Jump to content

סוטייסקה - מכבי ת"א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

מהפכת צעירים

מהפכה של הביצים שלי

זה כרעי תרנגולת על כרעי תרנגולת מהעונה הראשונה של איביץ', חומר ישן שעבד מצוין שקילפו וקילפו וקילפו עד שנשאר עור ועצמות 

בלי איביץ', בלי מיכה, בלי אצילי, בלי שכטר, בלי טיבי ובלי עוד הרבה שמות ורק אסופה של צעירים שעשו מהם כוכבים מגיל צעיר ועושים לי מניירות באינסטגרם ולא על המגרש

מה אפשר לצפות מזה? נתנו לאיזה דירקטור לאמן הוא תקוע בשנות ה70 עם השיטות שלו, מה חשבו שהוא יעשה? הוקוס פוקוס ? די נו

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מהפכת צעירים

מהפכה של הביצים שלי

זה כרעי תרנגולת על כרעי תרנגולת מהעונה הראשונה של איביץ', חומר ישן שעבד מצוין שקילפו וקילפו וקילפו עד שנשאר עור ועצמות 

בלי איביץ', בלי מיכה, בלי אצילי, בלי שכטר, בלי טיבי ובלי עוד הרבה שמות ורק אסופה של צעירים שעשו מהם כוכבים מגיל צעיר ועושים לי מניירות באינסטגרם ולא על המגרש

מה אפשר לצפות מזה? נתנו לאיזה דירקטור לאמן הוא תקוע בשנות ה70 עם השיטות שלו, מה חשבו שהוא יעשה? הוקוס פוקוס ? די נו

לא אומר שאתה לא צודק אבל איך תסביר את אחוז ההצלחה שלו בעונה שעברה? את הרצף ניצחונות פסיכי שהיה?

2 דקות לפני, erantheking21 said:

מהפכת צעירים

מהפכה של הביצים שלי

יש לך מנוי? 

1 דקה לפני, קובי השועל said:

לא אומר שאתה לא צודק אבל איך תסביר את אחוז ההצלחה שלו בעונה שעברה? את הרצף ניצחונות פסיכי שהיה?

לא קראת את התגובה שלי עד הסוף

הוא הצליח כי נשאר לו עוד חומר אבל גם הפעם גילפו, לא יודע באשמת מי זה , אבל אם לא יעשו פה משהו רציני בקרוב זאת עונה לפח.

6 דקות לפני, המכבייה said:

זה רק משחק הפתיחה. 

נכון אבל כל השלישיית הקישור הייתה זוועתית והיה ברור לכל העולם (חוץ מפטריק) שקארצב יקבל צהוב שני. מבין למה לא לתת לילדים לפתוח במשחק כזה, איך שנראינו לא ברור לי למה הם לא קיבלו דקות.

אגב, פטריק שוב לא תיקן במחצית עם חילוף למרות שנראינו זוועה וכמובן לא השתמש שוב בכל החילופים שלו פעם נוספת. 

אם הוא לא סומך על הספסל למה הוא לא מביא חיזוק?

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, פטריק שוב לא תיקן במחצית עם חילוף למרות שנראינו זוועה וכמובן לא השתמש שוב בכל החילופים שלו פעם נוספת. 

אם הוא לא סומך על הספסל למה הוא לא מביא חיזוק?

יש לי תיאוריה בלבד, שום ידיעה, 

שכשהוא "לקח" את התפקיד מדוניס הוא אמר לגולדהאר שיש סגל טוב שלא צריך חיזוק משמעותי, אולי רק קוסמטיקה, ואז הוא יצליח כי הבעיה במאמן עצמו. גולדהאר מינה אותו במקומו ועכשיו הוא מסונדל, לך תבקש חיזוק... 

שוב, תסריט שייתכן מאוד שהוא דמיוני בלבד שחיברתי תוך קריאה בין השורות של האירועים.

2 דקות לפני, Eli basa said:

שכשהוא "לקח" את התפקיד מדוניס הוא אמר לגולדהאר שיש סגל טוב שלא צריך חיזוק משמעותי, אולי רק קוסמטיקה, ואז הוא יצליח כי הבעיה במאמן עצמו. גולדהאר מינה אותו במקומו ועכשיו הוא מסונדל, לך תבקש חיזוק... 

שוב, תסריט שייתכן מאוד שהוא דמיוני בלבד שחיברתי תוך קריאה בין השורות של האירועים.

ואז מיטש יגיד לו, "חשבתי שלא צריך חיזוק כי הבעיה היא במאמן, אבל נראה שהבעיה היא בך. קח את הקרשים שלך, אתה לא עושה איתנו ל"ג בעומר."

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ואז מיטש יגיד לו, "חשבתי שלא צריך חיזוק כי הבעיה היא במאמן, אבל נראה שהבעיה היא בך. קח את הקרשים שלך, אתה לא עושה איתנו ל"ג בעומר."

חחח סוג של. 

לך תבקש חיזוק אחרי ש"חתרת" (לפי הפרסומים ובעיניי בצדק כי דוניס היה רע) תחת מאמן וטענת בתוקף שהבעיה לא בשחקנים אלא במאמן אז לא צריך חיזוק (שוב, לפי פרסומים)

4 דקות לפני, Eli basa said:

לא יודע אם לקרוא לזה סרט, אולי חלק מהתסריט נכון...היו שמועות שיש שחקנים שעשו דווקא לדוניס , מיץ' כעס על השחקנים שבאו גם מאחורי הקלעים וביקשו לפטר את דוניס וחלקם היו על הכוונת וכמה מהם כבר לא פה.

יש פה אנשים שחושבים שאני נגד הקבוצה , ברור שאני מת שמכבי תצליח אבל אני ריאלי, מה אתם רוצים ? זה פורום ומותר להגיד את האמת, הם לא רואים את המשחקים כמונו או שהם מאמינים בניסים גלוים? ...ההרכב שעלה אפור עכבר, השחקן האחרון שידע לתת פס לגול בקבוצה לא מומשה האופציה הרכישה שלו והקשר הדינמי השני שידע לתת גולים עזב, אז איך ישימו גול? בקסם? אני עקבתי אחרי קארצב השנה, לצד 2-3 משחקים הוא היה מאוד לא אחראי בלשון המעטה והוא מאוד עוד לא בנוי מהחומר של להוביל את מכבי, אז איך לעזאזל חשבו לתת לו את הנעליים של דור פרץ וזרקו אותו לים? כבר עדיף שהיו נותנים לשחר, לא ברור איפה הוא היה היום.

חוזז בן 25 ודורך במקום בערך 5 שנים, הוא לא יהיה היורש של אצילי כבר...

באמת שעצוב לי שהקבוצה נראית ככה, אני מאוד מתוסכל להגיד אמרתי לכם זה לא יעזור, הלוואי שיקרה ניסים אבל כרגע זה לא נראה באופק.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יש פה אנשים שחושבים שאני נגד הקבוצה , ברור שאני מת שמכבי תצליח אבל אני ריאלי, מה אתם רוצים ? זה פורום ומותר להגיד את האמת, הם לא רואים את המשחקים כמונו או שהם מאמינים בניסים גלוים? ...ההרכב שעלה אפור עכבר, השחקן האחרון שידע לתת פס לגול בקבוצה לא מומשה האופציה הרכישה שלו והקשר הדינמי השני שידע לתת גולים עזב, אז איך ישימו גול? בקסם? אני עקבתי אחרי קארצב השנה, לצד 2-3 משחקים הוא היה מאוד לא אחראי בלשון המעטה והוא מאוד עוד לא בנוי מהחומר של להוביל את מכבי, אז איך לעזאזל חשבו לתת לו את הנעליים של דור פרץ וזרקו אותו לים? כבר עדיף שהיו נותנים לשחר, לא ברור איפה הוא היה היום.

באמת שעצוב לי שהקבוצה נראית ככה, אני מאוד מתוסכל להגיד אמרתי לכם זה לא יעזור, הלוואי שיקרה ניסים אבל כרגע זה לא נראה באופק.

מסכים מאוד לגבי חוזז וקארצב, 

מוסיף גם אלמוג, עונה שלמה של כלום ושום דבר,. מאיפה ולמה חושבים שאפשר לבנות עליו? מה השתנה מהעונה הזאת לעונה הקודמת שהוא פשוט בזבז מקום בסגל? מילא אם היו מחליפים מאמן אז אולי שיטה אחרת, אולי חיבור אחר בינו לבין המאמן החדש, אבל לא שינו כלום אז למה שנקבל תוצאות שונות? 

הארכות חוזה של טב"ח וריקן מזעזעות. 

גם בלטקסה לא מתאים בעיניי, טעויות קבועות של גול כל משחק בין אם סופגים או שניצלים בנס מזה, הוא לא מספיק טוב/אחראי/מרוכז.

12 דקות לפני, erantheking21 said:

לא יודע למה נשבע לך מהקטע שכתבת שעקבת אחרי קארצב קראתי את ההודעה שלך והתחלתי לצחוק בקול(לא מסטול!). עכשיו ברצינות, ע"פ התאוריה לדעתי של מיץ' ופטריק העמדה של פרץ אמורה להתפס ע"י שרן/קארצב/שחר עד שיתקדמו קצת באירופה וינסו להביא זר טוב לעמדה.

לא חושב שיש מישהו במכבי שלא עושה את הכל כדי להצליח אבל מה שכן גם יש, זה אנשים די חלשים שלא בטוח ימצאו עבודה בסדר גודל כזה ודי חוששים לשגע את הבוס ולפגוע לעצמם במשרה.

כתבתי כאן כבר שמכבי החדשה הופכת להיות קבוצה שתהיה תלויה הרבה פחות בכסף של מיץ', לשם הוא מכוון.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יודע למה נשבע לך מהקטע שכתבת שעקבת אחרי קארצב קראתי את ההודעה שלך והתחלתי לצחוק בקול(לא מסטול!). עכשיו ברצינות, ע"פ התאוריה לדעתי של מיץ' ופטריק העמדה של פרץ אמורה להתפס ע"י שרן/קארצב/שחר עד שיתקדמו קצת באירופה וינסו להביא זר טוב לעמדה.

לא חושב שיש מישהו במכבי שלא עושה את הכל כדי להצליח אבל מה שכן גם יש, זה אנשים די חלשים שלא בטוח ימצאו עבודה בסדר גודל כזה ודי חוששים לשגע את הבוס ולפגוע לעצמם במשרה.

כתבתי כאן כבר שמכבי החדשה הופכת להיות קבוצה שתהיה תלויה הרבה פחות בכסף של מיץ', לשם הוא מכוון.

בלי שחקן משמעותי בעמדה הזאת, יהיה כמעט בלתי אפשרי להתקדם שלב, כבר רשמתי שאנחנו מזלזלים במונטנגרים אבל לא בטוח שנעבור אותם בכלכך קלות ולא חשבתי שאפילו אנחנו באים בעמדה ממש לא נוחה מולם, סה"כ כמעט הובכנו ע"י קבוצה ברמה של בני ריינה(בלי לזלזל) .

לא מבין עוד צריך לקרות שאנשים יגידו שם שיש בעיה , להיות מודחים? זה מה שרוצים?

3 דקות לפני, erantheking21 said:

בלי שחקן משמעותי בעמדה הזאת, יהיה כמעט בלתי אפשרי להתקדם שלב, כבר רשמתי שאנחנו מזלזלים במונטנגרים אבל לא בטוח שנעבור אותם בכלכך קלות ולא חשבתי שאפילו אנחנו באים בעמדה ממש לא נוחה מולם, סה"כ כמעט הובכנו ע"י קבוצה ברמה של בני ריינה(בלי לזלזל) .

לא מבין עוד צריך לקרות שאנשים יגידו שם שיש בעיה , להיות מודחים? זה מה שרוצים?

עם מיץ' זה אול אובר אגיין. חיזוק יגיע, עם הסבלנות הנכונה(מבחינתו) שדי הוכיחה את עצמה.

הרבה יותר קל להשיג שחקנים טובים לקראת סוף החלון במחיר שפוי, זאת עובדה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

עם מיץ' זה אול אובר אגיין. חיזוק יגיע, עם הסבלנות הנכונה(מבחינתו) שדי הוכיחה את עצמה.

סבוריט וז׳איר (יוני) > פשיץ׳ והרננדס (אוקטובר)

Just now, מכביסט לעד said:

סבוריט וז׳איר > פשיץ׳ והרננדס

מה אתה נתפס בקטנות. היה לנו מנכל אגדי שידע לעשות את זה כמו שאף אחד אחר בערך לא ידע לעשות. בגדול לאורך השנים זה כן הוכיח את עצמו.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

מתי היא בדיוק הוכיחה את עצמה? 

שהבאנו את המחליפים של אצילי ומיכה? או את של זהבי? 

הסבלנות הזאת זה הדבר היחיד שלצערי מפריד אותנו מלהיות קבוצה שבאמת שולטת פה ברמת מכבי סל לקבוצה ששנתיים הכל הולך ושנתיים הכל פח

הייתי פותח שבוע הבא ככה:

דניאל

סאבוריט/קנדיל    נחמיאס  הרננדס     גראלדש

גלזר           שחר

חוזז                                             יוני

גררו   חלאיילאה

# מעדיף את קנדיל על דודיזאדה גם אם זה לא העמדה המקורית שלו.

# יודע שזה הרכב שמכבי כמעט ולא משחקת איתו, אבל אין לנו קשרים אחוריים אז עדיף לשנות מערך.

# גררו ויוני מליפים מקומות בתפקיד חלוץ שני.

לפני11 שעות , קובי השועל said:

אין לי ספק שיצחקי ירש את זה מג'ורדי ונוהג כמוהו.

אבל צריך גם בסיס חזק לשיטה הזאת, מה שכרגע אין לנו. 

זה טוב שצריך 1-2 שחקנים, כעת אנחנו צריכים 4 שחקני הרכב ואת זה לא יהיה פשוט להשיג.

משחק מביש ונדיר לרעה בעשור האחרון, לצערי אני לא מופתע ורובנו לא מופתעים. אני לא יודע מה במכבי ראו משם עד עכשיו שאנחנו לא ראינו מכאן.

אין הפתעות אנחנו במגמת היחלשות כבר שנתיים. הפעם זה בולט לרעה .

והשיפוט היה מביש אפילו יותר.