Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

17 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

א. אני כמעט אף פעם לא כותב ברמה האישית, אלא אם כן זה בתגובה. בדוק את עצמך.

ב. כל הציפיות שלך, איזכורי הבגרות, אמון, מחויבות חברה אנושית ומה לא - זה שגעון. לא מבין אותך. להשליך מפוסט וחצי על כ"כ מילים גבוהות. להעלב מזה! אני מתנצל מראש - גם זה יתפס כהתנשאות  - אבל זה לא קשור ללהיות או לא להיות אוהד, בינריות (מה?) טכניות או עסקים. זו סתם ילדותיות. זה להעצים דבר אחד, שולי, זניח, ולהתעלם מכל השאר - גם הם דברים רגשיים - שלאורם זה בטל בשישים.

א. שמתי זרקור על אלמנט שחשוב לי שקשור ליחסי גומלין בין שחקן לחברי הקבוצה שלו ואתה לקחת את זה למקום אישי מגוחך. לא מעליב אותי חלילה, אבל לא הבנתי את הפואנטה. לזלזל במקום הרגשי ולהאדיר את המקום הטכני של הדברים. כאילו כדורגל זה בינארי (הנה מה) של 0 - טכני לגמרי או 1 - רגשי לחלוטין. ברור שזה שילוב של הדברים אז אני מציע לא לבטל את אחד מהם כמו שעשית בהתנשאות (שוב).

ב. ילדותיות זו גם דרך (מתנשאת לגמרי אבל נסלח לך כי זה כנראה אינהרנטי בתוכן שלך) לקרוא לדברים שחשובים לי. אני חושב שמחויבות ברמה גבוהה יש בה גם מן 'הילדותיות'. כן, אפשר להסתכל על זה ככה. יש היגידו שגם נישואין זו ילדותיות ובכל זאת אנשים עושים את זה וזה מצליח לחלק ולחלק לא. גם אני מצפה לשחקנים עם מחויבות ברמה גבוהה (בעיקר אלו שקוראים לעצמם מכביסטים). עם חלק זה יצליח ועם חלק לא. 

עם אלו שיצליחו בזה - נתמוגג מאושר. ועם אלו שלא - נחייה עם האכזבה אבל מה שבטוח זה שלא נשנה את הציפייה. 

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

זה לא עניין של העלבות. יש פה שדרוג לשכר. ברמה המקצועית אני לא מוצא בשורה מטורפת אבל זה ממש לא הסיפור הגדול.

זה עניין של איך אתה מסיים תקופה במועדון ומה זה עושה לשאר השחקנים מבחינת הדינמיקה וההדהוד של הדברים. איך אתה משאיר את חדר ההלבשה אחרי שאתה מסיים ועוד כשאחד כמוהו נתפס כמנהיג (בעל כורחו ובהיעדר מנהיגים רלוונטים [חוץ משרן])

מה שחקן נוער שעולה לבוגרים ומצליח אמור לחשוב? שאם הוא יחתום על חוזה ל3 שנים במכבי, מכבי תבנה עליו לשנה הבאה אבל פתאום תבוא הצעה שלא מתאימה למועדון הוא יכול לעשות פוזות באימונים ולרשום פוסט מתחנחן לקהל וזה יצליח לו? מה המסר לשאר השחקנים? גם לסיים צריך לדעת איך. ויונתן לא סיים עם מידת אחריות וזה בסדר. רק שלא יבלבל לנו תשכל על זה שהוא גדל במכבי מגיל 0 ועוד כל מיני בילבולי שכל. בסוף הוא יוכל היה לפעול בצורה יותר נכונה למען המועדון ולא רק לטובת התחת של עצמו. זה תמיד בא עם WIN WIN. 

כמו שאמרו פה כבר מעלי.

זהבי עזב "ברע".

בן חיים עזב "ברע".

ציבוטה עזב ברע.

פרידות זה חרא. גם בכדורגל, כמו כל דבר בחיים.

עכשיו לעשות על זה סצנות? "בהצלחה בחיפה"?

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

זה לא עניין של העלבות. יש פה שדרוג לשכר. ברמה המקצועית אני לא מוצא בשורה מטורפת אבל זה ממש לא הסיפור הגדול.

זה עניין של איך אתה מסיים תקופה במועדון ומה זה עושה לשאר השחקנים מבחינת הדינמיקה וההדהוד של הדברים. איך אתה משאיר את חדר ההלבשה אחרי שאתה מסיים ועוד כשאחד כמוהו נתפס כמנהיג (בעל כורחו ובהיעדר מנהיגים רלוונטים [חוץ משרן])

מה שחקן נוער שעולה לבוגרים ומצליח אמור לחשוב? שאם הוא יחתום על חוזה ל3 שנים במכבי, מכבי תבנה עליו לשנה הבאה אבל פתאום תבוא הצעה שלא מתאימה למועדון הוא יכול לעשות פוזות באימונים ולרשום פוסט מתחנחן לקהל וזה יצליח לו? מה המסר לשאר השחקנים? גם לסיים צריך לדעת איך. ויונתן לא סיים עם מידת אחריות וזה בסדר. רק שלא יבלבל לנו תשכל על זה שהוא גדל במכבי מגיל 0 ועוד כל מיני בילבולי שכל. בסוף הוא יוכל היה לפעול בצורה יותר נכונה למען המועדון ולא רק לטובת התחת של עצמו. זה תמיד בא עם WIN WIN. 

כמו שאמרו פה כבר מעלי.

זהבי עזב "ברע".

בן חיים עזב "ברע".

ציבוטה עזב ברע.

פרידות זה חרא. גם בכדורגל, כמו כל דבר בחיים.

עכשיו לעשות על זה סצנות? "בהצלחה בחיפה"?

מה לעזאזל הקשר של "בהצלחה בחיפה"? לא רק שלא אמרתי את זה אלא שאני מקווה שאם הוא יחזור לישראל זה יהיה למכבי. 

וזה שיש כמה אוהדים שהתעייפו מהרומנטיקה שבין אוהד לשחקן ומורידים ציפייה של מחויבות והתנהלות מקצועית משחקני הבית שלנו זה בסדר. אני מצפה למשהו אחר. בעיקר כלפי שחקנים שגדלים במכבי ומרגישים אהדה למועדון.

פוסטים פופוליסטים בתקופה שחסרה הנהגה בחדר ההלבשה כדי לקבל את אהדת הקהל, להלחיץ את המועדון ולהביך אותו מול התקשורת, האוהדים ואולי גם להזיק למו"מ זה אגוצנטריות לשמה ולא משהו שאני מכבד.

לא מבין איך מביאים את זהבי כדוגמא.

דבר ראשון זהבי לא עשה בלאגן באימונים ואת הרצונות שלו הוא אמר למיטש בקנדה ולא לכל העולם בפוסט מפגר באינסטגרם. דבר שני מה שמותר לזהבי שהביא לנו הכל רחוק מאוד מלהיות מותר לשחקן נחמד שעלה לו לראש. 

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

מה לעזאזל הקשר של "בהצלחה בחיפה"? לא רק שלא אמרתי את זה אלא שאני מקווה שאם הוא יחזור לישראל זה יהיה למכבי. 

וזה שיש כמה אוהדים שהתעייפו מהרומנטיקה שבין אוהד לשחקן ומורידים ציפייה של מחויבות והתנהלות מקצועית משחקני הבית שלנו זה בסדר. אני מצפה למשהו אחר. בעיקר כלפי שחקנים שגדלים במכבי ומרגישים אהדה למועדון.

פוסטים פופוליסטים בתקופה שחסרה הנהגה בחדר ההלבשה כדי לקבל את אהדת הקהל, להלחיץ את המועדון ולהביך אותו מול התקשורת, האוהדים ואולי גם להזיק למו"מ זה אגוצנטריות לשמה ולא משהו שאני מכבד.

לא יודע אם אתה אמרת בהצלחה בחיפה, ראיתי תגובות כאלה והגבתי בכלליות.

יונתן ילד חרא.

זו הסיבה שהוא נתן את הרביעי בסמי עופר וזו הסיבה שנתן את הפוסט המטופש הזה.

זו החבילה.

אישית יונתן כהן תמיד הרגיש לי כמו איציק זוהר משודרג, וזאת לא מחמאה. פשוט אחד שרץ קצת יותר ממנו, ונותן תחת יותר ממנו. 

ההימור שלי? קריירה אירופית כמו של טבח המוח, אבל הלוואי ואני טועה. שחקן נחמד, לא חושב ששווה את הכסף ששילמו עליו

5 דקות לפני, red4peace said:

אישית יונתן כהן תמיד הרגיש לי כמו איציק זוהר משודרג, וזאת לא מחמאה. פשוט אחד שרץ קצת יותר ממנו, ונותן תחת יותר ממנו. 

ההימור שלי? קריירה אירופית כמו של טבח המוח, אבל הלוואי ואני טועה. שחקן נחמד, לא חושב ששווה את הכסף ששילמו עליו

הוא הוכיח את עצמו עם 3 עונות טובות בליגת העל וגם באירופה כמה משחקים טובים.

לדעתי שווה בדיוק את הסכום הזה, לא יותר ולא פחות. 

לפני6 שעות , turgi said:

לא יודע אם אתה אמרת בהצלחה בחיפה, ראיתי תגובות כאלה והגבתי בכלליות.

יונתן ילד חרא.

זו הסיבה שהוא נתן את הרביעי בסמי עופר וזו הסיבה שנתן את הפוסט המטופש הזה.

זו החבילה.

דור פרץ נתן גם שני שערי ניצחון בדקה ה90+ והוא ידע להתנהג בקלאס. אפשר להיות רע על המגרש ולהישאר מקצוען ומחוייב. 

מעבר לזה שיונתן ממש לא רע על המגרש. בטח לא במשחק מול חיפה ב4-3. כמעט פספס את הפנדל בבעיטה הזויה והחמיץ מול שער ריק בדקה ה95 זה רע זה? יותר מזל משכל

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

כפרה על דור

הכל אבל ספציפית דקה 7:20

יונתן, תלמד.

אני כל כך אוהב לשמוע אותו מדבר:

תמיד רגוע, אינטיליגנט, לא מתלהם, נותן כבוד למי שמולו.

באמת יוצא דופן לא רק בכדורגל הישראלי, אלא בכלל בכדורגל.

אין הרבה כדורגלנים שמסוגלים לדבר ככה.

10 דקות לפני, zeudemort said:

אני כל כך אוהב לשמוע אותו מדבר:

תמיד רגוע, אינטיליגנט, לא מתלהם, נותן כבוד למי שמולו.

באמת יוצא דופן לא רק בכדורגל הישראלי, אלא בכלל בכדורגל.

אין הרבה כדורגלנים שמסוגלים לדבר ככה.

שים לב שיחסית לכדורגל הישראלי של השנים האחרונות,הרבה שחקנים שעברו אצלנו ומזוהים איתנו/גדלו במכבי הם בסה"כ בני אדם חדי מחשבה ולא פלקטים(לא מחייב שיהיו אינטלקטואלים גדולים אבל אנשים שיודעים לחבר משפט)ולרוב אנשים סבבה לגמרי כמו דסה,ייני,פרץ,טב"ח חלוץ(ילד זין בהתנהגות אבל בכללי אדם רהוט ולא אהבל גמור),טב"ח בלם,ערן,מניח שיש אחד או שניים נוספים.

לא מרגש אותי מה שכתב. מה שנקרא מודה ועוזב ירוחם. הבין שעשה טעות ולקח אחריות. ולמילים שכתב בפוסט החדש יש משמעות עבור השחקנים וחברים שלו לקבוצה.

שיהיה לו בהצלחה ונקווה לא לראות אותו בארץ. ואם כן אז רק במכבי.

אותי הוא ריגש ממש וגרם לי לדמוע גם, מאמינה לו

וגם לקחת אחריות ולהתנצל צריך לדעת, מי כמונו יודעים שלא כולם עושים זאת

המון בהצלחה

ריגש אותי במכתב 

בכל זאת שחקן בית מגיל 6 שרוצה להתקדם

גם אם לנו זה לא נראה התקדמות..

עשה את הדרך של מכבי מגיל 6 עד להשאלות לא קלות ו3 שעונות בבוגרים של תארים ולאירופה 

קונה לכל השחקני בית שלנו

יונתן מכביסט אמיתי. הלוואי וכל שחקני הנוער שלנו היו מכביסטים כמוהו ומוכשרים כמוהו, שנוכל להינות גם מהם גם מתפוקה מקצועית וגם ממכירה בסכום נאה.

הייתי אומר לכל הצעירים "תעיזו, תיזמו, תהיו יונתן"

בשורה התחתונה, יזכר כמי שהפקיר אותנו ברגעים קשים בשביל קבוצה מליגה שניה.

מה גם שמבחינתו מכבי הייתה צריכה להסתפק בחצי מהסכום שקיבלה.

עוד מהרגע שראיתי אותו מבקיע (נראה לי גול ראשון אפילו) מול בני יהודה ואשכרה לא חגג, הרגשתי שהוא לא ״משלנו״.

אתה לא לא חוגג מול הקהל שלך בגלל עונת השאלה בקבוצה זניחה.

ונעזוב את זה שהיה לו חוב פתוח אחרי הסיומת של עונה שעברה בליגה.

הבן אדם ראה ששחקנים חשובים עוזבים ובמקום לקחת את המקום שלהם, (כמו פרץ עונה שעברה) הוא החליט לברוח ועוד כשיש לו חוזה לעוד 3 עונות.

שאף אחד לא יתרגש יותר מידי ממנו, בראיה אובייקטיבית, כל שחקן כנף (שהמשחק עליו) במכבי של 3 העונות האחרונות היה מביא מספרים. 

לא אומר שהוא לא שחקן טופ ליגה, אבל הוא בטח לא אצילי או אפילו גררו (פוטנציאלית).

אז שיהנה לו בליגת הגמורה שלו. אם הוא ימשיך עם שפת הגוף שלו והאי השתתפות במשחק ההגנה, אני מאמין שהוא ימצא את עצמו מהר מאוד בבאר שבע.

*לגבי מי שניסה להשוות למקרה של זהבי?

לא מתקרב להיות דומה.

זהבי לא רצה לעזוב את מכבי עד הרגע האחרון. פלוס זה שקיבלנו עליו פי 3 כסף (לשחקן יותר מבוגר) שהכניס לנו בחישוב מלוכלך 150 מיליון שקל. אבל באמת. ליטרלי במו רגליו.

ממש הגזמה!

הפקיר אותנו?? הבן אדם רוצה לצאת לאירופה בחוזה פי 2, 

שחקנים חשובים עוזבים?? הוא אשם ששחקנים עוזבים?

לא משלנו?? הוא מגיל 6 במועדון