Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

17 דקות לפני, המכבייה said:

שמע, מכבי מתקשקשת כבר חודש עם האיטלקים. עומדת על זכותה. זה לא מהיום וללא קשר לפוסט של יוני. 

שרון עשתה קיץ נהדר מבחינתה. שום דבר שקשור למיטש לא מפחיד אותי באמת. מפחיד אותי כשלא יהיה כבר מיטש. 

מילת המפתח. כנראה שהשורת רווח בדו''ח שנתי באמת תראה נהדר. עם גישה כזאת כבר עדיף להביא את טביב בתור מנכ''ל.

4 דקות לפני, הנדון said:

מה זה קיץ נהדר? בשביל חנות ושיווק לא צריך תואר מנכל אפשר למנות מנהל/ת חנות. היא צריכה להביא את החלק המקצועי לאישור של מיץ' בזה היא נכשלת בענק ולא קונה את כל הגנבות דעת שמחכים לשחקנים טובים ולראות איזה עמדות צריך לחזק.

היא החליפה ספונסר, סמל חדש, 18 אלף מנויים, מועדון פוראבר גדל, 3 סטים יפים, פתיחת מגהסטור באיצטדיון הביתי(חלום גדול ותו תקן הכרחי למועדון במעמדנו). זה נהדר. שרון תמם לא באמת קשורה לצד המקצועי והיא לא מונתה מלכתחילה כדי לעסוק בזה ישירות. היא מונתה בגלל החוזקות המוכחות שלה. אף אחד כאן לא הרים חנות בסדר הגודל הזה, אל יקל הדבר בעיניך. זאת עבודה של שנים. יש פה תשתיות שישרתו אותנו שנים, שאני אישית לא העזתי לחלום שיתקיימו בכלל. 

מקצועית? זה קיץ לא טוב אבל לא על זה דיברתי. מועדון גדול(בניגוד לקבוצה), ממשיך להתקדם ולהתפתח בלי קשר לתוצאות על הדשא. זה מה שמכבי עושה.  

2 דקות לפני, Double said:

בקיצור כלום לא סגור. פחות מ-2 מיליון שהאיטלקים ילכו לחפש

למרות הפרסום שלו זה סגור.

הכל מראה שזה הולך לכיוון הזה

1 דקה לפני, thunderbolt said:

מילת המפתח. כנראה שהשורת רווח בדו''ח שנתי באמת תראה נהדר. עם גישה כזאת כבר עדיף להביא את טביב בתור מנכ''ל.

לא לא,  אין רווח, רק ציצמום גרעונות ופיתוח המותג למקסימום. אין לי שום בעיה עם הגישה של מיטש, ההפך. לא מחליף אותו באף אחד. 

Just now, antonio_margheriti2 said:

ליגה שנייה, מה הביג דיל? אני לא מבין אותו.

לא יודע מי הסוכן שלו, אבל הוא חלש.

דוד דהאן מוציא שחקנים פח אשפה לליגה הבלגית.

אם הוא למשל היה הסוכן שלו מזמן היה שם.

6 דקות לפני, המכבייה said:

היא החליפה ספונסר, סמל חדש, 18 אלף מנויים, מועדון פוראבר גדל, 3 סטים יפים, פתיחת מגהסטור באיצטדיון הביתי(חלום גדול ותו תקן הכרחי למועדון במעמדנו). זה נהדר. שרון תמם לא באמת קשורה לצד המקצועי והיא לא מונתה מלכתחילה כדי לעסוק בזה ישירות. היא מונתה בגלל החוזקות המוכחות שלה. אף אחד כאן לא הרים חנות בסדר הגודל הזה, אל יקל הדבר בעיניך. זאת עבודה של שנים. יש פה תשתיות שישרתו אותנו שנים, שאני אישית לא העזתי לחלום שיתקיימו בכלל. 

מקצועית? זה קיץ לא טוב אבל לא על זה דיברתי. מועדון גדול(בניגוד לקבוצה), ממשיך להתקדם ולהתפתח בלי קשר לתוצאות על הדשא. זה מה שמכבי עושה.  

הכל טוב ויפה אם יש לך מניות במכבי (נגיד), בסופו של דבר לאוהד הממוצע הכי חשוב כאן זה הנושא המקצועי ופה יש כישלון מתמשך של שנתיים ולא מעניין האיבוד אליפות מעניינת הגישה החל מאצילי ומיכה ועד יונתן כהן היום, במו ידינו גרמנו לפתיחת פער מול חיפה, אנחנו בירידה מתמדת שלא עושה רושם שתיעצר בקרוב.

למשהו יש ספק שכהן חותם תוך שנה וחצי בחיפה אחרי שנכשל בפיזה?

שהיה פה ניהול התחננו לשחק פה כדורגל, שהניהול מזכיר יותר פיצוציה אז ככה גם החשק של כולם להיות מכבי יורד.

הזייה בשנתיים מחלום של כל שחקן הפכנו להיות כמו ביתר מבחינת גאווה ללבוש את המדים

5 דקות לפני, liron1006 said:

הכל טוב ויפה אם יש לך מניות במכבי (נגיד), בסופו של דבר לאוהד הממוצע הכי חשוב כאן זה הנושא המקצועי ופה יש כישלון מתמשך של שנתיים ולא מעניין האיבוד אליפות מעניינת הגישה החל מאצילי ומיכה ועד יונתן כהן היום, במו ידינו גרמנו לפתיחת פער מול חיפה, אנחנו בירידה מתמדת שלא עושה רושם שתיעצר בקרוב.

אני האוהד הממוצע. אני זה שקנה בבוטקה עלובה בקרית שלום וגם כמעט ירד ליגה. הנושא המקצועי הכי חשוב אבל לא בו התעסקתי. תשתיות וצמיחה גם חשובים. זה מקביל, זה לא מתנגש ולא מפריע אחד לשני. אפשר להתבאס מאיקס ולפרגן לוואי. למועדון יש עוד היבטים מלבד התוצאה האחרונה בשבת. 

2 דקות לפני, מרגוליס said:

אם ככה אז אני מקווה שבמשחק הראשון בחיפה יעשו לו ראיוס

Just now, מרגוליס said:

שהיה פה ניהול התחננו לשחק פה כדורגל, שהניהול מזכיר יותר פיצוציה אז ככה גם החשק של כולם להיות מכבי יורד.

הזייה בשנתיים מחלום של כל שחקן הפכנו להיות כמו ביתר מבחינת גאווה ללבוש את המדים

האכזבה היא בגלל שאחרי שהיינו קרובים השנה לאליפות עד המחזור האחרון אז הציפייה הייתה שנגיע בטירוף לקיץ עם רכש לעשות הכל בשביל להחזיר את הצלחת. כל זה התפוצץ לנו בפרצוף עד עכשיו. ובספק גם אם יגיעו עוד 2 שחקנים זה ישפר את המצב.

13 דקות לפני, המכבייה said:

לא לא,  אין רווח, רק ציצמום גרעונות ופיתוח המותג למקסימום. אין לי שום בעיה עם הגישה של מיטש, ההפך. לא מחליף אותו באף אחד. 

זה נשמע רע ממש. כי אם המטרה להיות עסק ריווחי בלי להשקיע כסף אז נגמור עם סגל של הפועל עפולה ואחלה של חנות מרצ'נדייז.

20 דקות לפני, המכבייה said:

אתה באמת רגוע ממנה כשתגובתה ל"אירוע" היא "לא התחברתי לדבריו"?

איפה המסר המרתיע לו ולכל זב חוטם שינסה בעתיד לעשות פעולה כזו? איפה השריית הרוגע שיש פה דמות סמכותית וחזקה?

אשאל אחרת, בימי ג'ורדי או בימי מנספורד, הוא מעז בכלל?

Just now, אורלנדו בלוף said:

איפה המסר המרתיע לו ולכל זב חוטם שינסה בעתיד לעשות פעולה כזו? איפה השריית הרוגע שיש פה דמות סמכותית וחזקה?

לא חושב שהוא היה מעז, קל לו לזרוק זין כשישראלים מנהלים את המועדון. ולא איזה ג׳ורדי או מנספורד שיוריד אותו לקרקע.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

כל תגובה אחרת שלה הייתה הרבה פחות הגיונית.

מה רצית שהיא תצא עליו מול כך העולם וככה תחליש עוד יותר את העמדה שממנה מגיעה מכבי למו"מ? להפך שתשדר עסקים כרגיל ושמכבי לא לחוצים למכור.

איזה מזל שהאוהדים כבר לא מנהלים את מכבי.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

זה נשמע רע ממש. כי אם המטרה להיות עסק ריווחי בלי להשקיע כסף אז נגמור עם סגל של הפועל עפולה ואחלה של חנות מרצ'נדייז.

מושקע המון כסף כל שנה לכן מכבי תמיד תיהיה גרעונית. איזה רווח בראש שלך? אתה לא תיהיה קרוב לאיזון בעשור הקרוב. אם מיטש יוריד תמיכה, יהיו לך משכורות של 15, 20. אז זה יהיה הפועל עפולה על אמת. אבל אם ניתן לייצר יותר הכנסות עצמיות, זה תמיד טוב. אם אתה חושב שמכבי תתקיים לנצח על ידי הפינלטרופיה של מיטש, אתה תתאכזב. לכל דבר יש תוקף. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

כל תגובה אחרת שלה הייתה הרבה פחות הגיונית.

מה רצית שהיא תצא עליו מול כך העולם וככה תחליש עוד יותר את העמדה שממנה מגיעה מכבי למו"מ? להפך שתשדר עסקים כרגיל ושמכבי לא לחוצים למכור.

איזה מזל שהאוהדים כבר לא מנהלים את מכבי.

אין שום בעיה בהעברת מסר ממלכתי בניסוח כלשהו שדבר כזה לא מקובל ולא עובר לסדר היום.

איביץ' היה מרשה לעצמו לומר "שחקנים קיבלו הזדמנויות ואכזבו אותי" במסיבת עיתונאים / ראיונות אחרי או לפני משחק,

פטריק היה מרשה לעצמו.

גם היא יכלה להגיד משהו.

זה שהיא לא אמרה משהו בנוסח הזה, מעיד משהו על אופי ההתנהלות.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא רואה בעיה עם האמירה הזאת. המשמעות של האנדרסטייטמנט כאן היא חזקה בגלל שהתייחסות פרטנית של מכבי לשחקנים בתקשורת היא נדירה. 

דור פרץ אמר לג'ורדי שהוא לא מגיע לאימון ושימכרו אותו. אז? ג'ורדי אמר לו- תביא שני מיליון ותלך. וניתק. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

לא רואה בעיה עם האמירה הזאת. המשמעות של האנדרסטייטמנט כאן היא חזקה בגלל שהתייחסות פרטנית של מכבי לשחקנים בתקשורת היא נדירה. 

דור פרץ אמר לג'ורדי שהוא לא מגיע לאימון ושימכרו אותו. אז? ג'ורדי אמר לו- תביא שני מיליון ותלך. וניתק. 

לא יודע, לי שזה משדר רפיון וחולשה.

מה תגיד אם שחקנים יחזרו פתאום לשתף פעולה עם התקשורת ולהדליף דברים מחדש ההלבשה וכו'?

אם כל אחד שלא תיראה לו הפוזיציה שלו בקבוצה, יתחיל להעלות פוסטים באינסטגרם?

בן אדם שזה התפקיד המתאים לו היה אומר משהו בנוסח, "במועדון כמו מכבי תל אביב, התנהלות מהסוג הזה אינה מקובלת. נלמד את פרטי המקרה ונפעל במסגרת הקבוצה כראות עינינו."

בי מתחזקת מיום ליום האמונה שהצמד תמם את יצחקי לא מתאימים לתפקידם ובסוף גם מיטש, אדם חכם ומנוסה ממני, יראה את זה. אין לי ספק בכלל.

השאלה כמה סטירות נחטוף בדרך ועד כמה הן יכאבו.

אסור לתת לשחקני כדורגל, בפרט ישראלים, פתח לפריקת עול. אחרת, המדרון חלקלק.

42 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו הולכים אחרוה מקצועית כל השאר פחות חשוב שאין קבוצה. לא ראיתי אף אוהד בעולם שפתח אבוקה כי יש רווח למועדון בסופו של דבר הרווח הזה אמור לשפר אותנו מקצועית אבל זה לא קורה.