Jump to content

סוטייסקה - מכבי ת"א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer
 שתף

Recommended Posts

12 דקות לפני, erantheking21 said:

יש פה אנשים שחושבים שאני נגד הקבוצה , ברור שאני מת שמכבי תצליח אבל אני ריאלי, מה אתם רוצים ? זה פורום ומותר להגיד את האמת, הם לא רואים את המשחקים כמונו או שהם מאמינים בניסים גלוים? ...ההרכב שעלה אפור עכבר, השחקן האחרון שידע לתת פס לגול בקבוצה לא מומשה האופציה הרכישה שלו והקשר הדינמי השני שידע לתת גולים עזב, אז איך ישימו גול? בקסם? אני עקבתי אחרי קארצב השנה, לצד 2-3 משחקים הוא היה מאוד לא אחראי בלשון המעטה והוא מאוד עוד לא בנוי מהחומר של להוביל את מכבי, אז איך לעזאזל חשבו לתת לו את הנעליים של דור פרץ וזרקו אותו לים? כבר עדיף שהיו נותנים לשחר, לא ברור איפה הוא היה היום.

חוזז בן 25 ודורך במקום בערך 5 שנים, הוא לא יהיה היורש של אצילי כבר...

באמת שעצוב לי שהקבוצה נראית ככה, אני מאוד מתוסכל להגיד אמרתי לכם זה לא יעזור, הלוואי שיקרה ניסים אבל כרגע זה לא נראה באופק.

לא יודע למה נשבע לך מהקטע שכתבת שעקבת אחרי קארצב קראתי את ההודעה שלך והתחלתי לצחוק בקול(לא מסטול!). עכשיו ברצינות, ע"פ התאוריה לדעתי של מיץ' ופטריק העמדה של פרץ אמורה להתפס ע"י שרן/קארצב/שחר עד שיתקדמו קצת באירופה וינסו להביא זר טוב לעמדה.

לא חושב שיש מישהו במכבי שלא עושה את הכל כדי להצליח אבל מה שכן גם יש, זה אנשים די חלשים שלא בטוח ימצאו עבודה בסדר גודל כזה ודי חוששים לשגע את הבוס ולפגוע לעצמם במשרה.

כתבתי כאן כבר שמכבי החדשה הופכת להיות קבוצה שתהיה תלויה הרבה פחות בכסף של מיץ', לשם הוא מכוון.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יודע למה נשבע לך מהקטע שכתבת שעקבת אחרי קארצב קראתי את ההודעה שלך והתחלתי לצחוק בקול(לא מסטול!). עכשיו ברצינות, ע"פ התאוריה לדעתי של מיץ' ופטריק העמדה של פרץ אמורה להתפס ע"י שרן/קארצב/שחר עד שיתקדמו קצת באירופה וינסו להביא זר טוב לעמדה.

לא חושב שיש מישהו במכבי שלא עושה את הכל כדי להצליח אבל מה שכן גם יש, זה אנשים די חלשים שלא בטוח ימצאו עבודה בסדר גודל כזה ודי חוששים לשגע את הבוס ולפגוע לעצמם במשרה.

כתבתי כאן כבר שמכבי החדשה הופכת להיות קבוצה שתהיה תלויה הרבה פחות בכסף של מיץ', לשם הוא מכוון.

בלי שחקן משמעותי בעמדה הזאת, יהיה כמעט בלתי אפשרי להתקדם שלב, כבר רשמתי שאנחנו מזלזלים במונטנגרים אבל לא בטוח שנעבור אותם בכלכך קלות ולא חשבתי שאפילו אנחנו באים בעמדה ממש לא נוחה מולם, סה"כ כמעט הובכנו ע"י קבוצה ברמה של בני ריינה(בלי לזלזל) .

לא מבין עוד צריך לקרות שאנשים יגידו שם שיש בעיה , להיות מודחים? זה מה שרוצים?

3 דקות לפני, erantheking21 said:

בלי שחקן משמעותי בעמדה הזאת, יהיה כמעט בלתי אפשרי להתקדם שלב, כבר רשמתי שאנחנו מזלזלים במונטנגרים אבל לא בטוח שנעבור אותם בכלכך קלות ולא חשבתי שאפילו אנחנו באים בעמדה ממש לא נוחה מולם, סה"כ כמעט הובכנו ע"י קבוצה ברמה של בני ריינה(בלי לזלזל) .

לא מבין עוד צריך לקרות שאנשים יגידו שם שיש בעיה , להיות מודחים? זה מה שרוצים?

עם מיץ' זה אול אובר אגיין. חיזוק יגיע, עם הסבלנות הנכונה(מבחינתו) שדי הוכיחה את עצמה.

הרבה יותר קל להשיג שחקנים טובים לקראת סוף החלון במחיר שפוי, זאת עובדה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

עם מיץ' זה אול אובר אגיין. חיזוק יגיע, עם הסבלנות הנכונה(מבחינתו) שדי הוכיחה את עצמה.

סבוריט וז׳איר (יוני) > פשיץ׳ והרננדס (אוקטובר)

Just now, מכביסט לעד said:

סבוריט וז׳איר > פשיץ׳ והרננדס

מה אתה נתפס בקטנות. היה לנו מנכל אגדי שידע לעשות את זה כמו שאף אחד אחר בערך לא ידע לעשות. בגדול לאורך השנים זה כן הוכיח את עצמו.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

מתי היא בדיוק הוכיחה את עצמה? 

שהבאנו את המחליפים של אצילי ומיכה? או את של זהבי? 

הסבלנות הזאת זה הדבר היחיד שלצערי מפריד אותנו מלהיות קבוצה שבאמת שולטת פה ברמת מכבי סל לקבוצה ששנתיים הכל הולך ושנתיים הכל פח

הייתי פותח שבוע הבא ככה:

דניאל

סאבוריט/קנדיל    נחמיאס  הרננדס     גראלדש

גלזר           שחר

חוזז                                             יוני

גררו   חלאיילאה

# מעדיף את קנדיל על דודיזאדה גם אם זה לא העמדה המקורית שלו.

# יודע שזה הרכב שמכבי כמעט ולא משחקת איתו, אבל אין לנו קשרים אחוריים אז עדיף לשנות מערך.

# גררו ויוני מליפים מקומות בתפקיד חלוץ שני.

לפני11 שעות , קובי השועל said:

אין לי ספק שיצחקי ירש את זה מג'ורדי ונוהג כמוהו.

אבל צריך גם בסיס חזק לשיטה הזאת, מה שכרגע אין לנו. 

זה טוב שצריך 1-2 שחקנים, כעת אנחנו צריכים 4 שחקני הרכב ואת זה לא יהיה פשוט להשיג.

משחק מביש ונדיר לרעה בעשור האחרון, לצערי אני לא מופתע ורובנו לא מופתעים. אני לא יודע מה במכבי ראו משם עד עכשיו שאנחנו לא ראינו מכאן.

אין הפתעות אנחנו במגמת היחלשות כבר שנתיים. הפעם זה בולט לרעה .

והשיפוט היה מביש אפילו יותר.

לא חושב שהיה משחק נוראי במיוחד, בפרט אם משווים אותו למשחקים שלנו בשלבים מוקדמים בשנים קודמות. זה לא שהיה טוב אבל זה לא משהו ממש יוצא דופן. כבר ראינו גרועים ממנו.

מה שהפריע במשחק הזה, מה שהציק, זה מה שאפשר ללמוד ממנו קדימה. שני דברים הפריעו לי:

- לשים את ריקן בקישור זו צעד שממשיך את חוסר הבהירות לגבי מה ואן לייבן רוצה ומה מכבי רוצה. זה התחיל עם מה שנראה כמו מהפכת צעירים, רעיון שיש בו סיכון אבל עם הגיון, ופתאום קיבל מין ברקס מוזר עם ההחתמות של בן חיים וריקן, והאחרון מועדף על מי שאמור להיות אחד הפוטנציאלים שלנו. לא ברור, ואף מטריד.

- למכבי אין מוסרים. פשוט אין. וזה בהמשך לנקודה הראשונה כי גם שחר עושה רושם של מוסר טוב יותר מריקן שמעולם לא היה מנהל מבריק. אם מניחים שניקוליץ' לא ישחק יותר כדורגל, וגויאגון עסוק בנסיונות התגנבות ליפן, אז בכל הסגל הנוכחי של מכבי, יש רק מוסר אחד - בר כהן. אז בסדר, יכול להיות שהוא עוד לא מספיק בשל, ויכול להיות שהוא מתוכנן לצאת להשאלה, וכל מיני דברים יכולים להיות. כרגע זו האפשרות היחידה היום בסגל. לא תשים אותו אפילו על הספסל? זה נראה כאילו ואן לייבן, וזה מהדהד קצת דברים שנאמרו עליו, לא מאמין בשחקנים שיצירתיות זה הפורטה שלהם.

מעבר לשאלת מה חסר, זה מטריד לגבי ניהול הסגל הקיים.

(בלי קשר, חלאיילה, ובעיקר גלזר, היו נהדרים מהספסל).

לפני14 שעות , קובי השועל said:

לא מביאים 4-5 שחקנים שזה הכרחי בסוף החלון, מקסימום 1-2

וזאת הבעיה של מכבי שהם לא מבינים את זה.

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא חושב שהיה משחק נוראי במיוחד, בפרט אם משווים אותו למשחקים שלנו בשלבים מוקדמים בשנים קודמות. זה לא שהיה טוב אבל זה לא משהו ממש יוצא דופן. כבר ראינו גרועים ממנו.

מה שהפריע במשחק הזה, מה שהציק, זה מה שאפשר ללמוד ממנו קדימה. שני דברים הפריעו לי:

- לשים את ריקן בקישור זו צעד שממשיך את חוסר הבהירות לגבי מה ואן לייבן רוצה ומה מכבי רוצה. זה התחיל עם מה שנראה כמו מהפכת צעירים, רעיון שיש בו סיכון אבל עם הגיון, ופתאום קיבל מין ברקס מוזר עם ההחתמות של בן חיים וריקן, והאחרון מועדף על מי שאמור להיות אחד הפוטנציאלים שלנו. לא ברור, ואף מטריד.

- למכבי אין מוסרים. פשוט אין. וזה בהמשך לנקודה הראשונה כי גם שחר עושה רושם של מוסר טוב יותר מריקן שמעולם לא היה מנהל מבריק. אם מניחים שניקוליץ' לא ישחק יותר כדורגל, וגויאגון עסוק בנסיונות התגנבות ליפן, אז בכל הסגל הנוכחי של מכבי, יש רק מוסר אחד - בר כהן. אז בסדר, יכול להיות שהוא עוד לא מספיק בשל, ויכול להיות שהוא מתוכנן לצאת להשאלה, וכל מיני דברים יכולים להיות. כרגע זו האפשרות היחידה היום בסגל. לא תשים אותו אפילו על הספסל? זה נראה כאילו ואן לייבן, וזה מהדהד קצת דברים שנאמרו עליו, לא מאמין בשחקנים שיצירתיות זה הפורטה שלהם.

מעבר לשאלת מה חסר, זה מטריד לגבי ניהול הסגל הקיים.

(בלי קשר, חלאיילה, ובעיקר גלזר, היו נהדרים מהספסל).

אני גם טענתי את זה בעבר, זה ברור שפטריק מעדיף שלישיית קשרים אגרסיבית כשגם הקשר ההתקפי הוא יותר "גרזני" מיצירתי, גם שנה שעברה הוא העדיף לנסות את פרץ בעמדת הקשר ההתקפי(לא עבד) גולסה(עבד טוב עד שנפצע) ריקן עם פציעה בגב עד שהפציעה הכריעה אותו ואז קארצב שהיה פשוט חושך. כל זה בלי לתת לביטון הזדמנות אחת למרות שידוע שמבחינה יצירתית יש לו את זה, למרות שהוא די מים בהגנה. 

ועכשיו כמו שאתה אומר בר כהן אפילו לא בספסל. 

מה גם שבראיונות אחרי משחקים עונה שעברה וגם אחרי המשחק הזה הוא מדבר על איך לא היינו אגרסיבים מספיק, שום אזכור על יצירתיות ויצירת מצבים.

חבר'ה תתחילו להחליף דיסקט: אליפות המוסר > אליפות ליגת העל. מבחינתי תודה רבה למיץ' על הכל, אבל שישחרר. enough.

3 דקות לפני, micsho3 said:

חבר'ה תתחילו להחליף דיסקט: אליפות המוסר > אליפות ליגת העל. מבחינתי תודה רבה למיץ' על הכל, אבל שישחרר. enough.

עכשיו נהיינו כמו אוהדי חיפה? יענקלך?

4 דקות לפני, micsho3 said:

כמאמר עדי אשכנזי: מה זה השטויות האלה?

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

עכשיו נהיינו כמו אוהדי חיפה? יענקלך?

רק שפה נמאס לו. אין לו דרייב להשקיע. כבר חמש עונות זה ככה. סומך עליו שיביא רוכש עם אמביציה גדולה יותר להשקיע.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

כמאמר עדי אשכנזי: מה זה השטויות האלה?

קראתי את ההודעות האחרונות שלו,חוץ מללכלך על מיץ' הוא לא אומר יותר מזה.

2 דקות לפני, micsho3 said:

רק שפה נמאס לו. אין לו דרייב להשקיע. כבר חמש עונות זה ככה. סומך עליו שיביא רוכש עם אמביציה גדולה יותר להשקיע.

אח שלי אתה מדבר שטיות, שלוש עונות אחרונות זה פייר פליי,בשנתיים לפני הפייר פליי,היו רכישות כמו וידאר,אצילי,סקאריונה ובטוח עוד כמה שאני לא זוכר.

12 דקות לפני, micsho3 said:

Do not feed the troll

5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אח שלי אתה מדבר שטיות, שלוש עונות אחרונות זה פייר פליי,בשנתיים לפני הפייר פליי,היו רכישות כמו וידאר,אצילי,סקאריונה ובטוח עוד כמה שאני לא זוכר.

ברצינות אחי - למה העונה הזאת למשל כל כך אנמית מבחינת התחזקות הקבוצה? אתה חושב שיש למיץ' עוד שאיפה להשקיע כאן?

Just now, micsho3 said:

ברצינות אחי - למה העונה הזאת למשל כל כך אנמית מבחינת התחזקות הקבוצה? אתה חושב שיש למיץ' עוד שאיפה להשקיע כאן?

אתה חושב שאם לא היה לו רצון להשקיע הוא היה פה?

2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אתה חושב שאם לא היה לו רצון להשקיע הוא היה פה?

אישית אני חושב שהעניין חינוכי נמצא בערך גבוה יותר מבחינתו מאשר הערך הספורטיבי. בגלל זה ציינתי שמבחינתו אליפות המוסר חשובה יותר מאליפות ליגת העל

2 דקות לפני, micsho3 said:

אישית אני חושב שהעניין חינוכי נמצא בערך גבוה יותר מבחינתו מאשר הערך הספורטיבי. בגלל זה ציינתי שמבחינתו אליפות המוסר חשובה יותר מאליפות ליגת העל

מוסר יש רק בים כמו שמכבי יש רק בחיפה