Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

13 דקות לפני, Nadav19 said:

יונתן כהן צריך להימכר כי אם לא נמכור אוצו עכשיו עוד שנתיים ישוחרר בחינם. 

מבחינתי, אחרי פוסט כזה הבחור סיים את עתידו במועדון. שיילך לאירופה ויבין שהוא אוברייטד בטירוף ולא לקבל בחזרה 

יש לו חוזה עד 2024

אני חושב שמכבי לא משחררת. לא רק בגלל שההצעה של האיטלקים לא משהו אלא גם בגלל שהם מבינים שמצב הסגל בקרשים ואין למכבי מה להפסיד פה בזה שהם משאירים את כהן(הם יוכלו למכור אותו גם בקיץ הבא והבא הבא) אז הוא יעשה פרצופים כמה שבועות אבל לטווח הארוך עדיף אותו מאשר כלום ושום דבר.

22 דקות לפני, Insigne said:

מעצבן כן, מפתיע? לא.

התלכיד החזק ביותר בכדורגל הישראלי היה אצלך בחדר ההלבשה, הוא כבר לא נמצא שם. מי שנמצא שם היום זה אסופה של פרוספקטים.

מי בחדר ההלבשה מלבד שרן ואולי ריקן יודע לגעת היום בנפש השחקן? אף אחד. 

האבסורד שיונתן כהן היה אמור להיות הדור מיכה\שכטר. "לוקח על עצמי את התפקיד" 

שכטר עוד איכשהו אני יכול להבין, אבל מה זה תפקיד ה"דור מיכה"? 

הבנאדם היה אנטיתזה למנהיג. 

כמה בכלל רוצים עליו וכמה פיזה מוכנים לשלם? יש פער כזה גדול?

ככל שישחררו אותו יותר מוקדם יבינו שצריך רכש איכותי יותר מוקדם, חבל למשוך את הסאגה הזו עד סוף החלון אם הפער לא גדול.

20 דקות לפני, Double said:

אני חושב שמכבי לא משחררת. לא רק בגלל שההצעה של האיטלקים לא משהו אלא גם בגלל שהם מבינים שמצב הסגל בקרשים ואין למכבי מה להפסיד פה בזה שהם משאירים את כהן(הם יוכלו למכור אותו גם בקיץ הבא והבא הבא) אז הוא יעשה פרצופים כמה שבועות אבל לטווח הארוך עדיף אותו מאשר כלום ושום דבר.

מדויק
לא מוכר
יעבור לו עוד חודש ולפחות יהיה לנו שחקן ישראלי אחד ששווה מספרים בכנפיים

47 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מעצבן לראות כמה אידיוטים שחקני מפתח נוספים שלנו שמחזקים אותו בפוסט הזה במקום שיסתמו את הפה ויגידו לו ב4 עיניים שככה לא מתנהגים. חבורה של ילדונים. 

כמו מי?

28 דקות לפני, GoldenAxe said:

כמה בכלל רוצים עליו וכמה פיזה מוכנים לשלם? יש פער כזה גדול?

ככל שישחררו אותו יותר מוקדם יבינו שצריך רכש איכותי יותר מוקדם, חבל למשוך את הסאגה הזו עד סוף החלון אם הפער לא גדול.

הם הציעו מיליון וחצי, לא ידוע כמה מכבי רוצים. למה שמכבי תתפשר? צריכים רכש איכותי גם אם או עוזב וגם אם הוא נשאר. 

Just now, מכביסט לעד said:

הם הציעו מיליון וחצי, לא ידוע כמה מכבי רוצים. למה שמכבי תתפשר? צריכים רכש איכותי גם אם או עוזב וגם אם הוא נשאר. 

רכש איכותי לא יגיע בכל אופן.

שימצאו פשרה באמצע וישחררו אותנו מהסאגה המעיקה הזאת.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

מעצבן לראות כמה אידיוטים שחקני מפתח נוספים שלנו שמחזקים אותו בפוסט הזה במקום שיסתמו את הפה ויגידו לו ב4 עיניים שככה לא מתנהגים. חבורה של ילדונים. 

מה מעצבן? עם התנהלות כזאת עלובה של ההנהלה אני בכלל מופתע שחצי קבוצה לא הולכת להדליף רכילויות לכתבי ספורט. יש פה קבוצה בהתפרקות ומתחילים להקרין את זה החוצה.

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

רכש איכותי לא יגיע בכל אופן.

שימצאו פשרה באמצע וישחררו אותנו מהסאגה המעיקה הזאת.

למה שמכבי תתפשר? אין לה אינטרס למכור אותו. יש לו חוזה לעוד הרבה זמן והוא שחקן חשוב. ההתפשרות היא שאנחנו בכלל דנים באפשרות שהוא יעזוב. 

צטט

כמעט סגור: דיווח - יונתן כהן יצטרף בקרוב לפיזה

באיטליה בטוחים שזה כמעט סגור: העיתונאי האמין ניקולו סקירה דיווח שהעסקה בין מכבי תל אביב לקבוצה מהסרייה ב' בדרך. הצהובים יקבלו 2 מיליון אירו

46 דקות לפני, nirnir20 said:

שכטר עוד איכשהו אני יכול להבין, אבל מה זה תפקיד ה"דור מיכה"? 

הבנאדם היה אנטיתזה למנהיג. 

מיכה לא היה המנהיג הטיפוסי, גם שרן לא המנהיג הטיפוסי. אבל שניהם הנהיגו את חדר ההלבשה של מכבי.

כשהמוזהב עזב, גרסיה וכו' מיכה לקח על עצמו המון.

מיכה גיבש סביבו את חדר ההלבשה של מכבי בצורה מצוינת.

גם כשגורדי עזב נותר חלל ומיכה היה שם בשביל למלא אותו (לא רק מיכה אבל שאלת עליו) אולי מיכה לא צועק על המגרש לעיניי המצלמות אבל כן ידע להיות שם בשביל מכבי ולגרום לחדר ההלבשה לעבוד בשביל הקבוצה.

כל הדבר הזה שנקרא חדר ההלבשה הטוב בהיסטוריה (ע"פ השחקנים) לא קרה בגלל יוסי זיגדון או בוריס איש המשק, הדמויות הדומיננטיות שהיו בו והקשר שלהם למועדון ייצר את זה.

בפועל מהתמונה באומן לא נותר אף אחד. גם גולסה לא רלוונטי.

לפני4 שעות , אלק נילאש said:

והנה הראת למה הוא צריך את הפוסט הזה. מי שלא שם לב לעובדות זה אתה. יונתן מאז היום הראשון שלו בבוגרים תמיד היה "חושך'. תמיד מאבד כדורים, תמיד פוגע בשטף של המשחק, תמיד עושה פרצופים, תמיד מאבד כדורים ועושה טובה שהוא יורד להגנה, אף פעם לא אוכל בוץ בגליצ'ים וכו'. זה השחקן. כשהיו גולים ומספרים שכחנו את זה. עכשיו כשאין גולים אז פתאום זה סבוטאז' ועוד קשקושי אוהדים. 

לא לא, אני רק השתמשתי בדפוס אחד שלו.

שומע אחי, שערן זהבי רצה לעזוב את מכבי לסין, הוא טס עד לגולדהאר וניסה לסחוט לו את המיץ כדי לקבל שחרור (וגם שהוא יצא ממנו חזרה לישראל הוא לא קיבל שחרור), לא שמעת ממנו מילה. בטח לא איזה פוסט של ילד כאפות באינסטגרם שמתאים רק לאלטמן הקטן שמככב בטוויטר עם ציוצים מביכים שכולם מבקשים כאן. אני לא מדבר על זה שבקיץ 14/15 טירפדו מעבר שלו לבאזל של פאולו והוא לא יצא החוצה. אין ספק שחלק גדול בשקט התעשייתי עומד לזכות ג׳ורדי כיום אין כזה.

אין לי בעיה עם העובדה שהוא רוצה להתקדם, לגיטימי ומקובל ואני מאחל לו בהצלחה. יש לך חוזה ? אתה צריך לכבד אותו עד לרגע האחרון ! בטח שלא וגם אם יש רעשי רקע שלטעמך לא מתכתבים עם המציאות ? אתה תדאג להוציא הבהרה לאחר שנסגר סופית בין אם אתה עוזב או נשאר.

ולסיום , מאחל לו בהצלחה ומאחל יותר למכבי שתשתמש ב 2 מיליון יורו לטובת שחקני רכש שישדרגו את המועדון לשם שינוי.

2 מיליון ו-15%-25% על מכירה עתידית וזה מחיר מעולה

שחקנים הבינו שגיל 25-26 לצאת לחו"ל זה מאוחר אם יש להם שאיפות

זה דבר שמכבי צריכים להסתגל אליו ולהבין את המצב. מה זה אומר בתכלס לקצר את מסלול ההשאלות ובגיל 21 הם כבר צריכים להיות חלק מהסגל של הבוגרת.

לסיים נוער, לתת שנה שנתיים ברמלה ולהכנס לסגל של הבוגרת גם אם הם לא מוצר מוגמר

7 דקות לפני, Double said:

קיץ שחור אחד ההזויים שהיו פה

למה אתה מופתע? כמו שלא הביאו מחליף לאצילי ימשיכו לא להביא מחליף ליונתן כהן, עולם כמנהגו נוהג.

לפני3 שעות , bister said:

ליאל עבדה, תאי בריבו, אליאל פרץ, דור חוגי, אפילו פאקינג דור ג'אן ואור דסה

חבר תבדוק בבקשה מה התקציב של קבוצות בליגות הללו לעומת הסריה ב'. או לצורך העניין תשווה את פארמה ודומות לקבוצות טופ של הליגות הללו. אל תזלזל כל כך מהר. אני בטוח שגם השכר יהיה גבוה משל כל השחקנים שרשמת פה מלבד עבדה.

24 דקות לפני, Insigne said:

מיכה לא היה המנהיג הטיפוסי, גם שרן לא המנהיג הטיפוסי. אבל שניהם הנהיגו את חדר ההלבשה של מכבי.

כשהמוזהב עזב, גרסיה וכו' מיכה לקח על עצמו המון.

מיכה גיבש סביבו את חדר ההלבשה של מכבי בצורה מצוינת.

גם כשגורדי עזב נותר חלל ומיכה היה שם בשביל למלא אותו (לא רק מיכה אבל שאלת עליו) אולי מיכה לא צועק על המגרש לעיניי המצלמות אבל כן ידע להיות שם בשביל מכבי ולגרום לחדר ההלבשה לעבוד בשביל הקבוצה.

כל הדבר הזה שנקרא חדר ההלבשה הטוב בהיסטוריה (ע"פ השחקנים) לא קרה בגלל יוסי זיגדון או בוריס איש המשק, הדמויות הדומיננטיות שהיו בו והקשר שלהם למועדון ייצר את זה.

בפועל מהתמונה באומן לא נותר אף אחד. גם גולסה לא רלוונטי.

התמונה הכי נאחסית בהיסטוריה.