Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

לפני2 שעות , turgi said:

טוב זה כבר ממש מביך

וואו, הוא נמצא במצב קשה

אולי נעשה לו יום התרמה למסכן הזה? אולי נשים אותו בתמונה של "אמא הבטחת לנו עוף לשבת" 

קשה עאלק, הבנאדם עם משכורת ועבודה חלומית שרוב תושבי מדינת ישראל היו חולמים להחליף אותו

קשה לו.... 

הוא ממש נשמע כמו ילד שנולד עם כפית זהב בפה ולא יודע מה זה חיים קשים באמת

28 דקות לפני, meler said:

מאחל לו בהצלחה , נתן המון למכבי.

לא מבין תבכי פה .. לכולם יש שאיפות ואם אפשר להתקדם מקצועית וכלכלית אז קדימה.

זו לא הנקודה.

לאחרונה הוא חתם על חוזה ל3 שנים. הוא צריך להתנהג בקלאס ובמקצועיות.

בכל עסקה שני הצדדים צריכים להיות מרוצים. כך שלא ייתכן שעל פרוספקט כמו יהונתן כהן מכבי תאלץ להתפשר על 1.5 בגלל שהוא רוצה לצאת לאירופה. זה לא סביר בקנה מידה שלנו. יש פה מועדון שצריך לנהל וזה לא אוטובוס שמי שרוצה עולה ומי שרוצה יוצא.

לגיטימי שמכבי מבקשת 2 מיליון. על כל מה שהוא נתן הוא קיבל הרבה - רמת אימון גבוהה ביותר בישראל, פלטפורמה וחשיפה ענקית, מאמנים וצוות מקצועי מהטובים ביותר, השקעה מסיבית בנוער. ואם יהונתן לא יכול להשיג את הסכומים האלה ולתת למכבי את מה שמגיע לה גם בהיבט של היושרה וגם בהיבט של הכדאיות, מכבי לא צריכה לרדת למחירי רצפה  ולפגוע מקצועית בקבוצה שלה עם שחרור. הרי עוד חצי מיליון שמשיגים יכול להיות שקול לחיזוק משמעותי למועדון ובאופן כללי אף אחד לא עושה לו דווקא - יש פה חוזה שהוא צריך לכבד ולרשום הודעה כזאת באינסטגרם ולהתנהג בצורה ילדותית מאחורי הקלעים לא יעזור לו להשתחרר מהמועדון. 

יאללה יאללה מי הוא חושב את עצמו, 

שם כמה גולים במאני טיים, חושב שהוא איזה סופר סטאר. 

את מסי לא שיחררו כי היה לו חוזה, אז מי זה לעזאזל יהונתן כהן? 

אתה שחקן מקצוען, תתנהג ככה. 

31 דקות לפני, meler said:

מאחל לו בהצלחה , נתן המון למכבי.

לא מבין תבכי פה .. לכולם יש שאיפות ואם אפשר להתקדם מקצועית וכלכלית אז קדימה.

ללכת לקבוצת תחתית בליגה שנייה זה לא להתקדם מקצועית

האמת, היה סיפור דומה עם הגברת נטע לביא מהקופים.

הוא גם היה מאוכזב שלא נתנו לו ללכת לרוסיה.

מה הוא עשה? בדיוק ההיפך מיונתן - ישב בשקט והמשיך לשחק כרגיל, בלי כל מיני פוסטים והדלפות ממקורבים.

מה שמראה שההתנהגות של יונתן גועלית ממש, ואני אחד שמחזיק ממנו.

23 דקות לפני, הישראלי היפה said:

האמת, היה סיפור דומה עם הגברת נטע לביא מהקופים.

הוא גם היה מאוכזב שלא נתנו לו ללכת לרוסיה.

מה הוא עשה? בדיוק ההיפך מיונתן - ישב בשקט והמשיך לשחק כרגיל, בלי כל מיני פוסטים והדלפות ממקורבים.

מה שמראה שההתנהגות של יונתן גועלית ממש, ואני אחד שמחזיק ממנו.

די, אנשים, מספיק. אל תהפכו את זה ליותר ממה שזה. יש מתיחות בין השחקן למועדון כרגע, לא משהו שלא ראינו מאות פעמים. זו סערה בכוס תה ואתם הופכים את זה להוריקן.

לדעתי, אפשר גם להבין את המקום שהוא מגיע ממנו. זה לא כזה מופרך.

1 hour ago, Double said:

ללכת לקבוצת תחתית בליגה שנייה זה לא להתקדם מקצועית

זה כן אבל יש דרך לעשות את הדברים, ההתקדמות פה היא הפוטנציאל להיות שחקן בולט בקבוצה שלו ולעבור לקבוצה מהליגה הראשונה, אנחנו אולי לא רואים את הליגה השנייה שם אבל האיטלקים רואים.

לפני17 שעות , סיריל מקנאקי said:

אני לרוב איתך אבל אני חושב שאתה מפספס פה. מכבי תל אביב היא קודם כל קבוצת כדורגל. לא חושב שאפשר למנכ"ל בהצלחה קבוצת כדורגל בלי להיות ספוט און על הצד המקצועי. ראשי תיבות של מנכ"ל זה מנהל כללי, כלומר אחראי על כל המחלקות. אחראי אומר מנווט ומתווה מדיניות לכל מחלקה ומחלקה, לוקח קרדיט על הצלחות, ונותן דין וחשבון על כשלונות. מדובר על מחלקת בוגרים, נוער, שיווק, כספים, אדמיניסטרציה וכו'. לרוב, מנכ"ל גם יהיה מעורב לעומק בפעילות הליבה של הארגון, ובמכבי זה מחלקת הבוגרים.

עכשיו אם גולדהאר הכתיב לה הגדרות אחרות לתפקיד זה דבר אחר. אני לא זוכר כמה מרטין ביין היה מעורב בפן המקצועי. אבל כל עוד היא מוגדרת כמנכ"ל ולא סמנכ"לית שיווק (לגבי כל ההישגים שהזכרת שחלילה אי אפשר לזלזל בהם), נראה לי מאוד הגיוני לראות בה אחראית במשותף להתנהלות המקצועית (הלא טובה) עד עכשיו.

אד וודוורד מנכ״ל מנצ'סטר יונייטד קיבל את התפקיד בלי שום קשר לכדורגל

45 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

די, אנשים, מספיק. אל תהפכו את זה ליותר ממה שזה. יש מתיחות בין השחקן למועדון כרגע, לא משהו שלא ראינו מאות פעמים. זו סערה בכוס תה ואתם הופכים את זה להוריקן.

לדעתי, אפשר גם להבין את המקום שהוא מגיע ממנו. זה לא כזה מופרך.

חומץ, בלי להפוך את זה ליותר ממה שזה: הוא יורק לבאר שממנה שתה ובה הוא צמח ועוד בתקופה מאוד לא טובה של המועדון. הפוסט שהוא פרסם מיותר לגמרי וגם המקורבים שמגיבים לתגובה של תמם מיותרים לגמרי. יותר מהכל, שום דבר מזה לא צריך להפתיע את מי שראה את ההתנהלות שלו בשלוש השנים האחרונות. הוא מתחיל להיראות כמו בוזגלו ב׳. 

2 דקות לפני, רויקלה said:

חומץ, בלי להפוך את זה ליותר ממה שזה: הוא יורק לבאר שממנה שתה ובה הוא צמח ועוד בתקופה מאוד לא טובה של המועדון. הפוסט שהוא פרסם מיותר לגמרי וגם המקורבים שמגיבים לתגובה של תמם מיותרים לגמרי. יותר מהכל, שום דבר מזה לא צריך להפתיע את מי שראה את ההתנהלות שלו בשלוש השנים האחרונות. הוא מתחיל להיראות כמו בוזגלו ב׳. 

על דבר אחד אני חושב שכבר אפשר להסכים כרגע, למכבי הוא לא יחזור, לא במשמרת של גולדהאר. הבעיה שזה כבר מתחיל להיות דפוס התנהגות שלנו, מי שעוזב עוזב לא טוב, לא משנה הסיבה (וגם זהבי בעצם עזב לא טוב, רק ששם כביכול הכל פתוח)

אחרי שנרגענו קצת: מעולה שרוצה להתקדם, שיביא את הכסף שמכבי דורשת ושיצא להתקדם.

הוא מדבר על מכשולים כאילו מכבי זה מכשול, מכבי זו הפלטפורמה שנתנה לחלום על חו"ל ולהיות ריאלי לאירופה.

כל הפוסטים באינסטגרם, כתבות מקורבים, ציטוטים שלא לעניין כגון " אם מכבי לא ישחררו אותו, הוא לא בטוח יחזור למכבי בעתיד" = וואו. ציטוט שהוא השיא.

כשהוא נפצע עונה שעברה, אף אחד לא הציע לו לפתוח את החוזה ולהרוויח פחות, אז כשיש הצעה עכשיו,  שיבין שהוא מקצוען, בקבוצה שהיא מותג ויש מחיר לשחרור שלו.

זירו קלאס. רוצה להנהיג את מכבי עלאק, להוות דוגמא לצעירים......

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה החלום שלו? ללכת לקבוצת אמצע טבלה בליגה השנייה באיטליה? זייני מוח

הוא שמע איטליה אז עף לו קצת הפוני. סאגה מביכה, כל עוד האיטלקים לא מביאים הצעה 2 מיליון מינימום לא לשחרר אותו. מצידנו שישב ביציע כל העונה. נוכל למכור אותו גם בקיץ הבא וגם עוד שנתיים.

55 דקות לפני, רויקלה said:

אני לא חושב שהוא התנהל בסדר, אבל בוא, פוסט מיותר ומקורבים שמגיבים. בין זה לבין בוזגלו ב' בכל זאת יש הבדל.

אף אחד לא עשה שום דבר דרסטי, ואף אחד לא אמר שום דבר דרסטי ואני מקווה שככה זה ישאר.  בסופו של דבר, כהן שחקן מכבי, שיש לו מגרעות ויתרונות וגם יש לו רקורד נאה בקבוצה. אז הוא קצת מתנהג כמו ילד מפונק כרגע. אוקיי. לא שוברים על זה את הכלים, ולא צריך להשתגע מזה. בפרט שמי שמחזיק את הכח פה זה המועדון. זו מערכת יחסים כמו כל מערכת יחסים.

אנשים לוקחים פה יותר מדי פוסטים של מקורבים לכאורה שלא יודע כמה הייתי מאמין להם.

ברור שיש פה נסיון מצד השחקן להפעיל לחץ על מכבי (ראו את הפוסט המרגש שלו ברשתות). אבל לא צריך לקחת את זה כל כך קשה, הכל זה עסקים - מעט שחקנים מסתכלים על הסמל ויונתן לא שונה מהם.

לגבי אופי, דווקא ההחלטה ללכת על קבוצה בליגה שניה מצביעה על משהו אחר לטעמי. להתחיל מלמטה ולהאמין בעצמך שתוכל משם להתקדם לקבוצה בליגה ראשונה בשביל זה צריך המון אופי.

11 דקות לפני, GoldenAxe said:

לגבי אופי, דווקא ההחלטה ללכת על קבוצה בליגה שניה מצביעה על משהו אחר לטעמי. להתחיל מלמטה ולהאמין בעצמך שתוכל משם להתקדם לקבוצה בליגה ראשונה בשביל זה צריך המון אופי.

בוא אחי זה לא שהוא מתלבט בין אינטר, יובנטוס, מילאן או פיזה. 

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

בוא אחי זה לא שהוא מתלבט בין אינטר, יובנטוס, מילאן או פיזה. 

אני בטוח שאם הוא היה רוצה היה יכול להגיע לקבוצת צמרת בבלגיה ודומיה.

אנחנו מוזנים רק מהתקשורת הצהובה (לא הצהוב שלנו) ששווה ברוב המקרים כלום ופועלת לפי אינטרסים, אנחנו לא יודעים מה היו האופציות שלו, אני פחות זורם עם הגישה הצינית  שלך אבל מבין את הלך הרוח.