Jump to content

סוטייסקה - מכבי ת"א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, itanar said:

איזה קישור עצוב.

בנו על גררו כאילו הוא איזה סטאר.

בעיקרון זה לא משנה מי מתופקד בהתקפה, עם קישור כזה שום דבר לא יכול לקרות ולראייה המחצית המביכה הזו.

2 דקות לפני, itanar said:

איזה קישור עצוב.

בנו על גררו כאילו הוא איזה סטאר.

לא למדו ממקרה אילון אלמוג.

מחצית מביכה, זה מה שההרכב הזה שווה.

מיץ׳ רואה את המשחק?

כי אם כן אני מקווה שהוא שם לב שהקבוצה נחלשה בטירוף ושהוא יבקש מפטריק וברק תשובות כי גם במשחק ראשון בעונה לא אמורים להראות כל כל גרוע 

3 דקות לפני, avich15 said:

אחי, בבקשה חלאס. כנראה שאתה לא אוהד מכבי אבל אם כן אתה מביך את עצמך ממש.

2 דקות לפני, המכבייה said:

תשקיע אתה. המנוי שלך לא עושה רושם(אם יש לך). יסתדרו בלעדיך חבר.

1 דקה לפני, Naor23 said:

די ברור שזה אוהד של קבוצה יריבה.

מי אמר שהדעה של כולם צריכה להיות זהה? בעיניים שלי אתם אופטימיים ואני ריאלי. אוהב ומוקיר את מיץ' אבל לטעמי לא בא לו להשקיע על המועדון כפי שהיה. ניקח את ה-3 אליפויות בעשור אבל לא מעבר. ככה אני חושב שהוא רואה את המציאות (ואני אגיד אותו דבר גם אם וכאשר נעלה לשלב הבתים העונה וניקח איכשהו אליפות בעז"ה)

וואלה לא מבין למה גם המעט רכש שעשינו לא משחקים במשחק כזה, במיויחד שמאלצים את כהן לשחק חלוץ. זה הזמן להכניס את אוסמה חלוץ וכהן בכנף במקום חוזז

לא איכפת לי כ"כ מהמפעל הזה, אם נודח זה יבאס כי אני אף פעם לא אוהב להפסיד ובעיקר זה כסף שטוב לנו, 
אבל מה זה הזוועה הזאת, יש אלמנטים של משחק ראשון הכל טוב ויפה לכן גם אני לא מגיב ספציפית לשחקן כזה או אחר שמסריח את הדשא (ויש כמה שוואו... מה זה?), אבל יש דברים שלא ישתנו גם עוד 20 משחקים בלי חיזוק, 
ווינגרים, חלוצים, דחוף. דחוף.

1 דקה לפני, Krishi said:

אנשים נוטים לשפוט מהר מדי על סמך קצת מדי.

אנחנו משחק ראשון בחוץ בלי גולסה סאבוריט גלזר ייני ובעידן פוסט פרץ את טיבי. אפילו השוער הקבוע שלנו לא נמצא.

סה"כ עומדים טוב על המגרש חסר קצת יותר מהירות וחדות בהתקפה אבל יש לנו את השחקנים בשביל זה. הכל יגיע רק קצת סבלנות. 

שמע אתה משחק פה נגד בני זילפה פחות או יותר. די, תהיה אמיתי, אין שם כלום. כרגע זה 20+ נקודות לחיפה בסוף העונה.

לגבי מה שרשמו על מיץ', גם אני עד לא מזמן תמיד הייתי יוצא על מי שמצייץ לגביו אבל עם יד על הלב נראה שיש הרבה במה שהם אומרים. לא נראה שיש לו כבר עניין ורצון כמו פעם, הלוואי שאני טועה

2 דקות לפני, yellow_blood said:

שמע אתה משחק פה נגד בני זילפה פחות או יותר. די, תהיה אמיתי, אין שם כלום. כרגע זה 20+ נקודות לחיפה בסוף העונה.

לגבי מה שרשמו על מיץ', גם אני עד לא מזמן תמיד הייתי יוצא על מי שמצייץ לגביו אבל עם יד על הלב נראה שיש הרבה במה שהם אומרים. לא נראה שיש לו כבר עניין ורצון כמו פעם, הלוואי שאני טועה

אתה ראית את חיפה? זה נראה יותר כמו 20+ לנו מאשר להם. 

לא מבין את הקטע לזלזל בנו כל הזמן ולהאדיר את היריבות החלשות שלנו. 

מיץ' בחר כיוון מסוים והוא גם מוגבל בהשקעה מבחינה כלכלית, לא הכל זה כי נמאס או הספיק לו. בן אדם כמו מיץ' גולדהאר לא יסתפק בבינוניות. הזוי בעיניים שיש פה אנשים שטוענים ההיפך. 

Just now, דיברנו עליו יורם said:

האמת שזה ציפיתי שכך נראה, אין שינוי מהעונה שעברה כי זה אותו סגל.

מישהו חשב אחרת? 

לא חושב שאף אחד מופתע, לא הופך את זה לבסדר.

Just now, שי123 said:

נימני בתחרות צמודה עם המגיבים פה מי יורד על מכבי יותר חזק.

תשמע, ראינו כבר משחקים חלשים של מכבי, אבל ראינו מערכים עובדים יותר, עובדים פחות, היתה קבוצה גם ביכולת חלשה. 

פה אין כלום. לא מחפשים לרדת על הקבוצה האהובה עלינו, מאוכזבים מאוד.

15 דקות לפני, micsho3 said:

הוא הפסיק להשקיע אי שם אחרי האליפות עם סוזה. מאז אין השקעה כולל בעונות עם איביץ' שם לפחות היה מאמן ברמה

וידאר? ראייקוביץ?