Jump to content

משחק הכנה ראשון במחנה נגד נאק ברדה

Recommended Posts

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

אגב, לפי האתר הרשמי קארצב לא שיחק בכלל היום… 

יש מצב שיש לנו עוד פצוע (חס וחלילה) בחוליית הקישור?

קארצב ובלטסקה עם מתיחות קלות עפ רז אמיר. 

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

כמה זה "מתיחה קלה" במונחי מכבי? עד ינואר הם בסגל?

מתיחות במחנה אימון מועצם ברמה הפיזית, זה טבעי. אז מחלקים עומסים. לא מסתכנים בפציעות. נראה לי. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא ייאמן הפציעות האלה. גם גלזר לא שיחק.

במחנה אימון זה רוטיני לדעתי. מחלקים עומסים. על הדרך בודקים ומנסים אחרים. נסעו 30 איש לשם. מבינים מה יש להם ומה זה שווה. זה לא דבר רע. אתה מייצר כל הזמן, לאן זה אמור להתנקז? שום דבר לא סגור. מטבע הדברים יהיו כאלה שיאכזבו, יהיו כאלה שיפתיעו. אז רואים את זה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

מתיחות במחנה אימון מועצם ברמה הפיזית, זה טבעי. אז מחלקים עומסים. לא מסתכנים בפציעות. נראה לי. 

ברור לי, פשוט אצלנו יש מדד אחר לפציעות האלה.

לפני2 שעות , המכבייה said:

יהיה מעניין לראות איך מכבי מתאימה את עצמה לציפיות של עצמה. אם הפרוייקט הזה יתברר כקיצוני מידי, מה תיהיה התגובה. זה יהיה מרתק. מכבי ממש מיינדד לרעיון. זה סוג של ביזאר בכדורגל הישראלי מחוייבות כזאת ובטח בקבוצה שיש לה את המשאבים הרבים ביותר ועושה את זה מבחירה ולא מאילוץ. 

אם להיות כנה,יש כיף מסויים בתעוזה לצאת מהשבלונה של רכישה מאסיבית של ערימות ישראלים אחרי גילאי הפריצה שמועילים לטווח המיידי אבל עם 0 תועלת לטווח הארוך.

גם אם הניסוי הזה יכשל,לפחות מכבי נאמנה לדרך שלה ולזהות המקצועית שהיא מנסה לגבש לעצמה.

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם להיות כנה,יש כיף מסויים בתעוזה לצאת מהשבלונה של רכישה מאסיבית של ערימות ישראלים אחרי גילאי הפריצה שמועילים לטווח המיידי אבל עם 0 תועלת לטווח הארוך.

גם אם הניסוי הזה יכשל,לפחות מכבי נאמנה לדרך שלה ולזהות המקצועית שהיא מנסה לגבש לעצמה.

ויש לה את המשאבים לתקן ולעשות ריברס ולתקן אם תרצה. היא לא עושה את זה מלית בריירה, היא עושה את זה מבחירה. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

במחנה אימון זה רוטיני לדעתי. מחלקים עומסים. על הדרך בודקים ומנסים אחרים. נסעו 30 איש לשם. מבינים מה יש להם ומה זה שווה. זה לא דבר רע. אתה מייצר כל הזמן, לאן זה אמור להתנקז? שום דבר לא סגור. מטבע הדברים יהיו כאלה שיאכזבו, יהיו כאלה שיפתיעו. אז רואים את זה. 

מקווה שזה כלום כי נצטרך אותם.

1 דקה לפני, המכבייה said:

ויש לה את המשאבים לתקן ולעשות ריברס ולתקן אם תרצה. היא לא עושה את זה מלית בריירה, היא עושה את זה מבחירה. 

וזה מה שמגניב בכל הסיפור הזה.

יש פה מעין "קרב" מטאפורי בין שתי גישות בולטות למכביזם: המכביזם הקלאסי של שמעון מזרחי לבין המכביזם החדש(אפשרי לקרוא לתפיסה הזו במידה מסויימת "גולדהאריזם" ששואפת לניצחון אבל בדרך הנכונה ולא בדרך של ריסוק והשפלת היריב(אנטיתזה למכבי כדורסל).

כתבתי על הנושא הזה לא מעט בכל מיני שרשורים של אחרים וציוצים שלי ברחבי הטוויטר(מאמין שתדע לזהות מי היוזר שלי שם).

21 דקות לפני, Raumdeuter said:

זאת את שרון תמם?!?

בחייאת מתי ראית קבוצה שלקחה אליפות בלי רכש??

מעולה שהילדים שלנו יקבלו דקות ויתפתחו,אבל לזרוק אותם ככה לאש שחלקם לא ראה אפילו דקת משחק אחת בליגת העל??

הימור גרוע מאוד שלא הייתי מעז לקחת.

מכבי חייבים "להתאבד" על קניקובסקי, ציבוטה,קשר וחלוץ זר אחרת נקפל את העונה במחזור 10..

16 דקות לפני, Raumdeuter said:

וזה מה שמגניב בכל הסיפור הזה.

יש פה מעין "קרב" מטאפורי בין שתי גישות בולטות למכביזם: המכביזם הקלאסי של שמעון מזרחי לבין המכביזם החדש(אפשרי לקרוא לתפיסה הזו במידה מסויימת "גולדהאריזם" ששואפת לניצחון אבל בדרך הנכונה ולא בדרך של ריסוק והשפלת היריב(אנטיתזה למכבי כדורסל).

כתבתי על הנושא הזה לא מעט בכל מיני שרשורים של אחרים וציוצים שלי ברחבי הטוויטר(מאמין שתדע לזהות מי היוזר שלי שם).

אני יודע באיזה צד אני בין שתי הגישות(חושב שזיהיתי אותך).  

לפני5 שעות , yellow&blue said:

אם רוצים להיות פקטור במאבק האליפות חובה קניקובסקי,אלטמן(דביטון),ציבוטה וחלוץ זר אכזר.

כל תסריט אחר התמודדות על מקום 2-3

אלטמן שחקן משלים סביר, לא יותר מזה

הוא לא מספיק איכותי להיות 10, לא מהיר מספיק כדי לשחק באגף, לא מספיק טוב כחלוץ

הוא ממש לא שובר שיוויון

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש פתרון אחר שהוא פנוי, לא יעלה לנו אגורה והוא יכול לשחק כ-10

קוראים לו דור מיכה

אולי לקראת סוף קריירה(וגם זה לא בטוח) גולדהאר ישכח לו

אין שום סיכוי שהוא יחזור

אין על מה לדבר בכלל

14 דקות לפני, erantheking21 said:

אולי לקראת סוף קריירה(וגם זה לא בטוח) גולדהאר ישכח לו

אין שום סיכוי שהוא יחזור

אין על מה לדבר בכלל

*גולדהארי

13 דקות לפני, Dalembert said:

*גולדהארי

מיצ'י*

לגבי החוזזי ואלמוגי וכ'ו זה סתם חבר שלי הדביק אותי

זה כמו שמישהו רשם על צ'יבוטה, ג'בוטה וזה נשמע מצחיק לא משהו אישי

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

קוראים לו דור מיכה

נתפס ברשתה של הצועניה מהדרום

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

קוראים לו דור מיכה

ריאלי באותה מידה שמסי יגיע למכבי במשכורת חייל.

צר לי להיות הפארטי פופר שהורס לכולכם את הרומנטיקה. אני רואה מה הולך פה בפורום, שזה עוד הקהל השפוי יחסית, ורק יכול לתאר מה הולך אצל קהל הפייסבוק והאינסטגרם. יש פקעת לחץ מטורפת, שצריכה עוד להתמודד עם  משחק אלוף אלופים מול חיפה וקמפיין מוקדמות אירופי. אם נפסיד בשני המקרים האלה (כרגע התסריט הכי סביר בעיניי) נקבל סיטואציה שקשה לי לראות איך כל הילדים המוכשרים האלה יצליחו להתמודד איתה. מיץ' אולי מוכן לתהליך הזה, אבל הקהל לא, לפחות לא בעונה הנוכחית. קשה לי לראות איך זה מצליח בלי לפחות 2 שחקנים משמעותיים להרכב.

48 דקות לפני, אלק נילאש said:

צר לי להיות הפארטי פופר שהורס לכולכם את הרומנטיקה. אני רואה מה הולך פה בפורום, שזה עוד הקהל השפוי יחסית, ורק יכול לתאר מה הולך אצל קהל הפייסבוק והאינסטגרם. יש פקעת לחץ מטורפת, שצריכה עוד להתמודד עם  משחק אלוף אלופים מול חיפה וקמפיין מוקדמות אירופי. אם נפסיד בשני המקרים האלה (כרגע התסריט הכי סביר בעיניי) נקבל סיטואציה שקשה לי לראות איך כל הילדים המוכשרים האלה יצליחו להתמודד איתה. מיץ' אולי מוכן לתהליך הזה, אבל הקהל לא, לפחות לא בעונה הנוכחית. קשה לי לראות איך זה מצליח בלי לפחות 2 שחקנים משמעותיים להרכב.

בדיוק לקחת לי את המילים. מכבי בעוד כשלושה שבועות תהפוך למכבש לחץ שידחק קצת את הצעירים החוצה, כדי שהפרוייקט הזה יוכיח את עצמו צריך שקט תעשייתי.

אם יגיע זר או שניים לפני המשחק הראשון באירופה זה יתן קצת אוויר.

52 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה בדיוק מה שאני אומר. בסופו של דבר הילדים האלה עלולים להיפגע מזה יותר. הנזק יכול לעלות על התועלת. 

אולי בעונה שעברה, כשלא היה קהל זה היה הזמן המתאים לניסוי כזה, אבל בעונה כזאת, במיוחד אחרי שחיפה לקחה אליפות זה בעייתי.