Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

הבעיה של חיפה לא הייתה ההתקפה (ברוב המשחקים) אלא החלק ההגנתי החל מהקישור (אמצע ואחורי) ועד שחקני ההגנה. 

את זה הם בקושי חיזקו (חוץ ממגן ימני שעוד נראה עד כמה זה חיזוק. בינתיים הדיווחים עליו זה שהוא בעיקר יודע להרביץ).

10 דקות לפני, Krishi said:

הבעיה של חיפה לא הייתה ההתקפה (ברוב המשחקים) אלא החלק ההגנתי החל מהקישור (אמצע ואחורי) ועד שחקני ההגנה. 

את זה הם בקושי חיזקו (חוץ ממגן ימני שעוד נראה עד כמה זה חיזוק. בינתיים הדיווחים עליו זה שהוא בעיקר יודע להרביץ).

הביאו שני מגנים, גם את הדליל. 

לפי הזמירות שמטופטפות משם יענק'ל ידאג לאזרחות לעלי מוחמד ואז אני מאמין שהם יביאו גם עוד בלם זר

3 דקות לפני, Dalembert said:

לפי הזמירות שמטופטפות משם יענק'ל ידאג לאזרחות לעלי מוחמד ואז אני מאמין שהם יביאו גם עוד בלם זר

מי זה הדליל? ינון אליהו?

Just now, Dalembert said:

לא, הם הביאו איזה מגן צרפתי (נראה על פניו לא מרשים) 

שיחזקו את הבלמים שלהם והקישור האחורי אם הם רוצים באמת להתחרות נגדנו. 

לביא מאז הפציעה לא חזר לעצמו. האמת שאפילו עלי מוחמד היה בירידה בכל המחצית השניה של העונה שעברה (עלה הרבה כמחליף גם). 

אם גם אבו פאני יעזוב אותם הם יהיו בבעיה.

17 דקות לפני, Dalembert said:

בדיוק. גם אחרי שהחלוץ יחתום יש להם מקום לעוד זר אחד.

יגאל זה לא רציני לכתוב ש*הם* צריכים להתחזק כדי להתחרות *מולנו*. אני יודע שקשה לך לכתוב כזה דבר למרות שזה ממש לא לוזרי ולא-לא מכביסטי אבל הם כרגע הטים טו ביט.

מה גם שאצלנו יש עבודה וצריכים להביא לפחות 2 שחקנים כדי שאאמין שאיביץ' ימצא הרכב מתאים ונוכל לרוץ עד הסוף. קצת ענווה לא הרגה אף אחד.

34 דקות לפני, yello said:

על מה בדיוק עלי מוחמד יקבל תעודת זהות ?

הוא פה כבר הרבה זמן, יענק'ל ידאג לו

אפילו טרחו לייצר שוט מרגש שלו מזמזם את ההמנון, הרכבת כבר יצאה מהתחנה

1 hour ago, Krishi said:

לביא מאז הפציעה לא חזר לעצמו. האמת שאפילו עלי מוחמד היה בירידה בכל המחצית השניה של העונה שעברה (עלה הרבה כמחליף גם). 

גם אצלנו בקישור לא משחק מודריץ'.. הקישור אמצע שלהם עם אבו פאני, מוחמד ונטע לביא טוב משלנו. אם אבו פאני ימכר זה גיימצ'נג'ר כי אין ישראלי ברמה שלו בשוק, בגלל זה לדעתי הם לא ימהרו למכור.

לפני1 שעה , Krishi said:

אנחנו צריכים להתחרות מולם עד שיוכח אחרת וזו צריכה להיות הגישה

38 דקות לפני, snufkin said:

גם אצלנו בקישור לא משחק מודריץ'.. הקישור אמצע שלהם עם אבו פאני, מוחמד ונטע לביא טוב משלנו. אם אבו פאני ימכר זה גיימצ'נג'ר כי אין ישראלי ברמה שלו בשוק, בגלל זה לדעתי הם לא ימהרו למכור.

לא מודריץ אבל גלזר וגולסה בתוספת ניר ביטון שיכול לשחק גם בתפקידים האלה יותר טובים ממה שיש להם לדעתי. לעזאזל אפילו עידו שחר אם יישאר יותר טוב מלביא. 

25 דקות לפני, spurs said:

אנחנו צריכים להתחרות מולם עד שיוכח אחרת וזו צריכה להיות הגישה

גם בסגל של שנה שעברה היינו צריכים לקחת אליפות, עם איביץ' זה סודר. לא מחזיק מהם בכלל, הם אלו שצריכים להצליח להתחרות מולנו. 

זה ששחקנים שלנו יוצאים לאירופה, מקבלים חוזים, טועמים חו"ל ובחיפה לא מצליחים להשתחרר מהמלתעות של שחר...לא יחזיק הרבה זמן ויתפוצץ בסוף. ככה אני מקווה. 

מקווה מאוד שהשטות הזאת עם האזרחות למוחמד לא תעבוד. יהיה קשה להתחרות ברביעיית זרים בהגנה של חיפה. 

מצד שני אם זה יעבוד אז עונה הבאה סאבוריט יוכל להירשם כישראלי (:wubyellow3:) ובעונה אחרי גם פארפה.

מעניין איך חיפה אלופים כבר שנתיים וקבוצות מאירופה לא רוצים את ג׳אבר/אבו פאני/חזיזה/אצילי/דוד, אבל מאיתנו לקחו את פרץ, יונתן ואפילו בלטקסה. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מקווה מאוד שהשטות הזאת עם האזרחות למוחמד לא תעבוד. יהיה קשה להתחרות ברביעיית זרים בהגנה של חיפה. 

מצד שני אם זה יעבוד אז עונה הבאה סאבוריט יוכל להירשם כישראלי (:wubyellow3:) ובעונה אחרי גם פארפה.

מעניין איך חיפה אלופים כבר שנתיים וקבוצות מאירופה לא רוצים את ג׳אבר/אבו פאני/חזיזה/אצילי/דוד, אבל מאיתנו לקחו את פרץ, יונתן ואפילו בלטקסה. 

1.היו בשלב בתים רק פעם אחת מאז עונת 13/14

2.מוניטין

3.ראיס שלא משחרר/שחקנים נמושות

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

מוחמד יקבל אזרחות הרבה יותר מהר ממה שנדמה לך 

וזה לא משליך בכלום על סבוריט וגויאגון 

1 hour ago, המכבייה said:

חיפה עם חלון ממוקד ועיניני מאד(לפחות תאורטית) שמצטרף לקבוצה מגובשת ובעלת תנועות מובנות. הם הקבוצה לנצח. אין בזה ספק. 

מאמין שעד סוף החלון אבו פאני ואחד מאצילי או חזיזה לא ישארו שם. מבחינת איכות וכשרון אנחנו עולים עליהם בהרבה לדעתי. 

הביאו זרים במהירות הבזק כדי לסגור את הסגל מוקדם אבל כמו שאנחנו יודעים, זרים טובים לא ממהרים להגיע בסוף יוני. רק אומר.

דין דוד שהפכו אותו בעונה שעברה לחלוץ הישראלי הכי טוב בהיסטוריה קיבל על הראש שני שחקני רכש שבגדול לדעתי הם לפניו.

בכר אלוף בלהרוס קבוצות טובות שבנה, אני לא מודאג בהיבט הזה. 

11 דקות לפני, קובי השועל said:

מאמין שעד סוף החלון אבו פאני ואחד מאצילי או חזיזה לא ישארו שם. מבחינת איכות וכשרון אנחנו עולים עליהם בהרבה לדעתי. 

הביאו זרים במהירות הבזק כדי לסגור את הסגל מוקדם אבל כמו שאנחנו יודעים, זרים טובים לא ממהרים להגיע בסוף יוני. רק אומר.

דין דוד שהפכו אותו בעונה שעברה לחלוץ הישראלי הכי טוב בהיסטוריה קיבל על הראש שני שחקני רכש שבגדול לדעתי הם לפניו.

על הנייר הם הביאו שחקנים לעמדות הבעייתיות שלהם.  הם היו טובים ממך שנה שעברה. אתה צריך להשלים פער, לא הם.  

28 דקות לפני, קובי השועל said:

שלושתם ישארו 

+ מה שהמכבייה כתב.

33 דקות לפני, קובי השועל said:

בכר אלוף בלקחת קבוצה שמישהו אחר בנה,

להוסיף לה את הגרוש ללירה לקחת אליפות...

ואז להתחיל רכבת אינסופית של שחקנים עד החרבת המועדון 

אני אגיד משהו קצת מוזר בהתחשב בזה שאין לנו כנפיים, אבל הבעייה המרכזית של חיפה שחזיזה/צ'יבוטה זה לא מספיק והם לא נותנים מספיק תרומה. חוץ מזה אבו פאני מאוד חשוב להם, אף אחד לא מתקרב אליו מהמחליפים שלהם, בטח לא ג'אבר ובטח ובטח שלא עדן שמיר. להגנה אני חושב שגולדברג ופלאניץ' לליגה זה מספיק. הם יהיו קבוצה טובה והם יתנו פייט אבל אני לא מתרגש מהשינויים, אנחנו יכולים לעשות את זה השנה.

צטט

אוסקר גלוך זה גילי ורמוט לעניים, שחקן בלי בעיטה, בלי טכניקה יוצאת דופן, בלי פיזיות. העיקר שמכונת היחצ שהביאה את קארצב לנבחרת עובדת שעות נוספות עבור המיצייה.

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

מה ראיתי כאן עכשיו?

הודעה של טכנית לצורר. יש לציין שגם שם הם צוחקים על ההודעה המטופשת הזאת...