Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני4 שעות , car.garsia said:

זה באמת חוצפה שזה ממוסד, צודקים לגמריי אוהדי הפועל חיפה.

וואי וואי אם דבר כזה קורה למשל בתל אביב זה לא עובר בכלל את המכתב שמציע את זה ובצדק. איזו עיר נחותה 

לפני4 שעות , Krishi said:

ביקר לי הייתי בטוח בהתחלה שזה בית ספר של החמאס. אחרי זה הם לא מבינים למה אנחנו משווים אותם אליהם חח 

איזה הינדוס תודעה מטורף.

וואלה אפילו אם לא הייתי רואה או אוהב כדורגל בכלל הייתי רותח שבית ספר של הילד שלי מארגן דבר כזה.

הילד בצהוב כחול עוד ינקום

34 דקות לפני, ג'ורדי said:

מסכן אשכרה הוא צריך להשתתף בטירלול הזה בחסות הבית ספר 

56 דקות לפני, ג'ורדי said:

הוא חייב לקבל הודעות תמיכה מאיתנו על זה ששרד את הפגנות החמאס.

23 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אתם טועים. הם עובדים נכון. מייצרים אלפי אוהדים נוספים לעתיד. ככה צריך. הלוואי עלינו.

יש עוד קבוצה בעיר שיותר צריכה לפתח רשת אוהדים צעירה ועוד אנשים בעיר שאוהדים קבוצות אחרות, היית מקבל חגיגות דאבל של הפועל בבתי הספר בתל אביב? זין שלי מישהו שולח את הילד לבית ספר אם אומרים לבוא לחגיגות אליפות של הפועל עם חולצה אדומה. 

8 דקות לפני, הנדון said:

יש עוד קבוצה בעיר שיותר צריכה לפתח רשת אוהדים צעירה ועוד אנשים בעיר שאוהדים קבוצות אחרות, היית מקבל חגיגות דאבל של הפועל בבתי הספר בתל אביב? זין שלי מישהו ששולח את הילד לבית ספר אם אומרים לבוא לחגיגות אליפות של הפועל עם חולצה אדומה. 

אתה צודק אבל זה לא משנה. הם עובדים נכון. האם זה לגיטימי? מבחינתם כן. מבחינה חינוכית ממש לא. אבל גם לא כזה חינוכי לשטוף את המוח עם פרסומות בכל חור. וזה לא מונע ממכבי לעשות את זה. הכל טוב. זה חוקי המשחק. עד שלא יגידו להם אחרת, הם את שלהם עושים. הם מייצרים תשתית של אוהדים ומשתלטים על הצפון בכל הכוח. הגיע הזמן שגם מכבי תפעל בצורה כזאת או אחרת כדי לגייס אוהדים ולבנות קהילה. 

מה קשור פרסומות לשטיפת מוח בבית ספר? לגיטימי לגמריי לשטוף לאנשים ת'מוח עם פרסומות ממש לא לגיטימי לעשות את זה בבית ספר ציבורי כמו צפון קוריאה. 

59 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אתם טועים. הם עובדים נכון. מייצרים אלפי אוהדים נוספים לעתיד. ככה צריך. הלוואי עלינו.

מבחינתם נכון, אותם ילדים יהיו אוהדים בעתיד

אבל זה לא דרך לצבור אוהדים, אני לא הייתי רוצה שמכבי היו עושים דברים כאלה במרכז 

4 שנים סבלתי בתיכון עם ניצחון אחד בדרבי, זוכר כל רגע של אחרי דרבי

לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו עושים לי חגיגות מטעם הבית ספר הציבורי על הדאבל של הפועל

אני לא מבין מה אתם רוצים מהם.

הם מבחינתם עובדים נכון כדי לגייס אוהדים לשנים הבאות. הם פועלים כרגע כמו מכבי כדורסל בגישה של פעם כדי להיות הקבוצה של המדינה. 

האם הייתי רוצה שהבן שלי יחשף לחרא הזה? וואלה לא. ממש לא. ביזיון. אבל הם מבחינתם עובדים נכון. חולשים על כל תא שטח כדי להגדיל את נפח הקהל שלהם. מבחינתם - מצוין. מבחינת משרד החינוך - שפל חדש. 

לפני6 שעות , Krishi said:

ביקר לי הייתי בטוח בהתחלה שזה בית ספר של החמאס. אחרי זה הם לא מבינים למה אנחנו משווים אותם אליהם חח 

איזה הינדוס תודעה מטורף.

וואלה אפילו אם לא הייתי רואה או אוהב כדורגל בכלל הייתי רותח שבית ספר של הילד שלי מארגן דבר כזה.

זה לא מעונה שעברה?

הביקורת לא קשורה למכבי חיפה, אלא לדגנרטים שמנהלים את מערכת החינוך בחיפה.

ילדים לא צריכים לחגוג באופן מאורגן שום דבר בסגנון, רק מועדים רשמיים מטעם המדינה, זה אמור להיות גוף ממלכתי. ביקורת הייתה מתבקשת גם אם היה מדובר בזכייה באירוויזיון או מאסטר שף.

29 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא מבין מה אתם רוצים מהם.

הם מבחינתם עובדים נכון כדי לגייס אוהדים לשנים הבאות. הם פועלים כרגע כמו מכבי כדורסל בגישה של פעם כדי להיות הקבוצה של המדינה. 

האם הייתי רוצה שהבן שלי יחשף לחרא הזה? וואלה לא. ממש לא. ביזיון. אבל הם מבחינתם עובדים נכון. חולשים על כל תא שטח כדי להגדיל את נפח הקהל שלהם. מבחינתם - מצוין. מבחינת משרד החינוך - שפל חדש. 

אף אחד לא בא בתלונות לחיפה

52 דקות לפני, דקסטר said:

זה לא מעונה שעברה?

אכן זה מהעונה שעברה (רשום גם בתאריך של הציוץ).

לא שזה משנה, כן? חח  

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

שמועות שסטטיק הוזמן לחגיגות אליפות של חיפה. מסתבר שאצילי המליץ לנשיא עליו…

הוא חושב שלירז רוסו זו הכוסית מד'-3?

לפני4 שעות , הנדון said:

וואי וואי אם דבר כזה קורה למשל בתל אביב זה לא עובר בכלל את המכתב שמציע את זה ובצדק. איזו עיר נחותה 

מדמיין רחוב שמעון מזרחי בתל אביב כמו הרחוב על שם הגביר בחיפה? הפועל בצדק יתנו לחולדאי כדור בראש.

36 דקות לפני, Raumdeuter said:

"מפחיד מאוד להיות מכבי. כל כך לא מרגש. כמובן שצריך בעלים עם יותר כסף, אבל תקציב של 50-60 ש"ח".

זה חזק. מסתבר שמרגש זה עד 60 מיליון ומטה. נגיד 65 מיליון זה כבר מכבי כזה.

Just now, zion8 said:

"מפחיד מאוד להיות מכבי. כל כך לא מרגש. כמובן שצריך בעלים עם יותר כסף, אבל תקציב של 50-60 ש"ח".

זה חזק. מסתבר שמרגש זה עד 60 מיליון ומטה. נגיד 65 מיליון זה כבר מכבי כזה.

קשה להם להגיד בפה מלא שהם רוצים קבוצה תחרותית ובשביל זה צריך כסףףףף.

העיקר הם 'יורדים' על השייח הקנדי אבל מתים שיבוא אחד כזה אליהם. 

44 דקות לפני, Zizou said:

קשה להם להגיד בפה מלא שהם רוצים קבוצה תחרותית ובשביל זה צריך כסףףףף.

העיקר הם 'יורדים' על השייח הקנדי אבל מתים שיבוא אחד כזה אליהם. 

היו מתים גם לשמעון מזרחי, העאלק אנדרדוגיות הזאת זה משהו שהם פיתחו כדי שיתכתב עם המציאות העגומה שלהם. שטביב פירק בשבילם את כפר סבא והעביר חצי סגל אליהם זה לא הזיז שם לאף אחד.

אוהדי פרקפורט הגיעו כולם בלבן, הצבע של הקבוצה שלהם בגמר הליגה האירופית. 

אוהדי חיפה שידועים במקוריות שלהם ניסו לעשות אותו דבר, אבל לא בצבע ירוק, אלא כמו פרקפורט בצבע לבן :doh:

לא תמצאו קהל יותר מטומטם מהאידיוטים האלה.