Jump to content

יונתן כהן

Recommended Posts

לפני1 שעה , snufkin said:

כאחד שחשב שהוא יכל להיות הברקה בתור 9 ולעשות מיני זהבי, אחרי אתמול אני נאלץ להסכים. זהבי יש רק אחד

הרעיון שיכול להיות בדור הנוכחי שחקן ברמתו של זהבי שיפרוץ משום מקום היא הזויה ומסוכנת. צריך להבין מה יש לנו ולהוציא מזה אליפויות. עם חיזוקים של זרים איכותיים אפשר להנות משלבי בתים באירופה. בואו נשכח מחלומות שהיו לנו בזמן שערן היה במועדון ונבין מי אנחנו.

לפני2 שעות , snufkin said:

כאחד שחשב שהוא יכל להיות הברקה בתור 9 ולעשות מיני זהבי, אחרי אתמול אני נאלץ להסכים. זהבי יש רק אחד

אם היה רק שחקן אחד שיותר לתת פס לעומק היית רואה שזאת יכולה להיות הברקה 

בקישור של קארצב פיבן וריקן גם עוד 200 שנה לא יהיה פס לגול 

בגדול אין לנו אחד בסגל אחד  שיודע לעשות את זה (אולי גולסה) 

האמת שכמה שנים טובות אין לנו אחד כזה 

Just now, אלעד בניטח said:

דן ביטון היה כזה.

1 דקה לפני, itanar said:

דן ביטון היה כזה.

היינו חייבים לסגור איתו עד עכשיו, שחקן שלא צריך זמן הסתגלות שיביא מספרים וייצר מצבים להתקפה.

1 דקה לפני, אלעד בניטח said:

לא צריך פס לעומק כדי שיונתן יעלה אתמול בידיעה שכרגע אין את השחקן שיתן את אותו הפס, וילחץ בלמים כמו משוגע וירד לחצי כדי להיכנס למשחק ולדרוש את הכדור בכוח, לבעוט אפילו מאיזה 30 מטר אבל כן לקחת על עצמו קצת.

באמת אני אף פעם לא נופל לעניין הזה של גישה ומנסה להסתכל רק מקצועי כי אני לא חושב ששחקן עולה לא מחוייב,לא מאמין בזה. אבל אתמול ציפיתי ממנו להתנהג כמו הכוכב והמנהיג של הקבוצה והרגיש לי בדיוק ההפך. וואלה ביאס אותי.

לא הייתי מסיק מסקנות לגבי היכולת של כהן לשחק כחלוץ ממשחק בודד, בוודאי שלא שמדובר במשחק הראשון בעונה ובמשחק הראשון שהוא מתופקד בו כך מהרגע הראשון.

כן שווה להרהר בחוסר היכולת שלו להראות יכולות טכניות בסיסיות פלוס במשחק השוטף. זה היה נכון ששיחק באגף וזה היה נכון אתמול ולא נעים לומר, אבל זה נכון באופן כללי.

כמות הפעמים שכהן מאבד כדור סתם, בלי הצדקה, שהוא מוסר חלש מידי, או חזק מידי, או לא מדוייק מידי או סתם לא משתלט באופן טוב על הכדור היא משהו בין המעצבן לשערורייתי. מילא אם זה היה קורה פעם בכמה משחקים. ניחא. לכולם יש ימים מחורבנים. אצל כהן היחס הוא אחר - מידי פעם הוא עושה משהו יפה (כיבוש שער, לרוב), ובשאר הזמן הוא מחרב את משחק ההתקפה. זו (עוד) דוגמא לעיוות שניתן לקבל דרך מבט בסטטיסטיקה, כי מספרית זה נהדר. אבל אם ברגעים שבין המספרים השחקן בעצם פוגע בקבוצה, אפשר לתהות מה בעצם מקבלים בשורה התחתונה.

לא יודע אם ישאר ולא יודע כמה חשק יש לו לשחק לעיתים אתה מרגיש את זה עליו.

אבל אם ישאר וכבר מנסים למצוא לו תפקיד אחר הייתי שם אותו קשר קדמי מתחת לחלוץ. סטייל זהבי טרום סוזה/פאקו. לדעתי הוא יכול לתת תוצרת יפה שם.

גם ככה אין שחקן נורמלי בעמדה הזאת. ובעיה נוספת אני לא בטוח שהמאמן מאמין בעמדה של קשר קדמי.

1 hour ago, liron1006 said:

לא יודע אם ישאר ולא יודע כמה חשק יש לו לשחק לעיתים אתה מרגיש את זה עליו.

אבל אם ישאר וכבר מנסים למצוא לו תפקיד אחר הייתי שם אותו קשר קדמי מתחת לחלוץ. סטייל זהבי טרום סוזה/פאקו. לדעתי הוא יכול לתת תוצרת יפה שם.

גם ככה אין שחקן נורמלי בעמדה הזאת. ובעיה נוספת אני לא בטוח שהמאמן מאמין בעמדה של קשר קדמי.

אבל הוא לא זהבי. ניסו להפוך אותו לחלוץ כמו זהבי ולא עבד, גם כקשר זה לא יעבוד. אין לו את האופי המתאים.

אי אפשר לתת לשחקן שחצי מהמסירות שלו הולכות לאיבוד ויש לו כל כך הרבה איבודי כדור לשחק בקישור. זה לא יעבוד.

לפני12 שעות , חומץ בלסמי said:

לא הייתי מסיק מסקנות לגבי היכולת של כהן לשחק כחלוץ ממשחק בודד, בוודאי שלא שמדובר במשחק הראשון בעונה ובמשחק הראשון שהוא מתופקד בו כך מהרגע הראשון.

כן שווה להרהר בחוסר היכולת שלו להראות יכולות טכניות בסיסיות פלוס במשחק השוטף. זה היה נכון ששיחק באגף וזה היה נכון אתמול ולא נעים לומר, אבל זה נכון באופן כללי.

כמות הפעמים שכהן מאבד כדור סתם, בלי הצדקה, שהוא מוסר חלש מידי, או חזק מידי, או לא מדוייק מידי או סתם לא משתלט באופן טוב על הכדור היא משהו בין המעצבן לשערורייתי. מילא אם זה היה קורה פעם בכמה משחקים. ניחא. לכולם יש ימים מחורבנים. אצל כהן היחס הוא אחר - מידי פעם הוא עושה משהו יפה (כיבוש שער, לרוב), ובשאר הזמן הוא מחרב את משחק ההתקפה. זו (עוד) דוגמא לעיוות שניתן לקבל דרך מבט בסטטיסטיקה, כי מספרית זה נהדר. אבל אם ברגעים שבין המספרים השחקן בעצם פוגע בקבוצה, אפשר לתהות מה בעצם מקבלים בשורה התחתונה.

לא יותר מדי.

לגיטימי כמובן לבקר אותו מקצועית, כי יש לו את המגבלות שלו, אבל נראה שחלק פה כועסים עליו אישית ואני לא מבין למה.

היה חלש בחמישי, אבל כל הקבוצה היתה.

מראה מחויבות כשמשחק, גם אם לא תמיד הולך לו.

רוצה לעבור לשחק באירופה - שאיפה מקצועית מובנת לכל כדורגלן שמשחק בליגה המעפנה שלנו.

חוץ מזה שהשם של זהבי עולה הרבה בהקשר שלו, וזה די עושה ליוני עוול - זהבי יש רק אחד. תשוו אותו לבני תמותה.

On 23.7.2021 at 11:18, nirnir20 said:

קונה בכסף שנכנס מהמכירה זר לכנף.

לשטויות שרשמת על גולדהאר אני לא אגיב.

אני לא יודע איך אתם יכולים להגיד את זה שראיתם בעיניים שלכם שעל הכסף שקיבלנו מראיקו וזהבי לא בא שום מחליף רציני

על ראיקו הבאנו את היאניוטיס הנכשל הזה ואז נתנו לטננבאום לעשות את שלו כי יותר גרוע מיאניוטיס אי אפשר להיות וזה באמת קשה

אז למה בדיוק אתם חושבים שמישהו הולך להשקיע את הכסף שנקבל מהמכירה של יונתן כהן כדי לממן מחליף?? 

ואני מדבר שטויות

10 דקות לפני, maccabi-king said:

אני לא יודע איך אתם יכולים להגיד את זה שראיתם בעיניים שלכם שעל הכסף שקיבלנו מראיקו וזהבי לא בא שום מחליף רציני

על ראיקו הבאנו את היאניוטיס הנכשל הזה ואז נתנו לטננבאום לעשות את שלו כי יותר גרוע מיאניוטיס אי אפשר להיות וזה באמת קשה

אז למה בדיוק אתם חושבים שמישהו הולך להשקיע את הכסף שנקבל מהמכירה של יונתן כהן כדי לממן מחליף?? 

ואני מדבר שטויות

עם הכסף של זהבי רכשנו את וידאר והחתמנו את סקריונה בחוזה ענק, ובינואר מרסלו הגיע במיליון וחצי. 

הכסף מהמכירה של ראיקו כיסה את ההפסד מאי העפלה לבתים באותה עונה. 

לפני5 שעות , Keano said:

עם הכסף של זהבי רכשנו את וידאר והחתמנו את סקריונה בחוזה ענק, ובינואר מרסלו הגיע במיליון וחצי. 

הכסף מהמכירה של ראיקו כיסה את ההפסד מאי העפלה לבתים באותה עונה. 

אם זה לא מצחיק אותך שזה מה שהבאנו במקום זהבי אין עם מי לדבר

וגם פה אפשר להגיד שהכסף מהמכירה של יונתן יכסה הפסדי קורונה

לא בעיה לתרץ כל העלמת הכנסה ככיסוי להפסד מסויים, יש שלל הפסדים במועדון

4 דקות לפני, maccabi-king said:

אם זה לא מצחיק אותך שזה מה שהבאנו במקום זהבי אין עם מי לדבר

וגם פה אפשר להגיד שהכסף מהמכירה של יונתן יכסה הפסדי קורונה

לא בעיה לתרץ כל העלמת הכנסה ככיסוי להפסד מסויים, יש שלל הפסדים במועדון

אין לך הפסדי קורונה העונה אלה אם לא יכניסו שוב קהל. 

וידאר וסקריונה זה אחלה רכש, לא יודע מה ציפית שיגיע לפה

2 דקות לפני, Keano said:

אין לך הפסדי קורונה העונה אלה אם לא יכניסו שוב קהל. 

וידאר וסקריונה זה אחלה רכש, לא יודע מה ציפית שיגיע לפה

מה יש לך או אין לך פחות קריטי

יותר קריטי מה מנסים לשדר וזה מה שמנסים כרגע

גולדאהר החליט לתת לקבוצה לעבוד בלי תמיכה שלו כמו בשאר השנים ולראות איך הם מסתדרים

ואם מוכרים שחקן? דרך טובה להכניס את זה להוצאות השוטפות שהם גם ככה לא קטנות במועדון כזה

1 דקה לפני, maccabi-king said:

מה יש לך או אין לך פחות קריטי

יותר קריטי מה מנסים לשדר וזה מה שמנסים כרגע

גולדאהר החליט לתת לקבוצה לעבוד בלי תמיכה שלו כמו בשאר השנים ולראות איך הם מסתדרים

ואם מוכרים שחקן? דרך טובה להכניס את זה להוצאות השוטפות שהם גם ככה לא קטנות במועדון כזה

הבנאדם שם 30-40 כל עונה ועוד 15 על מחלקת הנוער ואתה אומר בלי תמיכה שלו, כמה כפוי טובה אפשר להיות 

Just now, Keano said:

הבנאדם שם 30-40 כל עונה ועוד 15 על מחלקת הנוער ואתה אומר בלי תמיכה שלו, כמה כפוי טובה אפשר להיות 

אוי תעשו לי טובה

אני מקווה שאתה רואה את המשחק בזמן שאנחנו מדברים

זו לא קבוצה ששמו עליה 40 מיליון העונה, באר שבע עשו רכש יותר טוב מאיתנו

מספיק עם הכיסוי תחת האלה

גולדאהר הוריד הילוך אם תקבלו את זה או לא

אני מודה לו על כל ההשקעה בעשור וחצי האחרונות

זה לא קשור לזה שמאז הקורונה הוא החליט שהוא צריך לשמור על הכסף שלו יותר ואני מכבד את זה

אבל אל תנסו לכסות את מה שהולך פה עם תגובות כאלה שכל מי שמנסה להראות לכם את האמת הוא כפוי טובה

Just now, maccabi-king said:

אוי תעשו לי טובה

אני מקווה שאתה רואה את המשחק בזמן שאנחנו מדברים

זו לא קבוצה ששמו עליה 40 מיליון העונה, באר שבע עשו רכש יותר טוב מאיתנו

מספיק עם הכיסוי תחת האלה

גולדאהר הוריד הילוך אם תקבלו את זה או לא

אני מודה לו על כל ההשקעה בעשור וחצי האחרונות

זה לא קשור לזה שמאז הקורונה הוא החליט שהוא צריך לשמור על הכסף שלו יותר ואני מכבד את זה

אבל אל תנסו לכסות את מה שהולך פה עם תגובות כאלה שכל מי שמנסה להראות לכם את האמת הוא כפוי טובה

יש דוחות כספיים, אתה מוזמן לבדוק.

הוריד הילוך וכל עונה לוקחים תארים, תשמע אתה כוכב

2 דקות לפני, Keano said:

יש דוחות כספיים, אתה מוזמן לבדוק.

הוריד הילוך וכל עונה לוקחים תארים, תשמע אתה כוכב

אז אולי אתה תאמן את הסגל הזה חכם גדול

כי כנראה במקום לראות את המשחק נפל הזה אתה מגיב לי

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

לכל אלה שרוצים שגולדהאר ילך: מי יבוא,הניסנובים גרסת מכבי?,גרסה של חוגג?,איזה עוד דמות מפוקפקת?.

אף אחד לא רוצה שגולדאהר ילך

רוצים שהוא יתעורר ויבין שעם מה שהוא עושה פה הוא הורס לאט לאט את כל מה שבנה פה

קבוצה גדולה צריכה תחזוק תמידי, אין מה לעשות