Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

בסוף, זה יצא טוב לכל הצדדים. כהן מיצה את הזמן שלו במכבי. ספק כמה מכבי הייתה מרוויחה ממנו מקצועית, וכמה הוא היה יכול לתת מעצמו. קצת חבל שהסיום היה קצת צורם, אבל מילת המפתח היא "קצת". אני מבין למה הוא היה נואש קצת לצאת, אפילו אם זה לליגה שנייה באיטליה, וזה בלי קשר לשכר היפה שהוא ירוויח שם. אני מקווה בשבילו שיצליח. זו תהיה גם הצלחה של מכבי.

שיהיה לו בהצלחה רבה

שחקן של מאני טיים

הגול בדרבי גמר גביע

הגול נצחון על חיפה

שחקן מיוחד ומוקיר שנהננו ממנו

איזה שינוי דרסטי,

הרעב המטורף שהיה לו בעיניים שקיבל דקות בעונה של איביץ׳,שרף את הקו,הגנה,התקפה,אמצע,הכל.

בקושי רצו להשאיר אותו כשחקן סגל בתחילת העונה הזאת.

אני זוכר שהיה משחק נגד בני יהודה שהוא פשוט היה פנטסטי,במושבה,שיחק מדהים וכבש צמד.

דווקא שם הבנו כמה גדול הוא הולך להיות.

הוא מסיים את הקדנציה אצלנו בקול צורם,כערס על המגרש ובבינוניות,בפוסט מסריח וברצון רק לצאת לאירופה.

מאחל לו בהצלחה,

נקסט.

אמרתי את זה גם בעבר - מעולם לא התחברתי אליו.

תמיד הוא בא לי עקום, עצבן אותי, כמו עם האין חגיגות שלו בגולים נגד בני יהודה, מי ישמע שיחק שם 10 שנים.

שחקן טוב, זה ברור, אבל אם עילוי? לא, יש לו מספרים, אבל אין בו יחודיות.

אני באמת מאחל לו בהצלחה, בכל זאת הוא אחראי על רגעים מאושרים, מה גם זה האינטרס של מכבי, בונוסים ומכירה עתידית.

מקווה כל אלה מגנים עליו לא יודעים שהוא עשה את המוות ליצחקי ופטריק בתקופה האחרונה. סביר להניח שגם אם ירצה לחזור מכבי לא תקח אותו. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מקווה כל אלה מגנים עליו לא יודעים שהוא עשה את המוות ליצחקי ופטריק בתקופה האחרונה. סביר להניח שגם אם ירצה לחזור מכבי לא תקח אותו. 

רוצה לפרט?

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא רוצה להיות פה כי הוא רואה גם מה קורה עם הקבוצה. מאמין שבמצב של קבוצה חזקה לאליפות הוא נשאר. 

אני בטוח שהוא בכלל מת לחתום בחיפה אבל יודע שצריך צינון בחול.

תוך שנה הוא שם תזכרו

24 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

רוצה לפרט?

שפת גוף באימונים, שיחות עם פטריק/יצחקי וכו׳. 

הוא לא עשה ירדן שועה, אבל זאת לא עזיבה שהסתיימה בטוב, לפחות מהצד של מכבי (אפשר לראות את זה גם בהודעה על המכירה). 

לא חושב שההתנהגות הזאת מפתיעה מישהו.

אוהב אותו מאוד, לא לוקח אישי את הפרצופים של החודש האחרון, אני באמת יכול להבין.

אני בטוח שהוא אוהב מאוד את המועדון והקהל, אבל הקריירה קצרה והוא צריך לדאוג לביתו, הביא הצעה מכובדת מאוד, מאחל לו הצלחה ואם לא מקווה מאוד שידע לחזור הביתה.

נכון שהטיימינג של השחרור הזה הוא נוראי עבורנו, אבל זאת לא אשמתו שאנחנו באמצע אוגוסט עם 2 שחקני התקפה.

5 דקות לפני, kutomer said:

אוהב אותו מאוד, לא לוקח אישי את הפרצופים של החודש האחרון, אני באמת יכול להבין.

אני בטוח שהוא אוהב מאוד את המועדון והקהל, אבל הקריירה קצרה והוא צריך לדאוג לביתו, הביא הצעה מכובדת מאוד, מאחל לו הצלחה ואם לא מקווה מאוד שידע לחזור הביתה.

נכון שהטיימינג של השחרור הזה הוא נוראי עבורנו, אבל זאת לא אשמתו שאנחנו באמצע אוגוסט עם 2 שחקני התקפה.

מסכים.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שפת גוף באימונים, שיחות עם פטריק/יצחקי וכו׳. 

הוא לא עשה ירדן שועה, אבל זאת לא עזיבה שהסתיימה בטוב, לפחות מהצד של מכבי (אפשר לראות את זה גם בהודעה על המכירה). 

לא חושב שההתנהגות הזאת מפתיעה מישהו.

אחי, לא יודע.

אתה יש לך משהו נגדו כבר הרבה זמן, לפחות איזה שנתיים.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחי, לא יודע.

אתה יש לך משהו נגדו כבר הרבה זמן, לפחות איזה שנתיים.

חחחחח מה? לא אני המצאתי את הדיווח.

אתה יש לך משהו בעדו כל הזמן, למרות שכולם אומרים שהוא עשה בלאגן, אבל אתה לא מוכן לקבל את זה. 

לא יודע איך אנשים פה מחליקים כזאת התנהלות גועל נפש. מילא לא היה שחקן בית. 

בעיני המשוואה צריכה להיות פשוטה לכל אוהד - מכבי > שחקנים. נראה יש כמה שזה לא ברור להם.

לפני5 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אחלה יונתן כהן. נתן לא מעט למכבי, קיבל לא פחות, זכה איתנו בכל תואר אפשרי בערך והרגיש תחושת מיצוי. 

לא אהבתי את הדרך בה בחר להביע את הרצון שלו אבל אני מבין בהחלט את הרצון שלו לצאת לאירופה.

בסך הכל, הלוואי שהיו לנו הרבה מאוד יונתן כהנים מבחינת שחקנים מכביסטים שגדלו במועדון, התחשלו, נלחמו על המקום שלהם בסגל, הרוויחו אותו, תרמו למועדון, זכו בתארים ולקינוח הכניסו הרבה מאוד כסף ממכירה. 

אחלה מעיין

באסה שזה קרה בקיץ כזה נוראי מבחינתו אבל אני כבר אדיש, בהצלחה יוני!

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחח מה? לא אני המצאתי את הדיווח.

אתה יש לך משהו בעדו כל הזמן, למרות שכולם אומרים שהוא עשה בלאגן, אבל אתה לא מוכן לקבל את זה. 

לא יודע איך אנשים פה מחליקים כזאת התנהלות גועל נפש. מילא לא היה שחקן בית. 

בעיני המשוואה צריכה להיות פשוטה לכל אוהד - מכבי > שחקנים. נראה יש כמה שזה לא ברור להם.

מי זה כולם אומרים עליו? היית באימונים וראית את זה? מי דיווח? פשכצקי צנציפח וחבריו?

שפת גוף באימונים? לא אני ולא אתה ראינו ויודעים איך הוא מתנהג באימונים, לכן אני לא ממהר לשפוט אותו.

לך נוח להאמין לכל דבר נגדו.

אני לא כל הזמן בעדו - הייתי נגדו וכתבתי שבעיניי הקטע עם הפוסט היה גועלי מצדו לעשות.

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מי זה כולם אומרים עליו? היית באימונים וראית את זה? מי דיווח? פשכצקי צנציפח וחבריו?

שפת גוף באימונים? לא אני ולא אתה ראינו ויודעים איך הוא מתנהג באימונים, לכן אני לא ממהר לשפוט אותו.

לך נוח להאמין לכל דבר נגדו.

אני לא כל הזמן בעדו - הייתי נגדו וכתבתי שבעיניי הקטע עם הפוסט היה גועלי מצדו לעשות.

אתה רוצה להאמין שיוני הוא שה תמים והפרידה התנהלה ברוח טובה זאת זכותך. מבין את הבאסה, אבל זה השחקן.

Just now, מכביסט לעד said:

אתה רוצה להאמין שיוני הוא שה תמים והפרידה התנהלה ברוח טובה זאת זכותך. מבין את הבאסה, אבל זה השחקן.

הפרידה לא.

התייחסתי לדיווחים שטענת שיש על ההתנהגות שלו באופן כללי עד לעזיבה.

ההתנהלות שלו עם הפוסט הייתה רעה, איך הוא התנהג באימונים לא אני ולא אתה יודעים.

לפני6 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אחלה יונתן כהן. נתן לא מעט למכבי, קיבל לא פחות, זכה איתנו בכל תואר אפשרי בערך והרגיש תחושת מיצוי. 

לא אהבתי את הדרך בה בחר להביע את הרצון שלו אבל אני מבין בהחלט את הרצון שלו לצאת לאירופה.

בסך הכל, הלוואי שהיו לנו הרבה מאוד יונתן כהנים מבחינת שחקנים מכביסטים שגדלו במועדון, התחשלו, נלחמו על המקום שלהם בסגל, הרוויחו אותו, תרמו למועדון, זכו בתארים ולקינוח הכניסו הרבה מאוד כסף ממכירה. 

כל מילה.

לא מבין את הנעלבים.

קונה תקופה כזאת של כל שחקן נוער אצלנו. זו לגמרי צריכה להיות הנוסחה.

שלוש עונות של תארים ומכירה.