Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

3 דקות לפני, דקסטר said:

בוקר טוב :/

מה בוקר טוב 

היה פה נושא של דניאל פרי שהבטיח לנו מכבי ת"א בכדורסל. 

השפיע על הפרופורציות שלי. ובתכלס, 10\5 אליפויות בעשור וזה מדהים עבורנו. 

נקווה שיעשו את הקפיצת מדרגה ולא ישאירו אותנו פרובנציאלים.  

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה בוקר טוב 

אתה לא רואה את התשתיות(במסגרת האפשרויות) מתממשות? מכבי כל הזמן מתקדמת. היא היתה במקום כל כך נמוך לפני 12 שנה שזה פשוט לוקח זמן. וחשיבה. ואתגרים חדשים. וחשיבה. זאת קבוצת טופ 32 באירופית רק לפני פחות משנה. כשפרי כתב את החזון- טופ32 היה מדע בידיוני. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה בוקר טוב 

דניאל פרי טעה

ברור שלפני עשור זה משהו שלא היינו מדמיינים וקונים ב2 ידיים אבל היו לנו את כל הכלים להיות קבוצה של 7-8/10, גם עם הפייר-פליי. מפה הרגשת הפספוס הענקית.

Just now, דקסטר said:

דניאל פרי טעה

ברור שלפני עשור זה משהו שלא היינו מדמיינים וקונים ב2 ידיים אבל היו לנו את כל הכלים להיות קבוצה של 7-8/10, גם עם הפייר-פליי. מפה הרגשת הפספוס הענקית.

היית מצליח להתמודד עם 8 מ10? מיטש מתחשב בך דקסטר יקר(:

הוא שומר את זה לעשור הקרוב...

22 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הוא עשה גם לא מעט טעויות, אין ספק. 

ויחד עם זאת הוא דאג להביא למכבי את כל המלפפונים הלוהטים בישראל.

כולל לשתות בקשית את הכוכבים של הפועל - אניימה, טל בן חיים, וורמוט, זהבי וכו'. 

היום זה לא קורה. מעדיפים להתבסס על המושאלים ולקוות שיסתדר איכשהו. 

2 מתוכם היה ניצול של המצוקה הכלכלית וההתפרקות של הפועל תל אביב, ובנוסף לא היתה בזמן הזה תחרות עם קבוצות אחרות על השחקנים היקרים.

היום יש לך תחרות די שווה מבחינה תקציבית מול 2 קבוצות נוספות, ואין אף קבוצה שמשחררת כוכבים.

כולם נלחמים על שאריות.

3 דקות לפני, המכבייה said:

היית מצליח להתמודד עם 8 מ10? מיטש מתחשב בך דקסטר יקר(:

הוא שומר את זה לעשור הקרוב...

הייתי מעדיף 10/10 אין ספק (:

אני אגיד לך מה, אי אפשר לדעת כמה זמן הוא ישאר (למרות שאין לי ספק שישאר אותנו בידיים מדהימות) ומה יהיה מחר ודווקא בגלל זה אני ככ מאוכזב.

כל עוד פה עונה כמו הקודמת מרגישה לי פספוס ענק. שונא את כל משחקי ה"אם" האלו אבל לדעתי היינו רחוקים 2 החתמות קיץ קודם מלסגור שלישית רצופה ולהיות במצב מדהים לקראת העונה הקרובה 

29 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מבין מה שאתה אומר וחושב שאתה צודק בגדול. מה שכן - עם הגישה הזאת אין לנו מה למכור באירופה. כנראה באזל כבר לא נהיה.

גם באזל היא כבר לא באזל.

19 דקות לפני, snufkin said:

שמע אתה טיפש, סליחה אבל אין מילה אחרת. מספר יוזרים מנסים להסביר לך בהיגיון אבל אתה הרי תמשיך במנטרה עם כשלים לוגיים ולא לענות על אף נקודה למרות שהאירו לך אותה עם זרקור כי הגעת לכאן פעם באף פעם לטנף את הרעל המפגר שלך, למרות שאין בו שום היגיון ואתה עוד קורא לאחרים ייצורים? אני לא מתרגש מילדים עם נזלת כמוך בפורום שחשים עצמם גיבורים, אבל ספק אם אתה אוהד מכבי בכלל וגם אם כם אתה מהסוג הכי נאלח, פה זה לא פייסבוק, אתה מוזמן לעוף לשם.

קיצר ילד, לך לפייסבוק שפוך שם רעל על יצחקי ותעוף לנו מהעיניים.

שוב, קורא לי ללכת לפייסבוק אבל ממשיך לקלל ולתקוף אישית בנואשות בלי שום הסבר מעמיק או דיון סולידי מאחורי הקללות, מה שעצוב זה שאתה חושב שההצגות האלה מרשימות פה אנשים או שאתה דומה בעצמך אליהם, 

היוזר היחיד שהגיב לי ברצינות זה המכבייה וגם אם לא הסכמתי איתו על תסריט ספציפי, יש לנו הסכמה מלאה על זה שיהיה בסדר ומיטש הוא השולט בכל ושבסופו של דבר יהיה בסדר (כי אני סומך על קבלת ההחלטות של מיטש) זו העמדה שלי לגבי מיטש. המכבייה לא ניסה לרתום אליי מחשבות שליליות על מיטש. 

לא סתרתי את העמדה שלי בשום הודעה, סך הכל חידדתי את עמדתי על יצחקי ומה אני מבין שתפקידו במערכת (המוצהר לפחות על פי הפלטפורמות הרשמיות). זהו. מפה ועד לדחוף לי שאני חושב שמיטש מטומטם או שלא אכפת לו זה אתה ועוד אחד הכנסתם.

לא יודע ממש כמה חשיבות לייחס לסיפורים שצצים מ"מקורבים" כאלו או אחרים, אבל כנראה שיוני עשה גיהנום ובלאגן רציני במשך השבוע האחרון, וההשעיה שלו מהאימונים קדמה להודעה המטומטמת ששחרר.

3 דקות לפני, דקסטר said:

הייתי מעדיף 10/10 אין ספק (:

אני אגיד לך מה, אי אפשר לדעת כמה זמן הוא ישאר (למרות שאין לי ספק שישאר אותנו בידיים מדהימות) ומה יהיה מחר ודווקא בגלל זה אני ככ מאוכזב.

כל עוד פה עונה כמו הקודמת מרגישה לי פספוס ענק. שונא את כל משחקי ה"אם" האלו אבל לדעתי היינו רחוקים 2 החתמות קיץ קודם מלסגור שלישית רצופה ולהיות במצב מדהים לקראת העונה הקרובה 

מבין לגמרי מה שאתה כותב.

זאת ריצת מרתון. ארוכה וסיזיפית. היו לי תקופות שלא האמנתי שאראה עוד אליפות אחת. הביקורות שלי היום הן מינוריות ביחס לבושה שהיתה קרית שלום אז ומכבי על הדשא. לבעלים של מכבי היום אכפת ממנה. זאת פריבילגיה בשבילי. 

Just now, קמחי said:

לא יודע ממש כמה חשיבות לייחס לסיפורים שצצים מ"מקורבים" כאלו או אחרים, אבל כנראה שיוני עשה גיהנום ובלאגן רציני במשך השבוע האחרון, וההשעיה שלו מהאימונים קדמה להודעה המטומטמת ששחרר.

יכול להאמין לזה. 

Just now, קמחי said:

אולי זה סוג של מזוכיזם, אבל בוער לי בפנים שהעסקה הזו תיפול והוא יתייבש במשך כמה חודשים ביציע.

איתך קמחי. התנהגות מקוממת כלפי מועדון שהוא כל כך טולרנטי וקשוב לשחקנים שלו. לא מגיע לאלה מהמועדון שבאים איתו במגע ישיר ויומיומי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

איתך קמחי. התנהגות מקוממת כלפי מועדון שהוא כל כך טולרנטי וקשוב לשחקנים שלו. לא מגיע לאלה מהמועדון שבאים איתו במגע ישיר ויומיומי. 

מדמיין בעיני רוחי את התגובה האפשרית של ג'ורדי לפוסט המטומטם שלו יחד עם התמיכה העוד יותר מרתיחה שקיבל משחקני המועדון.

כנראה שהפקקים של פרגוסון היו חוזרים לסיקוול בקריית שלום.

7 דקות לפני, קמחי said:

מה זה אומר בפועל "גיהנום ובלאגן רציני" לפי אותם מקורבים כביכול?

5 דקות לפני, קמחי said:

אולי זה סוג של מזוכיזם, אבל בוער לי בפנים שהעסקה הזו תיפול והוא יתייבש במשך כמה חודשים ביציע.

בוער לי שהעסקה תצא לפועל כי אני באמת חושב שהוא לא שווה 2 מיליון אירו, ושבאמת אפשר להביא בכסף הזה מישהו שייתן למכבי הרבה יותר.

שחקן של פוזה בעיקר, לדעתי עונה הבאה הוא בארץ. 

Just now, snufkin said:

מה זה אומר בפועל "גיהנום ובלאגן רציני" לפי אותם מקורבים כביכול?

איחור יותר מפעם אחת לאסיפה, זלזול וביצוע לקוי באימונים, החלפת צעקות בסיום האימון המסכם לחיפה, וסירוב להשתתף בתרגולים הטקטיים מיום חמישי האחרון.

Just now, nirnir20 said:

בוער לי שהעסקה תצא לפועל כי אני באמת חושב שהוא לא שווה 2 מיליון אירו, ושבאמת אפשר להביא בכסף הזה מישהו שייתן למכבי הרבה יותר.

שחקן של פוזה בעיקר, לדעתי עונה הבאה הוא בארץ. 

כמו שאמרתי, זה בעיקר מזוכיזם ויצר נקמנות. אין יותר מדי היגיון במשאלת לב הזו.

1 דקה לפני, קמחי said:

אם זה באמת נכון מיטש מסוגל לעשות לו את זה. יוני יקבע אם הוא ישחק או יישב ביציע

2 דקות לפני, קמחי said:

איחור יותר מפעם אחת לאסיפה, זלזול וביצוע לקוי באימונים, החלפת צעקות בסיום האימון המסכם לחיפה, וסירוב להשתתף בתרגולים הטקטיים מיום חמישי האחרון.

וואו. מקווה מאוד שזה לא נכון, זה חוסר מקצועיות בסיסית. קשה לי להאמין על יונתן, הוא מפונק כמו כל כדורגלן אבל ככה? 

3 דקות לפני, snufkin said:

וואו. מקווה מאוד שזה לא נכון, זה חוסר מקצועיות בסיסית. קשה לי להאמין על יונתן, הוא מפונק כמו כל כדורגלן אבל ככה? 

אני שם את כל הספקולציות האלו יחד עם כוכבית אחת גדולה, כנראה שזה קצת יותר מנופח ומופרז ממה שקרה, אם בכלל, במציאות.

10 דקות לפני, קמחי said:

יש יש הגיון תאמין לי.

יונתן במצבו ועוד לפני הבלאגן הוא שחקן בעייתי, נוצר לו איזה סטטוס של שחקן שמולחם להרכב והוא פשוט לא בנוי לזה, יותר מדי פוזה, לא באמת עושה הגנה, בקושי עושה תנועה ללא כדור, מאבד מלא, אין לו אחד על אחד.

יש לו בעיטה טובה והוא שחקן קלאץ׳ יחסית אבל למשחק השוטף ובהסתכלות של עונה קשה לי להחזיק ממנו.

אגב, מקרי או לא, אבל הריצה המטורפת שהייתה לנו שנה שעברה הפסיקה מהדקה שהוא עלה על הדשא כשחזר מהפציעה.