Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

4 דקות לפני, Keano said:

זה לא רק קשור לשחרור.

כל ההתנהלות לא מתאימה, עם הפוסט הזה וגם מציאת מחליפים שאת זה אפשר יהיה לבחון בסוף החלון.

זה שלא מביאים מחליפים זה עניין אחר.

הפוסט? כמו שאמרתי מוכוון ברובו או כולו אל הקהל. תאמין לי שמכבי יודעים שיונתן מת לעזוב, הוא לצריך לספר להם את זה בפוסט באינסטגרם.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

הפוסט? כמו שאמרתי מוכוון ברובו או כולו אל הקהל. תאמין לי שמכבי יודעים שיונתן מת לעזוב, הוא לצריך לספר להם את זה בפוסט באינסטגרם.

אז שישתוק ולא יוציא כביסה החוצה.

אם עד עכשיו היו רק רחשים שהוא בשביתה איטלקית, עכשיו הוא דאג להראות לנו שזה נכון.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

זה שמכבי יודעים זה משהו אחד, כששחקן מוציא פוסט כזה זה משפיע גם על המו"מ.

19 דקות לפני, liron1006 said:

אם למישהו היה ספק שאין איש מקצוע ספורטיבי שינווט את הספינה... קיבלנו את זה.

אבל איזה יופי החנות החדשה.

44 דקות לפני, bister said:

על מה אתה מדבר? כל קיץ יוצאים מפה לליגות יותר בכירות מהסרייה ב' ישר מקבוצות אמצע טבלה. זו לא הזדמנות כלום, זה כסף וזה לסמן וי.

אתה יכול לתת לי דוגמאות בבקשה?

אוהב את יונתן מאוד, הוא 100 אחוז מכבי, אני רואה בו ווינריות במאני טיים שלא ראיתי מאז זהבי, כמובן בפורפורציה, וזה מה שיחסר לי יותר מהמקצועי נטו, הגולים האל ובמאני טיים ב4:3, בדרבי גביע ועוד הרבה מקרים. 
הוא חייב לצאת לאירופה לפני שיפספס את הרכבת, כמובן מבחינתו, מבחינתנו עדיף שישאר, אבל זה גלגל החיים של קבוצה שהיא לא התחנה האחרונה בכדורגל העולמי שרק קונה, אלא קבוצה שמגדלת ומוכרת כדי להתקיים ולתת במה לכשרונות הבאים שגם אותם תמכור לאחר שתגדל ותהנה מהם בדרך.
לא אגיד ש-2 מליון אירו לא צורם לי קצת כשאני רואה סכומים שנזרקים על שחקנים ישראלים פחות טובים ממנו, בין אם העברות בתוך הארץ או לחו"ל,
אבל כנראה שאין הצעה גבוהה יותר שהיא גם ממקום שמעניין אותו להגיע אליו אז זה מה יש. (בסיוטים שלי לא חשבתי שנאבד את דור פרץ ויונתן כהן ביחד תמורת 2 מליון אירו).
שיצא, שיצליח, אזכור אותו לטובה תמיד, שחקן מעולה, ווינר, מכביסט. 

29 דקות לפני, Keano said:

זה שמכבי יודעים זה משהו אחד, כששחקן מוציא פוסט כזה זה משפיע גם על המו"מ.

איזה מו"מ אחי? אתה חושב שלמיץ' אכפת מהכסף או מההצלחה? הוא שחרר את שני השחקנים הכי טובים בליגה בחינם ליריבות שלנו לאליפות בגלל האג'נדות שלו. אם מיץ' יחליט יונתן ישב 3 שנים ביציע ומיץ' לא ירוויח עליו אגורה בשביל הפואנטה. מיץ' הוא חתיכת מניאק עקשן כשהוא רוצה, בגלל זה הוא הגיע לאן שהגיע. תפסיקו לעשות ממנו איזה רכיכה. 

ראית מה שרון תמם אמרה? אין שום סאגה. יש חוזה. מי שרוצה להשתחרר ממנו שיביא סכום הולם. ככה פשוט.

11 דקות לפני, Eli basa said:

אוהב את יונתן מאוד, הוא 100 אחוז מכבי, אני רואה בו ווינריות במאני טיים שלא ראיתי מאז זהבי, כמובן בפורפורציה, וזה מה שיחסר לי יותר מהמקצועי נטו, הגולים האל ובמאני טיים ב4:3, בדרבי גביע ועוד הרבה מקרים. 
הוא חייב לצאת לאירופה לפני שיפספס את הרכבת, כמובן מבחינתו, מבחינתנו עדיף שישאר, אבל זה גלגל החיים של קבוצה שהיא לא התחנה האחרונה בכדורגל העולמי שרק קונה, אלא קבוצה שמגדלת ומוכרת כדי להתקיים ולתת במה לכשרונות הבאים שגם אותם תמכור לאחר שתגדל ותהנה מהם בדרך.
לא אגיד ש-2 מליון אירו לא צורם לי קצת כשאני רואה סכומים שנזרקים על שחקנים ישראלים פחות טובים ממנו, בין אם העברות בתוך הארץ או לחו"ל,
אבל כנראה שאין הצעה גבוהה יותר שהיא גם ממקום שמעניין אותו להגיע אליו אז זה מה יש. (בסיוטים שלי לא חשבתי שנאבד את דור פרץ ויונתן כהן ביחד תמורת 2 מליון אירו).
שיצא, שיצליח, אזכור אותו לטובה תמיד, שחקן מעולה, ווינר, מכביסט. 

יש לו חוזה ל-3 שנים. לאן הוא רוצה להתקדם? ליגה שנייה על מי הוא עושה פוזות. צריך לשלוח אותו קצת ליציע עלה לו השתן

Just now, Double said:

יש לו חוזה ל-3 שנים. לאן הוא רוצה להתקדם? ליגה שנייה על מי הוא עושה פוזות. צריך לשלוח אותו קצת ליציע עלה לו השתן

סבבה אז הוא מביא הצעה מאיטליה אם מכבי תקבל אותה הוא יצא ואם לא הוא ישאר פה ויתן 100 אחוז עד הדקה האחרונה בחוזה שלו. 
למה להפוך אותו לאויב העם? כי הוא רוצה לצאת אירופה להגשים חלום? 

2 דקות לפני, Eli basa said:

סבבה אז הוא מביא הצעה מאיטליה אם מכבי תקבל אותה הוא יצא ואם לא הוא ישאר פה ויתן 100 אחוז עד הדקה האחרונה בחוזה שלו. 

כי אם מכבי מסרבת אז הוא צריך לכבד את ההחלטה שלה. שלא יעשה פרצופים וכל מיני פוסטים מפגרים באינסטגרם.

3 דקות לפני, Eli basa said:

אלי אחי, זה לא מה הוא רוצה זה איך הוא מציג את זה, קח לדוגמא את דור פרץ כשהיה במכבי איזה הבדל בתגובות שלו.

Just now, Double said:

כי אם מכבי מסרבת אז הוא צריך לכבד את ההחלטה שלה. שלא יעשה פרצופים וכל מיני פוסטים מפגרים בפייסבוק.

איזה פרצוף הוא עשה? העלה פוסט שכוון לקהל, הסביר את הסיטואציה וזהו. 
יש שמועות מפגרות בקהל שהוא עושה שביתה איטלקית וגם מעורבות ישירה ב2 שערים קריטיים במשחק האחרון באירופה לא משנה את זה כי הקהל ירה את החץ ועכשיו נשאר רק לסמן את המטרה על הגב שלו. נוח מאוד להגיד שהוא עושה שביתה איטלקית ולהפוך אותו לכפוי טובה\בן בסט 2 שעושה פרצופים, 
אבל המציאות הראתה משהו אחר לגמרי, גם לפי הדברים שאמר הוא כן רוצה לצאת אבל עושה הכל בצורה מכובדת ולא עם תרגילים מלוכלכים, וגם במשחק האחרון 2 בישולים זה סבבה לגמרי והוא עשה את שלו.

2 דקות לפני, Double said:

כי אם מכבי מסרבת אז הוא צריך לכבד את ההחלטה שלה. שלא יעשה פרצופים וכל מיני פוסטים מפגרים בפייסבוק.

הוא לא עושה פרצופים. 

זה אתם מסיקים מזה מה שבא לכם. 

הוא ענה לתקשורת והכל טוב, לפעמים מותר לענות להם. 

זה עדיף על הרבה מקרים אחרים בקבוצות אחרות ששחקן מחליט שאנחנו ניאו נאצים ומנסה לחרטט או שחקן ששוכב עם קטינה ואומרים לו מה לרשום. 

5 דקות לפני, liron1006 said:

אלי אחי, זה לא מה הוא רוצה זה איך הוא מציג את זה, קח לדוגמא את דור פרץ כשהיה במכבי איזה הבדל בתגובות שלו.

העובדות הן שיש לו חוזה במכבי, 
אמרו לו תביא הצעה ונדבר - הביא הצעה. 
אם זה מספיק טוב ישחררו אותו, לא מספיק טוב, הוא ישאר פה. 
מה לא בסדר בזה?  הוא רוצה לצאת לאירופה ולהגשים את החלום שלו זה לא משהו נגד מכבי. 
אם הוא היה עושה שביתה איטלקית או פרצופי בן בסט הייתי מבין את הכעס כלפיו, 
אבל 2 בישולים (אחד בפועל ואחד רשמי) במשחק קריטי באירופה לא מראים לי שהוא שחקן בשביתה איטלקית.
וגם הפוסט הזה היה בסדר, היו דברים שהייתי מלטש שם אבל בסדר, עובר, והכוונה שלו הייתה לדבר אל הקהל ולהרגיע אותם שהוא מחוייב למכבי כל עוד הוא פה וגם אחרי שלא יהיה פה ישאר מכביסט אז שלא יאמינו לקשקושים שהוא לא מתאמץ במשחקים. זה הכל.

אם יונתן כהן חושב שהוא יגרום למיטש להתקפל, או אם אחד מכאן חושב שפוסט באינסטגרם יקפל איש עסקים טיפה יותר מפולפל מהממוצע כאן, אז הוא טועה בגדול.

המו"מ לא ישתנה, ואם מיטש לא יקבל את הסכום אותו רוצה הוא יתנהל מול יוני איך שיבחר, כולל איזו גלות מרתקת באיזו מדינה שכנה או שליחה לסדנת חינוך א-לה-איביץ.

בנוגע ליונתן אני ממש לא מופתע. זה האדם וזה השחקן. לא מצפה ממנו ליותר.

Just now, Eli basa said:

העובדות הן שיש לו חוזה במכבי, 
אמרו לו תביא הצעה ונדבר - הביא הצעה. 
אם זה מספיק טוב ישחררו אותו, לא מספיק טוב, הוא ישאר פה. 
מה לא בסדר בזה?  הוא רוצה לצאת לאירופה ולהגשים את החלום שלו זה לא משהו נגד מכבי. 
אם הוא היה עושה שביתה איטלקית או פרצופי בן בסט הייתי מבין את הכעס כלפיו, 
אבל 2 בישולים (אחד בפועל ואחד רשמי) במשחק קריטי באירופה לא מראים לי שהוא שחקן בשביתה איטלקית.

לטנגו צריך 2. הוא רוצה להגשים חלום לשחק בליגה שנייה(מילא זה היה צ'מפיונשיפ) ההצעה כנראה לא מספיק טובה. הסגל שלנו גם ככה מדולל. שיכבד את ההחלטה של מכבי וימשיך בחוזה ואולי אם יתן עונה טובה תגיע באמת הצעה שאי אפשר לסרב לה.

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

איזה מו"מ אחי? אתה חושב שלמיץ' אכפת מהכסף או מההצלחה? הוא שחרר את שני השחקנים הכי טובים בליגה בחינם ליריבות שלנו לאליפות בגלל האג'נדות שלו. אם מיץ' יחליט יונתן ישב 3 שנים ביציע ומיץ' לא ירוויח עליו אגורה בשביל הפואנטה. מיץ' הוא חתיכת מניאק עקשן כשהוא רוצה, בגלל זה הוא הגיע לאן שהגיע. תפסיקו לעשות ממנו איזה רכיכה. 

ראית מה שרון תמם אמרה? אין שום סאגה. יש חוזה. מי שרוצה להשתחרר ממנו שיביא סכום הולם. ככה פשוט.

שני מקרים שונים לחלוטין. 

כמו שהיה מו"מ על זהבי וטב"ח ככה יש מו"מ גם עכשיו והמטרה היא למקסם את הרווח ופוסט כזה לא עוזר בלשון המעטה. 

7 דקות לפני, Double said:

לטנגו צריך 2. הוא רוצה להגשים חלום לשחק בליגה שנייה(מילא זה היה צ'מפיונשיפ) ההצעה כנראה לא מספיק טובה. הסגל שלנו גם ככה מדולל. שיכבד את ההחלטה של מכבי וימשיך בחוזה ואולי אם יתן עונה טובה תגיע באמת הצעה שאי אפשר לסרב לה.

מה איכפת לנו מה החלום שלו? שיצא לשחק בליגה שלישית באנגליה אם זה מה שהוא רוצה, שיהיה לו לבריאות זה לא משהו שמשנה לי. 
הסגל מדולל זה לא עניינו זה עניין של מכבי אם למכור אותו למרות הסגל המדולל או שלא, הם לא סירבו למכור אותו להבנתי כך שאין להם בעיה עם הסגל הדל אלא דורשים סכום מסויים. הוא הביא הצעה, אם הסכום יתאים למכבי הוא ימכר ואם לא אז לא. 
במידה הוא לא ימכר הוא יתן הכל עדיין כי אוהב את הקבוצה שנמצא בה כל החיים, כי הוא ספורטאי מקצועי וכי זה ישרת גם את האינטרס שלו לתת עונה טובה מאשר להסריח את הדשא ואז אף קבוצה אירופית לא תיקח אותו. לא רואה בעיה בזה. 

44 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אתה יכול לתת לי דוגמאות בבקשה?

ליאל עבדה, תאי בריבו, אליאל פרץ, דור חוגי, אפילו פאקינג דור ג'אן ואור דסה