Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

11 דקות לפני, Eli basa said:

העובדות הן שיש לו חוזה במכבי, 
אמרו לו תביא הצעה ונדבר - הביא הצעה. 
אם זה מספיק טוב ישחררו אותו, לא מספיק טוב, הוא ישאר פה. 
מה לא בסדר בזה?  הוא רוצה לצאת לאירופה ולהגשים את החלום שלו זה לא משהו נגד מכבי. 
אם הוא היה עושה שביתה איטלקית או פרצופי בן בסט הייתי מבין את הכעס כלפיו, 
אבל 2 בישולים (אחד בפועל ואחד רשמי) במשחק קריטי באירופה לא מראים לי שהוא שחקן בשביתה איטלקית.
וגם הפוסט הזה היה בסדר, היו דברים שהייתי מלטש שם אבל בסדר, עובר, והכוונה שלו הייתה לדבר אל הקהל ולהרגיע אותם שהוא מחוייב למכבי כל עוד הוא פה וגם אחרי שלא יהיה פה ישאר מכביסט אז שלא יאמינו לקשקושים שהוא לא מתאמץ במשחקים. זה הכל.

די נו הביא שני בישולים… אחד מהם בקרן, לזה לא צריך חשק ועוד אחד אפילו לא בישול, רק החזיר דאבל פס לג׳ראדלש שאחראי על כל המהלך.

ברגע שאתה מנהל משא ומתן דרך האינסטגרם אתה מפריע לעסקה ופוגע במכבי. איך זה בסדר?

12 דקות לפני, קמחי said:

אם יונתן כהן חושב שהוא יגרום למיטש להתקפל, או אם אחד מכאן חושב שפוסט באינסטגרם יקפל איש עסקים טיפה יותר מפולפל מהממוצע כאן, אז הוא טועה בגדול.

המו"מ לא ישתנה, ואם מיטש לא יקבל את הסכום אותו רוצה הוא יתנהל מול יוני איך שיבחר, כולל איזו גלות מרתקת באיזו מדינה שכנה או שליחה לסדנת חינוך א-לה-איביץ.

בנוגע ליונתן אני ממש לא מופתע. זה האדם וזה השחקן. לא מצפה ממנו ליותר.

מדויק

כמה פספוס יש בכך שהשחקן והאדם זה 2 מוחות שונים לחלוטין :doh:

22 דקות לפני, Eli basa said:

העובדות הן שיש לו חוזה במכבי, 
אמרו לו תביא הצעה ונדבר - הביא הצעה. 
אם זה מספיק טוב ישחררו אותו, לא מספיק טוב, הוא ישאר פה. 
מה לא בסדר בזה?  הוא רוצה לצאת לאירופה ולהגשים את החלום שלו זה לא משהו נגד מכבי. 
אם הוא היה עושה שביתה איטלקית או פרצופי בן בסט הייתי מבין את הכעס כלפיו, 
אבל 2 בישולים (אחד בפועל ואחד רשמי) במשחק קריטי באירופה לא מראים לי שהוא שחקן בשביתה איטלקית.
וגם הפוסט הזה היה בסדר, היו דברים שהייתי מלטש שם אבל בסדר, עובר, והכוונה שלו הייתה לדבר אל הקהל ולהרגיע אותם שהוא מחוייב למכבי כל עוד הוא פה וגם אחרי שלא יהיה פה ישאר מכביסט אז שלא יאמינו לקשקושים שהוא לא מתאמץ במשחקים. זה הכל.

לא בא ברבע טענה במובן המקצועי ומצידי שיהיה הכי רע במכבי, אני בטוח שזה לא בכוונה וגם לא על השאיפות.

אני מדבר על הדרך, הפוסט הזה לא היה צריך לצאת. או במקרה הטוב לקחת את החלק הראשון בפוסט שלו וזהו, לא להתחיל שכל שחקן חולם להתקדם אני רוצה לפרוץ  וכו' כשהמועדון שלך באמצע מו"מ עליך.

1 דקה לפני, bister said:

ליאל עבדה, תאי בריבו, אליאל פרץ, דור חוגי, אפילו פאקינג דור ג'אן ואור דסה

חבר תבדוק בבקשה מה התקציב של קבוצות בליגות הללו לעומת הסריה ב'. או לצורך העניין תשווה את פארמה ודומות לקבוצות טופ של הליגות הללו. אל תזלזל כל כך מהר. אני בטוח שגם השכר יהיה גבוה משל כל השחקנים שרשמת פה מלבד עבדה.

המשוואה צריכה להיות שאם שחקן מעוניין שיהיה תג מחיר נמוך ולצאת לאירופה בהזדמנות הראשונה אז שיועיל לחתום על חוזה נמוך(כמו שחקנים בפת או אשדוד) אבל זה לא תקין שהם חותמים על חוזים מאוד גבוהים בידיעה שמכבי שולטת בתג מחיר ואז מתבכיינים שלא משחררים אותם. שיחליטו מה יותר חשוב להם

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די נו הביא שני בישולים… אחד מהם בקרן, לזה לא צריך חשק ועוד אחד אפילו לא בישול, רק החזיר דאבל פס לג׳ראדלש שאחראי על כל המהלך.

ברגע שאתה מנהל משא ומתן דרך האינסטגרם אתה מפריע לעסקה ופוגע במכבי. איך זה בסדר?

אז התחלנו גם לבדוק רמת קושי טכני בבישול כדי לבדוק אם זה בישול מכוון או בישול על הדרך שלא מפר שביתה איטלקית?
שחקן שנטען שהוא שובת ומבשל 2 שערים חשובים כ"כ, אז שישמשיך ב"שביתה" שלו וימשיך לבשל לנו שערים חשובים כל עוד הוא פה. 
מה אתם נכנסים לזה אישית ככה שחקן שעד שניה הנפתם על הכתפיים עכשיו שונאים ומשמיצים אותו בגלל שהוא רוצה לצאת לאירופה?
הביא הצעה, הביא סכום - מכבי תרצה? תקבל. לא תרצה? לא תקבל.  
מה כל הטררם מסביב? 
אם הוא ישאר במכבי ונראה בבירור שהוא לא תורם בכוונה\עושה פרצופים זה משהו אחר, כרגע זה לא המקרה.

24 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חבר תבדוק בבקשה מה התקציב של קבוצות בליגות הללו לעומת הסריה ב'. או לצורך העניין תשווה את פארמה ודומות לקבוצות טופ של הליגות הללו. אל תזלזל כל כך מהר. אני בטוח שגם השכר יהיה גבוה משל כל השחקנים שרשמת פה מלבד עבדה.

בדוק, הליגה האוסטרית והפורטוגלית לא פחות חזקות. יש סיבה ששחקנים מגיעים לפה ישירות מהסרייה ב'.

9 דקות לפני, Eli basa said:

אז התחלנו גם לבדוק רמת קושי טכני בבישול כדי לבדוק אם זה בישול מכוון או בישול על הדרך שלא מפר שביתה איטלקית?
שחקן שנטען שהוא שובת ומבשל 2 שערים חשובים כ"כ, אז שישמשיך ב"שביתה" שלו וימשיך לבשל לנו שערים חשובים כל עוד הוא פה. 
מה אתם נכנסים לזה אישית ככה שחקן שעד שניה הנפתם על הכתפיים עכשיו שונאים ומשמיצים אותו בגלל שהוא רוצה לצאת לאירופה?
הביא הצעה, הביא סכום - מכבי תרצה? תקבל. לא תרצה? לא תקבל.  
מה כל הטררם מסביב? 
אם הוא ישאר במכבי ונראה בבירור שהוא לא תורם בכוונה\עושה פרצופים זה משהו אחר, כרגע זה לא המקרה.

אתה מנפנף בזה שהוא הביא שני ״בישולים״ למרות שזה מנפח את המציאות, אז אני רק מראה לך איך זה באמת.

אל תגנוב דעת, אף אחד לא התעצבן עליו כי הוא רוצה לצאת לאירופה. מתעצבנים עליו כי הוא מנהל משא ומתן דרך האינסטגרם, על זה שהוא עושה פוזות בחילוף ועל זה שתוך שבוע באורך פלא הוא גם לא הרגיש טוב וגם נפצע. סליחה באמת שמצפים משחקן בית להתנהל קצת אחרת.

מי שקרא את הספר של ערן זהבי, בטח זוכר את העניין מול באזל. ערן רצה לעזוב, מיטש לא נתן לו, האם מישהו ידע על זה בזמנו? האם הוא פרסם פוסט מתכתש באינסטגרם? 

זה ההבדל חברים. 

1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

מי שקרא את הספר של ערן זהבי, בטח זוכר את העניין מול באזל. ערן רצה לעזוב, מיטש לא נתן לו, האם מישהו ידע על זה בזמנו? האם הוא פרסם פוסט מתכתש באינסטגרם? 

זה ההבדל חברים. 

השאלה אם יצחקי היה במקום ג'ורדי אם ערן לא היה מרשה לעצמו להוציא את זה החוצה.

לדעתי זה שילוב גם של אופי השחקן וגם של חוזק המערכת.

לא דיברתי על יצחקי, עד עכשיו, אבל אני חושב שהפוסט הזה שלא כהן מראה שיצחקי לא נתפס כדמות חזקה מספיק.

לא נכנס לאם זה באשמתו או שלא, אבל זו המציאות. וזו בעיה. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לא אופתע אם אחרי שיחזור לישראל על ארבע מיטש לא ירצה לראות אותו כאן. 

יילך ויחתום אצל הנשיא ויחבור לאצילי?

6 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

זה ההבדל חברים. 

אני חושב שאתם מנכסים לג'ורדי יכולות מיתיות. זהבי לא עשה את זה כי הוא יותר קר רוח וחכם מיונתן. להזכירך, ג'ורדי קיבל חרבון על הראש, בלייב, מטיבי.

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יילך ויחתום אצל הנשיא ויחבור לאצילי?

קל

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני חושב שאתם מנכסים לג'ורדי יכולות מיתיות. זהבי לא עשה את זה כי הוא יותר קר רוח וחכם מיונתן. להזכירך, ג'ורדי קיבל חרבון על הראש, בלייב, מטיבי.

זה קרה אחרי שהוא הודיע על עזיבה…

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה מנפנף בזה שהוא הביא שני ״בישולים״ למרות שזה מנפח את המציאות, אז אני רק מראה לך איך זה באמת.

אל תגנוב דעת, אף אחד לא התעצבן עליו כי הוא רוצה לצאת לאירופה. מתעצבנים עליו כי הוא מנהל משא ומתן דרך האינסטגרם, על זה שהוא עושה פוזות בחילוף ועל זה שתוך שבוע באורך פלא הוא גם לא הרגיש טוב וגם נפצע. סליחה באמת שמצפים משחקן בית להתנהל קצת אחרת.

חחחח מנפנף בזה... מה לעשות שיש לו קשר ישיר ל2 הגולים שכבשנו במשחק שאתה טוען שהוא שיחק בלי חשק? אז אם זה ההספק שלו כשאין לו חשק המצב שלו טוב. 
מדבר על גניבת דעת ומשקר בלי להניד עפעף. איזה מו"מ הוא ניהל באינסטגרם? תראה לי בבקשה שהוא מציע X, מציעים לו Y וכו'. 
ולא, פוסט "הסבר מצב" לאוהדים מודאגים\מאוכזבים\כועסים שפונים אליו בלי הפסקה זה לא קשור למו"מ. 
ושוב אתה אומר דבר והיפוכו, אם הוא משחק בלי חשק אז למה הוא כועס שמחליפים אותו? הוא אמור לשמוח וללכת לשבת על הספסל בכיף שלו. 
אה ועכשיו הוא גם חשוד בזיוף פציעה, כי במכבי שחקנים לא נפצעים אף פעם. 
אוקיי. 

עכשיו בגלל שאני כבר די מכיר אותך אני יודע שאתה קודם כל אוהד מכבי באמת ולא ייצור פייסבוקי,  ולא ראית אותך מלכלך על יונתן כהן בעבר אז גם אין לי סיבה לחשוב שיש פה משהו מעבר, 
לכן אני מניח שאתה מגיב ככה מתוך פגיעה\אכזבה מזה ששחקן חשוב וטוב למכבי עוזב בטח בתקופה שהספינה מטלטלת (לפחות מקצועית, ברוך השם וגולדהאר המועדון יציב),  וזה ליגיטימי, אבל מפה ועד להתחיל לירוק עליו שנאה ולהגיד דברים לא נכונים ולא הגיוניים (למשל: הוא שיחק בלי חשק וכעס מאוד שהחליפו אותו. אם שיחק בלי חשק למה שיכעס שיחליפו אותו?),  חבל. 
כי א' יש מצב שהוא עוד ישאר אם מכבי לא תקבל את הסכום שנדרש.  ומי אמר שהוא ישאר בלי חשק? אתם רותמים את העגלה לפני הסוסים, הוא יכול לתת עונה גדולה ואז לעזוב אז לא חבל על המילים הקשות שנאמרות עכשיו?  ואז איך תוכל לעודד אותו ולהרים אותו על הכתפיים אחרי תואר או עוד שער ניצחון במאני טיים כמו שהוא עושה הכי טוב במכבי? 
ו-ב' כי אפשר גם לשמור לאדם קצת חסד על המון דברים טובים שהוא עשה ולא לשרוף אותו בהזדמנות הראשונה.

אגב, סתם בשביל ה"ספורט", אם אני בעל סמכות מקצועית במכבי אני מודיע לו מראש שהוא לא משוחרר, גם לא לרומא, 
יש לך חוזה ואתה תהיה פה עד סופו או עד שהאינטרס שלי יהיה למכור אותך (שנת חוזה), 
כרגע זה לא עניין של סכום וצר לי על החלומות שלא תגשים לדעתך אבל אתה לא משוחרר כי הקבוצה צריכה אותך.

אבל ברגע שמכבי הסכימו למעשה לשחרר אותו וזה רק עניין של חוזה ואם יתנו 2 מליון או 1.5 מליון אז פתח לכל הדרעק הזה שיוצא החוצה עכשיו וחבל. 

4 דקות לפני, דרור שווץ said:

יופי שאתה רוצה לעזוב אתה תחת חוזה 

התנהגות של ילד 

לא שזו נראית לי התנהלות מוצלחת במיוחד, וקצת חבל, אבל בואו, פרסם פוסט. מי ישמע. הייתי מחכה קצת לפני שאנחנו הופכים אותו לאויב הציבור, מה גם שאפשר להבין את, גם אם לא להסכים עם, את הצד שלו.

18 דקות לפני, Eli basa said:

חחחח מנפנף בזה... מה לעשות שיש לו קשר ישיר ל2 הגולים שכבשנו במשחק שאתה טוען שהוא שיחק בלי חשק? אז אם זה ההספק שלו כשאין לו חשק המצב שלו טוב. 
מדבר על גניבת דעת ומשקר בלי להניד עפעף. איזה מו"מ הוא ניהל באינסטגרם? תראה לי בבקשה שהוא מציע X, מציעים לו Y וכו'. 
ולא, פוסט "הסבר מצב" לאוהדים מודאגים\מאוכזבים\כועסים שפונים אליו בלי הפסקה זה לא קשור למו"מ. 
ושוב אתה אומר דבר והיפוכו, אם הוא משחק בלי חשק אז למה הוא כועס שמחליפים אותו? הוא אמור לשמוח וללכת לשבת על הספסל בכיף שלו. 
אה ועכשיו הוא גם חשוד בזיוף פציעה, כי במכבי שחקנים לא נפצעים אף פעם. 
אוקיי. 

עכשיו בגלל שאני כבר די מכיר אותך אני יודע שאתה קודם כל אוהד מכבי באמת ולא ייצור פייסבוקי,  ולא ראית אותך מלכלך על יונתן כהן בעבר אז גם אין לי סיבה לחשוב שיש פה משהו מעבר, 
לכן אני מניח שאתה מגיב ככה מתוך פגיעה\אכזבה מזה ששחקן חשוב וטוב למכבי עוזב בטח בתקופה שהספינה מטלטלת (לפחות מקצועית, ברוך השם וגולדהאר המועדון יציב),  וזה ליגיטימי, אבל מפה ועד להתחיל לירוק עליו שנאה ולהגיד דברים לא נכונים ולא הגיוניים (למשל: הוא שיחק בלי חשק וכעס מאוד שהחליפו אותו. אם שיחק בלי חשק למה שיכעס שיחליפו אותו?),  חבל. 
כי א' יש מצב שהוא עוד ישאר אם מכבי לא תקבל את הסכום שנדרש. 
ב' מי אמר שהוא ישאר בלי חשק? אתם רותמים את העגלה לפני הסוסים, הוא יכול לתת עונה גדולה ואז לעזוב אז לא חבל על המילים הקשות שנאמרות עכשיו? 

כשאתה רושם פוסט באינסטגרם על הרצון שלך לעזוב אתה אוטומטית פוגע במשא ומתן. למה שהאיטלקים יגדילו את ההצעה אם הם מבינים שיונתן מת לעזוב? 

אתה רוצה ללכת? סבבה. תן למועדון לנהל משא ומתן אל תערב את כל העולם בזה.

הוא ירד בעצבים כי זה חלק מהפוזות שלו. רצה להראות שהוא לא מרוצה מהמצב.

Just now, מכביסט לעד said:

כשאתה רושם פוסט באינסטגרם על הרצון שלך לעזוב אתה אוטומטית פוגע במשא ומתן. למה שהאיטלקים יגדילו את ההצעה אם הם מבינים שיונתן מת לעזוב? 

אתה רוצה ללכת? סבבה. תן למועדון לנהל משא ומתן אל תערב את כל העולם בזה.

הוא ירד בעצבים כי זה חלק מהפוזות שלו. רצה להראות שהוא לא מרוצה מהמצב.

זה לא נכון לדעתי. 
האיטלקים יודעים שהוא רוצה לעבור אליהם, אין עניין של מו"מ בינם לבינו על סכום ותנאים, 
המו"מ הוא בינם לבין מכבי, זה שהשחקן רוצה לעזוב ידוע אבל זה לא יעזור לו אם האיטלקים לא ישלמו את המינימום שמכבי מוכנה לקבל.

9 דקות לפני, Eli basa said:

זה לא נכון לדעתי. 
האיטלקים יודעים שהוא רוצה לעבור אליהם, אין עניין של מו"מ בינם לבינו על סכום ותנאים, 
המו"מ הוא בינם לבין מכבי, זה שהשחקן רוצה לעזוב ידוע אבל זה לא יעזור לו אם האיטלקים לא ישלמו את המינימום שמכבי מוכנה לקבל.

יש הבדל בין רוצה לעזוב לבין להוציא את זה החוצה

למכור את יונתן וכמה שיותר מהר.

פוסט טיפשי וגם לא מובן. אם הפוסט היה מכוון אלינו הקהל, היה צריך לעשות מעשה טל בן חיים הבלם ונדב צנציפר.

כלומר לא לנסות למכור לנו קלישאות אלא לרשום את הדברים כמו שהם "מקשקשים עליי בתקשורת שהחרמתי אימונים, לא החרמתי כלום, פחשצקי הזין"

מה שהוא עשה כאן, זה להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. מי שמכביסט ולוקח על עצמו את תפקיד הדור מיכה החדש של חדר ההלבשה, צריך לדעת יותר מכולם

שמאז ימי היוטה בקריית שלום, אוהדי מכבי סולדים מההתנהלות השכונתית שאפיינה אותנו בעבר. 

היו ליונתן כהן מספיק מנטורים ומספיק מקרים ללמוד מהם, איך עוזבים מערכת שנתנה לך בצורה הכי מכובדת שאפשר וגם יוצאים גברים עם הקהל. הוא לא השכיל להבין את זה וחבל.

כל החודש האחרון אומר לנו בצורה מאוד ברורה שהמערכת במכבי לא בריאה ולא מתפקדת, המזל (גם כן מזל) שיש לנו שחקנים צעירים מאוד שמנשקים את האדמה שהם דורכים עליה באימון ושאין לנו בסגל איזה אלירן עטר \ ירדן שועה כי השקט לא היה נשמר כשאין ברגים מרכזיים במערכת. אתמול היה צריך לנחות כאן מנכ"ל, מנהל ועוד ועוד. 

הלך מאמן שעשה 900 תפקידים בתוך המועדון בנוסף להיותו מאמן על והביאו ליצן שבקושי את תפקיד המאמן עשה כמו שצריך, אחרי שהוא פוטר הביאו את ההולנדי המעופף שלא רק שלא יודע לכפר על המחסור בצוות הניהולי-מקצועי גם את תפקיד המאמן הראשי הוא עדיין לומד.

אין בעיה עם שכר לימוד אבל נראה שהמערכת רדומה ולאף אחד לא אכפת. אפשר להתעורר ומיטש בדר"כ לומד בשקט ואז מתעורר אבל זה יעלה לנו באליפות נוספת ולהעיר את היריבים שלנו ולהחזיר אותם ל"גדולה". גם הזר שיבוא...יהיה עוד ראדוניץ שעד שיתאקלם, אנחנו בים.

מבאס. הוריד את כל האוויר.

מעצבן לראות כמה אידיוטים שחקני מפתח נוספים שלנו שמחזקים אותו בפוסט הזה במקום שיסתמו את הפה ויגידו לו ב4 עיניים שככה לא מתנהגים. חבורה של ילדונים. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מעצבן לראות כמה אידיוטים שחקני מפתח נוספים שלנו שמחזקים אותו בפוסט הזה במקום שיסתמו את הפה ויגידו לו ב4 עיניים שככה לא מתנהגים. חבורה של ילדונים. 

מעצבן כן, מפתיע? לא.

התלכיד החזק ביותר בכדורגל הישראלי היה אצלך בחדר ההלבשה, הוא כבר לא נמצא שם. מי שנמצא שם היום זה אסופה של פרוספקטים.

מי בחדר ההלבשה מלבד שרן ואולי ריקן יודע לגעת היום בנפש השחקן? אף אחד. 

האבסורד שיונתן כהן היה אמור להיות הדור מיכה\שכטר. "לוקח על עצמי את התפקיד"