Jump to content

דניאל טננבאום נשאר

Recommended Posts

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי מה זה סיכם. איפה הודעה של יצחקי/פטריק/תירצה? למה לא עשו לו גם תמונה כזאת של חוזה חדש כמו שעשו לריקן? בושה!

סיכם זה בטח ״הוא לא נמצא בארץ אז אנחנו לא יכולים להחתים אותו פיזית אבל נגיד שהוא חתם״.

לפי האגודל הוא ירוויח 230 דולר אלף לעונה. מעניין אם הוא התפשר בסוף בעקבות החתימה של הרוש בב"ש לפני יומיים או שמכבי שידרגה את ההצעה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לפי האגודל הוא ירוויח 230 דולר לעונה. מעניין אם הוא התפשר בסוף בעקבות החתימה של הרוש בב"ש לפני יומיים או שמכבי שידרגה את ההצעה.

מניח שהוא התפשר אם הוא מרוויח 230 דולר בעונה

1 דקה לפני, משה פרימו said:

מניח שהוא התפשר אם הוא מרוויח 230 דולר בעונה

הלוואי עליי להתפשר על 230 אלף דולר לעונה.
סעמק החיים שלי, היום היה לי ראיון עבודה "היא: ציפיות שכר? אני: 6500 היא: כן אולי קצת יותר עם שבתות ולילות"
שרמוטות.

1 דקה לפני, ברווז צהוב said:

יאללה תחתימו את סבוריט וזה ירגיע את הפורום ל17 שעות

הארכת החוזה של טננבאום רק מקזזת את הארכת החוזה של ריקן אז אנחנו מאוזנים בתחושות,
הסמל החדש על בסיס הישן משמח אבל מצד שני יש שם כמה דברים שמציקים אז זאת לא שמחה מלאה, אבל כן זה חיובי, אז אנחנו בפלוס באוברול של היום הזה. 
הייתי שומר את סבוריט למחר ככה שנצא בכיף לסופ"ש. 

3 דקות לפני, Eli basa said:

הלוואי עליי להתפשר על 230 אלף דולר לעונה.
סעמק החיים שלי, היום היה לי ראיון עבודה "היא: ציפיות שכר? אני: 6500 היא: כן אולי קצת יותר עם שבתות ולילות"
שרמוטות.

כן ברור התייחסתי לזה שהוא כתב בלי אלף חחחח

אגב למה אתה לא חוזר לעבוד במכבי, מיץ' שם גם אותך על הולד?

6 דקות לפני, משה פרימו said:

כן ברור התייחסתי לזה שהוא כתב בלי אלף חחחח

אגב למה אתה לא חוזר לעבוד במכבי, מיץ' שם גם אותך על הולד?

אה חח כן, צחקתי בדיעבר אחרי שהסברת את הכוונה חחח...

לפני החל"ת המנהלת יזמה העלאת שכר חריגה עבורי כי בתקופה ההיא עם הפייר פליי והכל לא היו דברים כאלו,  
איך שהודיעה לי שאושר (לקח המון זמן, כנראה מיץ' היה צריך לאשר חחחחח סתם אני צוחק, לא יודע אם הוא מתעסק בעוד 3 ש"ח לשעה לעובדים), 
יצאנו לסגר נוסף וזהו שכחו אותי בבית, החזירו עובדים שהרוויחו פחות ואותי לא. וזה לא מקרי כי סגר קודם החזירו אותי ואת העובדים האלו ולא החזירו עובד ותיק יותר שהרוויח יותר מאיתנו, אז זה לכאורה מכוון לחסוך.  כך לפחות אני מפרש את זה.
בכל מקרה נצלתי את זה להסבת מקצוע בזכות משרד התעסוקה אבל זאת הייתה התקופה הכי כייפית שלי בחיים בגדול.