Jump to content

ישראליות באירופה 2021/2022

Recommended Posts

Just now, סמי הכבאי said:

ערב שבו מיכה ואצילי מבקיעים ומכבי נראית כמו שנראית...

איפה הקארמה שהבטיחו לנו? מישהו ראה אותה? תעדכנו אותי כשהיא תבוא... :please: 

איזה נאחס

מקווה שהערכים יעלו לנו ב-2 עונות ולא יותר

2 דקות לפני, סמי הכבאי said:

הקארמה כך נראה דווקא פועלת, רק לכיוון הלא נכון....

5 דקות לפני, סמי הכבאי said:

האמת שהקארמה עובדת מצוין. 

התנהגנו בצורה בזיונית כלפי שחקנים שלנו על בסיס שום כלום בערך, ועכשיו הם מצליחים בקבוצות אחרות. 

39 דקות לפני, פושטק said:

זו מתחילה להריח כמו עונה של שלישיות מחיפה ובאר שבע. 

רק לא שלישייה בדרבי... 

איזה פחד של עונה סעמק. 

מזכיר את העונה של ארז מסיקה וליאור ז'אן.. די קצת כבוד לשחקנים.

לפני2 שעות , Krishi said:

האמת שהקארמה עובדת מצוין. 

התנהגנו בצורה בזיונית כלפי שחקנים שלנו על בסיס שום כלום בערך, ועכשיו הם מצליחים בקבוצות אחרות. 

אם לזיין נערות זה שום כלום מבחינתך אז אין לי מה להגיד(לא אכפת לי  אם הן השתרמטו/לא השתרמטו).

37 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם לזיין נערות זה שום כלום מבחינתך אז אין לי מה להגיד(לא אכפת לי  אם הן השתרמטו/לא השתרמטו).

כן אחי, סקס בין גברים ונשים בעולם זה דבר טבעי. 

כל פעם שהם יתנו גול תדברו עליהם? זה סיוט שלא נגמר, אולי דיי?

הם שחקנים מעולים, בטח שהם יצליחו בקבוצות אחרות, גם טיבי זה בינגו של באר שבע.

28 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

כל פעם שהם יתנו גול תדברו עליהם? זה סיוט שלא נגמר, אולי דיי?

הם שחקנים מעולים, בטח שהם יצליחו בקבוצות אחרות, גם טיבי זה בינגו של באר שבע.

זה היה פשע לשחרר את טיבי ולהשאיר את ריקן.

כרגע ב"ש קבוצה טובה יותר מאיתנו, על חיפה אין מה לדבר בכלל.

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זה היה פשע לשחרר את טיבי ולהשאיר את ריקן.

כרגע ב"ש קבוצה טובה יותר מאיתנו, על חיפה אין מה לדבר בכלל.

לגמרי.

לא מובן למה החליטו להשאיר שחקן שמעולם לא היה באנקר, וגם כשחקן רוטציה הוא לא להיט.

שחקן פרווה, פה ושם נותן גולים, חלק חשובים, חלק פחות... אבל תנו למישהו צעיר את הבמה, דיי עם הריקן הזה, לא יכול יותר.

לפני6 שעות , Krishi said:

כן אחי, סקס בין גברים ונשים בעולם זה דבר טבעי. 

אם שני הצדדים בגירים שיהיה להם אהלן וסהלן כל עוד יש הסכמה(אז זה סתם היה בעייתי מוסרית ללא שום בעיה חוקית במצב של קשר מונוגמי וגם הבעיה האתית הייתה נפתרת במקרה שהקשר בין הזוג אצילי לא היה בעל דפוסים מונוגמיים).

במצב שהם דמויות ציבוריות בפרופיל גבוה מצופה(אף אחד לא צריך לבקש את זה ישירות אבל עם האהדה הציבורית והמעמד החברתי שהם צברו באה רמת אחריות מסויימת) מהם להזהר מלדרוך בחרא שכזה עם פוטנציאל לבעייתיות מבחינה חוקית(תחשוב על זה ככה:ממי נערה תתלהב יותר לשכב ולספר:שחקן של מכבי ת"א/חיפה/כל קבוצה גדולה אחרת שהשחקנים או לפחות הכוכבים שלהן נהנים ממעמד של סלבים או לשכב עם שחקן מהפועל כפ"ס/קבוצה אקראית?).

אני חוזר ואומר: אם שני הצדדים היו בגירים באמת שזה היה מעניין לי את הביצה,אבל במצב שבו הן היו גבוליות במקרה הטוב וקטינות באופן ברור במקרה הרע בנוסף לכך שהם פגעו בשמו הטוב של המועדון היה מקום לשקול את סיום העסקתם במועדון(אני לא מיטש ולא צריך לקחת את ההחלטות האלו למזלי.

אבל אם היה לי עסק בבעלותי והיה עובד שהיה פוגע בשם הטוב של העסק בהיקף דומה למה שהפרשה הזו פגעה בשם של מכבי ובערך המותג בהחלט הייתי מזמין אותו לכל הפחות לשימוע לפני פיטורים).

צריך גם לקחת בחשבון את זה שהבעלים של הקבוצה שלנו יושב בצפון אמריקה והוא צפון אמריקאי בעצמו כך שהרקע וסט הערכים שלו שונה מזה הישראלי(לטוב או לרע זה לשיקולך).

שם היחס לעבירות מהסוג הזה קיבל תפנית דרמטית ב5-6 שנים האחרונות(מאז תחילת הMetoo פחות או יותר)שזו תופעה שבקושי הגיעה אלינו(טוב או רע תחליט לפי סט הערכים שלך).

היחס עבר ממצב של הכלה והתעלמות בשם ה"סלביות" של אותו אדם לתפיסה של המעשים האלו כשליליים ונקיטת סנקציות כנגד מבצעי האקטים הנ"ל.

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

אם שני הצדדים בגירים שיהיה להם אהלן וסהלן כל עוד יש הסכמה(אז זה סתם היה בעייתי מוסרית ללא שום בעיה חוקית במצב של קשר מונוגמי וגם הבעיה האתית הייתה נפתרת במקרה שהקשר בין הזוג אצילי לא היה בעל דפוסים מונוגמיים).

במצב שהם דמויות ציבוריות בפרופיל גבוה מצופה(אף אחד לא צריך לבקש את זה ישירות אבל עם האהדה הציבורית והמעמד החברתי שהם צברו באה רמת אחריות מסויימת) מהם להזהר מלדרוך בחרא שכזה עם פוטנציאל לבעייתיות מבחינה חוקית(תחשוב על זה ככה:ממי נערה תתלהב יותר לשכב ולספר:שחקן של מכבי ת"א/חיפה/כל קבוצה גדולה אחרת שהשחקנים או לפחות הכוכבים שלהן נהנים ממעמד של סלבים או לשכב עם שחקן מהפועל כפ"ס/קבוצה אקראית?).

אני חוזר ואומר: אם שני הצדדים היו בגירים באמת שזה היה מעניין לי את הביצה,אבל במצב שבו הן היו גבוליות במקרה הטוב וקטינות באופן ברור במקרה הרע בנוסף לכך שהם פגעו בשמו הטוב של המועדון היה מקום לשקול את סיום העסקתם במועדון(אני לא מיטש ולא צריך לקחת את ההחלטות האלו למזלי.

אבל אם היה לי עסק בבעלותי והיה עובד שהיה פוגע בשם הטוב של העסק בהיקף דומה למה שהפרשה הזו פגעה בשם של מכבי ובערך המותג בהחלט הייתי מזמין אותו לכל הפחות לשימוע לפני פיטורים).

צריך גם לקחת בחשבון את זה שהבעלים של הקבוצה שלנו יושב בצפון אמריקה והוא צפון אמריקאי בעצמו כך שהרקע וסט הערכים שלו שונה מזה הישראלי(לטוב או לרע זה לשיקולך).

שם היחס לעבירות מהסוג הזה קיבל תפנית דרמטית ב5-6 שנים האחרונות(מאז תחילת הMetoo פחות או יותר)שזו תופעה שבקושי הגיעה אלינו(טוב או רע תחליט לפי סט הערכים שלך).

היחס עבר ממצב של הכלה והתעלמות בשם ה"סלביות" של אותו אדם לתפיסה של המעשים האלו כשליליים ונקיטת סנקציות כנגד מבצעי האקטים הנ"ל.

מבחינת השחקנים הן היו בגיל ההסכמה. 

הם הוכיחו שבאמת הונו אותם לחשוב כך מעבר לכל ספק.  וזה מספיק. 

ואתה יודע מה? גם אם לא היו מצליחים להוכיח, יש משטרה יש בית דין הם יחליטו. אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל לא את נבחרת מוסר ונימוסין. 

לא מסכים עם הצורה שהמועדון התנהג, זה הכי אנטי מכביסטי שיכל להיות. לא היה שום סיבה להשעות אותם ולמחוק אותם לגמרי ובסוף לזרוק אותם כמו כלבים. במינימום שבמינימום היו צריכים לעמוד מאחוריהם עד החלטת המשטרה והפרקליטות. מה גם שאם כבר מי שפגע בתדמית המועדון במקרה שלנו זה הבנות שעבדו עליהם ולא השחקנים עצמם. 

34 דקות לפני, Krishi said:

מבחינת השחקנים הן היו בגיל ההסכמה. 

הם הוכיחו שבאמת הונו אותם לחשוב כך מעבר לכל ספק.  וזה מספיק. 

ואתה יודע מה? גם אם לא היו מצליחים להוכיח, יש משטרה יש בית דין הם יחליטו. אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל לא את נבחרת מוסר ונימוסין. 

לא מסכים עם הצורה שהמועדון התנהג, זה הכי אנטי מכביסטי שיכל להיות. לא היה שום סיבה להשעות אותם ולמחוק אותם לגמרי ובסוף לזרוק אותם כמו כלבים. במינימום שבמינימום היו צריכים לעמוד מאחוריהם עד החלטת המשטרה והפרקליטות. מה גם שאם כבר מי שפגע בתדמית המועדון במקרה שלנו זה הבנות שעבדו עליהם ולא השחקנים עצמם. 

מקבל את עמדתך ויש בה הגיון מסויים אבל עדיין לא מסכים איתה באופן כללי.

בגדול כל הסיפור הזה מזכיר לי תיאוריה שהתפתחה אצלי בראש כבר כמה זמן אבל הההתנהלות בנושא הפרשה הדגישה את הדעה שלי בנושא:נוצרה התפתחות של 2 אסכולות מכביזם עיקריות:

המכביזם הקלאסי(אסכולת שמעון מזרחי) שבה לנצח הוא הדבר היחיד שחשוב ולעומתה נוצר מה שאני קורא לו "המכביזם החדש"/"מכביזם מודרני" או בפשטות אסכולת גולדהאר שדוגלת בכך שלנצח הוא דבר חשוב אבל לא הדבר היחיד שחשוב.

יש את הדרך הנכונה לנצח ולתת לאג'נדה הערכית כפי שהוא מכיר אותה מקום משמעותי בדרך של מכבי ולא להתמקד אך ורק בלנצח בטווח הקצר,אלא גם לגדל ספורטאים ולא רק לקדש תוצאות מיידיות.