Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

יונתן כהן משחרר פוסט של סמרטוט בן סמרטוטים. טל בן חיים מפעיל את התקשורת שזורעת כתבות שקר בדמות ״ עומס בכנפיים ״

התנהלות ביזיונית של השחקנים וכל זאת תוצר של חוסר עמוד שדרה ניהולי ומקצועי.

הוא יצא מטומטם ואני לא מצדיק את הפוסט ו/או את הסגנון שלו. אחרי שזה נאמר, הפוסט מוכוון בעיקר אלינו, הקהל, והוא בא להגיד ש(א) לא שבתתי, לא עשיתי בכוונה ועוד כל מיני סיפורים שהמציאו עליי ו(ב) תבינו אותי שאני רוצה להתקדם הלאה ומיציתי את המסגרת בישראל. זה לא אתם זה אני.

אני חושב שהרעיון לא משהו והביצוע עוד הרבה יותר לא משהו, אבל מבין לגמרי את הכוונות. אישית, אמרתי פה כבר לפני איזה חודש צריך להיפרד ממנו יפה ולמקסם התמורה. מפה המניה לא תעלה וגם היכולת המקצועית לא תמריא, מדובר על אחד שמיצה פה ואין לו איזה אופי תחרותי יוצא דופן שיגרום לו להתפתח כשאין לו אתגר מול העיניים. 

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

הוא יצא מטומטם ואני לא מצדיק את הפוסט ו/או את הסגנון שלו. אחרי שזה נאמר, הפוסט מוכוון בעיקר אלינו, הקהל, והוא בא להגיד ש(א) לא שבתתי, לא עשיתי בכוונה ועוד כל מיני סיפורים שהמציאו עליי ו(ב) תבינו אותי שאני רוצה להתקדם הלאה ומיציתי את המסגרת בישראל. זה לא אתם זה אני.

אני חושב שהרעיון לא משהו והביצוע עוד הרבה יותר לא משהו, אבל מבין לגמרי את הכוונות. אישית, אמרתי פה כבר לפני איזה חודש צריך להיפרד ממנו יפה ולמקסם התמורה. מפה המניה לא תעלה וגם היכולת המקצועית לא תמריא, מדובר על אחד שמיצה פה ואין לו איזה אופי תחרותי יוצא דופן שיגרום לו להתפתח כשאין לו אתגר מול העיניים. 

וואלה אחי

שישמור את כל הפוסטים לסוף. גם ככה אין להם באמת תכלית. הוא יכול לדבר עד מחר. מה שמעניין זה המעשים ומה אנחנו רואים בפועל, ובפועל הוא חושך בכל פעולה על הדשא , יורד לספסל כמו איזה שרמוטה באדום במשחק האחרון. חוצפה שאין כדוגמתה. מעניין את התחת שהוא מיצה, יש לו חוזה והמועדון שבכלל נתן לו את הצ׳אנס להפוך למי שהוא היום הוא זה שיחליט באילו תנאים ישחררו אותו. במיוחד שידוע שלמכבי אין אף כוונה להחזיק שחקנים בכח ולראייה כל מי שרצה בסופו של דבר גם יצא לחו״ל. 

פרצופים ופוסטים שיעשה אצל אמא שלו. 

Just now, bister said:

נו באמת, אנחנו לא בשנות השבעים ולא בזימבבואה, יש פה סקאוטים נורמלים. ממכבי פ"ת מגיעים לקבוצות יותר בכירות מזה. אם הוא רוצה אחלה פיצה ולהצטלם כאילו הוא נשען על המגדל שיהיה לו לבריאות אבל שלא יזיין את השכל על "קרש קפיצה".

אתה חי בסרט חבר.

אין פה סקאוטים נורמאלים, אתה לא אירופה צא מהסרט. בזימבבואה הסקאוטים מגיעים לטורנירים מאורגנים בעיקר ולא לליגה. אני הייתי לפני הקורונה במשחקים של ליגה שנייה ושלישית בצרפת וכל משחק יש לך סקאוטים ומינגלינג במחצית. מה שלא קיים לך אפילו במשחק האליפות בישראל. לא סתם שחקנים נמכרים כמעט ורק אחרי ליגת אלופות / קומבינה של דהן.

לכדורגלן אין קריירה ארוכה הוא לא צעיר וזו הזדמנות גדולה בשבילו, גם ליגה שנייה באיטליה, אם הוא טוב ושומר על מעל 10 כיבושים ושערים תוך שנה קונים אותו לליגה ראשונה. 

ואין פה ויכוח לגבי שהפוסט שלו מטומטם אחושרמוטה

6 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אתה חי בסרט חבר.

אין פה סקאוטים נורמאלים, אתה לא אירופה צא מהסרט. בזימבבואה הסקאוטים מגיעים לטורנירים מאורגנים בעיקר ולא לליגה. אני הייתי לפני הקורונה במשחקים של ליגה שנייה ושלישית בצרפת וכל משחק יש לך סקאוטים ומינגלינג במחצית. מה שלא קיים לך אפילו במשחק האליפות בישראל. לא סתם שחקנים נמכרים כמעט ורק אחרי ליגת אלופות / קומבינה של דהן.

לכדורגלן אין קריירה ארוכה הוא לא צעיר וזו הזדמנות גדולה בשבילו, גם ליגה שנייה באיטליה, אם הוא טוב ושומר על מעל 10 כיבושים ושערים תוך שנה קונים אותו לליגה ראשונה. 

ואין פה ויכוח לגבי שהפוסט שלו מטומטם אחושרמוטה

על מה אתה מדבר? כל קיץ יוצאים מפה לליגות יותר בכירות מהסרייה ב' ישר מקבוצות אמצע טבלה. זו לא הזדמנות כלום, זה כסף וזה לסמן וי.

דעה אולי לא פופולרית,

אבל אנחנו הבאנו את זה על עצמנו עם כל השחרורים "ההומניטריים" של השנים האחרונות.

מאמנים ושחקנים תחת חוזה ש "רוצים להתקדם" או כל סיבה אחרת משוחררים ללא כל תמורה וזו התוצאה בסופו של דבר.

כל אחד מרשה לעצמו לפרסם היום פוסט כי הוא יודע שהוא ישוחרר ממכבי ואנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו.

קצת מצחיק/עצוב לראות את ההתנהלות של שחקני בית כמו יונתן, אלמוג וקארצב לעומת על התנהלות של שחקנים שבאו מבחוץ כמו חלאיילה, ג׳ראדלש וכו׳. חשבתי שזה אמור להיות הפוך.

מסתבר שקשה לגדל שחקנים באופי של גלזר ופרץ. הראשון עולה לשחק כבר חצי שנה עם פציעה והשני נתן 120 דקות של טירוף במשחק האחרון שלו פה כולל להקריב את הגוף שלו למרות שסיים חוזה ויכל לקלקל לעצמו במקרה של פציעה (והוא היה קרוב מאוד להיפצע). 

3 דקות לפני, הילד משער 8 said:

ההודעות הדוחות פה מבוססות? איך אתם יודעים שזו לא הודעת פרידה אחרי שהכל נסגר?

לא שהגבתי, אבל קראתי, מבוססות מידע שאין סיכום, יש לך מידע אחר?

הוא לא מדבר על עזיבה אלא על הרצון לעזוב

Just now, מכביסט לעד said:

קצת מצחיק/עצוב לראות את ההתנהלות של שחקני בית כמו יונתן, אלמוג וקארצב לעומת על התנהלות של שחקנים שבאו מבחוץ כמו חלאיילה, ג׳ראדלש וכו׳. חשבתי שזה אמור להיות הפוך.

מסתבר שקשה לגדל שחקנים באופי של גלזר ופרץ. הראשון עולה לשחק כבר חצי שנה עם פציעה והשני נתן 120 דקות של טירוף במשחק האחרון שלו פה כולל להקריב את הגוף שלו למרות שסיים חוזה ויכל לקלקל לעצמו במקרה של פציעה (והוא היה קרוב מאוד להיפצע). 

!!!

25 דקות לפני, MTA For Ever said:

יונתן כהן משחרר פוסט של סמרטוט בן סמרטוטים. טל בן חיים מפעיל את התקשורת שזורעת כתבות שקר בדמות ״ עומס בכנפיים ״

התנהלות ביזיונית של השחקנים וכל זאת תוצר של חוסר עמוד שדרה ניהולי ומקצועי.

בית זונות נהיה פה אין שדרה ניהולית. מתגעגע לג׳ורדי ומנספורד

אסור לשחרר, יש פה מסר ברור שצריך להעביר לכל ילד שמשחק במכבי

הוא עוד רק האריך חוזה, אף אחד לא אמר לו לחתום זאת הייתה החלטה שלו, הוא צריך לדעת שהשכר שהוא מקבל והבמה במכבי שווים הרבה מאוד 

ולא הוא מחליט כמה אלה העומדים בקודקוד

מכבי מכבדת את החוזה מולו מצופה ממנו גם

אני היום שמח הרבה יותר שדור פרץ עזב בחינם כי כיבדנו אותו והוא אותנו 

אני רק חושב על המקרה ההפוך שהוא לא היה מאריך חוזה ומכבי הייתה מספסלת אותו איך הייתי כועס 

גם לו אסור לעשות את זה 

די עם השכונה כבר, חוזה צריך לכבד - תמיד 

2 הצדדים 

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

וואלה אחי

שישמור את כל הפוסטים לסוף. גם ככה אין להם באמת תכלית. הוא יכול לדבר עד מחר. מה שמעניין זה המעשים ומה אנחנו רואים בפועל, ובפועל הוא חושך בכל פעולה על הדשא , יורד לספסל כמו איזה שרמוטה באדום במשחק האחרון. חוצפה שאין כדוגמתה. מעניין את התחת שהוא מיצה, יש לו חוזה והמועדון שבכלל נתן לו את הצ׳אנס להפוך למי שהוא היום הוא זה שיחליט באילו תנאים ישחררו אותו. במיוחד שידוע שלמכבי אין אף כוונה להחזיק שחקנים בכח ולראייה כל מי שרצה בסופו של דבר גם יצא לחו״ל. 

פרצופים ופוסטים שיעשה אצל אמא שלו. 

והנה הראת למה הוא צריך את הפוסט הזה. מי שלא שם לב לעובדות זה אתה. יונתן מאז היום הראשון שלו בבוגרים תמיד היה "חושך'. תמיד מאבד כדורים, תמיד פוגע בשטף של המשחק, תמיד עושה פרצופים, תמיד מאבד כדורים ועושה טובה שהוא יורד להגנה, אף פעם לא אוכל בוץ בגליצ'ים וכו'. זה השחקן. כשהיו גולים ומספרים שכחנו את זה. עכשיו כשאין גולים אז פתאום זה סבוטאז' ועוד קשקושי אוהדים. 

1 דקה לפני, liron1006 said:

אם למישהו היה ספק שאין איש מקצוע ספורטיבי שינווט את הספינה... קיבלנו את זה.

אין שום קשר. כשזהבי רצה לעזוב ג'ורדי עוד היה פה וגם לו מיץ' הוציא את המיץ ועשה את המוות. בספר של יוסיפוביץ' על זהבי יש את כל/רוב הסיפור לפרטי פרטים. בגלל שמיץ' הוא איזה מיליארדר קנדי אנחנו חושבים שהוא איזה דובון אכפת לי. רחוק מזה. הוא חתם חוזה עם שחקן, משלם לו הרבה מאוד כסף בשביל שישחק והוא רוצה לקבל על זה תמורה שווה. החוזה הוא לא חד צדדי. מיץ' לא פראייר ולא נדבן. אין שום חדש, מיץ' רוצה לקבל 2 מיליון (נניח) אז הוא יקבל אותם. אם לא, מצידו שיוני ילך לדחוף אצבע. יש גם משמעות לעתיד ולא רק למקרה הזה. אנחנו נותנים לשחקנים להתקדם הלאה אבל אנחנו גם לא פראיירים.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אין שום קשר. כשזהבי רצה לעזוב ג'ורדי עוד היה פה וגם לו מיץ' הוציא את המיץ ועשה את המוות. בספר של יוסיפוביץ' על זהבי יש את כל/רוב הסיפור לפרטי פרטים. בגלל שמיץ' הוא איזה מיליארדר קנדי אנחנו חושבים שהוא איזה דובון אכפת לי. רחוק מזה. הוא חתם חוזה עם שחקן, משלם לו הרבה מאוד כסף בשביל שישחק והוא רוצה לקבל על זה תמורה שווה. החוזה הוא לא חד צדדי. מיץ' לא פראייר ולא נדבן. אין שום חדש, מיץ' רוצה לקבל 2 מיליון (נניח) אז הוא יקבל אותם. אם לא, מצידו שיוני ילך לדחוף אצבע. יש גם משמעות לעתיד ולא רק למקרה הזה. אנחנו נותנים לשחקנים להתקדם הלאה אבל אנחנו גם לא פראיירים.

זה לא רק קשור לשחרור.

כל ההתנהלות לא מתאימה, עם הפוסט הזה וגם מציאת מחליפים שאת זה אפשר יהיה לבחון בסוף החלון.

פוסט מביש. 

אין לי דבר נגדו ואף פעם לא היה לי. 

עצם הפוסט מעיד על אוזלת יד ורפיון בהנהלת מכבי תל אביב. 

מי מכם זוכר בעשר שנים האחרונות פוסט כזה? שחקן מכבי תחת חוזה, סוג של מתחנן שיבינו אותו וישחררו אותו? בזיון שאין כדוגמתו. מיץ׳ צריך לעשות פה סדר וכמה שיותר מהר. 

ומי שמקורב ליונתן, הייתי ממליץ לו לומר שימחק את הבושה הזאת כמה שיותר מהר. הרס לעצמו את הקריירה בפוסט אינסטגרם. 

2 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

פוסט מביש. 

אין לי דבר נגדו ואף פעם לא היה לי. 

עצם הפוסט מעיד על אוזלת יד ורפיון בהנהלת מכבי תל אביב. 

מי מכם זוכר בעשר שנים האחרונות פוסט כזה? שחקן מכבי תחת חוזה, סוג של מתחנן שיבינו אותו וישחררו אותו? בזיון שאין כדוגמתו. מיץ׳ צריך לעשות פה סדר וכמה שיותר מהר. 

ומי שמקורב ליונתן, הייתי ממליץ לו לומר שימחק את הבושה הזאת כמה שיותר מהר. הרס לעצמו את הקריירה בפוסט אינסטגרם. 

אני מקווה או לפחות רוצה להאמין שהעברה כבר די נסגרה אחרת זה באמת לירות לעצמו ברגל עם כזה פוסט.

הוא לא זהבי שיכול לנהל מו"מ ישירות עם מיטש