחקים האלה נראנו לא משהו. תאר לך מה יהיה אם חס וחלילה נקבל מהם בראש.

5 דקות לפני, turgi said:

לא אקח לך את החלום אבל אני לא מסכים

בסדר, אני מכיר את דעתך שלא יבוא כמעט כלום בסוף. אני מהמר שיביאו (על הנייר) שני זרים רציניים + ביטון או קניקובסקי. אני גם מאמין שיש לנו כמה חבר'ה שיכולים לעשות קפיצת מדרגה משמעותית השנה. הייתי מהמר על שחר וחלאיילה. אשרי המאמין. 

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

להגיד בקושי הצליחו לחבר התקפה וחצי נגד נגרים אחרי המשחק שלנו היום זה מצחיק. הם טובים בכל עמדה כרגע. היתרון הגדול שלך היה הקישור, שלהם טוב משמעותית כרגע. על ההתקפה לא רוצה אפילו לדבר. זה בעיקר היתרון הפסיכולוגי שמשחק תפקיד, לא היכולת בין ה-11 הפותחים שלנו לשלהם. וכן, אנחנו גם יכולים איכשהו לנצח אותם, באותה מידה הם יכולים לתת לנו 2-0 מהיר ואז אנחנו בצרות צרורות. תראה מה קורה פה בגלל תיקו 0-0 במשחק הראשון של העונה באירופה, היסטורית ברוב המשחקים האלה נראנו לא משהו. תאר לך מה יהיה אם חס וחלילה נקבל מהם בראש.

דיברת על זה שהם יכולים לתת לנו 4 כשנגד נגרים הם נתנו 2 בפוקס.

במשחקים בין קבוצות, ההשוואה של עמדה מול עמדה באיכויות לא באמת קובעת. יש להם התקפה טובה, לנו יש הגנה טובה וכשגלזר משחק יש לנו גם קישור אחורי מצויין. מספיק טובים כדי לעצור את ההתקפה שלהם. בהתקפה עם ציוות נכון אפשר לגנוב גול מול ההגנה שלהם שמרבה לטעות.

שוב, הם עדיפים אבל לא יהיה 4 כי אלו לא הפערים. ככל שה2הל שלנו יפנים את מעמדנו הנוכחי בליגה כך יהיה רגוע יותר אבל מיץ' הרגיל את הקהל לטוב ולכן אני מבין שאתה חושש מלחץ מאסיבי של הקהל

פעם ראשונה מאז שג׳ורדי הגיע שאני פשוט לא מאמין שאפשר להצליח העונה.

לא מאמין בקבוצה, לא מאמין ביצחקי ולא מאמין בפטריק. היחיד שאין מאמין בו זה מיץ׳ שלצערי נראה מנותק מתמיד מהמועדון.

לדעתי הפער מחיפה די גדול שגם החתמה של 2 זרים קניקובסקי וביטון לא יעזרו, זה ישדרג את הקבוצה בטוח אבל לא שידרוג ששווה אליפות. צריך פגיעה ענקית בזרים, בניגו מטורף שלא נראה פה שנים כדי להצליח לזכות באליפות כי לדעתי הסיכוי היחיד שלנו לזכות באליפות זה שהזרים שנצרף יהיו כמה רמות מעל הליגה (סטייל וואקמה וזהבי).

זאת דעתי אתם יכולם לא לאהוב ולא להסכים איתה אבל לפחות אני כנה עם עצמי ולא משקר לעצמי

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

בסדר, אני מכיר את דעתך שלא יבוא כמעט כלום בסוף. אני מהמר שיביאו (על הנייר) שני זרים רציניים + ביטון או קניקובסקי. אני גם מאמין שיש לנו כמה חבר'ה שיכולים לעשות קפיצת מדרגה משמעותית השנה. הייתי מהמר על שחר וחלאיילה. אשרי המאמין. 

אתה יודע מה? גם בתסריט טוב כמו שנתת 2 זרים על חשבון ניקוליץ ויאניוטיס ובתקווה שהם זרים ברמה שיתנו מספרים טובים שאנחנו נואשים להם + ביטון (נניח והפעם יצליח יותר מעונה שעברה תחת פטריק למרות שאין סיבה ממשית לחשוב שיהיה משהו אחר אם כל הגורמים במשוואה זהים) + קניקובסקי, 

אם הם יגיעו אחרי הדחה מאירופה + איבוד תואר שולי ככל שיהיה, זאת עדיין תהיה התנהלות לא טובה.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני כן חושב שיגיעו שחקן או שניים, אני פשוט חושב שזה יהיה מאוחר מדי ומעט מדי.

אוהבים לתלות את הפער שנוצר בתחילת העונה שעברה במאמן, אני בכלל לא בטוח שזה לא בגלל ההגעה המאוחרת של שחקנים (לא טובים מספיק).