Jump to content

לקראת סוטייסקה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

הרכב:
                      פרץ
זאדה בלטקסה הרננדס גראלדש
                פיבן  קארצב
                      ריקן
   מתן            יונתן          אדי

מזיינים פה את המוח שלא מביאים רכש כי פטריק מאמין בצעירים וחושב שאין יותר טוב בחוץ ואז הוא מאלתר עם פיבן כקשר ויונתן כחלוץ ולא נותן לאף צעיר לשחק. אין לי כוח לעוד עונה של עקשנות.

Just now, מכביסט לעד said:

מזיינים פה את המוח שלא מביאים רכש כי פטריק מאמין בצעירים וחושב שאין יותר טוב בחוץ ואז הוא מאלתר עם פיבן כקשר ויונתן כחלוץ ולא נותן לאף צעיר לשחק. אין לי כוח לעוד עונה של עקשנות.

למה שבמשחק הראשון של העונה שיכול לתת בוסט של ביטחון לא תעלה עם הכי חזק, מוכר וטוב שלך? לא צריך לחפש בכוח 

Just now, בראון said:

למה שבמשחק הראשון של העונה שיכול לתת בוסט של ביטחון לא תעלה עם הכי חזק, מוכר וטוב שלך? לא צריך לחפש בכוח 

פיבן כקשר זה הכי טוב שלך? כל פעם ששיחק שם למעט 20 דקות נגד חצי ב״ש בגביע הוא היה נראה שם זוועה. 

משחק כפול נגד יריבה נחותה בהרבה וצריך לשחק עם פיבן בקישור במקום אחד הקשרים הצעירים שמספרים לנו שהוא כל כך מחזיק מהם? פחדנותוהזייה. בסוף פיבן יהיה המחליף של פרץ.

2 דקות לפני, בראון said:

פיבן בקישור זה לא אילתור. מכבי תופסת את פיבן כקזר אחורי גם בעונה שעברה. 

Just now, מכביסט לעד said:

פיבן כקשר זה הכי טוב שלך? כל פעם ששיחק שם למעט 20 דקות נגד חצי ב״ש בגביע הוא היה נראה שם זוועה. 

משחק כפול נגד יריבה נחותה בהרבה וצריך לשחק עם פיבן בקישור במקום אחד הקשרים הצעירים שמספרים לנו שהוא כל כך מחזיק מהם? פחדנותוהזייה. בסוף פיבן יהיה המחליף של פרץ.

בהיעדר גולסה, שרן וגלזר כנראה שכרגע כן. אני הכי בעד צעירים אבל אני בעד לעשות את זה בטוח כרגע. 

כשהוא עבר לקישור מול חיפה ב2-1 הוא היה נהדר. 

זה שהוא לא פותח עם אחד הצעירים שלו לא אומר שהוא לא מחזיק מהם. זה ממש לחפש בכוח, סבלנות.

11 דקות לפני, דקסטר said:

הרכב:
                      פרץ
זאדה בלטקסה הרננדס גראלדש
                פיבן  קארצב
                      ריקן
   מתן            יונתן          אדי

מעניין אם יוני באמת חלוץ או גררו

1 דקה לפני, המכבייה said:

פיבן בקישור זה לא אילתור. מכבי תופסת את פיבן כקזר אחורי גם בעונה שעברה. 

פיבן בקישור זה האמא של האילתור. הוא שיחק שם בעונה שעברה כשפרץ היה מורחק וגולסה, ריקן, קארצב וגלזר היו פצועים. הוא לא קשר.

2 דקות לפני, בראון said:

בהיעדר גולסה, שרן וגלזר כנראה שכרגע כן. אני הכי בעד צעירים אבל אני בעד לעשות את זה בטוח כרגע. 

כשהוא עבר לקישור מול חיפה ב2-1 הוא היה נהדר. 

זה שהוא לא פותח עם אחד הצעירים שלו לא אומר שהוא לא מחזיק מהם. זה ממש לחפש בכוח, סבלנות.

למה אתם עונים לו. הוא היה מוציא תסכול בכל הרכב שהיה עולה