Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

לפני2 שעות , Meron's said:

תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה
כל אוהד של פיזה מקנא בנו נורא 
אוווו מה זה פיזה 
זה סתם בנייה של ערבים

יוני לא "הביא הצעה טובה", הוא היה מוכן ללכת כבר לפני חודש בהצעה הראשונית, והתלכלך לא מעט כדי להשתחרר- פרצופים בחילוף, כאבים פתאומיים באימונים ובסוף הפוסט הזה- וזה רק מה שאנחנו יודעים עליו.

הסיבה שהעסקה הזאת משתלמת לנו היא שמיץ' עמד על הרגליים האחוריות מול יונתן, בטח לא בזכותו.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

מקווה כל אלה מגנים עליו לא יודעים שהוא עשה את המוות ליצחקי ופטריק בתקופה האחרונה. סביר להניח שגם אם ירצה לחזור מכבי לא תקח אותו. 

זה רק יעשה טוב.

ככה מועדון ברמה של מכבי צריך להתנהל.

השאיפה היא תמיד תהיה למקסם רווחים בעיקר על שחקני בית מאשר שיעזבו בחינם.

לכל שחקן יש תחליף.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה רק יעשה טוב.

לכל שחקן יש תחליף.

נכון רק הבעיה שמכבי לא מביאה תחליפים

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה רק יעשה טוב.

לכל שחקן יש תחליף.

לא בקיץ כזה שחצי הרכב עזב, מחליף גם יעלה לפחות חצי מהסכום שנכנס.

אבל קשה לעצור שחקן שלא רוצה לשחק יותר במועדון.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה רק יעשה טוב.

לכל שחקן יש תחליף.

זאת עסקה טובה מבחינת מכבי, אין ספק, אבל הדרך של יונתן היא מגעילה. 

יכל לבקש לעזוב בלי כל הפוזות, הבלאגן באימון והפוסטים. בסוף מכבי קיבלו עליו את המחיר שרצו ככה שמה שהוא עשה לא באמת עזר לו, אלא רק הוציא אותו בן אדם קטן.

1 hour ago, Keano said:

לא בקיץ כזה שחצי הרכב עזב, מחליף גם יעלה לפחות חצי מהסכום שנכנס.

אבל קשה לעצור שחקן שלא רוצה לשחק יותר במועדון.

לעולם אין טיימינג טוב לשחרר שחקנים טובים.

עם הכמות ייצור שחקנים ישראלים שיכולים לספק רווח כלכלי למועדון ברמה של מכבי, זו עסקה מעולה לא משנה באיזה זמן. המצב המביש שמכבי נמצאת בו מבחינת הסגל היא עובדה ולא בשל העזיבה של כהן ובמיוחד שלא מדובר בזהבי, אפשר למצוא מחליף טוב אם היה להם חמצן במוח. נכון לרגע זה, הם צריכים לפגוע עם כל כך הרבה עמדות בזמן כל כך קצר.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

לעולם אין טיימינג טוב לשחרר שחקנים טובים.

עם ייצור כשרונות שיכולים לספק רווח כלכלי למועדון ברמה של מכבי, זו עסקה מעולה לא משנה באיזה זמן. המצב המביש שמכבי נמצאת בו מבחינת הסגל היא עובדה ולא בשל העזיבה של כהן.

היו לו עוד 3 עונות בחוזה, תנסה לכמת מה היתה התרומה שלו ב3 שנים בכסף, זה לא היה רחוק מהסכום שקיבלנו.

1 דקה לפני, Keano said:

היו לו עוד 3 עונות בחוזה, תנסה לכמת מה היתה התרומה שלו ב3 שנים בכסף, זה לא היה רחוק מהסכום שקיבלנו.

אני לא מתעסק בספקולציות כאלו כי כבר למדנו שאין לדעת מה יוליד יום. מחר הוא יכול לקרוע את הרצועה גם. זה לכאן או לכאן. במבחן המציאות, עסקה מעולה. הכל שאלה של מה יגיע לכאן.

Just now, MTA For Ever said:

אני לא מתעסק בספקולציות כאלו כי כבר למדנו שאין לדעת מה יוליד יום. מחר הוא יכול לקרוע את הרצועה גם. זה לכאן או לכאן. במבחן המציאות, עסקה מעולה. הכל שאלה של מה יגיע לכאן.

תיאורתית הוא יכל להתפוצץ גם כמו זהבי ולהביא ליגת אלופות.

העסקה טובה ביחס לעובדה שהשחקן לא רצה להישאר פה.

2 דקות לפני, Keano said:

תיאורתית הוא יכל להתפוצץ גם כמו זהבי ולהביא ליגת אלופות.

העסקה טובה ביחס לעובדה שהשחקן לא רצה להישאר פה.

נכון, למרות שהסיכויים שיקרע את הרצועה גבוהים יותר. יש לו אופי של זונה מתל ברוך בהשוואה לזהבי.

אני אישית מאמין שתוך שנה שנה וחצי גג הוא חוזר לכאן (אלא אם משהו יתהפך בקופסא) לכן אני לא מתרגש מהעזיבה שלו.

1 hour ago, הנדון said:

ההודעות פרידה השנה ממכבי זה כאילו נששלחו מבוט.

זאת לא הודעת פרידה,

אני בטוח שמחכים לחתימה שלו שם.

ההודעה יצאה בעיקר בשביל להסביר לאוהדים את זה שהוא טס לשם

לפני12 שעות , turgi said:

כל מילה.

לא מבין את הנעלבים.

קונה תקופה כזאת של כל שחקן נוער אצלנו. זו לגמרי צריכה להיות הנוסחה.

שלוש עונות של תארים ומכירה.

זה לא עניין של העלבות. יש פה שדרוג לשכר. ברמה המקצועית אני לא מוצא בשורה מטורפת אבל זה ממש לא הסיפור הגדול.

זה עניין של איך אתה מסיים תקופה במועדון ומה זה עושה לשאר השחקנים מבחינת הדינמיקה וההדהוד של הדברים. איך אתה משאיר את חדר ההלבשה אחרי שאתה מסיים ועוד כשאחד כמוהו נתפס כמנהיג (בעל כורחו ובהיעדר מנהיגים רלוונטים [חוץ משרן])

מה שחקן נוער שעולה לבוגרים ומצליח אמור לחשוב? שאם הוא יחתום על חוזה ל3 שנים במכבי, מכבי תבנה עליו לשנה הבאה אבל פתאום תבוא הצעה שלא מתאימה למועדון הוא יכול לעשות פוזות באימונים ולרשום פוסט מתחנחן לקהל וזה יצליח לו? מה המסר לשאר השחקנים? גם לסיים צריך לדעת איך. ויונתן לא סיים עם מידת אחריות וזה בסדר. רק שלא יבלבל לנו תשכל על זה שהוא גדל במכבי מגיל 0 ועוד כל מיני בילבולי שכל. בסוף הוא יוכל היה לפעול בצורה יותר נכונה למען המועדון ולא רק לטובת התחת של עצמו. זה תמיד בא עם WIN WIN. 

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

זה לא עניין של העלבות. יש פה שדרוג לשכר. ברמה המקצועית אני לא מוצא בשורה מטורפת אבל זה ממש לא הסיפור הגדול.

זה עניין של איך אתה מסיים תקופה במועדון ומה זה עושה לשאר השחקנים מבחינת הדינמיקה וההדהוד של הדברים. איך אתה משאיר את חדר ההלבשה אחרי שאתה מסיים ועוד כשאחד כמוהו נתפס כמנהיג (בעל כורחו ובהיעדר מנהיגים רלוונטים [חוץ משרן])

מה שחקן נוער שעולה לבוגרים ומצליח אמור לחשוב? שאם הוא יחתום על חוזה ל3 שנים במכבי, מכבי תבנה עליו לשנה הבאה אבל פתאום תבוא הצעה שלא מתאימה למועדון הוא יכול לעשות פוזות באימונים ולרשום פוסט מתחנחן לקהל וזה יצליח לו? מה המסר לשאר השחקנים? גם לסיים צריך לדעת איך. ויונתן לא סיים עם מידת אחריות וזה בסדר. רק שלא יבלבל לנו תשכל על זה שהוא גדל במכבי מגיל 0 ועוד כל מיני בילבולי שכל. בסוף הוא יוכל היה לפעול בצורה יותר נכונה למען המועדון ולא רק לטובת התחת של עצמו. זה תמיד בא עם WIN WIN. 

שחקן נוער שעלה לבוגרים ומצליח יחשוב בדיוק מה שהוא חשב לפני כן. כל הדיון הזה, כאילו באפיזודה האחרונה במערכת היחסים בין יונתן כהן למכבי ת"א נקבע איזה תקדים חדשני ויוצא דופן הוא מיותר. לא קרה פה שום דבר שלא קרה בעבר ועוד יקרה בעתיד בקבוצות שהן כן ושהן לא מכבי תל אביב. אפילו הפוסט הזה, שהיה הרבה פחות קיצוני מדברים שראינו כבר - בסדר. הדבר הנכון והמקצועי לעשות פה (וזה בדיוק מה שמכבי עשתה, בניגוד לחלק מהאוהדים שלה), זה להכיל אירוע די שולי, להבין את הסיטואציה ולמקסם את הרווח שלה מכל הסיפור, ובשורה התחתונה, זה באמת WIN WIN.

בתכלס, אם כבר מישהו מקבל איזה רושם ממכבי זה שמכבי מקום שאפשר בהחלט להתקדם ממנו. המועדון מצדו, לא יהיה פראייר.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

ציטטת אותי ולא הבנתי עד הסוף איך זה קשור להודעה שלי. 

"מה יחשוב שחקן נוער", שאלת. עניתי. דרך התשובה התייחסתי גם לדרמטיזציה המופרזת, שמשתקפת גם בהודעה שלך, סביב הסיפור, (או במילותיך: "ההדהוד של הדברים").

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

"מה יחשוב שחקן נוער", שאלת. עניתי. דרך התשובה התייחסתי גם לדרמטיזציה המופרזת, שמשתקפת גם בהודעה שלך, סביב הסיפור, (או במילותיך: "ההדהוד של הדברים").

שמתי לב שאתה אוהב לרשום 'היסטריה' או דרמטיזציה' על תגובות ולשמחתי אני לא מזהה על עצמי איזו שהיא דרמה או היסטריה אלא בעיקר מודעות רגשית לתהליכים שיכולים לקרות בחדר הלבשה של מועדון שאני אוהב. אני חושב שחדר הלבשה זה אחד הדברים הכי חשובים שיש והוא מושפע ממספר גורמים; בין היתר מהשחקנים הדומיננטיים שנמצאים במועדון ויש להם סיי. ובתפישה של שחקן נוער שעולה לבוגרים, הופך להיות בורג ועושה קריירה, חשוב לי שהוא ידע שמכבי זו מקפצה גדולה להמשך הקריירה שלו אבל גם מקום שהוא צריך לשמור עליו ולהיות בו מקצוען. כמו שרן ייני. ואחרי העזיבה של מיכה, אצילי, שכטר, טיבי ופרץ הקבוצה עברה טלטלה בהיבט המנטלי, הנפשי, המקצועי ובעיקר המנהיגותי. 

לכן טבעי שנדרוש סטנדרט גבוה משחקן כמו יונתן שאמר לפני שלושה שבועות שהוא הולך להנהיג את המועדון ולהיות אחראי על פיתוח הצעירים. האם זה מעליב אותי שהוא עזב? לא. אבל גם לא מוריד ממני את הציפייה להתנהגות בוגרת ואחראית יותר מפוסט מתקרבן באינסטגרם בתקופה שהמועדון צריך בגרות ושקט תעשייתי בחדר ההלבשה.   

אנשים שכחו את המשא מתן של זהבי עם הסינים כמה לכלוכים היו, ככה זה במשא מתן אין מה להתרגש

מניח שזה תוצר של מומ עקשני כמו שמכבי אוהבת, זה אולי מביא תוצאות אבל הדרך לא הכי יפה

אם מכבי הייתה פחות עקשנית היה פחות לכלוך וגם פחות כסף למכבי, שיהיה לו בהצלחה

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

שמתי לב שאתה אוהב לרשום 'היסטריה' או דרמטיזציה' על תגובות ולשמחתי אני לא מזהה על עצמי איזו שהיא דרמה או היסטריה אלא בעיקר מודעות רגשית לתהליכים שיכולים לקרות בחדר הלבשה של מועדון שאני אוהב. אני חושב שחדר הלבשה זה אחד הדברים הכי חשובים שיש והוא מושפע ממספר גורמים; בין היתר מהשחקנים הדומיננטיים שנמצאים במועדון ויש להם סיי. ובתפישה של שחקן נוער שעולה לבוגרים, הופך להיות בורג ועושה קריירה, חשוב לי שהוא ידע שמכבי זו מקפצה גדולה להמשך הקריירה שלו אבל גם מקום שהוא צריך לשמור עליו ולהיות בו מקצוען. כמו שרן ייני. ואחרי העזיבה של מיכה, אצילי, שכטר, טיבי ופרץ הקבוצה עברה טלטלה בהיבט המנטלי, הנפשי, המקצועי ובעיקר המנהיגותי. 

לכן טבעי שנדרוש סטנדרט גבוה משחקן כמו יונתן שאמר לפני שלושה שבועות שהוא הולך להנהיג את המועדון ולהיות אחראי על פיתוח הצעירים. האם זה מעליב אותי שהוא עזב? לא. אבל גם לא מוריד ממני את הציפייה להתנהגות בוגרת ואחראית יותר מפוסט מתקרבן באינסטגרם בתקופה שהמועדון צריך בגרות ושקט תעשייתי בחדר ההלבשה.   

אני לא יודע מה בדיוק אתה מזהה בעצמך, זה עניינך הפרטי, אבל לתת למשהו פרשנות שבלי שום סיבה מיוחדת מתאמצת להיות שלילית (מתוך "מודעות רגשית לתהליכים"!) במקום זו הסבירה, הרגילה (והדי משעממת) שקרתה כבר מיליון פעמים - כן. זו דרמטיזציה. אז כהן התנהג ככה ככה בשבועות האחרונים. זהו? מת העולם? ומה כבר הוא עשה? הוא לא יהיה אחראי על "פיתוח הצעירים" אחרי שאמר שכן (אפשר לחשוב כמה משקל מישהו נתן לדברים שאמר בזמן אמת)? ממתי מכבי תלויה בכהן במשהו? ממתי מכבי שואלת את כהן משהו? בפועל, מכבי עשתה וקיבלה בדיוק את מה שהיא רצתה, וכהן קיבל את מה שהוא רוצה אחרי שאיבד קצת פאסון, ויצא קצת טמבל.

אתה (וזה לא רק אתה; כל הנעלבים ומאחלי הרעה למינהם) שם לב בכלל לדברים שאתה אומר? "...בוגרת ואחראית יותר מפוסט מתקרבן באינסטגרם בתקופה שהמועדון צריך בגרות ו...". על מה בכלל אתה מדבר? לא נראה לך מוגזם? אפילו קצת? כהן היה שחקן מכבי, היה בסך הכל אחלה, עשה קצת נפנופי ידיים (בחיי, זה כל מה שזה) והלך לפיזה בכסף טוב. יופי, שיהיה לו בהצלחה, אולי עוד נפגש. בואו נמשיך בחיינו.

תודה ולהתראות.
לא מרגיש שכואב לי שהוא הולך.
שחקן שכותב פוסט כזה מטומטם,לא צריך במכבי.
אוברייטד.
חוץ מה4-3 לא ראיתי ממנו כלום.
וראיתי משחקים של מכבי.
 הייתי מעדיף כבר שפרץ יישאר,הוא יותר אבידה בשבילי ממנו.
יאללה נקסט.

47 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא יודע מה בדיוק אתה מזהה בעצמך, זה עניינך הפרטי, אבל לתת למשהו פרשנות שבלי שום סיבה מיוחדת מתאמצת להיות שלילית (מתוך "מודעות רגשית לתהליכים"!) במקום זו הסבירה, הרגילה (והדי משעממת) שקרתה כבר מיליון פעמים - כן. זו דרמטיזציה. אז כהן התנהג ככה ככה בשבועות האחרונים. זהו? מת העולם? ומה כבר הוא עשה? הוא לא יהיה אחראי על "פיתוח הצעירים" אחרי שאמר שכן (אפשר לחשוב כמה משקל מישהו נתן לדברים שאמר בזמן אמת)? ממתי מכבי תלויה בכהן במשהו? ממתי מכבי שואלת את כהן משהו? בפועל, מכבי עשתה וקיבלה בדיוק את מה שהיא רצתה, וכהן קיבל את מה שהוא רוצה אחרי שאיבד קצת פאסון, ויצא קצת טמבל.

אתה (וזה לא רק אתה; כל הנעלבים ומאחלי הרעה למינהם) שם לב בכלל לדברים שאתה אומר? "...בוגרת ואחראית יותר מפוסט מתקרבן באינסטגרם בתקופה שהמועדון צריך בגרות ו...". על מה בכלל אתה מדבר? לא נראה לך מוגזם? אפילו קצת? כהן היה שחקן מכבי, היה בסך הכל אחלה, עשה קצת נפנופי ידיים (בחיי, זה כל מה שזה) והלך לפיזה בכסף טוב. יופי, שיהיה לו בהצלחה, אולי עוד נפגש. בואו נמשיך בחיינו.

קודם כל למה אתה מדבר אליי כמו איזה פלצן מתנשא? בוא חבר, אתה כותב בצורה מאוד קוהרנטית ונעימה לעין אבל זה לא מעיד עלייך כאל איזה אוטוריטה בשום תחום או בעל איזה חוכמה גדולה. אז אשמח אם תוכל לרשום בטוב טעם ובלי לנסות לעקוץ או לשייך אותי לכל מיני מחנות של שליליים או פסימיים. כנראה שיש לנו סטנדרט או ציפיות שונות ואנחנו מפרשים סיטואציות לפי אמת מידה ערכית שונה או לפי משמעות אחרת וזה בסדר. תתמודד. 

אני מצפה משחקן שגדל אצלנו וקורא לעצמו מכביסט ובעל זיקה למועדון ולאוהדים, להתנהג בצורה יותר בוגרת ולהיות יותר אחראי למעשיו. אני כאדם לא מאמין שהחיים הם רק טכניים או מספרים מתמטיים ויש השלכות מנטאליות שקשורות לתחושת מסוגלות, ביטחון עצמי, אמונה בקבוצה ובעיקר אמון כלפי המערכת שיכולות להיסדק ולהישחק כתוצאה מפעולות לא נכונות שנוקטים בהם השחקנים או עובדים בכל חברה אנושית. לכן אני בתפישה שכן יש יחסי גומלין רגשיים ומודלינג שנוצר בין שחקן ותיק לשחקנים צעירים ובטח שבין שחקן לקבוצה. זה אחד.

שנית ובציר מקביל נוסף, אני כאוהד מסרב להסתכל על הסיטואציה רק בצורה בינארית, טכנית או עסקית - זה הפאשן שלי, זו האהבה שלי. אני אוהד.

וכאוהד אני דורש ששחקן שקורא לעצמו מכביסט ומתאר מערכת יחסים מיוחדת עם המועדון ועם הקהל ידע גם להיות מקצוען וכן ידע שיש לו השפעה על המועדון ועל השחקנים הצעירים שמסתכלים על מודלינג למחויבות ורוצים להיות כמוהו או כמו אחרים.

ומעבר לזה, פאק איט. אני אוהד ולא איזה עומרי אפק שיושב בעמדת השידור ולכן אכניס עוד אלמנטים וקריטריונים לנורמות שאני מצפה משחקן שגדל אצלנו - כמו מחויבות שחסרה לי פה.

אם הייתי יותר רציונלי כנראה שלא הייתי רואה כדורגל ישראלי (מה משעמם לי?!) ובטח לא מגיע לבלומפילד כמו איזה ילד נלהב (חבל על הזמן והכסף).  

מי צריך תחרא הזה בכלל שנקרא כדורגל, 5 שנים לפחות זה הוריד מחיי.

מבין את הרצון שלו לעבור לאירופה, גם אם זה לליגה 2 באיטליה, מבין את הרצון שלו לקבל שכר גבוה. לגיטימי לגמרי.

אבל שוב, אני כאוהד מצפה לסטנדרט אחר. מחויב יותר. 

ההודעה הלוזרית הזאת והמתמסכנת שהוא כתב גררה תגובות תמיכה של שחקנים.

מה הם אמורים לחשוב? שמכבי עושה לו דווקא ומנסה לפגוע לו בקריירה (למרות שאין לו סעיף יציאה כן?)?

זה נחמד לדעת כשחקן רנדומלי שאתה משחק במקום שמקצץ לך את הכנפיים?

אני בגישה שהוא עשה טעות. שיהיה לו בהצלחה. לא מתלהב ממנו מקצועית או מנהיגותית. 

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

קודם כל למה אתה מדבר אליי כמו איזה פלצן מתנשא? בוא חבר, אתה כותב בצורה מאוד קוהרנטית ונעימה לעין אבל זה לא מעיד עלייך כאל איזה אוטוריטה בשום תחום או בעל איזה חוכמה גדולה. אז אשמח אם תוכל לרשום בטוב טעם ובלי לנסות לעקוץ או לשייך אותי לכל מיני מחנות של שליליים או פסימיים. כנראה שיש לנו סטנדרט או ציפיות שונות ואנחנו מפרשים סיטואציות לפי אמת מידה ערכית שונה או לפי משמעות אחרת וזה בסדר. תתמודד. 

אני מצפה משחקן שגדל אצלנו וקורא לעצמו מכביסט ובעל זיקה למועדון ולאוהדים, להתנהג בצורה יותר בוגרת ולהיות יותר אחראי למעשיו. אני כאדם לא מאמין שהחיים הם רק טכניים או מספרים מתמטיים ויש השלכות מנטאליות שקשורות לתחושת מסוגלות, ביטחון עצמי, אמונה בקבוצה ובעיקר אמון כלפי המערכת שיכולות להיסדק ולהישחק כתוצאה מפעולות לא נכונות שנוקטים בהם השחקנים או עובדים בכל חברה אנושית. לכן אני בתפישה שכן יש יחסי גומלין רגשיים ומודלינג שנוצר בין שחקן ותיק לשחקנים צעירים ובטח שבין שחקן לקבוצה. זה אחד.

שנית ובציר מקביל נוסף, אני כאוהד מסרב להסתכל על הסיטואציה רק בצורה בינארית, טכנית או עסקית - זה הפאשן שלי, זו האהבה שלי. אני אוהד.

וכאוהד אני דורש ששחקן שקורא לעצמו מכביסט ומתאר מערכת יחסים מיוחדת עם המועדון ועם הקהל ידע גם להיות מקצוען וכן ידע שיש לו השפעה על המועדון ועל השחקנים הצעירים שמסתכלים על מודלינג למחויבות ורוצים להיות כמוהו או כמו אחרים.

ומעבר לזה, פאק איט. אני אוהד ולא איזה עומרי אפק שיושב בעמדת השידור ולכן אכניס עוד אלמנטים וקריטריונים לנורמות שאני מצפה משחקן שגדל אצלנו - כמו מחויבות שחסרה לי פה.

אם הייתי יותר רציונלי כנראה שלא הייתי רואה כדורגל ישראלי (מה משעמם לי?!) ובטח לא מגיע לבלומפילד כמו איזה ילד נלהב (חבל על הזמן והכסף).  

מי צריך תחרא הזה בכלל שנקרא כדורגל, 5 שנים לפחות זה הוריד מחיי.

מבין את הרצון שלו לעבור לאירופה, גם אם זה לליגה 2 באיטליה, מבין את הרצון שלו לקבל שכר גבוה. לגיטימי לגמרי.

אבל שוב, אני כאוהד מצפה לסטנדרט אחר. מחויב יותר. 

ההודעה הלוזרית הזאת והמתמסכנת שהוא כתב גררה תגובות תמיכה של שחקנים.

מה הם אמורים לחשוב? שמכבי עושה לו דווקא ומנסה לפגוע לו בקריירה (למרות שאין לו סעיף יציאה כן?)?

זה נחמד לדעת כשחקן רנדומלי שאתה משחק במקום שמקצץ לך את הכנפיים?

אני בגישה שהוא עשה טעות. שיהיה לו בהצלחה. לא מתלהב ממנו מקצועית או מנהיגותית. 

א. אני כמעט אף פעם לא כותב ברמה האישית, אלא אם כן זה בתגובה. בדוק את עצמך.

ב. כל הציפיות שלך, איזכורי הבגרות, אמון, מחויבות חברה אנושית ומה לא - זה שגעון. לא מבין אותך. להשליך מפוסט וחצי על כ"כ מילים גבוהות. להעלב מזה! אני מתנצל מראש - גם זה יתפס כהתנשאות  - אבל זה לא קשור ללהיות או לא להיות אוהד, בינריות (מה?) טכניות או עסקים. זו סתם ילדותיות. זה להעצים דבר אחד, שולי, זניח, ולהתעלם מכל השאר - גם הם דברים רגשיים - שלאורם זה בטל בשישים.