Jump to content

ישראליות באירופה 2021/2022

Recommended Posts

לא צריך להגן על חיפה בלי הכרה. אנחנו גם היינו שם, ברודה, סודובה ועוד.

הייתה להם מטרה גדולה, הם הכינו את עצמם רק לזה, חיזקו את הסגל בצורה מטורפת בתוך שעתיים כדי להיות מוכנים.

הוציאו כותרת שזה המחנה הכי טוב שיש, הסגל הכי טוב, המאמן הכי טוב, שהשנה הם חוזרים להיות חברה קבועה בשלב הבתים של ליגת האלופות (למרות שמעולם לא היו קבועים)

חיפה נפלו נפילה כואבת, לנו נותר רק להנות ולקוות שהנפילה הזאת שלהם תגרום להם לעוד שלשולים כמו שהם רגילים.

הם לא הפסידו לקבוצה הרבה יותר טובה ודי לקשקש על כושר משחק, אתם לא דורון בן דור, אל תעזרו להם.

34 דקות לפני, הנדון said:

בלי לביא, ארד ועלי מוחמד תהיה להם בעיה רצינית כבר שבוע הבא.

מהפה שלך לאלוהים.
אני מקווה שהחיסורים + 0 חשק שהם יגיעו איתו כי זאת חתיכת צניחה מפנטזיה על ליגת אלופות לקונרפרס, אפילו לא ליגה אירופית לשכך את הנפילה +  העובדה שהגרוזינים בכושר שיא מבחינתם תוביל להדחה מביכה נוספת שלהם ואולי זה יתחיל לגלגל שם כדור שלג.

הבועל היה בעייתי לחדר הלבשה מתי שהוא היה אצלנו או שאפשר לקוות שאם הוא לא עושה עוד שלב בתים אירופי הוא ישרוף להם את החדר הלבשה מבחינה חברתית?

לא יודע אם כתבו את זה כאן לפני, אבל הקבוצה הראשונה שעשתה אלופות עם אפס גולים אפס נקודות (לא שאני שמח מהפנדל של זהבי שהציל אותנו משם), אבל גם הקבוצה הישראלית הראשונה אי פעם שעפה בסיבוב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות

מה שמשמח אותי במיוחד בהדחה של חיפל'ה זה הדילול המשמעותי שזה יוביל בסגל שהם מחזיקים כרגע.

אני לא אופתע אם גם כמה שחקנים בולטים יימצאו את דרכם החוצה, אפילו כאלו שהוחתמו לאחרונה.

Just now, קמחי said:

מה שמשמח אותי במיוחד בהדחה של חיפל'ה זה הדילול המשמעותי שזה יוביל בסגל שהם מחזיקים כרגע.

אני לא אופתע אם גם כמה שחקנים בולטים יימצאו את דרכם החוצה, אפילו כאלו שהוחתמו לאחרונה.

לא נראה לי שאבו פאני ורודריגס ישארו

לפני2 שעות , מרגוליס said:

לא מבין ממה כל האושר...חיפה בלי קמפיין באירופה לוקחת את הליגה העונה בפער דו ספרתי.

הלוואי ויהיה להם קמפיין אירופאי, רק שעדיף שהוא יהיה בקונפרנס ולא בליגת האלופות/אירופית :) 

חוץ מזה לא משנה אם יהיה להם או לא יהיה להם קמפיין, את האליפות עדיין אנחנו ניקח. בטח לא חיפה ובטח לא בדו ספרתי.

17 דקות לפני, Krishi said:

חוץ מזה לא משנה אם יהיה להם או לא יהיה להם קמפיין, את האליפות עדיין אנחנו ניקח. בטח לא חיפה ובטח לא בדו ספרתי.

אפילו את כרישי הקיץ הזה הצליח לשבור :(

Just now, הנדון said:

אפילו את קרישי הקיץ הזה הצליח לשבור :(

מה, איפה ראית פה שבירה, ההיפך. זה כל כך חסר סיכוי שהם יקחו אליפות שהמחשבה שזה עוד יהיה בדו ספרתי היא הזויה בעיניי

1 דקה לפני, Krishi said:

מה, איפה ראית פה שבירה, ההיפך. זה כל כך חסר סיכוי שהם יקחו אליפות שהמחשבה שזה עוד יהיה בדו ספרתי היא הזויה בעיניי

כמובן הייתי ציני חשבתי התכוונת שמכבי לא יקחו בדו ספרתי

1 hour ago, קמחי said:

למה בעצם שידללו, במידה ויעלו לבתים של הקונפרנס (ובהנחה שהם יקחו את המפעל הזה ברצינות)? עדיין יצטרכו סגל רחב לשני מפעלים.

3 דקות לפני, Silent Shout said:

למה בעצם שידללו, במידה ויעלו לבתים של הקונפרנס (ובהנחה שהם יקחו את המפעל הזה ברצינות)? עדיין יצטרכו סגל רחב לשני מפעלים.

מועדון שפועל בדר"כ לפי לחצים וגחמות.

5 דקות לפני, קמחי said:

ממש. טיבילסי לא פראיירים ואני ממש לא חושב שחיפה יעברו אותם.

השחרורים שמדובר בהם , הם בעיקר שחקני נוער שעלו לבוגרים או שחקנים שלא בסגל הבוגרת.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

ממש. טיבילסי לא פראיירים ואני ממש לא חושב שחיפה יעברו אותם.

השחרורים שמדובר בהם , הם בעיקר שחקני נוער שעלו לבוגרים או שחקנים שלא בסגל הבוגרת.

עסקאות על אבו-פאני\לביא\רודריגז ואיזו עסקת לחץ משובחת שתוביל לשחרור של בן שהר אחרי חזרתו של המטרונום נראות לי סבירות בהחלט.

8 דקות לפני, קמחי said:

מדויק. גם אם הם ישחקו בארבעה מפעילים, הם לא צריכים סגל כל כך גדול.

זה מועדון שמאוהב בעצמו, מאוהב בקילשאות וחיי בלה-לה-לנד. החתימו כל כך הרבה שחקנים - סתם.

גם אם ישחקו באירופה, ליגה, גביע הטוטו וגביע המדינה, הם לא צריכים כל כך הרבה שחקנים, הרי זה לא שהם יתמודדו על גביע אירופה...

בשביל לשחק נגד סכנין בגביע הטוטו או הפועל ירושלים בליגה, לא צריך 900 שחקנים בשכר של 400 אלף.

זה כמו שבעל עסק חדש מתלהב ומרהט את המקום במליונים, עוד לפני שמכר מוצר אחד...

Just now, אלק נילאש said:

מעניין אותי מה הרוב חושבים, כדאי לנו שהם יעופו מהקונפרנס או לא? 

שלא יעופו. שיעפילו.

מעניין אם אישתו של אצילי תבקש להצטרף לטיסות או שהיא סומכת על בעלה.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

מעניין אותי מה הרוב חושבים, כדאי לנו שהם יעופו מהקונפרנס או לא? 

לא, זה יהיה אידיאלי אם יעשו בתים שם.

אם הם יתרכזו רק בליגה סיכוי סביר שיעשו בק טו בק.

8 דקות לפני, duss21 said:

בש לקחה עלינו 2 אליפויות אחרי שהגיעה לבתים של האירופית (ופעם אחת גם ל 32).

כשהגיעו ל-32 היתה להם קבוצה מטורפת, בערך ברמה של הקבוצה של סוזה

בפעם השניה גם לנו היה בתים במקביל + מאמן בינוני מאוד