Jump to content

דניאל טננבאום נשאר

Recommended Posts

1 דקה לפני, Eli basa said:

אה חח כן, צחקתי בדיעבר אחרי שהסברת את הכוונה חחח...

לפני החל"ת המנהלת יזמה העלאת שכר חריגה עבורי כי בתקופה ההיא עם הפייר פליי והכל לא היו דברים כאלו,  
איך שהודיעה לי שאושר (לקח המון זמן, כנראה מיץ' היה צריך לאשר חחחחח סתם אני צוחק, לא יודע אם הוא מתעסק בעוד 3 ש"ח לשעה לעובדים), 
יצאנו לסגר נוסף וזהו שכחו אותי בבית, החזירו עובדים שהרוויחו פחות ואותי לא. וזה לא מקרי כי סגר קודם החזירו אותי ואת העובדים האלו ולא החזירו עובד ותיק יותר שהרוויח יותר מאיתנו, אז זה לכאורה מכוון לחסוך. 
בכל מקרה נצלתי את זה להסבת מקצוע בזכות משרד התעסוקה אבל זאת הייתה התקופה הכי כייפית שלי בחיים בגדול. 

הסמל שלנו רוצה למכור צהוב ולא נותנים לו למכור צהוב

13 דקות לפני, Eli basa said:

הלוואי עליי להתפשר על 230 אלף דולר לעונה.
סעמק החיים שלי, היום היה לי ראיון עבודה "היא: ציפיות שכר? אני: 6500 היא: כן אולי קצת יותר עם שבתות ולילות"
שרמוטות.

אתה מטריל גם בלינקדאין במקרה?

Just now, מכביסט לעד said:

הסמל שלנו רוצה למכור צהוב ולא נותנים לו למכור צהוב

סיפרתי את זה נושא של החולצות אבל זה נדרש, 
מהרגע שנכנסתי הייתה לי מטרה להחזיר את הסמל הישן ומה אני כבר יכול לעשות כשאני בתפקיד הכי זניח (אח"כ קצת התקדמתי והכל אבל לא הנהלה בוא נגיד), 
מה עשיתי? ברגע שנהייתי אחמ"ש קיבלתי אחריות על הזמנות סחורה, למשל מכבי הייתה מוציאה כובע עם לוגו ישן של מכבי הייתי מזמין מלא ממנו, מפסיק להזמין דגמים אחרים, 
מוריד את הדגמים האחרים לתוך הארון שלא יראו ומציב רק את הכובע עם הלוגו הישן וגם הייתי נותן פוש ומנסה לדחוף כמה שיותר את הכובע הזה וזה עבד הייתי מוכר אותו בארגזים והם היו רואים שהוא נמכר בקצב מטורף לעומת כובעים אחרים ואמרתי כן כי כל דבר עם סמל ישן אוהדי מכבי יקפצו על זה, כל פעם הייתי מפמפם שהקהל רוצה את הסמל הישן חחחח
ב99.9 אחוז שאין לזה קשר למה שקרה אבל אם ב0.01 אחוז התחלתי לגלגל את האבנים לכיוון הנכון בזמן שלי שם - אני יכול למות שמח. 

4 דקות לפני, Eli basa said:

לפני החל"ת המנהלת יזמה העלאת שכר חריגה עבורי כי בתקופה ההיא עם הפייר פליי והכל לא היו דברים כאלו,  
איך שהודיעה לי שאושר (לקח המון זמן, כנראה מיץ' היה צריך לאשר חחחחח סתם אני צוחק, לא יודע אם הוא מתעסק בעוד 3 ש"ח לשעה לעובדים), 
יצאנו לסגר נוסף וזהו שכחו אותי בבית, החזירו עובדים שהרוויחו פחות ואותי לא. וזה לא מקרי כי סגר קודם החזירו אותי ואת העובדים האלו ולא החזירו עובד ותיק יותר שהרוויח יותר מאיתנו, אז זה לכאורה מכוון לחסוך.  כך לפחות אני מפרש את זה.
בכל מקרה נצלתי את זה להסבת מקצוע בזכות משרד התעסוקה אבל זאת הייתה התקופה הכי כייפית שלי בחיים בגדול. 

הבנתי...שיהיה בהצלחה אח בסוף הכל לטובה

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

אתה מטריל גם בלינקדאין במקרה?

עוד לא, לאחרונה התחלתי להטריל בפייסבוק חחח 
אבל בסבה המליצו על גבול הדרשו לינקדין אפילו עשו סדנה שלמה על זה והביאו צלמת מקצועית שתצלם אותנו לפרופיל

1 דקה לפני, Eli basa said:

עוד לא, לאחרונה התחלתי להטריל בפייסבוק חחח 
אבל בסבה המליצו על גבול הדרשו לינקדין אפילו עשו סדנה שלמה על זה והביאו צלמת מקצועית שתצלם אותנו לפרופיל

וואלה... הייתה תקופה שהייתי בטוח שאתה הייטקיסט בכלל.

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

וואלה... הייתה תקופה שהייתי בטוח שאתה הייטקיסט בכלל.

תותח.תודה רבה על המחמאה אחי אבל הפוך עבודות שחורות כל החיים

3 דקות לפני, Eli basa said:

תותח.תודה רבה על המחמאה אחי אבל הפוך עבודות שחורות כל החיים

חח ראיתי פרופיל בלינקדאין עם השם שלך ומשהו UX/UI, היה נראה אמין. 

אבל אז אמרתי, "טוב, יש מצב שהוא גם מטריל...". (או שזה לא הוא...).

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי האגודל הוא ירוויח 230 דולר אלף לעונה. מעניין אם הוא התפשר בסוף בעקבות החתימה של הרוש בב"ש לפני יומיים או שמכבי שידרגה את ההצעה.

230 אלף דולר זה שכר גבוה מאוד במכבי של היום.

למעשה, מבין הישראלים, היחידים שגבוהים ממנו הם יונתן, גלזר, גולסה. אבל לאגודל אין מושג אז אני לא בטוח שהוא מדייק.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז מסתבר שדניאל בברזיל. הוא בטח כבר יגיע למחנה אימון כדי לא להיתקע כאן בבידוד.

מה יש לו לחפש בברזיל עכשיו?

עם כל הסיפור שזה מייצר, אולי באמת היה עדיף להחליף אותו.

יופי, אני רגוע.

עכשיו להשאיל את דניאל השני לקבוצה אחרת, נראה על מה מדובר.

כל הזמן אומרים שיש שוערים מוכשרים, אבל לא ראיתי כזה שהצליח.

לפני6 שעות , Eli basa said:

יצאנו לסגר נוסף וזהו שכחו אותי בבית, החזירו עובדים שהרוויחו פחות ואותי לא. וזה לא מקרי כי סגר קודם החזירו אותי ואת העובדים האלו ולא החזירו עובד ותיק יותר שהרוויח יותר מאיתנו, אז זה לכאורה מכוון לחסוך.  כך לפחות אני מפרש את זה.

מתנצל שאני out of the loop, באיזה נושא אני יכול לקרוא לך על העבודה שלך במועדון?

4 דקות לפני, Chris said:

מתנצל שאני out of the loop, באיזה נושא אני יכול לקרוא לך על העבודה שלך במועדון?

אין נושא מסודר על עלילותיי במכבי זה מתפוצץ מידי פעם בנושאים אחרים אחרי שישב הרבה זמן ;)

33 דקות לפני, Eli basa said:

אין נושא מסודר על עלילותיי במכבי זה מתפוצץ מידי פעם בנושאים אחרים אחרי שישב הרבה זמן ;)

פתח נושא מרוכז עם כל עלילותיך בעבודה שלך במכבי 

זה ייקל על כולנו :)