Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא יודע, לי שזה משדר רפיון וחולשה.

מה תגיד אם שחקנים יחזרו פתאום לשתף פעולה עם התקשורת ולהדליף דברים מחדש ההלבשה וכו'?

אם כל אחד שלא תיראה לו הפוזיציה שלו בקבוצה, יתחיל להעלות פוסטים באינסטגרם?

בן אדם שזה התפקיד המתאים לו היה אומר משהו בנוסח, "במועדון כמו מכבי תל אביב, התנהלות מהסוג הזה אינה מקובלת. נלמד את פרטי המקרה ונפעל במסגרת הקבוצה כראות עינינו."

בי מתחזקת מיום ליום האמונה שהצמד תמם את יצחקי לא מתאימים לתפקידם ובסוף גם מיטש, אדם חכם ומנוסה ממני, יראה את זה. אין לי ספק בכלל.

השאלה כמה סטירות נחטוף בדרך ועד כמה הן יכאבו.

אסור לתת לשחקני כדורגל, בפרט ישראלים, פתח לפריקת עול. אחרת, המדרון חלקלק.

זה פחות או יותר שהיא אמרה להבנתי...

2 דקות לפני, הנדון said:

אנחנו הולכים אחרוה מקצועית כל השאר פחות חשוב שאין קבוצה. לא ראיתי אף אוהד בעולם שפתח אבוקה כי יש רווח למועדון בסופו של דבר הרווח הזה אמור לשפר אותנו מקצועית אבל זה לא קורה.

דיברתי על הקיץ המוצלח של שרון תמם בתחומי האחריות שלה. אין רווח למועדון אגב, אולי יש פחות הפסדים. 

20 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אין שום בעיה בהעברת מסר ממלכתי בניסוח כלשהו שדבר כזה לא מקובל ולא עובר לסדר היום.

איביץ' היה מרשה לעצמו לומר "שחקנים קיבלו הזדמנויות ואכזבו אותי" במסיבת עיתונאים / ראיונות אחרי או לפני משחק,

פטריק היה מרשה לעצמו.

גם היא יכלה להגיד משהו.

זה שהיא לא אמרה משהו בנוסח הזה, מעיד משהו על אופי ההתנהלות.

יש גם היגיון בשטויות שאתה רושם או שזה רק בגלל שזאת שרון תמם וכיף לבכות בפורום? 

לא הבנתי מה הקשר בין איביץ' ופטריק להתבטאות של מנכ"לית שבאמצע מו"מ מול קבוצה אחרת על שחקן. 

חלאס, כיף לבכות בפורום ומי מנהל את מכבי וכו', אבל לא בכוח ולא איפה שלא צריך. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

דיברתי על הקיץ המוצלח של שרון תמם בתחומי האחריות שלה. אין רווח למועדון אגב, אולי יש פחות הפסדים. 

אז מי אמור לאותת למיץ' לגבי הצד המקצועי?

38 דקות לפני, thunderbolt said:

כאילו אפילו לגמור כמו מכבי פ''ת זאת שאיפה גדולה מדי, כי בחיים מישהו בהנהלה אצלנו לא היה מצליח למכור שחקני נוער ב4 מיליון יורו

תאמין לי שאם מכבי הייתה מרשה לעצמה לרדת ליגה כל כמה שנים, גם היא הייתה מוכרת ילדים במיליונים.

אל תשווה את המטרות של הלוזונים לשלנו.

אני זוכר שטיבי דחף את ג'ורדי לעיני כל. אני זוכר את יוני לא מתלבש כי הוא הסריח את הדשא בגישה שלו. זוכר גם שני כוכבים גדולים שעפו על התנהגות שלא מקובלת על הבעלים. גם עטר ומיכה סומנו כי לא היו תמימים. אם יוני מספיק מטומטם כדי לכתוב פוסט טפשי כזה, זאת בעיה שלו ולא היעדר סמכות במכבי. אבל מה זה משנה, לכל תגובה של שרון תמם היתה ביקורת. שוין. 

27 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא יודע, לי שזה משדר רפיון וחולשה.

מה תגיד אם שחקנים יחזרו פתאום לשתף פעולה עם התקשורת ולהדליף דברים מחדש ההלבשה וכו'?

אם כל אחד שלא תיראה לו הפוזיציה שלו בקבוצה, יתחיל להעלות פוסטים באינסטגרם?

בן אדם שזה התפקיד המתאים לו היה אומר משהו בנוסח, "במועדון כמו מכבי תל אביב, התנהלות מהסוג הזה אינה מקובלת. נלמד את פרטי המקרה ונפעל במסגרת הקבוצה כראות עינינו."

בי מתחזקת מיום ליום האמונה שהצמד תמם את יצחקי לא מתאימים לתפקידם ובסוף גם מיטש, אדם חכם ומנוסה ממני, יראה את זה. אין לי ספק בכלל.

השאלה כמה סטירות נחטוף בדרך ועד כמה הן יכאבו.

אסור לתת לשחקני כדורגל, בפרט ישראלים, פתח לפריקת עול. אחרת, המדרון חלקלק.

התגובה (של תמם, ו/או מכבי עצמה) הייתה מעולה. מכבי לא מגיבה, ולא צריכה להגיב לשום דבר ועניין באופן מוחצן. זה משדר חולשה. מי שלא בטוח בעצמו ולא יודע מה לעשות - צועק.

וזה מבלי להזכיר שמדובר בפוסט פרווה ברשת חברתית, זה הכל. כ"כ שולי, שאני לא מבין בשביל מה צריך להתעסק בזה כ"כ.

39 דקות לפני, המכבייה said:

לא רואה בעיה עם האמירה הזאת. המשמעות של האנדרסטייטמנט כאן היא חזקה בגלל שהתייחסות פרטנית של מכבי לשחקנים בתקשורת היא נדירה. 

דור פרץ אמר לג'ורדי שהוא לא מגיע לאימון ושימכרו אותו. אז? ג'ורדי אמר לו- תביא שני מיליון ותלך. וניתק. 

ובסופו של דבר חזר על ארבע כי הבין את הטעות. בטח שלא יצא עם זה לתקשורת.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

התגובה (של תמם, ו/או מכבי עצמה) הייתה מעולה. מכבי לא מגיבה, ולא צריכה להגיב לשום דבר ועניין באופן מוחצן. זה משדר חולשה. מי שלא בטוח בעצמו ולא יודע מה לעשות - צועק.

וזה מבלי להזכיר שמדובר בפוסט פרווה ברשת חברתית, זה הכל. כ"כ שולי, שאני לא מבין בשביל מה צריך להתעסק בזה כ"כ.

מה גם שהוא אמר את אותו דבר כבר בראיונות אחרי משחקים בטלוויזיה.

בכי פשוט הפך פה לספורט לאומי בפורום.

18 דקות לפני, nirnir20 said:

יש גם היגיון בשטויות שאתה רושם או שזה רק בגלל שזאת שרון תמם וכיף לבכות בפורום? 

לא הבנתי מה הקשר בין איביץ' ופטריק להתבטאות של מנכ"לית שבאמצע מו"מ מול קבוצה אחרת על שחקן. 

חלאס, כיף לבכות בפורום ומי מנהל את מכבי וכו', אבל לא בכוח ולא איפה שלא צריך. 

יש היגיון והוא פשוט, מי שעומד בראש צריך להפגין סמכותיות והרתעה. אין את זה ממנה וגם לא מברק יצחקי, כמו שזה נראה.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

התגובה (של תמם, ו/או מכבי עצמה) הייתה מעולה. מעבר לעובדה שמדובר בפוסט ברשת חברתית שלא באמת אומר שום דבר יוצא דופן, מכבי לא מגיבה, ולא צריכה להגיב לשום דבר ועניין באופן מוחצן. זה משדר חולשה. מי שלא בטוח בעצמו ולא יודע מה לעשות - צועק.

לא צריך לצעוק כדי להעביר מסרים - ג'ורדי העביר אותם בחדות ובנועם, איביץ' במבטים וכו'.

9 דקות לפני, המכבייה said:

אני זוכר שטיבי דחף את ג'ורדי לעיני כל. אני זוכר את יוני לא מתלבש כי הוא הסריח את הדשא בגישה שלו. זוכר גם שני כוכבים גדולים שעפו על התנהגות שלא מקובלת על הבעלים. גם עטר ומיכה סומנו כי לא היו תמימים. אם יוני מספיק מטומטם כדי לכתוב פוסט טפשי כזה, זאת בעיה שלו ולא היעדר סמכות במכבי. אבל מה זה משנה, לכל תגובה של שרון תמם היתה ביקורת. שוין. 

אי אפשר להשוות את ג'ורדי לברק, זה עולם אחר. ג'ורדי היה הופך את המועדון על כל הדלפה קטנה, כולם עשו לו חשבון. יצחקי עד לפני כמה שנים שיחק איתם והוא גם ישראלי. 

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

יש היגיון והוא פשוט, מי שעומד בראש צריך להפגין סמכותיות והרתעה. אין את זה ממנה וגם לא מברק יצחקי, כמו שזה נראה.

לא צריך לצעוק כדי להעביר מסרים - ג'ורדי העביר אותם בחדות ובנועם, איביץ' במבטים וכו'.

ועדיין אנשים חצו איתם את הקווים. זאת בדיוק הנקודה אורלנדו. ויש כאלה שממש שברו את הכלים. אם יש לך אמונה במערכת, סבבה. גם אם לא אבל אנחנו לא מתעסקים כאן עם מדענים ממכון וייצמן(:

13 דקות לפני, המכבייה said:

זה גיל שלי?

1 דקה לפני, המכבייה said:

ועדיין אנשים חצו איתם את הקווים. זאת בדיוק הנקודה אורלנדו. ויש כאלה שממש שברו את הכלים. אם יש לך אמונה במערכת, סבבה. גם אם לא אבל אנחנו לא מתעסקים כאן עם מדענים ממכון וייצמן(:

במי שנמצא בראש-ראש המערכת, כן.

לכן אמרתי שאני משוכנע שהוא יראה את זה בסוף.

1 דקה לפני, Keano said:

אי אפשר להשוות את ג'ורדי לברק, זה עולם אחר. ג'ורדי היה הופך את המועדון על כל הדלפה קטנה, כולם עשו לו חשבון. יצחקי עד לפני כמה שנים שיחק איתם והוא גם ישראלי. 

אני לא משווה. אלו גם לא אותן הגדרות תפקיד. אבל חוזר לנקודת הבסיס- מיטש רוצה את ברק כאן. מעבר לזה לא ממש מעניין אותי. אני לא במקום של לדעת באמת את טיב העבודה וגם אתה לא. מיטש וג'ק יודעים? זה מספיק טוב עבורי. 

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

במי שנמצא בראש-ראש המערכת, כן.

לכן אמרתי שאני משוכנע שהוא יראה את זה בסוף.

נמתין. יש לו כבר היום הרבה יותר אינפורמציה ממה שלך ולי אי פעם תיהיה. 

Just now, המכבייה said:

אני לא משווה. אלו גם לא אותן הגדרות תפקיד. אבל חוזר לנקודת הבסיס- מיטש רוצה את ברק כאן. מעבר לזה לא ממש מעניין אותי. אני לא במקום של לדעת באמת את טיב העבודה וגם אתה לא. מיטש וג'ק יודעים? זה מספיק טוב עבורי. 

ברור אבל יש הבדל בין מה שעשה עד עכשיו לעונה הזו שקיבל את הטייטל הרשמי. אולי זה מוקדם מדי אבל לדעתי עד עכשיו הוא לא עשה עבודה טובה הקיץ הזה, נראה מה יהיה בסוף החלון. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

אם אני זורם איתך על המשפט האחרון במאה אחוז אז יצחקי לא מסיים פה את הקיץ, אין פה עבודה טובה איך שלא תסובב את זה, נחכה ונראה.

5 דקות לפני, Mtamir said:

אם אני זורם איתך על המשפט האחרון במאה אחוז אז יצחקי לא מסיים פה את הקיץ, אין פה עבודה טובה איך שלא תסובב את זה, נחכה ונראה.

עבודה די דומה לשנה שעברה חוץ מהעזיבה של פרץ שלא היתה בשליטה של אף אחד.

הוא יישפט בסוף העונה על פי התוצאות, ולא עכשיו באמצע החלון כי האוהדים בלחץ.

9 דקות לפני, Mtamir said:

לא לי לקבוע את טיב העבודה. הוא קיבל מינוי קבע רק לפני חודש וחצי ולא בגלל שמיטש קם עם מצב רוח נדיב באותו בוקר. 

4 דקות לפני, שי123 said:

עבודה די דומה לשנה שעברה חוץ מהעזיבה של פרץ שלא היתה בשליטה של אף אחד.

הוא יישפט בסוף העונה על פי התוצאות, ולא עכשיו באמצע החלון כי האוהדים בלחץ.

העבודה בעונה שעברה הייתה מזעזעת…

9 דקות לפני, המכבייה said:

לא לי לקבוע את טיב העבודה. הוא קיבל מינוי קבע רק לפני חודש וחצי ולא בגלל שמיטש קם עם מצב רוח נדיב באותו בוקר. 

תראה, בסוף זה די פשוט, תפקידו להעמיד קבוצה טובה, והוא עושה את זה בקבוצת הכדורגל הכי בכירה בארץ, אם כל קבוצה אחרת בארץ מצליחה להביא רכש מהיר וטוב, לו זה גם לא אמור להיות כזה קשה.

הוא צריך להעמיד קבוצה תחרותית בסוף, קיץ קודם היה בזיוני ורק בנס נשארו תחרותיים עד הסוף, קיבל קרדיט לעוד עונה מגולדהאר שלא הכי ברור למה אבל קטונתי.

כרגע מסתמן שאנחנו לא ברמה של חיפה, מסכים שצריך לחכות ולראות איך יגמר החלון אבל בכנות, גם רכש של 2 זרים ביומיים האחרונים של החלון שייקח להם עד סוף אוקטובר להיכנס לקצב לא הכי ינחם, מכבי ברמת העיקרון כבר צריכה היום לרוץ עם 90% סגל קיים ואולי להתחזק בעוד שחקן עד סוף החלון, כרגע זה נראה שחסר לנו חצי הרכב. 

המזל שלנו שגם חיפה היא לא איזה מפלצת ו2-3 שחקנים רציניים להרכב ואפשר לקחת אליפות, כל תרחיש אחר וחיפה מרימה צלחת באפריל. 

בוא נראה איך זה יגמר.