Jump to content

משחק הכנה ראשון במחנה נגד נאק ברדה

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צודק אני מאחל למכבי להיכשל. מה? אתה אמיתי?

20 אלף לא ישרקו בוז, אבל מספיק אוהדים כן. כבר שכחת מה קרה עם פרץ וראייקו?  

כאילו אתה לא מכיר את הקהל הישראלי.

זה מה שחסר, שמדיניות הרכש של מכבי ץקבע לפי החשש שהקהל אולי ישרוק בוז לשחקנים... אוי ואבוי

Just now, snufkin said:

לא אמרתי שמיץ' לא יפגע, זה אובייס. תקרא מה כתבתי, מיץ' והמערכת יודעים לנטרל רעשי רקע מהשחקנים. גם אם יהיו כמה רעשנים, זה לא ישפיע על נשחקנים כל עוד מיץ' והמערכת תומכת בהם על מלא. תמיד יהיו רעשנים ובמועדון כמו מכבי, תמיד יהיה לחץ מהקהל כשקצת לא הולך, המערכת יודעת לבודד את הרעש מהשחקנים ככה היה תמיד וככה יהיה. לא דואג בהיבט הזה

אני מקווה. אין לי זכרונות טובים מהקהל שלנו בסיפורים עם ראייקו ופרץ (וזה השפיע עליהם לא מעט). זה עוד קרה כשהיינו בנתניה, לא רוצה לחשוב מה יהיה בבלומפילד.

Just now, snufkin said:

זה מה שחסר, שמדיניות הרכש של מכבי ץקבע לפי החשש שהקהל אולי ישרוק בוז לשחקנים... אוי ואבוי

זה לא קשור. בסופו של דבר זה ישפיע על השחקנים לרעה.  

41 דקות לפני, Keano said:

מיטש רואה את הדברים בסקאלה אחרת לגמרי מהקהל, לא חושב שהתהליך הוא כמו שאתה מתאר אותו, מאמין שיגיע רכש למקומות שחסר לנו כשרון בו. 

אני גם מאמין שיגיע רכש, היות ואני יודע שבתחילת החלון מכבי ניסתה למצוא פתרון לבעיה שנקראת דור פרץ ודיי ברור שיגיע לפה עוד חלוץ. קשה לי להאמין שמה שקרה עד עכשיו שינה את התכניות לגבי הקישור, אלא אם כן יצחקי ופטריק חושבים שההחתמה של ריקן תספיק.

ההודעות שלי מתייחסות לחבר'ה פה שחושבים שהסגל הנוכחי יוביל את מכבי לאליפות. אני לא מאמין שזה יקרה. לא העונה לפחות.

14 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני גם מאמין שיגיע רכש, היות ואני יודע שבתחילת החלון מכבי ניסתה למצוא פתרון לבעיה שנקראת דור פרץ ודיי ברור שיגיע לפה עוד חלוץ. קשה לי להאמין שמה שקרה עד עכשיו שינה את התכניות לגבי הקישור, אלא אם כן יצחקי ופטריק חושבים שההחתמה של ריקן תספיק.

ההודעות שלי מתייחסות לחבר'ה פה שחושבים שהסגל הנוכחי יוביל את מכבי לאליפות. אני לא מאמין שזה יקרה. לא העונה לפחות.

לא יודע למה צריך להתייחס למישהו שחושב שהסגל הנוכחי זה מה שיהיה בסוף החלון

13 דקות לפני, Keano said:

זה פורום אוהדים.. כל הרעיון זה לקרוא דעות של חברים אחרים ליציע ולנהל דיון

1 דקה לפני, ברק8 said:

זה פורום אוהדים.. כל הרעיון זה לקרוא דעות של חברים אחרים ליציע ולנהל דיון

אז בוא תנהל דיון עם כל טרול שכותב פה

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

אין אף שחקן מהצעירים שבאמת תקע יתד במכבי. לא קארצב, לא בלטקסה (שהוא לא צעיר בכלל) ואפילו לא גררו שעדיין ילד ולא התמודד עם כמה משחקים פחות טובים וקצת רחשים מהקהל. תוסיף לזה את נחמיאס שאמנם יש לו ניסיון אבל שיחק מול קהל ביתי של 500 איש בלי יומרות, את חלאיילה ששיחק מול קצת יותר קהל אבל גם גלי יומרות, שחר שאפילו בהפועל חיפה לא היה הרכב קבוע וחנציס/נידם/גויאגון שלא שיחקו בחיים בליגת העל.

בקיצור, חצי הרכב שלא יודע מה המשמעות של הדברים האלה. זה יכול להצליח מן הסתם, אבל אתה צריך הרבה מזל והגרלות טובות (גם באירופה וגם בארץ). אני לא רוצה לתאר לעצמי מה יקרה אם נקבל את חיפה בהרכב הזה במחזור 1-3 כמו שקרה בערך בכל עונה בעשור האחרון. אפילו לדרבי אני לא מגיע שקט. יש המון תסריטים שהדבר הזה מתרסק לרסיסים מהר מאוד. כשאתה חושב מי יסחוב את העגלה הזו על הכתפיים ברגעים הקשים יש רק את יוני בראש. עם כל האהבה וההערכה אליו, זה לא מעודד אותי במיוחד.

כל מילה

אני רק מקווה שיעשו מסיבת עיתונאים שבה יסבירו לאן אנחנו הולכים העונה, אם זאת עונת בנייה או שהולכים על כל הקופה.

Just now, Adir12 said:

כל מילה

אני רק מקווה שיעשו מסיבת עיתונאים שבה יסבירו לאן אנחנו הולכים העונה, אם זאת עונת בנייה או שהולכים על כל הקופה.

זה אולי הדבר האחרון שיקרה, ורצוי שלא יקרה. 

1 hour ago, snufkin said:

זה מה שחסר, שמדיניות הרכש של מכבי ץקבע לפי החשש שהקהל אולי ישרוק בוז לשחקנים.. אוי ואבוי

כרגע נראה שאין בכלל מדיניות של רכש. מי שחושב שזה לא ישפיע על מצב העידוד תמים ולא מכיר את הקהל בארץ אפילו לא צריך להביא שמות מפוצצים כמו ששחר עשה במשך עשור רק מספיק שיראו שמנסים לעבוד בקיץ. מתי אנשים יבינו שפה זאת מכבי על כל המשתמע מכך ושיש גם דרישות מקצועיות מובנות בהתאם למעמד ויש גם סוג קהל שהוא לא פורום השחקן.

15 דקות לפני, בראון said:

זה אולי הדבר האחרון שיקרה, ורצוי שלא יקרה. 

הקבוצות הגדולות בעולם עושות את זה בדיוק בגלל שלא יוצא שום דבר לקהל (לא אומר עכשיו להוציא הכל) יש הרגשה של הנהלה מנותקת מהקהל שבסוף זה יתפוצץ לנו בפרצוף. אי אפשר להתייחס לקהל רק כלקוחות וארנקים ולדרוש כל הזמן להוציא את הכסף בלי שגם בהנהלה יתקשרו עם הקהל מידי פעם.

3 דקות לפני, הנדון said:

הקבוצות הגדולות בעולם עושות את זה בדיוק בגלל שלא יוצא שום דבר לקהל (לא אומר עכשיו להוציא הכל) יש הרגשה של הנהלה מנותקת מהקהל שבסוף זה יתפוצץ לנו בפרצוף. אי אפשר להתייחס לקהל רק כלקוחות וארנקים ולדרוש כל הזמן להוציא את הכסף בלי שגם בהנהלה יתקשרו עם הקהל מידי פעם.

מית הוציא הודעה מסודרת וברורה לקהל. תהיה מסיבת עיתונאים בפתיחת העונה כמו בכל שנה

51 דקות לפני, Keano said:

שחקן אחד שתיים ישנה את כל הבעיות שיש לקבוצה? כי זה נראה שבמקרה הטוב זה מה שיגיע אולי עוד איזה ישראלי  

12 דקות לפני, הנדון said:

כרגע נראה שאין בכלל מדיניות של רכש. מי שחושב שזה לא ישפיע על מצב העידוד תמים ולא מכיר את הקהל בארץ אפילו לא צריך להביא שמות מפוצצים כמו ששחר עשה במשך עשור רק מספיק שיראו שמנסים לעבוד בקיץ. מתי אנשים יבינו שפה זאת מכבי על כל המשתמע מכך ושיש גם דרישות מקצועיות מובנות בהתאם למעמד ויש גם סוג קהל שהוא לא פורום השחקן.

יש מדיניות רכש והיא מאוד ברורה האמת.  השקעת המשאבים בנוער ובקבוצת הבד (כולל רכישת שחקני נוער בולטים). השלמה עם זרים (בשאיפה שחלקם תוצרת מחלקת הנוער וקבוצת הבת). ומעבר לכך רכישות רק במצב שאין לנו בעתודה שחקנים בעמדה (חלאיילה כחלוץ 9). יגיע זר 9 כי אין לנו שם שחקני בית איכותיים. אם ניקו או פארפרה לא יהיו חלק מהסגל, אני מאמין שיגיע גם 10 (אולי דן ביטון). והמדיניות תמשיך להיות התבססות וקידום שחקני הבית. העונה בונים בעיקר על שחר שיעשה "גלזר" וגם על חנציס ואלמוג שישתלבו ברוטציה

לא מבין את החששות שלכם.

הדיבור הוא כאילו הקבוצה התפרקה ועולים לשחק עם קבוצת המילואים.

במציאות, חוץ מפרץ שהוא עבדה ענקית וחלוץ זר שעדיין לא הגיע, הקבוצה די דומה לשנה שעברה.

לא רואה מה הבעיה אם בונים על קארצב ושחר שיחליפו את פרץ.

זה לגיטימי לחלוטין.

6 דקות לפני, הנדון said:

שחקן אחד שתיים ישנה את כל הבעיות שיש לקבוצה? כי זה נראה שבמקרה הטוב זה מה שיגיע אולי עוד איזה ישראלי  

שני שחקנים, לקישור ההתקפי וחלוץ זה בשלב הראשון, עוד ישראלי לסגל וזה יספיק להתמודדות על כל התארים.

לפני2 שעות , בראון said:

גם בהשאלה? אני חושב שעדיף להיות מושאל ובאמת לשחק כדורגל. 

וגם אם ישאר? יוקפא

ישב ביציע ויקבל כסף

מושאל =מכבי משלימים שכר והחוזה שלו גבוה..לא יקרה.

יוקפא=לא זוכר ששחקן הוקפא אצל מיץ".

במקרה של הקפאה עקב פציעה=מכבי לא תקבל דמי ביטוח.

8 דקות לפני, yellow&blue said:

ניקוליץ עצמו הוקפא לטובת פארפה בפלייאוף האחרון של איביץ. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

ניקוליץ עצמו הוקפא לטובת פארפה בפלייאוף האחרון של איביץ. 

חשבתי שהקפיאו אותו עד שהמדע ימצא פתרון לבעיות שלו. 

22 דקות לפני, snufkin said:

יש מדיניות רכש והיא מאוד ברורה האמת.  השקעת המשאבים בנוער ובקבוצת הבד (כולל רכישת שחקני נוער בולטים). השלמה עם זרים (בשאיפה שחלקם תוצרת מחלקת הנוער וקבוצת הבת). ומעבר לכך רכישות רק במצב שאין לנו בעתודה שחקנים בעמדה (חלאיילה כחלוץ 9). יגיע זר 9 כי אין לנו שם שחקני בית איכותיים. אם ניקו או פארפרה לא יהיו חלק מהסגל, אני מאמין שיגיע גם 10 (אולי דן ביטון). והמדיניות תמשיך להיות התבססות וקידום שחקני הבית. העונה בונים בעיקר על שחר שיעשה "גלזר" וגם על חנציס ואלמוג שישתלבו ברוטציה

כי זה עבד לנו נהדר כשבנינו על אלמוג במקום אצילי...

21 דקות לפני, שי123 said:

לא רואה מה הבעיה אם בונים על קארצב ושחר שיחליפו את פרץ.

זה לגיטימי לחלוטין.

אתה באמת לא רואה מה הבעיה? להחליף את העוגן של הקבוצה והשחקן הכי טוב בליגה בשחקן שנתן שנתיים לא טובות בליגת העל (קארצב) או בשחקן שנתן עונה נחמדה בהפועל חיפה (ללא מספרים)? 

הזייה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כי זה עבד לנו נהדר כשבנינו על אלמוג במקום אצילי..

בסוף, התוצאה הסופית קובעת והיא משכללת בתוכה את המכלול. זה אף פעם לא יצליח ב 100% מהפרטים. בתוצאה הסופית, עשינו ב 3 עונות האחרונות דברים מדהימים ועד עכשיו המדיניות של מיץ' היא הצלחה מסחררת. האם זה יכל להיכשל בעתיד? כן. אבל עד עכשיו וכל עוד מכבי חזק במאבק על כל התארים - הצלחה

3 דקות לפני, snufkin said:

בסוף, התוצאה הסופית קובעת והיא משכללת בתוכה את המכלול. זה אף פעם לא יצליח ב 100% מהפרטים. בתוצאה הסופית, עשינו ב 3 עונות האחרונות דברים מדהימים ועד עכשיו המדיניות של מיץ' היא הצלחה מסחררת. האם זה יכל להיכשל בעתיד? כן. אבל עד עכשיו וכל עוד מכבי חזק במאבק על כל התארים - הצלחה

אבל זו לא הייתה המדיניות של מיץ' בשנתיים שלקחנו אליפות. 

המדיניות הייתה להחזיק 11 חזק ולשלב בתוכו מושאלים. לא לבנות על מושאלים כשחקני מפתח. 

גררו למשל הוכיח בעונה שעברה שהוא שווה הרכב במכבי. אין סיבה שלא יבנו עליו כשחקן מפתח. אבל שחקנים כמו חנצ'יס, בר כהן, שחר, קארצב ואלמוג לא הוכיחו כלום. אפשר ורצוי לתת לחלקם את האפשרות להשתלב בסגל בהתאם ליכולת שלהם, אבל לא לבנות עליהם כשחקני מפתח.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל זו לא הייתה המדיניות של מיץ' בשנתיים שלקחנו אליפות. 

המדיניות הייתה להחזיק 11 חזק ולשלב בתוכו מושאלים. לא לבנות על מושאלים כשחקני מפתח. 

גררו למשל הוכיח בעונה שעברה שהוא שווה הרכב במכבי. אין סיבה שלא יבנו עליו כשחקן מפתח. אבל שחקנים כמו חנצ'יס, בר כהן, שחר, קארצב ואלמוג לא הוכיחו כלום. אפשר ורצוי לתת לחלקם את האפשרות להשתלב בסגל בהתאם ליכולת שלהם, אבל לא לבנות עליהם כשחקני מפתח.

המדיניות מתחדדת במקביל לפס ייצור שמתפתח. לכן יש מחנה אימונים רב משתתפים על מנת להבין מה יש ביד ומה אין. 

41 דקות לפני, yellow&blue said:

הוקפא כדי לרשום את פארפה בעונת איביץ השנייה לפלייאוף.

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה באמת לא רואה מה הבעיה? להחליף את העוגן של הקבוצה והשחקן הכי טוב בליגה בשחקן שנתן שנתיים לא טובות בליגת העל (קארצב) או בשחקן שנתן עונה נחמדה בהפועל חיפה (ללא מספרים)? 

הזייה.

פרץ לא פה. סומך עליהם שיתנו לפחות חלק מהתפוקה שלו.

לא הבנתי מה אתה רוצה.

יש מגבלת זרים ועמדות יותר חשובות לחזק.