Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

12 דקות לפני, Mtamir said:

"כל דביל" לא צריך להביא שחקנים ברמה שאנחנו מחפשים, בחלון הזמנים שאנחנו עובדים איתו (אירופה ופתיחה חזקה של הליגה לעומת קבוצה שיכולה לחכות גם לינואר כדי להביא חיזוק שישאיר אותה בליגה) ו"כל דביל" לא עובד עם התקציבים שכלולים במשא ומתן שמכבי מנהלת מול קבוצות מאירופה.

ולגבי התגובה של ה4 זרים ב4 ימים... לא צריך להשתולל עם שטויות על מיטש גם אם הוא בטופ אלפיים האנשים המוצלחים בעולם, אם אתה באמת בלב שלם מאמין שלמיטש יש יכולת מיסטית כזאת אז אין לי כל כך איך לעזור לך בנושא. 

לדעתי השבוע וקצת הקרובים זה הדד ליין להבאת 2 שחקנים להרכב (אם מתכננים להביא עוד 2 זרים להרכב בסוף אוגוסט) , אם זה לא יקרה הסיכוי שיצא משהו מהעונה הזאת נמוך מאד עד לא קיים, וליוזר השני שרשם לי שמיטש יחכה לסוף העונה עם יצחקי, לפי איך שאני רואה את זה (ומה שקרה עם דוניס) אם ניכשל בליגה ונתבזה מול חיפה במחזור 3 אז מיטש לא יחכה יותר מדי.

לא נזקקת יכולת מיסטית כי אם שיחרור החגורה. כשמיטש מיננדד לזה, זה קורה. לא רק ארבעה שחקנים חדשים, גם שיחרור יאנוטיס וניקוליץ יכולים לקרות ביומיים. ויש סיכוי שזה עוד יקרה. וזה לא יהיה בגלל איכויות יוצאות דופן של המנהלים. זה מאד פשוט בעיני. אין כאן האשמה אגב. אני מקבל את מיטש כמו שזה. זה עדיף בעיני מכל אופציה אחרת. 

4 דקות לפני, bister said:

הכל זה מיץ', על פיו יישק דבר, וכרגע כלום. אם שמים בלם בתור חלוץ ולא מקבלים גולים, השחקן הוא האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות.

מסכים איתך לגמרי. לא כל כך מבין למה זה לא ברור לכולם. 

8 דקות לפני, Eli basa said:

מחילה אם כבר דיברתם על זה והתפספס לי:

כנראה גם וגם וגם

6 דקות לפני, bister said:

הכל זה מיץ', על פיו יישק דבר, וכרגע כלום. אם שמים בלם בתור חלוץ ולא מקבלים גולים, השחקן הוא האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות.

לא הכל. הוא לא יכול למשל למצוא קבוצה שתיקח את השוער היווני, רק לאשר את ההשאלה. 

דובר על החלוץ הפורטוגלי, זה יעד לא ריאלי. התפקיד של יצחקי זה להביא עסקאות פחות או יותר סגורות מבחינת שכר ואם יש סכום העברה שיהיה במסגרת התקציב, משם מיטש או ג'ק יסגרו את זה. 

9 דקות לפני, snufkin said:

אם נכשל בליגה, הראש של ואן לייבן על השיפוד. לא חושב שזה הראש של יצחקי. אני עם המכביה, כל דביל יכל להנחית כאן זרים . נכון שהרמה שאנחנו מחפשים גבוהה יותר אך בהתאמה התקציב גבוה יותר. להאשים את יצחקי זה להאשים את הש.ג. כל עסקה קטנה כגדולה מיץ' מאשר או לא מאשר או מתעכב עם האישור.

אתה זורק סיסמאות שהמכבייה הנחיל פה בפורום סתם, מה הקשר להאשים את הש.ג, יש פה בן אדם שקיבל תפקיד לבנות קבוצה, להחתים שחקנים ולשחרר עודפים, בינתיים הוא לא עושה את המוטל עליו כמעט באופן מוחלט, מפה והלאה אתה דוחף ספקולציות שוואן לייבן הוא המנהל המקצועי בנוסף למאמן הקבוצה ויצחקי הוא על תקן מייעץ פקיד של וואן לייבן. 

חלאס עם זה, יש תפקיד ליצחקי שהוגדר מעולה כאשר מיטש מינה אותו לתפקיד רשמית ב22.6,

במילים שלו : "ברק יצחקי עבר בצורה חלקה משחקן כדורגל מקצועי בכיר לתפקיד מרכזי במחלקת הכדורגל שלנו. ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת."

לא צריך להמציא משמועות ולדחוף את משפט הש.ג. המטופש לכל מקום, אני מסתמך על מילותיו של מיטש. 

ושוב, זה ממש לא נכון שכל דביל יכול להנחית במכבי זרים, צריך להיות ממש צר ראיה כדי לחשוב ככה, גם מיטש לא חושב ככה בעסקים שלו ואני בטוח בזה, זה שבן אדם לא מתאים ונכשל באופן מוחלט בתפקיד שלו במקום עם דרישות גבוהות לא אומר שהוא הכי גרוע באופן כללי ושהוא לא היה מצליח במקום עם דרישות נמוכות יותר. למה אני צריך להסביר את זה בכלל ? מה אני צריך להביא לך דוגמאות אחרות מהחיים האמיתיים כדי שתבין את זה ? 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התוצאות הן למרות ולא בזכות. 

יש לי זיכרון מצוין.

לג׳ורדי היו חלונות פחות טובים, ממש לא ברמה של השנתיים האחרונות. 

למה אתה חושב ככה? אם זה היה כל כך פשוט אתה לא היה טעם בלמנות את ג׳ורדי ואחריו את יצחקי. 

מיטש נותן את הכסף, אבל מה לעשות איתו זה לגמרי על יצחקי/פטריק (יש לי תחושה שלפטריק יש את המילה האחרונה בנושא). 

גם לשחר לא חסר כסף והוא הביא שני מנהלים מקצועיים שנכשלו. הרצון של מיטש זה נחמד, אבל האיש שאחראי על זה צריך לדאוג שהוא יתממש.

בטח שיש טעם כי מיטש לא כאן והוא גם לא מבין גדול בענף. אבל הוא זה שמאשר או משחרר חבל לעובדים שלו. בטח שיש הבדלים בין עובדים שונים אבל במקרה שלנו אנחנו אפילו לא יכולים להשוות את טיב הזרים שג'ורדי הביא מול יצחקי כי לא קורה פשוט כלום. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

לא נזקקת יכולת מיסטית כי אם שיחרור החגורה. כשמיטש מיננדד לזה, זה קורה. לא רק ארבעה שחקנים חדשים, גם שיחרור יאנוטיס וניקוליץ יכולים לקרות ביומיים. ויש סיכוי שזה עוד יקרה. וזה לא יהיה בגלל איכויות יוצאות דופן של המנהלים. זה מאד פשוט בעיני. אין כאן האשמה אגב. אני מקבל את מיטש כמו שזה. זה עדיף בעיני מכל אופציה אחרת. 

אין לי איך לעזור לך אם אתה עוד מאמין בתסריט כזה בטווח זמן שכזה.

55 דקות לפני, שי123 said:

לא חושב שזה שונה מיתר המנכ״לים שהיו בשנים האחרונות.

מתעסקים יותר בענייני כספים ושיווק ופחות בצד המקצועי.

היו בדיוק שניים - מרטין ביין ( לא ממש מעורב מקצועית) ומנספורד (מאוד מעורב מקצועית). אין בדיוק דרך להסיק מהעבר

9 דקות לפני, Mtamir said:

אתה זורק סיסמאות שהמכבייה הנחיל פה בפורום סתם, מה הקשר להאשים את הש.ג, יש פה בן אדם שקיבל תפקיד לבנות קבוצה, להחתים שחקנים ולשחרר עודפים, בינתיים הוא לא עושה את המוטל עליו כמעט באופן מוחלט, מפה והלאה אתה דוחף ספקולציות שוואן לייבן הוא המנהל המקצועי בנוסף למאמן הקבוצה ויצחקי הוא על תקן מייעץ פקיד של וואן לייבן. 

חלאס עם זה, יש תפקיד ליצחקי שהוגדר מעולה כאשר מיטש מינה אותו לתפקיד רשמית ב22.6,

במילים שלו : "ברק יצחקי עבר בצורה חלקה משחקן כדורגל מקצועי בכיר לתפקיד מרכזי במחלקת הכדורגל שלנו. ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת."

לא צריך להמציא משמועות ולדחוף את משפט הש.ג. המטופש לכל מקום, אני מסתמך על מילותיו של מיטש. 

ושוב, זה ממש לא נכון שכל דביל יכול להנחית במכבי זרים, צריך להיות ממש צר ראיה כדי לחשוב ככה, גם מיטש לא חושב ככה בעסקים שלו ואני בטוח בזה, זה שבן אדם לא מתאים ונכשל באופן מוחלט בתפקיד שלו במקום עם דרישות גבוהות לא אומר שהוא הכי גרוע באופן כללי ושהוא לא היה מצליח במקום עם דרישות נמוכות יותר. למה אני צריך להסביר את זה בכלל ? מה אני צריך להביא לך דוגמאות אחרות מהחיים האמיתיים כדי שתבין את זה ? 

א. למה אגנלידיס עדיין מעורב? ב. איך דווקא תמם היא זו שמגיבה על הפוסט של כהן? ג. ברמת חלוקת הסמכויות כרגע, לפי התרשמותך - האם וואן לייבן מדווח ליצחקי? יצחקי יכול לפטר אותו?

בבטקסט זה מאוד ברור. בפועל זה לא ממש מסתדר.

15 דקות לפני, Mtamir said:

אין לי איך לעזור לך אם אתה עוד מאמין בתסריט כזה בטווח זמן שכזה.

אני לא צריך עזרה כי אני לא נואש(: זה עוד חודש בהיסטוריה של המועדון. 

אם קראת קצת על חייו של מיטש אתה בוודאי יודע שהוא התמודד עם אתגרים טיפלה קשים יותר בחייו. חואן פאבלו היה על המטוס הביתה יומיים אחרי שעלה לליגת האלופות לראשונה בחייו. כשרוצים- זה קורה. זאת לא גזרת גורל. 

19 דקות לפני, Mtamir said:

שמע כתבת כאן גיבוב של שטויות, כשכל מי שמעורה קצת באיך מכבי מתנהלת מבפנים, לרבות עדויות של אנשים מכלי ראשון, יודע שאלו הבלים. אם מיץ' היה משחרר כל קיץ תקציב כללי ונותן אישור לעבוד איתו, אפשר היה להאשים את יצחקי או תמם או איזה ש.ג שתרצה (כן ש.ג..). אבל מיץ' לא עובד ככה. הוא מאשר כל דבר קטן, יורד לרזולוציות של סעיפים ומאשר או לא מאשר כל עיסקה. והוא לא תמיד זמין בזמן שעולם הכדורגל דורש ולא עונה במהירות הנדרשת בעולם הכדורגל ובחלון העבורות. זה המצב. וכל דביל יכל להנחית כאן שחקנים אם גאידמק או מיץ' נותן צ'ק פתוח ואישור מראש. כבר היו דוגמאות של דבילים שהחליפו סגל שלם בשחקנים חדשים ונוצצים עם רזומה שהיינו מתים לקבל היום. או שתשלים עם המצב או שתמשיך להאשים את הש.ג, לדפוק את הראש בקיר ולכתוב שטויות בביטחון עצמי מגוחך

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

א. למה אגנלידיס עדיין מעורב? ב. איך דווקא תמם היא זו שמגיבה על הפוסט של כהן? ג. ברמת חלוקת הסמכויות כרגע, לפי התרשמותך - האם וואן לייבן מדווח ליצחקי? יצחקי יכול לפטר אותו?

בבטקסט זה מאוד ברור. בפועל זה לא ממש מסתדר.

מה זו הטקטיקה בשקל הזאת שאתה שואל שאלות מטומטמות בלי קשר כדי שאענה לך כמו מטומטם עם ספקולציות ? בפועל אין לך מושג מה קורה ואיך יצחקי עובד (או עובד לא נכון). 

רק 3 פיסות מידע לא ברורות או לא משמעותיות שתרמו לך ל3 שאלות מטומטמות ללא קשר לוגי למה שרשמתי או אפילו בין שאלה ב' לשאלה ג' אצלך.

לגבי שאלה ג' שהיא הכי הזויה, אם זה לא ברור לך מההודעה של מיטש שהוא לא מינה את יצחקי לבעלים של הקבוצה אז תצטרך לקרוא עוד כמה פעמים.

5 דקות לפני, המכבייה said:

בטח שיש טעם כי מיטש לא כאן והוא גם לא מבין גדול בענף. אבל הוא זה שמאשר או משחרר חבל לעובדים שלו. בטח שיש הבדלים בין עובדים שונים אבל במקרה שלנו אנחנו אפילו לא יכולים להשוות את טיב הזרים שג'ורדי הביא מול יצחקי כי לא קורה פשוט כלום. 

ולמה אתה חושב שמיטש פתאום לא מאשר דווקא עכשיו? 

אני לא אומר שמיטש נתן ליצחקי 10 מיליון יורו לרכש ואישר לשחרר את הזרים, אבל יצחקי החליט שלא בא לו רכש והוא מרוצה מניקוליץ׳. 

אני כן חושב שיצחקי לא הצליח למצוא את הזרים המתאימים עד עכשיו ואלה שהוא כן מצא לא רצו להגיע לפה. גם לגבי הישראלים, כנראה שיצחקי לא הצליח במשא ומתן עליהם ולכן כמעט ולא ראינו החתמות.

בדברים האלה יצחקי נמדד ובגלל זה יש לו חלק גדול במצב היום.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא צריך עזרה כי אני לא נואש(: זה עוד חודש בהיסטוריה של המועדון. 

אם קראת קצת על חייו של מיטש אתה בוודאי יודע שהוא התמודד עם אתגרים טיפלה קשים יותר בחייו. חואן פאבלו היה על המטוס הביתה יומיים אחרי שעלה לליגת האלופות לראשונה בחייו.

אין שום קשר בין ארבעת הדברים שרשמת פה לזה שאתה חושב שהוא מסוגל להחתים 4 שחקני הרכב ב4 ימים פלוס שחרור של שני זרים ביומיים.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ולמה אתה חושב שמיטש פתאום לא מאשר דווקא עכשיו? 

אני לא אומר שמיטש נתן ליצחקי 10 מיליון יורו לרכש ואישר לשחרר את הזרים, אבל יצחקי החליט שלא בא לו רכש והוא מרוצה מניקוליץ׳. 

אני כן חושב שיצחקי לא הצליח למצוא את הזרים המתאימים עד עכשיו ואלה שהוא כן מצא לא רצו להגיע לפה. גם לגבי הישראלים, כנראה שיצחקי לא הצליח במשא ומתן עליהם ולכן כמעט ולא ראינו החתמות.

בדברים האלה יצחקי נמדד ובגלל זה יש לו חלק גדול במצב היום.

יש לו קייצים כאלה. ג'ורדי, יוקאן וגם איביץ רמזו על זה בעבר. 

4 דקות לפני, snufkin said:

שמע כתבת כאן גיבוב של שטויות, כשכל מי שמעורה קצת באיך מכבי מתנהלת מבפנים, לרבות עדויות של אנשים מכלי ראשון, יודע שאלו הבלים. אם מיץ' היה משחרר כל קית תקציב כללי ונותן אישור לעבוד איתו, אפשר היה להאשים את יצחקי או תמם או איזה ש.ג שתרצה (כן ש.ג..). 4בל מיץ' לא עובד ככה. הוא מאשר כל דבר קטן, יורד לרזולוציות של סעיפים ומאשר או לא מאשר כל עיסקה. והוא לא תמיד זמין בזמן שעולם הכדורגל דורש ולא עונה במהירות הנדרשת בעולם הכדורגל ובחלון העבורות. זה המצב. וכל דביל יכל להנחית כאן שחקנים אם גאידמק או מיץ' נותן צ'ק פתוח ואישור מראש. כבר היו דוגמאות של דבילים שהחליפו סגל שלם בשחקנים חדשים ונוצצים עם רזומה שהיינו מתים לקבל היום. או שתשלים עם המצב או שתמשיך להאשים את הש.ג, לדפוק את הראש בקיר ולכתוב שטויות בביטחון עצמי מגוחך

לכל הדברים שרשמת בהתחלה אדם מיומן מספיק יכול לעבוד איתם, מיטש ממנה אנשים כדי שיהיה לו נוח לעבוד איתם, כדי שהוא יוכל לסמוך עליהם שמה שהם מניחים לו על השולחן (גם אם זה עט עם סמל של מכבי שהולכים להשיק בחנות החדשה) זה הדבר הנכון למועדון והוא רק צריך לתת את האור הירוק. 

ואם יצחקי לא מיומן מספיק לעבוד בסביבה הזאת אז הוא צריך לפנות את המקום שלו ואת העבודה שהוא קיבל ממיטש. אין פה חיילים ומפקד. 

או שתשלים עם זה או שתמשיך לחזור על משפטים שאין לך מושג מתי נכון להשתמש בהם.

9 דקות לפני, Mtamir said:

מה זו הטקטיקה בשקל הזאת שאתה שואל שאלות מטומטמות בלי קשר כדי שאענה לך כמו מטומטם עם ספקולציות ? בפועל אין לך מושג מה קורה ואיך יצחקי עובד (או עובד לא נכון). 

רק 3 פיסות מידע לא ברורות או לא משמעותיות שתרמו לך ל3 שאלות מטומטמות ללא קשר לוגי למה שרשמתי או אפילו בין שאלה ב' לשאלה ג' אצלך.

לגבי שאלה ג' שהיא הכי הזויה, אם זה לא ברור לך מההודעה של מיטש שהוא לא מינה את לבעלים של הקבוצה אז תצטרך לקרוא עוד כמה פעמים.

נכון. אני לא יודע מה קורה. זה בדיוק מה שאני מנסה ללומר זה גם מה שאמרתי קודם, וזה תופס גם לגביך. גם אתה לא יודע מה קורה.

העובדה שאתה לא מצליח לתפוס את הקשר הלוגי בין השאלות שלי אומרת משהו עליך יותר מאשר על השאלות, אבל אני אנסה להסביר, כי אולי אתה קצת מתקשה: מהמעט שאנחנו כן יודעים, למרות הציטוט היפה מהמינוי, בפועל אנחנו רואים שדברים לא מתנהלים כפי שכתוב שם. לא נראה שיצחקי מוביל את הרכש והסקאוטינג או תחום מקצועי כלשהו, לכן ציינתי את מה שציינתי, כי אם יצחקי היה בעל הסמכות המקצועית במכבי, דברים היו נראים אחרת: אנגלידיס לא היה מעורב (א) יצחקי היה זה שמנהל את העסק מול כהן גם תקשורתית (ב) ולכולנו היה ברור מי המנהל המקצועי במכבי בפועל (ג).

ואין צורך לכעוס, כל אחד מאיתנו זקוק לפעמים לקצת עזרה.

Just now, חומץ בלסמי said:

נכון. אני לא יודע מה קורה. זה בדיוק מה שאני מנסה ללומר זה גם מה שאמרתי קודם, וזה תופס גם לגביך. גם אתה לא יודע מה קורה.

העובדה שאתה לא מצליח לתפוס את הקשר הלוגי בין השאלות שלי אומרת משהו עליך יותר מאשר על השאלות, אבל אני אנסה להסביר, כי אולי אתה קצת מתקשה: מהמעט שאנחנו כן יודעים, למרות הציטוט היפה מהמינוי, בפועל אנחנו רואים שדברים לא מתנהלים כפי שכתוב שם. לא נראה שיצחקי מוביל את הרכש והסקאוטינג או תחום מקצועי כלשהו, לכן ציינתי את מה שציינתי, כי אם יצחקי היה בעל הסמכות המקצועית במכבי, דברים היו נראים אחרת: אנגלידיס לא היה מעורב,(א) יצחקי היה זה שמנהל את העסק מול כהן (ב), גם תקשורתית ולכולנו היה ברור מי המנהל המקצועי במכבי בפועל (ג).

ואין צורך לכעוס, כל אחד מאיתנו צריך לפעמים עזרה.

פה אתה טועה יטיפש, כי מה שאתה רואה ומסיק תקשרותית (מה?) מעניין לי את הטוסיק לעומת מה שמיטש אומר.

להגיד יצחקי היה מנהל את העסק מול כהן (ולהסיק שהוא לא על סמך הודעה ששרון תמם שחררה באופן לא רשמי אפילו) זה הדבר הכי חמור בקשר הלוגי שלך. 

16 דקות לפני, Mtamir said:

אין שום קשר בין ארבעת הדברים שרשמת פה לזה שאתה חושב שהוא מסוגל להחתים 4 שחקני הרכב ב4 ימים פלוס שחרור של שני זרים ביומיים.

ירצה- יהיה. ואם לא ירצה- גם בסדר. 

אני לא יודע ולא אוהב להצביע על אשמים או כאלה שעשו עבודה שנראית לנו מבחוץ כעבודה לא מספיק טובה.

יכול להיות שמיטש יחסית מרוצה,אני לא יודע ולא יכול להיכנס לראש שלו,כמו כולנו אנחנו רק מניחים הנחות בלבד.

אבל אני מאמין בדבר אחד שאני מאוד בטוח בו בסבירות יחסית גבוהה: אף אחד מהעובדים הבכירים(יצחקי,תמם,וואן ליוון לצורך ההדגמה) במועדון לא רוצים להיכשל או מסתפקים במה שיש מתוך בחירה אישית.

גם מבחינת האגו והאינטרס האישי שלהם אני מאמין שכישלון מקצועי לא יחמיא להם בלשון המעטה.

לסיכום,אני פחות מתחבר למצב הנוכחי ולמגמה שהמועדון חוזר להיות "מכבי ת"א" ולא "Maccabi Tel Aviv" על כל המשמעויות הנלוות לכך.

3 דקות לפני, המכבייה said:

ירצה- יהיה. ואם לא ירצה- גם בסדר. 

נצטרך שלא להסכים על הדבר הספציפי שציינת :) 

אני מסכים עם הגישה הכללית וארוכת הטווח שאם מיטש ירצה משהו הוא יקרה, ויהיה בסדר גם אם לא במיידי. לא צריך לדמיין פנטזיות.

13 דקות לפני, המכבייה said:

יש לו קייצים כאלה. ג'ורדי, יוקאן וגם איביץ רמזו על זה בעבר. 

לא זוכר קייצים ברמה של השנתיים האחרונות.

בעונה שעברה זה עוד היה מובן בגלל הקורונה, העונה יש מכירת מנויים מוצלחת מאוד, שיאי מכירות במרצ'נדייז, איבדנו אליפות ושחקנים חשובים, אנחנו אחרי קמפיין אירופי מוצלח ועם פוטנציאל לעוד אחד. 

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני לא יודע ולא אוהב להצביע על אשמים או כאלה שעשו עבודה שנראית לנו מבחוץ כעבודה לא מספיק טובה.

יכול להיות שמיטש יחסית מרוצה,אני לא יודע ולא יכול להיכנס לראש שלו,כמו כולנו אנחנו רק מניחים הנחות בלבד.

אבל אני מאמין בדבר אחד שאני מאוד בטוח בו בסבירות יחסית גבוהה: אף אחד מהעובדים הבכירים(יצחקי,תמם,וואן ליוון לצורך ההדגמה) במועדון לא רוצים להיכשל או מסתפקים במה שיש מתוך בחירה אישית.

גם מבחינת האגו והאינטרס האישי שלהם אני מאמין שכישלון מקצועי לא יחמיא להם בלשון המעטה.

לסיכום,אני פחות מתחבר למצב הנוכחי ולמגמה שהמועדון חוזר להיות "מכבי ת"א" ולא "Maccabi Tel Aviv" על כל המשמעויות הנלוות לכך.

ברור שכולם רוצים להצליח. גם אני רוצה להצליח בתור מנהל מקצועי במכבי, זה אומר שאני יכול? יש הבדל בין רצון ליכולת.

22 דקות לפני, Mtamir said:

לכל הדברים שרשמת בהתחלה אדם מיומן מספיק יכול לעבוד איתם, מיטש ממנה אנשים כדי שיהיה לו נוח לעבוד איתם, כדי שהוא יוכל לסמוך עליהם שמה שהם מניחים לו על השולחן (גם אם זה עט עם סמל של מכבי שהולכים להשיק בחנות החדשה) זה הדבר הנכון למועדון והוא רק צריך לתת את האור הירוק. 

ואם יצחקי לא מיומן מספיק לעבוד בסביבה הזאת אז הוא צריך לפנות את המקום שלו ואת העבודה שהוא קיבל ממיטש. אין פה חיילים ומפקד. 

או שתשלים עם זה או שתמשיך לחזור על משפטים שאין לך מושג מתי נכון להשתמש בהם.

שמע אתה הזוי. קמת במצב רוח רע והחלטת לירוק שטויות ולריב עם כל הפורום. זה פאטתי. כותבים לך שמיץ' הרבה מהפעמים לא זמין בתשובות שלו ואתה ממשיך עם המנטרה המפגרת. מעבר לזה שמספיק המשפט הראשון שכתבתי, לפי הפיגור שאתה יורק כאן, מיץ' מינה את יצחקי למרוצ שהוא חשב שהוא לא ראוי והוא לא סומך עליו אז מראש ידע שלא יאשר לו כלום.  ואם לא ידע וחשב שהוא תותח וסומך עליו, מה זה אומר על מיץ' שבדיעבד לא מאשר לו כלום? 

אחי, עזוב אתה לא בכיוון וכותב כאן דברים לא קוהרנטים ברמה מביכה עד כדי כך שאני בטוח שאתה אפילו לא קורא מה כתבת לפני שאתה שולח, אחרת אין הסבר לסטירות הלוגיות הבסיסיות שאתה מפיץ כאן בביטחון עצמי של עומר אצילי במסיבת בת מצווש

Just now, מכביסט לעד said:

בעונה שעברה זה עוד היה מובן בגלל הקורונה, העונה יש מכירת מנויים מוצלחת מאוד, שיאי מכירות במרצ'נדייז, איבדנו אליפות ושחקנים חשובים, אנחנו אחרי קמפיין אירופי מוצלח ועם פוטנציאל לעוד אחד. 

ברור שכולם רוצים להצליח. גם אני רוצה להצליח בתור מנהל מקצועי במכבי, זה אומר שאני יכול? יש הבדל בין רצון ליכולת.

מההיכרות שלנו עם מיטש,הוא מספיק קר רוח בשביל לפטר עובדים שלא עומדים במטרות שהוא מציב להם אבל בו זמנית הוא גם נותן להם הזדמנות מכובדת להוכיח את עצמם ברוב המקרים.

Just now, מכביסט לעד said:

זה נסיבתי. פשוט בעבר היה שלד חזק יותר וזה פחות הורגש מקצועית. לא כל ההחלטות המקצועיות עד עכשיו הן טובות(שחרור טיבי למשל) וברק לא חף מביקורת אבל רוב מה שקורה הוא "רוח המפקד". אגב, מיטש עשה הרבה מההון שלו על הפיכת מבנים למתחמי מסחר מניבים. החנות היא דוגמא נהדרת ליכולת הזאת להרים דבר כל כך יפה, מושקע עד לפרטים הקטנים, בסטייל. מכבי לא התפשרה כאן וכך נראית עבודה מקצועית של אשת שיווק מעולה כאשר היא מקבלת את החבל שהיא צריכה מהבוס שלה. אותו דבר צריך לקרות בצד המקצועי