Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

אני לא מתרגש מהציטוטים שיש בתקשורת

אני זוכר כמה קיללו פה את דסה והוא עוד היה שחקן חופשי, בטענה שהוא חצוף/פישר/בן זונה/גנב ואני לא רואה מישהו שמתנגד לזה שיחזור

גם המומ עם הקבוצה הסינית של זהבי היה מלוכלך

בכל מקרה את הסאגה צריך לסיים לכאן או לכאן, מקווה למכור אותו ב-2 מיליון יורו וניפגש שהוא יחזור לארץ

הנשיא שלהם (ר.ב.י.נ) מדבר על יונתן כאילו זה זהבי. אם הוא יהיה הכוכב הגדול שלהם אני בספק אם הם יעלו ליגה. אבל אם הוא כל כך מתלהב ממנו למה הוא לא נותן 2 מיליון ומסיים את הסיפור?

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

הנשיא שלהם (ר.ב.י.נ) מדבר על יונתן כאילו זה זהבי. אם הוא יהיה הכוכב הגדול שלהם אני בספק אם הם יעלו ליגה. אבל אם הוא כל כך מתלהב ממנו למה הוא לא נותן 2 מיליון ומסיים את הסיפור?

קצת מזכיר את זאמפריני הנשיא של פאלרמו דאז. אמר על זהבי שהוא פאסטורה הבא, נפרד אז מ 2.5 מיליון

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

קצת מזכיר את זאמפריני הנשיא של פאלרמו דאז. אמר על זהבי שהוא פאסטורה הבא, נפרד אז מ 2.5 מיליון

דיל לא רע מבחינתו. מכר את פסטורה ב-43 והביא לו מחליף ב-2.5.

23 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בסוף התברר שהוא טעה. זהבי פי אלף יותר טוב

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

נראלי הוא מפנטז על יונתן כהן כמו שצעיר בן 20 מפנטז על כוכבת פורנו

בהצלחה יונתן היקר. 

אם אכן נסגר על 2.1 מליון + 15 אחוז מכירה עתידית + בונוסים שונים למכבי זה סבבה יותר ממה שחשבתי שיהיה אם כי לדעתי הוא שווה יותר יותר אבל אני משוחד. 

https://sports.walla.co.il/item/3453050?fbclid=IwAR2yWs7Ttyoz-JwEUrgyHl0Jjf9okGw7w87GZJ3AIQ3bKOwOYLxXBgBvVkU

Just now, Eli basa said:

בהצלחה יונתן היקר. 

אם אכן נסגר על 2.1 מליון + 15 אחוז מכירה עתידית + בונוסים שונים למכבי זה סבבה יותר ממה שחשבתי שיהיה אם כי לדעתי הוא שווה יותר יותר אבל אני משוחד. 

שחר קונה אותו ביוני 2022 ב 350 אלף דולר לדעתי

Just now, ebibo said:

שחר קונה אותו ביוני 2022 ב 350 אלף דולר לדעתי

מקווה מאוד שלא יגיע בסופו של דבר לקבוצה אחרת בליגה אלא למכבי.

1 דקה לפני, Eli basa said:

לצערי מיטש לא ממש אוהב להחזיר את מי שעשה לו "קונצים", גם אם יוני יהיה על המדף במחיר טוב זה לא יקרה עם מכבי

5 דקות לפני, ebibo said:

לצערי מיטש לא ממש אוהב להחזיר את מי שעשה לו "קונצים", גם אם יוני יהיה על המדף במחיר טוב זה לא יקרה עם מכבי

בנקודה כלשהי כבר אי אפשר יהיה לעבוד ככה אם מיטש יחסום כל שחקן ישראלי שאי פעם עשה קונצים,בסוף נישאר עם גלוך כקשר 10 המוביל שלנו ואור רויזמן כווינגר הפותח שלנו.

25 דקות לפני, Eli basa said:

גם אני משוחד לגביו 

ועדיין לדעתי אין לך מה לדאוג כי הוא לא יחזור (אולי רק לקראת פרישה) מכאן הוא רק יעלה למעלה

וואלה עוד שנתיים שלוש נעשה הרבה כסף מה15% סעיף מצויין

25 דקות לפני, Raumdeuter said:

בנקודה כלשהי כבר אי אפשר יהיה לעבוד ככה אם מיטש יחסום כל שחקן ישראלי שאי פעם עשה קונצים,בסוף נישאר עם גלוך כקשר 10 המוביל שלנו ואור רויזמן כווינגר הפותח שלנו.

נשמע טוב דווקא ביחס למה שיש לנו כרגע.

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

אני בטוח שמיטצ צמצם את אחוז השחקנים הישראלים שבעתיד ירצו לשכב עם קטינה/על הגבול באיזה 70-80 אחוז 

גם אם הוא טועה ביחס כלפיהם, את האפקט העתידי הוא השיג 

8 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

אני בטוח שמיטצ צמצם את אחוז השחקנים הישראלים שבעתיד ירצו לשכב עם קטינה/על הגבול באיזה 70-80 אחוז 

גם אם הוא טועה ביחס כלפיהם, את האפקט העתידי הוא השיג 

מאוד מקווה שאתה צודק.

לפני3 שעות , tkui said:

גם אני משוחד לגביו 

ועדיין לדעתי אין לך מה לדאוג כי הוא לא יחזור (אולי רק לקראת פרישה) מכאן הוא רק יעלה למעלה

וואלה עוד שנתיים שלוש נעשה הרבה כסף מה15% סעיף מצויין

בחיים לא הייתי בטוח לגבי אי הצלחתו של לגיונר כמו שאני בטוח במקרה של יונתן. 

אלא אם הוא משנה את סגנון המשחק שלו ואת סגנון ההתנהלות שלו ב180 מעלות, הוא חוזר לארץ תוך שנה וחצי גג. 

מאחל ליונתן את כל ההצלחה שבעולם ומקווה שאם לא יצליח יחזור הביתה אלינו. 

חבל לי שסיים ככה אבל לא שוכח לו את הרגעים העצומים שהוא אחראי להם. 

אגב, אני מכיר לא מעט מהחברים שלו ויודע שהוא מכביסט אמיתי שבאמת אוהב את המועדון ובעיקר את הקהל . 

נ.ב רז אמיר מפרסם עכשיו שהעסקה נסגרה עכשיו סופית על 2.25m יורו פלוס 500k בונוס על עליית ליגה ו15% ממכירה עתידית, ושיותן יצא מהאימון על מנת לעלות כבר הערב על טיסה לאיטליה . אם זה באמת נכון אז זאת לגמרי עסקה יפה לשחקן ישראלי בן 25 ומוכיח שהפעם אסטרטגיית המו״מ האיטי והעיקש של מכבי הצליחה 

3 דקות לפני, nirnir20 said:

2.25 ועוד חצי מיליון אם הם עולים ליגה? 

על הכתפיים!! 

רק שיוציאו את הכסף הזה על רכש. 

חחחחחחחחחח

כמו הכסף שנכנס מההצלחה באירופה בעונה שעברה?