Jump to content

פתאום הלכת ממני

Recommended Posts

טיבי עוזב רשמית אחרי תשע שנים :(

צטט

"אז איך נפרדים ממועדון שהיה בית עבורי? מעטים השחקנים שזוכים לעבור את השנים האינטנסיביות, המשמעותיות והמרגשות ביותר בקריירה במקום אחד, ולא פשוט לי למצוא מלים לפוסט פרידה. תשע שנים של הישגים, חוויות, הכרות של עשרות שחקנים שנהפכו לחברים ואוהדים שתמיד היו שם בשבילי. הגעתי למכבי לאחר שהייתי שותף לאליפות היסטורית בקרית שמונה, ולאחר זימון ראשון לנבחרת ישראל. שחקן בן 24 שרעב להוכיח שהוא יכול להוביל לתארים גם במועדון גדול ולהשאיר בו חותם אמיתי.

מסתכל על 9 העונות בהן הייתי שותף ל 5 אליפויות, 2 גביע מדינה, 4 פעמים ליגה אירופית (פעמיים ב 32 הגדולות), 4 גביע הטוטו, ו- 2 אלוף האלופים, ומרגיש שנפרד ממקום גאה, נרגש ומסופק. אחד הדברים שמאפיינים אותי בכל מקום בו אני נמצא זה נאמנות. בכלל, אני מאמין כי לכל ספורטאי צריך שתהיה נאמנות למועדון שלו אבל גם לערכים שלו ולסטנדרט המקצועי שלו. תמיד דחפתי את עצמי לקצה. אף פעם לא היתה לי בעיה להיות שם בשביל הקבוצה, ולעשות כל מה שצריך בשביל עוד ניצחון ועוד תואר.

אף פעם לא חיפשתי כותרות, ולא היתה לי בעיה שאחרים ייזכו לקרדיט כל עוד אני מוערך מבפנים. בשלב שאני נמצא בו בקריירה אני מרגיש בשיא הכושר, הבשלות ואותו רעב שאיתו הגעתי למכבי, לא יודע שובע. זה גם מה שאני מקווה שהקהל האדיר של מכבי יזכור ממני. קהל שנתן לי אהבה אין סופית ויישאר תמיד בלב שלי. חשוב לי לומר תודה רבה גם לכל אנשי המערכת ולכל אחד ואחד מהשחקנים שהיו איתי בטוב וברע והפכו לאורך השנים לשותפים לדרך ולחברים. אין לי מילים שיבטאו את כל מה שרוצה לומר למשפחתי המדהימה, אז רק תדעו שבלי הגב והתמיכה שלכם שום דבר לא היה נראה אותו הדבר. אמא, אחי ואחותי היקרים, עברנו שנה עם המון כאב, אחרי שאבא היקר הלך לעולמו. אבא שהיה אופטימי נצחי וראה תמיד את הטוב בחיים, ולרגע לא עזב אותי לאורך הקריירה. נמשיך ביחד את הצוואה שלו לחיות בכל הכוח, להיות נאמנים לאמת הפנימית ואף פעם לא לפחד.

ואחרונה שבלעדיה אני כלום, שיר אשתי היקרה והמדהימה, אנחנו מסיימים פרק שהתחלנו כזוג צעיר ועוד רגע הורים ל -3. הכוח שלך הוא ההשראה שלי.
ועכשיו, הפנים קדימה לאתגרים חדשים...
תודה לך מכבי

אגדת מכבי.

היה חלק משמעותי מאוד בשנים הכי טובות של המועדון. הזכיר לי כל פעם את השינוי שעברנו, וכואב לי מאוד שמעכשיו הוא כבר לא יהיה איתנו. באופן אישי זו פרידה שקשה לי מאוד.

ברמה המקצועית, כבר כמעט 10 שנים שהוא הבלם הישראלי הכי טוב. גם אחרי השנה שהיה בחוץ, ידע לקום מזה בצורה ענקית ולהיות אפילו יותר טוב.

עצוב לי מאוד.

כמה פוסטים ופרידות עצובות, אני כבר לא עומדת בזה רגשית ועוד לא התחילה העונה

תודה איתן על כל השנים המדהימות שנתת פה, תמיד נזכור את זה

Just now, החתול הצהוב said:

מבאס.

לא מבין למה הוא עוזב. 

מצד אחד קשה לכעוס עליו אחרי תשע שנים ומצד שני, בשביל חוזה לעוד עונה בב"ש עוזבים קבוצה שהייתה הבית שלך במשך כמעט עשור?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מצד אחד קשה לכעוס עליו אחרי תשע שנים ומצד שני, בשביל חוזה לעוד עונה בב"ש עוזבים קבוצה שהייתה הבית שלך במשך כמעט עשור?

כן. 

בן אדם צריך להאכיל 3 ילדים, אני מבין אותו לגמרי. 

4 דקות לפני, EranZeAvi said:

כן. 

חחחח בוא אחי עם החוזים שמכבי סידרה לו במשך כמעט עשור הוא יכול יותר מלהאכיל את הילדים.

היה יכול להישאר פה העונה, לתת עוד עונה טובה ולהמשיך, אבל כנראה שבגיל 34 הוא התעייף מלהילחם על המקום ולא האמין בעצמו. זכותו.

לא רוצה להשתמש באנשים שאם הם היו פה הם היו נותנים לו סטירה

כולם מבינים על מי אני מדבר שקשור אליו 

עשית טעות של טירון, היית צריך לקחת את החוזה

תודה על מה שנתת, ביאסת אותי רצח

מצער מאוד. פשוט לדפוק את הראש בקיר. ויתרנו על הבלם הכי טוב בארץ ויסלחו לי כל הטאלנטים בקלות בלתי נסבלת. 

תודה על הכל איתן 

35 דקות לפני, EranZeAvi said:

כן. 

איזה שטויות..

אנשים מאכילים משפחה עם משכורות של 15 משותפת. מה קשור בכלל משפחה בסכומים כאלה של שחקני כדורגל בכירים?!

בכל מקרה אוהב אותו, מבעס שעזב.

בהצלחה