Jump to content

ישראליות באירופה 2021/2022

Recommended Posts

10 דקות לפני, itanar said:

לא מפתיע.

פספוס של יצחקי וכתבתי עוד בהתחלה.

אנסה יהי על המדף

בן שהר היה על המדף, אבל אצלנו ישנים או יהירים.

Just now, itanar said:

מביך. אבל לא יזכרו.

המגן הזר שהביאו נראה לא משהו.

גם דהן לא משהו. ההגנה שלהם בכלל עדיין בינונית מאוד. הבעיה זו ההתקפה שלהם.

Just now, אלק נילאש said:

גם דהן לא משהו. ההגנה שלהם בכלל עדיין בינונית מאוד. הבעיה זו ההתקפה שלהם.

נכון, כתבתי שדהאן ונחמיאס זה השחלות של איזי.

ההגנה שלהם בלי פלאניץ חלשה, אבל אין ספק שגם העונה לא יפצע.

אנשים אולי לא קולטים מה קרה פה, הם הצליחו להפסיד לקבוצה מאיי פארו, לא משנה היתרון שלהם לא משנה כלום. להפסיד לקבוצה מאיי פארו! חחחח בלי לכבוש אפילו שער. אם אני משווה את זה להפסד שלנו לסנטה קולומה זה לגמרי ביזיון הרבה יותר גדול

אבל... אמרו פה שהם 3 רמות מעלינו... קבוצה פח הייתה וקבוצה פח נשארה ואם לא ניקח את האליפות על הראש שלהם זה יהיה כישלון.

2 דקות לפני, Krishi said:

אנשים אולי לא קולטים מה קרה פה, הם הצליחו להפסיד לקבוצה מאיי פארו, לא משנה היתרון שלהם לא משנה כלום. להפסיד לקבוצה מאיי פארו! חחחח בלי לכבוש אפילו שער. אם אני משווה את זה להפסד שלנו לסנטה קולומה זה לגמרי ביזיון הרבה יותר גדול

אבל... אמרו פה שהם 3 רמות מעלינו... קבוצה פח הייתה וקבוצה פח נשארה ואם לא ניקח את האליפות על הראש שלהם זה יהיה כישלון.

הם באמת לא קבוצה גדולה, אבל הם בהחלט טובים מאיתנו. לראיה המשחק הדי מביש באלוף האלופים

6 דקות לפני, Dalembert said:

הם באמת לא קבוצה גדולה, אבל הם בהחלט טובים מאיתנו. לראיה המשחק הדי מביש באלוף האלופים

לא מסכים שהיו פערים כאלה באלוף האלופים. לחצנו אותם במשחק הזה והגענו למצבים שלנו, וגם הגיעו לנו 3 פנדלים (ולהם אדום אחד). וזה בקבוצה ששיחקה משחק רשמי שני שלה עם סגל לא סגור מול קבוצה שזה היה המשחק הרביעי עם סגל סגור שהספיק אפילו לעבור מחנה אימונים. (ולעוף בצורה מביכה מול קאיירט)

1 hour ago, Krishi said:

אני לא מאלה שאוהבים להאדיר את חיפה, להפך, אני נוטה יותר לכיוון שלך.

אבל

אי אפשר לקחת את המשחק שהיה להם היום ולהפוך אותו למדד למשהו. לא משנה איך תהפוך את זה, אי אפשר לבוא באותה רמת מוכנות למשחק גומלין אחרי שנתת שביעייה בראשון  (בלי לדבר על זה שעלו בהרכב חצי משני).

הבעיה האמיתית היא דווקא ב"ש.

זה מתחיל להראות טוב מדי אצלהם.

גם הכדורגל וגם הרעב של השחקנים שם.

1 hour ago, Krishi said:

אגב עלינו צוקחים עד עכשיו על סנטה קולומה למרות שמסבירים אלף פעם שכן עברנו אותם איך זה שונה?

4 דקות לפני, הנדון said:

אגב עלינו צוקחים עד עכשיו על סנטה קולומה למרות שמסבירים אלף פעם שכן עברנו אותם איך זה שונה?

לא שונה ואפילו יותר פאדיחה כי זה היה משחק ראשון וגם הכדורגל באנדורה ברמה נמוכה יותר מאיי פארו

12 דקות לפני, barak said:

אני לא מאלה שאוהבים להאדיר את חיפה, להפך, אני נוטה יותר לכיוון שלך.

אבל

אי אפשר לקחת את המשחק שהיה להם היום ולהפוך אותו למדד למשהו. לא משנה איך תהפוך את זה, אי אפשר לבוא באותה רמת מוכנות למשחק גומלין אחרי שנתת שביעייה בראשון  (בלי לדבר על זה שעלו בהרכב חצי משני).

הבעיה האמיתית היא דווקא ב"ש.

זה מתחיל להראות טוב מדי אצלהם.

גם הכדורגל וגם הרעב של השחקנים שם.

לא משנה איך תהפוך את זה, הם הפסידו לקבוצה מאיי פארו. גם אם ניצחו אותם 15-0 בבית, אתה לא יכול להפסיד לקבוצה כזאת, בטח לא לחטוף ממנה 3 שערים בסיכום הכללי. ולא הבנתי על איזה הרכב חצי משני אתה מדבר, היחיד שלא עלה מההרכב זה אצילי. שגם עלה אחר כך (ביחד עם אבו פאני). 

5 דקות לפני, הנדון said:

לגמרי לא שונה

לפני1 שעה , Krishi said:

הם לא ברצלונה ואפילו לא ב"ש בתור הזהב שלה אבל יש לחיפה היום המון איכות, המשחק האחרון היה סתם לפרוטוקול אחרי שהבקיעו 7. זה ישראלי קלאסי להגיע לשם כדי להעביר 90 דקות ולא להתאמץ.

לא זוכר מי אמר את זה ובאיזה פודקאסט של פרשני כדורגל, אמרו שם משהו כמו אם היה עכשיו כוחות והיית צריך לבחור שחקנים מכל ליגת העל, כולם היו בוחרים את ההרכב של חיפה ראשונים, אצילי, שרי, מוחמד, אבו פאני, פלאניץ, חזיזה. מאצלנו? גלזר ואולי המגנים.

הבדלי האיכות כרגע הם גדולים, תוסיף לזה שלהם יש מאמן טוב יותר (מסתבר) ויש כאן פער רציני. לא יודע אם 3 רמות אבל כרגע אנחנו לא באיזור חיוג, ביכולת ובסגל הנוכחי אנחנו איפה שהוא ב 3-5 פייבוריטים ל 3. זה די פטתי מצידנו אפילו להתעסק בהם כשכרגע נראה שהתחרות שלנו היא מול בית"ר וכל אלו על מקום 3 ואולי במקרה הטוב מול ב"ש על 2

2 דקות לפני, snufkin said:

הם לא ברצלונה ואפילו לא ב"ש בתור הזהב שלה אבל יש לחיפה היום המון איכות, המשחק האחרון היה סתם לפרוטוקול אחרי שהבקיעו 7. זה ישראלי קלאסי להגיע לשם כדי להעביר 90 דקות ולא להתאמץ.

לא זוכר מי אמר את זה ובאיזה פודקאסט של פרשני כדורגל, אמרו שם משהו כמו אם היה עכשיו כוחות והיית צריך לבחור שחקנים מכל ליגת העל, כולם היו בוחרים את ההרכב של חיפה ראשונים, אצילי, שרי, מוחמד, אבו פאני, פלאניץ, חזיזה. מאצלנו? גלזר ואולי המגנים.

הבדלי האיכות כרגע הם גדולים, תוסיף לזה שלהם יש מאמן טוב יותר (מסתבר) ויש כאן פער רציני. לא יודע אם 3 רמות אבל כרגע אנחנו לא באיזור חיוג, ביכולת ובסגל הנוכחי אנחנו איפה שהוא ב 3-5 פייבוריטים ל 3

טוב אני כנראה יותר מאמין בסגל שלנו ובמערכת שתדע גם לשפר ולהשתפר איפה שצריך. 

יש רגעים שבהם לפעמים אני חושב לעצמי שעונת מקום שלישי(לא רוצה בעונה כזו אבל יכול להיות שהיא מאוד תועיל מבחינה אסטרטגית) תגרום לגולדהאר לבצע את הרענון המקצועי הדרוש בכל מה שקשור לאגף הכדורגל הן מבחינת סגל השחקנים והן בשדרה המקצועית(במסחרי ופיננסי עושים עבודה מצויינת ככה שאני לא רואה סיבה לפטר את שרון תמם)

לפני2 שעות , Krishi said:

לא משנה איך תהפוך את זה, הם הפסידו לקבוצה מאיי פארו. גם אם ניצחו אותם 15-0 בבית, אתה לא יכול להפסיד לקבוצה כזאת, בטח לא לחטוף ממנה 3 שערים בסיכום הכללי. ולא הבנתי על איזה הרכב חצי משני אתה מדבר, היחיד שלא עלה מההרכב זה אצילי. שגם עלה אחר כך (ביחד עם אבו פאני). 

לגמרי לא שונה

אשכנזי, דהן, גרשון, גולדברג ואפילו המגן הימני + שהר אם תרצה, זה לא ההרכב שאמור לפתוח אצלהם בליגה.

בכל אופן, אני לא בא להתווכח איתך.

אמרתי לך שאני איתך רעיונית.

פשוט לדעתי קצת פחות רלוונטי ההתעסקות בלהאדיר או להקטין אותם, כשאנחנו לא נראים טוב כרגע.

ובטח ובטח לא להגיע למסקנות ממשחק אחד שלא עניין אף אחד.

ההתעסקות באנדורה><איי פארו,

לא מעניינת כרגע.

כשיגיע הזמן יהיה על מה לצחוק עליהם, אני בטוח.

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

יש רגעים שבהם לפעמים אני חושב לעצמי שעונת מקום שלישי(לא רוצה בעונה כזו אבל יכול להיות שהיא מאוד תועיל מבחינה אסטרטגית) תגרום לגולדהאר לבצע את הרענון המקצועי הדרוש בכל מה שקשור לאגף הכדורגל הן מבחינת סגל השחקנים והן בשדרה המקצועית(במסחרי ופיננסי עושים עבודה מצויינת ככה שאני לא רואה סיבה לפטר את שרון תמם)

זה נראה ומרגיש בדיוק כמו עונת 17/18.

נשאר רק לקוות שהקיץ הבא יראה כמו הקיץ שאיביץ׳ הגיע

לפני15 שעות , Double said:

הכימיקלים עושים בושות. הפסידו לקבוצה מאיי פארו

מסכים שזה בושות, אבל המזל שלהם שזה היה במשחק השני. אם היה במשחק הראשון ההפסד אז זה היה ממש נצרב בתודעה בתקשורת פלוס ספיישל רדיו חיפה והיו חוגגים להם על התחת כמו שחוגגים עלינו עם סנטה קולומה (משחק ראשון הפסד 1-0 שנצרב בתודעה, שני 4-0 לנו אבל מי זוכר את זה.).

5 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מסכים שזה בושות, אבל המזל שלהם שזה היה במשחק השני. אם היה במשחק הראשון ההפסד אז זה היה ממש נצרב בתודעה בתקשורת פלוס ספיישל רדיו חיפה והיו חוגגים להם על התחת כמו שחוגגים עלינו עם סנטה קולומה (משחק ראשון הפסד 1-0 שנצרב בתודעה, שני 4-0 לנו אבל מי זוכר את זה.).

אבל זה לא מזל. הם ניצחו 7-2 במשחק הראשון. מן הסתם שתהיה ירידת מתח במשחק השני.