Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

אני אוהד מכבי מגיל 6 כי אבא שלי אוהד מכבי ולזה נחשפתי ואז התאהבתי. את הנארטיבים הגדולים אתה מגלה הרבה אחרי שהעניין הרגשי הוכרע(הכרעה בניגוד להחלטה שמקבלים על סמך נתונים). אני לא חייב לאמץ כל ערך, העניין הרגשי כבר הוכרע לתמיד ואני יכול לקחת רק את מה שמתאים לי כאדם שגדל והתבגר וביסס לעצמו איזה סט ערכים לכן אני מגדיר את עצמי יותר כאוהד מכבי מאשר מכביסט. אני לא ווינר כאדם כי אני אוהד מכבי. מיטש ווינר. ערן ווינר. שרן ווינר. שורה ווינר. לא אני. ואני מסתכל פרקטית על העניין של מיכה ואצילי. אם זה חורה לאדם ששם על המועדון הזה משהו כמו 600 מיליון שקל, אז שינהג כמו שהוא מבין. הוא זה שמושקע רגשית וכלכלית עם כל האחריות הכרוכה בלהיות הבעלים של מכבי.

ציטוטים משנת 2013 כשזהבי חתם במכבי לפי YNET

צטט

זו החתמה שגויה, שהורסת את ההיררכיה בקבוצה
זהבי לא סופרסטאר, מדובר בשחקן מרכז שדה נמרץ, שמדי פעם מבריק עם בעיטה לשער מחוץ לרחבה. זה לא מי שסוחף קבוצה
צטט

איך הם מוצאים את הפראיירים שישלמו את הסכומים האלה?

פשוט לא יאמן החוסר קורלציה בין הכנסות להוצאות בכדורגל, שחקנים דרג ג' שלא הצליחו להשתחל לספסל של קבוצות מרכז טבלה בקפריסין מקבלים סכומי עתק.

צטט

לא לומדים, יקבלו שחקן שבע ועצל, חבל.

צטט

הוא יהיה פלופ כמו ורמוט בהפועל - חבל על הכסף

צטט

מי זה זהבי? שרון מה הוא זכה בגביע אירופה? מונדיאל? אליפות אירופה?

צטט

בוגד תאב בצע שכמותך. אחרי שתפסידו בדרבי ניראה אותך שמח. (לת)

צטט

עוד בלוף נחשף - הלגיונר התגעגע לשווארמה

צטט

לפני1 שעה , Krishi said:

אני לא מעוות שום מציאות. אתה זה שמעוות אותה. מאז ומעולם הערכים שלנו באגודת הספורט מכבי תל אביב היו לנצח בכל מחיר, להיות הכי טוב והכי מצליח, לתת הכל גם כשזה נראה חסר סיכוי. לקדש את המאמץ הפיסי בדרך למטרה. את כל שאר הבולשיט שהוספת פה על להיות אדם ערכי ומוסרי ויותר טוב הוספת על דעת עצמך בעיקר. זה שקם ארגון חברתי שדואג לפעילויות חברתיות והתנדבויות זה טוב ויפה )ונהדר אפילו(, במגרש אנחנו לא רואים בעיניים. אנחנו היינו ותמיד נהיה בולדוגים שרומסים הכל בדרך לניצחון, זה האתוס המכביסטי שאתה פרוגרסיבי שכמוך מנסה לעוות פה בצורה קשה כל כך, ולא איזה חבורת פתיתי שלג שמתעסקים בשטויות שלא קשורות להצלחת הקבוצה. לעמוד מאחורי השחקנים שלנו ולתת להם את כל הכלים והשקט להביא אותנו להישגים. וכל זה נרמס ברגל גסה במקרה הזה. את גולדהאר לא מעניינים צייצנים וטוקבקיסטים, הוא לא קורא שום דבר ולא יודע בכלל לקיומם. הוא החליט על פי סט הערכים שלו לפעול איך שראה לנכון, אבל אל תגיד לי בשום מצב בחיים שזה היה חלק מהתרבות שלנו, חלק מהמכביזם או שזה תורם להיותנו מפלצת או אימפריה. מה שתורם לזה זה נצחונות ותארים. זה מכבי. 

שמע יש לך גישה מזורגגת. באמת אהבל עם קבלות. ומעבר לזה, ראייה בינארית חד מימדית בכל נושא ונושא. ראדיקליות בשקל. אין עם מי לדבר, ראש בקיר. לך תצעק יאללה מכבי משער 8, תתעטף בדגל ושחרר אותנו מהשטויות שלך.

משחר ההיסטוריה כמעט כל תרבות פונדמנטליסטית התפתחה והתקדמה. אם היינו נשענים על התרבות של התנ"ך כנראה היו סוקלים באבנים יהודים שמגיעים לשער 11 בשבת כי הם בהגדרה כאלה שמחללים שבת. ההלכה, שהיא בין היתר, חלק מאוצר התרבות של העם היהודי, מתקדמת. מי עוד מתקדם ופרוגרסיבי אחושילינג? אתה יא קריסי. אם היית פונדמנטליסטי על אמת כמו שאתה חושב שאתה יעני יעני, לא היית מעודד את מכבי ואוכל תראס עם הודעות פה על למה הקהל שלנו לא מעודד וכו' וכו'. אתה יודע למה? כי תרבות העידוד והערכים שצריך לעודד את הקבוצה 90 דקות התפתחה בשנות ה-2000. לפני כן קהל מכבי היה מעודד כמו ששער 7 מעודד בחימום. אז הנה דוגמא לאיך אתה פרוגרסיבי בעידוד ועוד מנסה לשטוף לנו את המוח בלהצטרף לעידוד (שאני בעד אגב). 

אבל מה שאני בא להראות לך, וזה כנראה משהו שאתה מתקשה להבין, זה שאם תשחרר רגע את התדמית של המכביסט האלוףףףף אתה תבין שהתרבות של מכבי שמכילה בתוכה מספר רב של ערכים התפתחה ונוספו לה ערכים לאורך השנים. התרבות בין היתר התפתחה וקיבלנו על עצמנו את הצבע הצהוב. איזה פרוגרסיבים אנחנו יאללה! צבע צהוב! מטורפים! ובלי קשר לאחים לסמל אלא הרבה לפני אחים לסמל הטוב ביציע, מחוצו ובמועדון, היה קיים בלא מעט יוזמות לא ממוסדות שהתפתחו כתוצאה מקהילת האוהדים ומאנשים שהיו חלק מהמועדון. במועדון שחי כמעט 120 שנה כל דמות, כל אוהד, כל ארגון מוסיף עוד פיסת תרבות למועדון. 

כיום מכבי היא הרבה יותר מניצחון מעל לכל. היא קהילה. היא מועדון שמחנך נוער. היא ציונית. היא ערבות הדדית. היא כל הדברים האלה ביחד בלי הכרעה טרגית או הסתכלות בינארית. רק מי שלא יודע להחזיק מורכבות יגיד שמכבי היא רק ניצחון וזהו. מכבי מחנכת דורות שלמים של אוהדים לא רק על ניצחון אלא על הדרך עצמה. מציע לך להגיע למגרש האימונים בקריית שלום לזכרו של אבי כהן ולקרוא את המשפט 'השמיים הם הגבול והדרך - דרך ארץ' מעל לראש של שחקני הנוער שלנו. המשפט הזה מכיל מורכבות טובה. מורכבות שיש למועדון בריא כמו מכבי שמצד אחד שואף לדרוס ולגמור כל יריבה ומהצד השני שואף לייצר חברה ישראלית טובה יותר ולחנך דורות של שחקנים לערכיות. 

מ.ש.ל

לאצילי אין ולא יהיה מקום במכבי. 

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

ציטוטים משנת 2013 כשזהבי חתם במכבי לפי YNET

אני זוכר שכשהפועל החתימו את אלמוג כהן בינואר הייתי בטוח שהם שיחקו אותה ואנחנו אכלנו אותה עם זהבי. התבדיתי בדרבי 4-0 אבל גיליתי שהוא פסיכופת כמו כולם די בתחילת העונה של סוזה.

56 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע יש לך גישה מזורגגת. באמת אהבל עם קבלות. ומעבר לזה, ראייה בינארית חד מימדית בכל נושא ונושא. ראדיקליות בשקל. אין עם מי לדבר, ראש בקיר. לך תצעק יאללה מכבי משער 8, תתעטף בדגל ושחרר אותנו מהשטויות שלך.

משחר ההיסטוריה כמעט כל תרבות פונדמנטליסטית התפתחה והתקדמה. אם היינו נשענים על התרבות של התנ"ך כנראה היו סוקלים באבנים יהודים שמגיעים לשער 11 בשבת כי הם בהגדרה כאלה שמחללים שבת. ההלכה, שהיא בין היתר, חלק מאוצר התרבות של העם היהודי, מתקדמת. מי עוד מתקדם ופרוגרסיבי אחושילינג? אתה יא קריסי. אם היית פונדמנטליסטי על אמת כמו שאתה חושב שאתה יעני יעני, לא היית מעודד את מכבי ואוכל תראס עם הודעות פה על למה הקהל שלנו לא מעודד וכו' וכו'. אתה יודע למה? כי תרבות העידוד והערכים שצריך לעודד את הקבוצה 90 דקות התפתחה בשנות ה-2000. לפני כן קהל מכבי היה מעודד כמו ששער 7 מעודד בחימום. אז הנה דוגמא לאיך אתה פרוגרסיבי בעידוד ועוד מנסה לשטוף לנו את המוח בלהצטרף לעידוד (שאני בעד אגב). 

אבל מה שאני בא להראות לך, וזה כנראה משהו שאתה מתקשה להבין, זה שאם תשחרר רגע את התדמית של המכביסט האלוףףףף אתה תבין שהתרבות של מכבי שמכילה בתוכה מספר רב של ערכים התפתחה ונוספו לה ערכים לאורך השנים. התרבות בין היתר התפתחה וקיבלנו על עצמנו את הצבע הצהוב. איזה פרוגרסיבים אנחנו יאללה! צבע צהוב! מטורפים! ובלי קשר לאחים לסמל אלא הרבה לפני אחים לסמל הטוב ביציע, מחוצו ובמועדון, היה קיים בלא מעט יוזמות לא ממוסדות שהתפתחו כתוצאה מקהילת האוהדים ומאנשים שהיו חלק מהמועדון. במועדון שחי כמעט 120 שנה כל דמות, כל אוהד, כל ארגון מוסיף עוד פיסת תרבות למועדון. 

כיום מכבי היא הרבה יותר מניצחון מעל לכל. היא קהילה. היא מועדון שמחנך נוער. היא ציונית. היא ערבות הדדית. היא כל הדברים האלה ביחד בלי הכרעה טרגית או הסתכלות בינארית. רק מי שלא יודע להחזיק מורכבות יגיד שמכבי היא רק ניצחון וזהו. מכבי מחנכת דורות שלמים של אוהדים לא רק על ניצחון אלא על הדרך עצמה. מציע לך להגיע למגרש האימונים בקריית שלום לזכרו של אבי כהן ולקרוא את המשפט 'השמיים הם הגבול והדרך - דרך ארץ' מעל לראש של שחקני הנוער שלנו. המשפט הזה מכיל מורכבות טובה. מורכבות שיש למועדון בריא כמו מכבי שמצד אחד שואף לדרוס ולגמור כל יריבה ומהצד השני שואף לייצר חברה ישראלית טובה יותר ולחנך דורות של שחקנים לערכיות. 

מ.ש.ל

לאצילי אין ולא יהיה מקום במכבי. 

אה אני מבין שאנחנו יורדים לפסים אישיים עכשיו. מצוין. תשמע לפחות אני לא זיין שכל מדופלם שמרגיש צורך כל כך עז להתפתח עלינו העיקר שנעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלך. ועל הזין הישגים תארים ונצחונות כי מה זה חשוב בכלל העיקר שהיינו מוסריים וערכיים. "אולי אתם נצחתם במגרש אבל אנחנו המנצחים האמיתיים!" חחח אמר כל לוזר בחיים שלו. 

נראה לי שקצת התבלבלת במה מטרתה של קבוצת כדורגל. מטרתה של קבוצת כדורגל זה לשחק כדורגל, לנצח, ולהביא הישגים ותארים. הרבה אנשים בימינו לצערי קצת שכחו את הדבר המאוד בסיסי הזה. ואם אני מקצין לדעתך אז מה זה ההערה שלך על תקופת התנ"ך אם לא הקצנה? אני לא אומר שאי אפשר להתפתח בכלל, אבל כשזה מתחיל להחליף את הבסיס שלשמו קיים מועדון כדורגל צריך רגע לעשות סטופ (ולכן הדוגמא שלך על העידוד היא שגויה, כי היא מקדמת את המטרה הזאת). שחקני כדורגל לא משיגים את גדולתם ע"י הפיכתם לאבירי המוסר, אלא איך שהם מופיעים על המגרש. אם הם גם אנשים טובים ומוסריים על הדרך אז מה טוב, תעשה מהם מודל לחיקוי, אבל להפוך את זה לחובה כלשהי פשוט לא יעמוד במבחן המציאות ביחד עם המטרות הבסיסיות של מועדון כדורגל. ותאמין לי שאני מסוגל להחזיק אחלה של מורכבויות ובמגוון תחומים - אבל בתחומים מסויימים נצחונות ותארים ואליפויות זה עדיין המטרה הכי חשובה. והמשפט האחרון שלך "מורכבות שיש למועדון בריא כמו מכבי שמצד אחד שואף לדרוס ולגמור כל יריבה ומהצד השני שואף לייצר חברה ישראלית טובה יותר ולחנך דורות של שחקנים לערכיות." פשוט לא יחזיק מעמד לאורך זמן. זה כבר פגע בנו פעם אחת (ואלוהים יודע איפה עוד מבלי שאנחנו מודעים לכך אפילו), ואם זה יימשך זה יפגע בנו גם בעתיד.  לא הבנתי גם את ההקשר של הצבע הצהוב בכלל לדיון הזה, מדובר בעניין נקודתי עקב השואה ומלחמת העולם השניה. איך הצלחת לדחוף את זה לדיון נשגב מבינתי.

בסוף בסוף בסוף אחרי כל הנאום הזה שלך תשאל את עצמך שאלה אחת פשוטה מאוד - מה היה קורה לשחקנים האלה אם זה היה קורה אצל שמעון מזרחי. אתה יודע טוב מאוד מה התשובה לזה. וזה המ.ש.ל היחיד שצריך לשבת לך בראש.

39 דקות לפני, Krishi said:

אה אני מבין שאנחנו יורדים לפסים אישיים עכשיו. מצוין. תשמע לפחות אני לא זיין שכל מדופלם שמרגיש צורך כל כך עז להתפתח עלינו העיקר שנעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלך. ועל הזין הישגים תארים ונצחונות כי מה זה חשוב בכלל העיקר שהיינו מוסריים וערכיים. "אולי אתם נצחתם במגרש אבל אנחנו המנצחים האמיתיים!" חחח אמר כל לוזר בחיים שלו. 

נראה לי שקצת התבלבלת במה מטרתה של קבוצת כדורגל. מטרתה של קבוצת כדורגל זה לשחק כדורגל, לנצח, ולהביא הישגים ותארים. הרבה אנשים בימינו לצערי קצת שכחו את הדבר המאוד בסיסי הזה. ואם אני מקצין לדעתך אז מה זה ההערה שלך על תקופת התנ"ך אם לא הקצנה? אני לא אומר שאי אפשר להתפתח בכלל, אבל כשזה מתחיל להחליף את הבסיס שלשמו קיים מועדון כדורגל צריך רגע לעשות סטופ (ולכן הדוגמא שלך על העידוד היא שגויה, כי היא מקדמת את המטרה הזאת). שחקני כדורגל לא משיגים את גדולתם ע"י הפיכתם לאבירי המוסר, אלא איך שהם מופיעים על המגרש. אם הם גם אנשים טובים ומוסריים על הדרך אז מה טוב, תעשה מהם מודל לחיקוי, אבל להפוך את זה לחובה כלשהי פשוט לא יעמוד במבחן המציאות ביחד עם המטרות הבסיסיות של מועדון כדורגל. ותאמין לי שאני מסוגל להחזיק אחלה של מורכבויות ובמגוון תחומים - אבל בתחומים מסויימים נצחונות ותארים ואליפויות זה עדיין המטרה הכי חשובה. והמשפט האחרון שלך "מורכבות שיש למועדון בריא כמו מכבי שמצד אחד שואף לדרוס ולגמור כל יריבה ומהצד השני שואף לייצר חברה ישראלית טובה יותר ולחנך דורות של שחקנים לערכיות." פשוט לא יחזיק מעמד לאורך זמן. זה כבר פגע בנו פעם אחת (ואלוהים יודע איפה עוד מבלי שאנחנו מודעים לכך אפילו), ואם זה יימשך זה יפגע בנו גם בעתיד.  לא הבנתי גם את ההקשר של הצבע הצהוב בכלל לדיון הזה, מדובר בעניין נקודתי עקב השואה ומלחמת העולם השניה. איך הצלחת לדחוף את זה לדיון נשגב מבינתי.

בסוף בסוף בסוף אחרי כל הנאום הזה שלך תשאל את עצמך שאלה אחת פשוטה מאוד - מה היה קורה לשחקנים האלה אם זה היה קורה אצל שמעון מזרחי. אתה יודע טוב מאוד מה התשובה לזה. וזה המ.ש.ל היחיד שצריך לשבת לך בראש.

אני לא שם. תארים זה לא מעל לכל דבר. לא הכל מקדש אותם. זה כן הנארטיב שעליו גדלתי ואני תמיד ארצה לנצח כי זאת מכבי ואני מצפה את זה ממנה. אם זה לא קורה, זה לא קורה. זאת תחרות. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא שם. תארים זה לא מעל לכל דבר. לא הכל מקדש אותם. זה כן הנארטיב שעליו גדלתי ואני תמיד ארצה לנצח כי זאת מכבי ואני מצפה את זה ממנה. אם זה לא קורה, זה לא קורה. זאת תחרות. 

אתה יודע שאני מאוד מכבד אותך (ואם לא ידעת אז תדע עכשיו) אבל אתה קצת חוזר על דברים שהם מובנים מאליו.

כן זה מובן מאליו שמיץ' הוא בעל המאה ולכן גם בעל הדיעה והוא החליט מה שהוא החליט על סמך התרבות שהוא חי והתחנך בה. זה עדיין לא אומר שזה לא יכול לסתור את מה שאנחנו גדלנו עליו.

וכן זה מובן מאליו שזאת תחרות ואם זה לא קורה זה לא קורה. אבל שוב כמו שציינת בעבר, אתה מעביר את תחושותיך האישיות בתור מי שאתה, לפחות אתה כן מודה שזה הנראטיב שעליו גדלת. אתה גדלת, אני גדלתי, רבים וטובים מאוהדי מכבי גדלו עליו. אז גם אם זה לא מדבר אליך אישית בחיי היומיום שלך, זה כן מדבר אל המון אוהדי מכבי אחרים כי כמו שאמרת - זה הנראטיב שלנו, זה הבסיס, הDNA, הCORE בלהיות ספורטאי באגודת מכבי ובלהיות מכביסט. 

14 דקות לפני, Krishi said:

אתה יודע שאני מאוד מכבד אותך (ואם לא ידעת אז תדע עכשיו) אבל אתה קצת חוזר על דברים שהם מובנים מאליו.

כן זה מובן מאליו שמיץ' הוא בעל המאה ולכן גם בעל הדיעה והוא החליט מה שהוא החליט על סמך התרבות שהוא חי והתחנך בה. זה עדיין לא אומר שזה לא יכול לסתור את מה שאנחנו גדלנו עליו.

וכן זה מובן מאליו שזאת תחרות ואם זה לא קורה זה לא קורה. אבל שוב כמו שציינת בעבר, אתה מעביר את תחושותיך האישיות בתור מי שאתה, לפחות אתה כן מודה שזה הנראטיב שעליו גדלת. אתה גדלת, אני גדלתי, רבים וטובים מאוהדי מכבי גדלו עליו. אז גם אם זה לא מדבר אליך אישית בחיי היומיום שלך, זה כן מדבר אל המון אוהדי מכבי אחרים כי כמו שאמרת - זה הנראטיב שלנו, זה הבסיס, הDNA, הCORE בלהיות ספורטאי באגודת מכבי ובלהיות מכביסט. 

קול. תודה על זה...

אני חושב שהנארטיב חשוב וגם אני שם בסופו של יום נמצא שם. הכל זה איזונים. 

לפני8 שעות , Krishi said:

מה זה פסים אישים? אל תשאל. אתה מזמן כבר איבדת את זה עם אפס כבוד וירידה לפסים נמוכים כדי לחזק את הטענה שלך, אז מה ציפית שאני אמשיך לקרוא את העקיצות שאתה כותב ולא אתייחס? וואלה מתייחס בשבילך כדי שתתעורר. מה נסגר איתך?! דבר יפה, לא כמו ילד. 

1. איך הצלחתי לדחוף את הצבע הצהוב? כי זה שינוי תרבותי מטורף שקרה למועדון. זו הייתה יוזמה פורצת דרך שהוסיפה לתרבות של המועדון הון תרבותי ייחודי וקשורה מאוד לסממנים ציוניים, לאומיים שהיו תמיד חלק מהמועדון. ולסממנים האלו יש משמעויות. זה לא פרשנות אישית שלי. ציונות וערבות הדדית שזורות זה בזה. בלי ערבות הדדית לא היו עושים מאמצים כדי לעלות יהודים לארץ ישראל כדי שימששו את חוק השבות ובוודאי לא מצילים יהודים מאנטישמיות. הרי אם אתה טוען שמכבי זה רק ניצחון ושום דבר לא מעניין חוץ מניצחון אז מה לעזאזל עכשיו שואה וקשקושים?! שואה?! מה זה מעניין אותנו?! אנחנו קמנו בכלל בשביל לנצח. נטו. לא? הרי זה מה שאתה אומר. אז לא. מכבי ת"א היא יותר מ-רק לנצח.  

2. החיים הם יותר משחור או לבן. זה לא או תהיה ערכי או תביס את היריב. גם כי לא חייבת להיות סתירה בין השניים וגם כי החיים הם קצת יותר מורכבים. ולמה לבחור צד? יש פה ישראלים שההגדרה שלהם רחבה יותר מאשר ישראלים. תשאל את עצמך מה אתה היום ותראה שאתה לדוגמ' ישראלי, יהודי, פולני\תוניסאי\הודי, בת ימי, ימני, סטרייט וכו'. תראה כמה טייטלים של שייכות וזהות לבן אדם אחד. אתה ורק אתה תבחר מה הזהות החזקה יותר ואם יש יותר מאחד אז אחלה וברור לך שאם הייתי שואל אותך לפני 120 שנה הזהות הייתה יותר פשוטה ובסיסית - משמע, הזהות, גם של המועדון מתקדמת, מתפתחת ומסתעפת - אבל שומרת על הבייס שלה. ניצחון מעל לכל - פיזי, מנטלי, רוחני וכמובן על המגרש.

3. לוקח למקום רדיקלי כדי שתבין את הטענה - אם הניצחון הוא מעל לכל אבל רק במגרש, כמו שאתה טוען, והמוסר שווה לתחת, לטענתך, אז אפשר גם לרמות כדי לנצח. אפשר לשחד שופטים, אפשר לשלם לשחקני היריבה. אבל לא. אתה יודע שזה לא הרוח של המועדון. לא כי זה כתוב בהסכם הלא פורמלי שעליו קם המועדון, אלא שהתרבות שלנו שהיא שילוב של תרבות מסורתית-מערבית מגנה ומוקיעה התנהגויות כאלה. ופה יש דוגמא קלאסית למורכבות: ניצחון מעל לכל אבל בצורה הוגנת ובלי שוחד\רמאות וכו'. הנה, תראה איך המוסר מתערבב עם הניצחון מעל לכל. 

4. שמעון מזרחי העיף שחקנים על פחות מזה מהמועדון בגלל עניינים ערכיים. תעשה בדיקה. ומעבר לזה, שמעון מזרחי הוא דמות ענקית עבור המועדון, אבל גם מיץ'. אבי רש, שרגא שמש והם, אנחנו ועוד רבים בונים את התרבות של המועדון כל יום ביומו. לכן הסתכלות על תרבות של מועדון היא תמיד בשקלול מלא של כלל הדמויות, הפעולות, והגורמים.  

5. בנורמות של היום לעומר אצילי אין שום זכות להיות חלק ממועדון ששואף למצוינות ספורטיבית וערכית. לפני 120 שנה זה היה עובר חלק. היום אין לו מקום במכבי. וטוב שכך. זו דוגמא להתפתחות. אם קשה לך עם זה שהעולם מתקדם, אתה מוזמן להזדכות על הרכב שלך ולנסוע למשחקי חוץ על סוס ועגלה.

@ת"א שלנו

אני רוצה לצרף כתבה מ2019(עונת איביץ' הראשונה) שאני מרגיש שהיא משלימה את הטיעונים שלך בנושא(שרון תמם מדברת נכונה על הזהות של מכבי על אף שהיא לא דמות אהודה במיוחד על לא מעט ממשתמשי הפורום).

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3757616

אפילו הציטוט האלמותי של אבי כהן מייצג מעולה את הטיעון שלך שהוא "הכי גדול,הכי יפה,הכי מוצלח".

בעיני הכי גדול והכי יפה מייצג בעיני את זה שבמכבי דורשים יותר מהסטנדרט המקובל מכל הבחינות גם אם באופן לא כתוב(מקצועית,ערכית,גאוות יחידה,אלגנטיות וקלאס,יצוג ערכי המועדון ומרכיבי המכביזם ברמה העמוקה ולא רק ברמה השטחית של ניצחון הוא הדבר היחיד שחשוב).

גם "הכי מוצלח" עוטף את הטיעון שלך באופן מאוד ברור,הכי מוצלח זה גם להיות יפה וגם להיות הכי גדול מהשאר.

למשל,כשאני מסתכל על המתחרות שלנו,אני תוהה לעצמי מה הסיפור שלהן ומה הן מתיימרות לייצג(מכבי חיפה מנסה להיות מה שהיא לא,ב"ש דווקא נאמנה לסיפור שלה ואת מה שהיא מתיימרת לייצג אבל כמו מכבי חיפה הם מהנדסים את ערכי המותג שלהם ולא נותנים להם להיבנות מעצמם).

הפועל ת"א ובית"ר הן מותגים רעילים אמנם אבל כן יש להן זהות מובחנת וברורה ורקע היסטורי שורשי ועמוק.

אני לא מכיר את מכבי נתניה לעומק אבל אני כן מזהה שהסיפור שלהם הוא ייצוג כנה של אזור מאוד מובחן.

הציטוט הזה של אבי כהן הוא רק משפט ששחקן אמר בראיון פעם, שכנראה סתם עלה לו לראש בתגובה לשאלה ששאלו אותו באותו רגע. אין סיבה לבנות את כל הגדרת המועדון על הציטוט הזה.

יאללה חברים, הרסתם את הנושא. 

לא קראתי את כל הריב אבל אני רואה שרביד הגיב בסוף, תבדקו בצד של מי הוא - זה הצד הטועה. ויאללה סגרו סיפור. 

הרגתם אותנו.

אין ציטוטים ואנחנו בים,מה נשאר לעשות חוץ מלקשקש את עצמנו לדעת עד בוא העונה הבאה?(אמן שמישהו אחר יפתח נושא ציטוטים עונה הבאה כי אני חושד בכך שאני מנחוס נושאים סטייל פנחס).

9 דקות לפני, Sawyer said:

יאללה חברים, הרסתם את הנושא. 

לא קראתי את כל הריב אבל אני רואה שרביד הגיב בסוף, תבדקו בצד של מי הוא - זה הצד הטועה. ויאללה סגרו סיפור. 

הרגתם אותנו.

נראה לי הכי טוב שלך עד היום בנוגע לז'אנר :D 

טוב תרשו לי לחזור לנושא ( באדיבות המשחק של המסכנים נגד נתניה ) 

והפעם ההתלהבות של הפועל מהזרים שלהם במשחק

נתחיל ב"חיזוק " ( כינוי חיבה ללקרדה ) הלוהט מבית"ר

צטט

איזה רך יאנקוביץ

הטרדה מינית בפורום

צטט

תן להם לאונן על יאנקוביץ׳ ואליאס שהיו שותפים כל העונה לגול וחצי.

צטט

יאנקוביץ זה שחקן שלא משנה מה יהיה, תמיד יעשה את הפעולה ההפוכה ממה שאתה מצפה שהוא יעשה.
לעיתים רחוקות יוצא משהו סביר, לרוב זה רע.
אבל תמיד כשתצפה שימסור קדימה, הוא יסתובב וינסה למסור אחורה (לרוב הוא גם יילחץ ויאבד את הכדור).

סיכום קצר של תרומתו של "החיזוק" 

צטט

יאנקוביץ הכי גרוע שלנו, החוצה

ופה יש גם בקשה אופרטיבית 

צטט

אפשר להוריד את יאנקוביץ'? ושלא יעלה יותר במדים של הפועל?

כאילו שזה הראשון או איזה חריג אצלם - לדעתי זה פשוט בנוהל 

צטט

איך דחפו לנו את הבלוף הזה

המשך יבוא