Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

חבר שאני מאוד מחזיק מהדעה שלו אמר לי שביום שמיץ׳ ימנה ישראלים לתפקידים בכירים במועדון אז צריך להתחיל לדאוג.

העונה יצחקי ותמם בפרונט וזאת התוצאה. לדעתי המסך ירד על העונה הזאת בזמן שמיץ׳ החליט לא למנה מנכל ומנהל מקצועי זרים.

19 דקות לפני, קמחי said:

איחור יותר מפעם אחת לאסיפה, זלזול וביצוע לקוי באימונים, החלפת צעקות בסיום האימון המסכם לחיפה, וסירוב להשתתף בתרגולים הטקטיים מיום חמישי האחרון.

וואו. אם זה נכון והגיוני שזה נכון (היו לו כמה תאקלים עם איביץ׳ וגם עם אבוקסיס בבני יהודה) שיזדיין ליציע. עשה גיהנום? אנחנו צריכים להחזיר לו בגיהנום. 

לא ייאמן שזה החבר הכי טוב של דן גלזר.

לא יודע מה נכון מה לא נכון, מה שבטוח לחשוב זה בהחלט לא הצד החזק שלו, מעולם לא היה (זכור לי שבמדי בני יהודה אפילו ברחה לו קללה על מכבי בחגיגות גמר גביע, לא?)

לא יכולתי שלא לחשוב על השיר יונתן הקטן ואיך שהוא דומה למקרה פה, תסלחו לי על השיתוף: 

יונתן הקטן חושב שהוא שחקן שחקן
שוב טיפס על העץ הצעות חיפש
אוי ואבוי לו לשובב את הפוסט שיחרר עכשיו
התגלגל מן העץ ועונשו קיבל

1 hour ago, קמחי said:

מדמיין בעיני רוחי את התגובה האפשרית של ג'ורדי לפוסט המטומטם שלו יחד עם התמיכה העוד יותר מרתיחה שקיבל משחקני המועדון.

כנראה שהפקקים של פרגוסון היו חוזרים לסיקוול בקריית שלום.

מושיב אותו במרתף חשוך עם עיתון של היום מול מצלמה וגורם לו להקריא נאום התנצלות בעברית ובאנגלית.

בחיים לא היה עובר לסדר היום אצל ג'ורדי.

42 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מושיב אותו במרתף חשוך עם עיתון של היום מול מצלמה וגורם לו להקריא נאום התנצלות בעברית ובאנגלית.

בחיים לא היה עובר לסדר היום אצל ג'ורדי.

זה לא מדוייק וכבר כתבתי לך על זה. טיבי דחף אותו מעליו לעיני כולם. ועל כל ההבלגות שהוא ספג למען המטרה אנחנו לא נדע לעולם. מיטש שבר לו את המילה מול זהבי וגם זה היה יחסית פומבי. אנחנו בלופ פה מתחילת היום אבל לא מתעסקים פה עם אנשים שקולים. תמיד יש לוז ווין, בכל סיטואציה. שרון תמם לא יכולה לנחש מה יוני יכתוב ואיביץ לא יכול היה לנחש כמה הגישה של יוני(המושאל מבני יהודה שלא קרע שם רשתות וקיבל הזדמנות במכבי) תיהיה מסריחה. ואז, התפרסם ההרכב ואנשים פה נכנסו לאבל כי יוני אפילו לא בסגל. ואם אחפור חזק בפורום הזה איביץ גם קיבל רפש על זה, קל. אז זה מה שיש. יו לוז סאם, יו ווין סאם.  

12 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא מדוייק וכבר כתבתי לך על זה. טיבי דחף אותו מעליו לעיני כולם. ועל כל ההבלגות שהוא ספג למען המטרה אנחנו לא נדע לעולם. מיטש שבר לו את המילה מול זהבי וגם זה היה יחסית פומבי. אנחנו בלופ פה מתחילת היום אבל לא מתעסקים פה עם אנשים שקולים. תמיד יש לוז ווין, בכל סיטואציה. שרון תמם לא יכולה לנחש מה יוני יכתוב ואיביץ לא יכול היה לנחש כמה הגישה של יוני(המושאל מבני יהודה שלא קרע שם רשתות וקיבל הזדמנות במכבי) תיהיה מסריחה. ואז, התפרסם ההרכב ואנשים פה נכנסו לאבל כי יוני אפילו לא בסגל. ואם אחפור חזק בפורום הזה איביץ גם קיבל רפש על זה, קל. אז זה מה שיש. יו לוז סאם, יו ווין סאם.  

זה נכתב בציניות מן הסתם... 

אבל לא זכור לי המקרה עם טיבי, אולי הדחקתי. זה היה כשהוא אימן, אני מניח?

ברור שאי אפשר לצפות את ההתנהגות של אף אחד, אבל אסור להבליג.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה נכתב בציניות מן הסתם... 

אבל לא זכור לי המקרה עם טיבי, אולי הדחקתי. זה היה כשהוא אימן, אני מניח?

ברור שאי אפשר לצפות את ההתנהגות של אף אחד, אבל אסור להבליג.

כן. זה היה רגע שפל גדול(סוג של יוטה שנחשפה). נדמה לי במשחק חוץ מול הפועל חיפה. עשה כותרות. צודק בקשר לציניות, זה עלי(;

https://sports.walla.co.il/item/3153980

טוב זה כבר ממש מביך

צטט

“מי שלא מבין שכל הסיפור הוא בקנדה, לא מבין איך מכבי ת”א פועלת. אנגלידיס, גולדהאר, הם אלו שמחליטים האם מוכרים את יונתן כהן או לא מוכרים את יונתן כהן. הם צריכים להבין שהוא רוצה להגשים חלום והם צריכים לתת לו להגשים את החלום. גם אם זה לא המחיר שהם רוצים והוא יהיה קצת פחות מהדרישה או מהמחשבה שלהם, יש פה סיטואציה עם שחקן בית שנמצא במצב קשה מאוד, קשה לו עם כל מה שקורה והוא בסך הכל רוצה לפרוץ החוצה. לפעמים עדיף להוריד קצת מהדרישות כדי שאח”כ יונתן, ביום מן הימים, יחזור בשמחה למכבי ת”א ולא למועדון אחר בישראל.

“יש פה מסר חיובי שאפשר להעביר גם לשחקנים הקיימים במערכת – שמכבי ת”א גם מאפשרת לשחקנים שלה להתקדם לחו”ל ולא עוצרת בעדם. זה לא שההצעה על יונתן היא 500 אלף שקל. בואו נהיה אמתיים ובוא נהיה בני אדם. הוא בן 25 ואנחנו בעידן של קורונה, המחירים שונים. מה שג’קי בן זקן מבקש בישראל על דין דוד לא קשור למה שקורה בעולם. אל תנהלו ככה את המשא ומתן, זה לעשות עוול ליונתן כהן”, אמרו מקורביו של החלוץ. 

השחקן הזה והמקרובים שלו שמנסים לזרוע רעל במועדון לא יצליחו הלוואי שהמשא ומתן הזה ימשך עד סוף חלון ההעברות ושיהיה כמה שיותר מתיש מבחינתו רק בגלל ההתנהלות הביזיונית שלו 

טוב מאוד שבהנהלה משדרים שלא מתרגשים ממנו 

מכבי דורשת ובצדק 2 מיליון יורו וזה גם סכום מגוכח על שחקן משמעותי (אם נשים בצד את האופי החלאתי) שפוגע בהכנות המקצועיות לעונה הקרובה 

שחקנים זרים שיכולים לשדרג אותנו עולים הרבה כסף

"יש פה מסר חיובי שאפשר להעביר גם לשחקנים הקיימים במערכת – שמכבי ת”א גם מאפשרת לשחקנים שלה להתקדם לחו”ל ולא עוצרת בעדם."

מה? מכבי זה המועודון שמוציא הכי הרבה שחקנים לחו״ל 

1 hour ago, turgi said:

טוב זה כבר ממש מביך

יאללה תביא תכסף ולך

שיעשה את הסיבוב הקטן שלו ויחזור עם הזנב בין הרגליים לארץ לאיזה ביתר.

כמה כפיות טובה, איף

מביך ברמות קיצון

אם אני מיץ' אני אומר לו - תביא 2 מיליון יורו ותלך. אם פיזה מציעים 1.5 וכל כך חשוב לך ללכת, אז תוסיף 500 אלף מהכיס שלך.

לא רוצה? אז תסתום ת'פה ותישאר פה עד שמישהו ישלם עליך את הסכום הזה

3 דקות לפני, oshri1992 said:

אם מכרו את אור אינברום ב2.1 גם על יונתן ראוי לבקש מחיר דומה. חלאס עם הבת זונות

כנראה קומבינה של דודו דהאן, מה גם שנמכר בגיל 21, הבדל גדול לעומת 25.

Just now, Keano said:

כנראה קומבינה של דודו דהאן, מה גם שנמכר בגיל 21, הבדל גדול לעומת 25.

זה נראה לי מתקזז עם הניסיון והיכולת המוכחת בקבוצה גדולה

Just now, oshri1992 said:

זה נראה לי מתקזז עם הניסיון והיכולת המוכחת בקבוצה גדולה

נכון, בגלל זה המחיר פחות או יותר יתכנס לאיזור 2 מיליון

Just now, Keano said:

נכון, בגלל זה המחיר פחות או יותר יתכנס לאיזור 2 מיליון

בדיוק 2 מיליון יורו זה המחיר מינימום שיש לדרוש על שחקן בסדר גודל הזה עם שלוש עונות בחוזה. אגב לא דודו דהאן היה הסוכן.

7 דקות לפני, oshri1992 said:

בדיוק 2 מיליון יורו זה המחיר מינימום שיש לדרוש על שחקן בסדר גודל הזה עם שלוש עונות בחוזה. אגב לא דודו דהאן היה הסוכן.

יש תמונה שלו עם אינברום במעמד החתימה