Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, ravid said:

לזיין את אשתו של אחיך זה מוסרי? (גיגס)

לזיין את אשתו של חבר לקבוצה זה מוסרי? (ג'ון טרי, טוני פארקר)

לבגוד על ימין ועל שמאל עם זונות זה מוסרי? (וויין רוני)

לשכב עם זונה בת 16 זה מוסרי? (בנזמה, גובו וריברי)

לשלם לבחורה כדי שתחזור בה מתלונה על אונס זה מוסרי? (רונאלדו וקובי)

לחגוג עם זונות לילה לפני משחק מכריע זה מוסרי? 

ועכשיו בוא נחזור הביתה:

לעשות אורגיה של 7 חבר'ה על צעירה בת 18 זה מוסרי? להעצר ל-3 ימים במדינה זרה אחרי משחק בשל תלונה על אונס זה מוסרי? 

גם דגו, רוני גפני, מני לוי ואיתי שכטר לא היו מספיק מוסריים בשביל לשחק במכבי מבחינתך, או שלא היתה לך בעיה איתם? כמובן שלא היתה לך בעיה איתם, כי אתה מבין שמוסר זה סובייקטיבי בין אדם לאדם, ובכלל, זו לא תפקידה של קבוצת ספורט תחרותית להיות המצפן המוסרי של החברה במקרים אפורים.

ב-2005 4 כדורסלנים זרים מהפועל ירושלים והפועל ת''א הזרימו בחורה עם תסמונת דאון לשירותים של מועדון ואחר כך לאורגיה בדירה של אחד מהם ואז שלחו אותה הביתה במונית. המשטרה קבעה שלא בוצעה עבירה פלילית. אחר כך הבחורה תבעה אותם. הנה תגובת הקבוצות:

ירושלים: "הקבוצה עומדת מאחורי השחקנים, מאמצת את גרסתם ותתמוך בהם לאורך כל הדרך. הקבוצה בטוחה שהתביעה מופרכת ותידחה, והאמת תצא לאור".

הפועל תל אביב: "כל עוד לא הוכח דבר וחצי דבר נגד האטן, הפועל תל אביב נותנת לו גיבוי עומדת מאחוריו".

זה שזה קורה במקומות אחרים ומועדונים מסויימים מקבלים את זה לאו דווקא אומר שזה הנכון.

הנכון הוא לעשות הדבר הנכון ולא לטייח חלאות כאלה ואחרים ולא משנה מי הם. כשאתה עובד במקום מסויים יש חוזה שאתה חותם עליו פיזית ויש חוזה לא כתוב שאתה צריך לכבד וזה המוטו וההוואי של אותו מקום.

המוטו וההוואי של קבוצת כדורגל מורכב ברובו מהאופי של בעליו, אם הבעלים הוא אדם מושחת ביסודו, לא יהיה אכפת לו שאצילי ישכב על אמת עם ילדות בגיל לא חוקי כל עוד אצילי יביא לו אליפות.

על הדרך המושחת יקבל תמיכה וגב והלבנה מאנשים פסולים כמוהו (אוהדים (מדובר באוהדת שלהם חח, ותקשורת (תקשורת חיפאית וערוץ 5) חזירים טמאים שרעבים כמו צבועים לאוכל כבר עשור ורק תן להם משהו גם אם השטן עצמו עומד על המגרש.

קחו תיהנו, זה מה שאתם ומי שיודע מבין שיש לצחוק עכשיו ויש לצחוק לטווח ארוך. 

בעלים כמו מיטש זה בן אדם שהוא מרגש באנושיות שלו ובווינריות שלו ואין לו אח ורע בעסקונה המלוכלכת הפרימיטיבית שיש פה, כל החלטה שלו גם הכי רעה היא עדיין טובה כפליים מכל מה שקורה מה כי הוא מונע  מאהבה ושליחות אמיתית אבל עושה את זה בדרך ישרה ולא מעגל פינות כמו שהישראלים אוהבים.

27 דקות לפני, DanMTA said:

הנכון הוא לעשות הדבר הנכון ולא לטייח חלאות כאלה ואחרים ולא משנה מי הם. 

וואלה נכון

אז בוא בבקשה תסביר לי למה גולדהאר החתים את אלירן עטר, ועוד פעמיים.

18 דקות לפני, ravid said:

וואלה נכון

אז בוא בבקשה תסביר לי למה גולדהאר החתים את אלירן עטר, ועוד פעמיים.

לדעתי כי אלירן עטר לא היה מעורב בפרשיות דומות במהלך העסקתו במכבי וזה שהוא היה בן 19 

הקטע הדפוק בכל הסיפור הזה זה שהם שוכנעו עד רמת החוסר אשמה (לא מחמת הספק, לא מחוסר ראיות. מחוסר אשמה!!) שהבנות בגיל החוקי.  

למה הדבר דומה? שאני אלך לקנות איזה משהו בחנות שנראית לי לגיטימית לגמרי אבל אחר כך יתברר שמדובר בחפץ גנוב ואז יאשימו אותי בגניבה, יעיפו אותי מהעבודה בבושת פנים, יצאו עלי בכל פלטפורמה ומדיה אפשרית ואחר כך עוד יכריחו אותי להתנצל על זה. אה וגם יגידו לי "היית צריך להיות אחראי וזהיר יותר, לא שמת לב שהחנות בלי שלט כניסה בדלת? זה הסימן!!" חחח 

עם כל השנאה הנוכחית שלי לאצילי, מה שהמועדון שלנו עשה לו ולמיכה זה ביזיון בושה וחרפה, חוסר תמיכה בשחקנים שלך ועמידה מאחוריהם, מעשה אנטי מכביסטי בעליל, ועוד יש לנו אוהדים שמגבים את הגועל נפש הזה ויצאו על השחקנים (ועוד על מיכה שגדל במועדון מילדות וכולו מכביסט מכף רגל ועד ראש ודיברו עליו ומקללים אותו כאילו הוא אבוקסיס או טועמה. אנשים טפשים חסרי לב סטייקים הזויים שאני מתבייש בתור אוהד מכבי שהם אוהדים את הקבוצה שלי גם). 

On 13.5.2022 at 23:08, Krishi said:

לא שזה מנחם פה מישהו אבל עדיין קצת משעשע לראות, שנה שניה ברציפות וגם הפעם הם איכשהו מסתבכים ולא מצליחים לחגוג כמו שצריך. 

image.jpg

דבר כל כך מובן מאליו זה לא לעשות חגיגות אליפות שזה עוד לא רשמי אחרי שהפסדת ליריבה הגדולה שלך בבית. 

רק בשביל הקטע - גם אצלנו באליפות הראשונה של איביץ' היו מלא בעיות עם העירייה ובסוף עשו לנו בראשל"צ עם כרטיסים ב5 שח או משהו כזה

1 דקה לפני, דקסטר said:

רק בשביל הקטע - גם אצלנו באליפות הראשונה של איביץ' היו מלא בעיות עם העירייה ובסוף עשו לנו בראשל"צ עם כרטיסים ב5 שח או משהו כזה

אבל כשאנחנו חוגגים אליפות העירייה רק צריכה לאשר משטרתית לא? היא לא לוקחת חלק פעיל בחגיגות כי נראה שבחיפה היא זאת שמארגנת את החגיגות. בכלל איזה באסה זה להיות אוהד הפועל חיפה, שמים עלייך קצוץ, בעיר שלהם הם צריכים לנסוע ברחוב יענקלה שחר שהגביר ארגן לעצמו.

9 דקות לפני, דקסטר said:

בגלל האירוויזיון שהיה באותו שבוע אי אפשר היה לארח בתל אביב, בכל מקרה אם נזכה באליפות ב-5 שנים הקרובות לא נוכל לארח בכיכר רבין הוא בשיפוצים בגלל עבודות הרכבת הקלה, יצטרכו לעשות את זה בפארק הירקון או עוד פעם איזה חילטור מעפן בראשלצ או מקום אחר

רק חייב לומר למען הסר ספק ולכל המתבלבלים -

לא הפסדנו 2 אליפויות בכלל שמיכה ואצילי לא אצלנו.

הפסדנו 2 אליפויות כי:

1. איביץ' עזב אותנו ובמקומו הגיעו מאמנים אחרים, הרבה פחות טובים.

2. מנהל המקצועי שלנו סיים את תפקידו ובמקומו נכנס לתפקיד, ברק יצחקי, צנון חסר ניסיון.

3. בכר נכנס לאמן את מכבי חיפה.

4. גולדהאר התרחק ממכבי בשנתיים האחרונות (פיזית) בגלל הקורונה + אתגרי הקורונה בעסקים שלו מה שהשפיע מאוד על התעדוף שלו בלתת קשב למכבי.

5. שחקני מפתח סיימו במכבי ועזבו לחו"ל + החלטות לא טובות שנלקחו כלפי שחקנים ותיקים יצר לנו מצב של רצון לבנייה מחדש בלי באמת בנייה מחדש.   

שלא יבלבלו לנו במוח. 

אצילי לא לקח לנו אליפות וזה לא גרם לנו לאבד את האליפות.

מה שגרם לנו לאבד את האליפות זה כל הפרמטרים שציינתי למעלה.

אני משוכנע שאצילי הסמרטוט לא היה מזיז לאף אחד ולא היה פונקציה אם בכר לא היה שם ואם איביץ היה אצלנו לצורך העניין.

כמו שמיכה לא רלוונטי בלי מאמן שיודע להשתמש בו ולתת לו ביטחון (ורואים שהביטחון שלו שואף ל-0).

בנוסף, מזכיר לכל היפי נפש, שאצילי התנצל בפני אוהדי חיפה על השיר שהוא שר עליהם 'מכבי חיפה חיזבאללה' בבלומפילד אחרי האליפות קורונה.

שמח שהוא לא אצלנו. שמח שגולדהאר הרים את הסטנדרט הערכי והמוסרי. ואי ואי כמה שאני שמח. מוכן לספוג עוד שנה בלי אליפות כדי שנמשיך במגמה הערכית והמוסרית הזאת. שהם יהנו מעוד אליפות של נוכל שיצא מפרשיית מין ויום אחרי שר לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת זונה.

תודה. יום טוב. 

ורביד, בחייאת תפסיק לתת לי דוגמאות מבעלים של קבוצות שסוחרים בקבוצות שלה בבורסה ורואים בהם נטו משאב כלכלי. 

אם אחרי כל כך הרבה שנים לא הבנת שגולדהאר לא כאן בשביל ההיבטים הכלכליים זה כבר מאוחר מידי וכנראה לעולם לא תבין.

אני מחזיק ממך בחור פיקח, חכם ורציני. לא הגיוני שאתה מדבר איתי על קבוצות כמו מניו, מדריד ושאר אריות אירופה שמבחינתם ערכים ומוסר זה נייס טו האב לעומת בן אדם כמו מיץ' שהגיע לכאן נטו בשביל לקדם תרבות ציונית בעלת ערכים חיובים. לא ברור לי מה פשר ההשוואה. הפועל ת"א בכדורסל?!!?!?!? זו הדוגמא שאתה מביא לי?! 

כוס אמא של כל הקבוצות. כל המועדונים. איכסה עליהם. בורכנו בגולדהאר. ולא רק בגלל הכסף שלו אלא ואולי בעיקר, בגלל הביצים הגדולות שיש לו לקחת החלטות כאלה.

ולמי שתוהה אם הם פגעו במותג או בשיווק או בפרסום....שמעו....תקראו קצת על הבן אדם. תבינו - הבן אדם פה נטו נטו נטו מערכים. בטח לא בגלל שאופירה כותבת עליו משהו באתר one. בורכנו.

17 דקות לפני, Double said:

או שנלך על בלומפילד אחרי שהרחיבו אותו גם אופציה טובה לחגוג שם, ככה הטורקים חוגגים אליפות

הדברי הכי עלוב זה חגיגות אליפות בתוך אצטדיון 

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

רק חייב לומר למען הסר ספק ולכל המתבלבלים -

לא הפסדנו 2 אליפויות בכלל שמיכה ואצילי לא אצלנו.

הפסדנו 2 אליפויות כי:

1. איביץ' עזב אותנו ובמקומו הגיעו מאמנים אחרים, הרבה פחות טובים.

2. מנהל המקצועי שלנו סיים את תפקידו ובמקומו נכנס לתפקיד, ברק יצחקי, צנון חסר ניסיון.

3. בכר נכנס לאמן את מכבי חיפה.

4. גולדהאר התרחק ממכבי בשנתיים האחרונות (פיזית) בגלל הקורונה + אתגרי הקורונה בעסקים שלו מה שהשפיע מאוד על התעדוף שלו בלתת קשב למכבי.

5. שחקני מפתח סיימו במכבי ועזבו לחו"ל + החלטות לא טובות שנלקחו כלפי שחקנים ותיקים יצר לנו מצב של רצון לבנייה מחדש בלי באמת בנייה מחדש.   

שלא יבלבלו לנו במוח. 

אצילי לא לקח לנו אליפות וזה לא גרם לנו לאבד את האליפות.

מה שגרם לנו לאבד את האליפות זה כל הפרמטרים שציינתי למעלה.

אני משוכנע שאצילי הסמרטוט לא היה מזיז לאף אחד ולא היה פונקציה אם בכר לא היה שם ואם איביץ היה אצלנו לצורך העניין.

כמו שמיכה לא רלוונטי בלי מאמן שיודע להשתמש בו ולתת לו ביטחון (ורואים שהביטחון שלו שואף ל-0).

בנוסף, מזכיר לכל היפי נפש, שאצילי התנצל בפני אוהדי חיפה על השיר שהוא שר עליהם 'מכבי חיפה חיזבאללה' בבלומפילד אחרי האליפות קורונה.

שמח שהוא לא אצלנו. שמח שגולדהאר הרים את הסטנדרט הערכי והמוסרי. ואי ואי כמה שאני שמח. מוכן לספוג עוד שנה בלי אליפות כדי שנמשיך במגמה הערכית והמוסרית הזאת. שהם יהנו מעוד אליפות של נוכל שיצא מפרשיית מין ויום אחרי שר לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת זונה.

תודה. יום טוב. 

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

ורביד, בחייאת תפסיק לתת לי דוגמאות מבעלים של קבוצות שסוחרים בקבוצות שלה בבורסה ורואים בהם נטו משאב כלכלי. 

אם אחרי כל כך הרבה שנים לא הבנת שגולדהאר לא כאן בשביל ההיבטים הכלכליים זה כבר מאוחר מידי וכנראה לעולם לא תבין.

אני מחזיק ממך בחור פיקח, חכם ורציני. לא הגיוני שאתה מדבר איתי על קבוצות כמו מניו, מדריד ושאר אריות אירופה שמבחינתם ערכים ומוסר זה נייס טו האב לעומת בן אדם כמו מיץ' שהגיע לכאן נטו בשביל לקדם תרבות ציונית בעלת ערכים חיובים. לא ברור לי מה פשר ההשוואה. הפועל ת"א בכדורסל?!!?!?!? זו הדוגמא שאתה מביא לי?! 

כוס אמא של כל הקבוצות. כל המועדונים. איכסה עליהם. בורכנו בגולדהאר. ולא רק בגלל הכסף שלו אלא ואולי בעיקר, בגלל הביצים הגדולות שיש לו לקחת החלטות כאלה.

ולמי שתוהה אם הם פגעו במותג או בשיווק או בפרסום....שמעו....תקראו קצת על הבן אדם. תבינו - הבן אדם פה נטו נטו נטו מערכים. בטח לא בגלל שאופירה כותבת עליו משהו באתר one. בורכנו.

הרמה הערכית והמוסרית של השחקנים שלי מעניינת לי את התחת. אני רוצה תארים.

ברכותיי זכית בהודעות הכי לא מכביסטיות בנושא הזה. לאבד אליפות כדי להיות אביר המוסר? השתגעת תגיד לי? מה אנחנו נורדיה? כאילו למישהו לעזאזל אכפת. 

1 hour ago, Krishi said:

ברכותיי זכית בהודעות הכי לא מכביסטיות בנושא הזה. לאבד אליפות כדי להיות אביר המוסר? השתגעת תגיד לי? מה אנחנו נורדיה? כאילו למישהו לעזאזל אכפת. 

לך תלמד את הערכים של המועדון שלך יא חביבי

מכבי הוקמה על ערכים ועל רעיון יהדות השרירים, הכניסה את הצבע הצהוב מתוך ערכיות גרידא ותמשיך להיות ערכית. תודה רבה לגולדהאר שדואג להיות פרגמטי בנושא.

הערכים והשם של המועדון מוטמעים עמוק בהיסטוריה הישראלית. הקבוצה קרויה על שם המכבים אשר נאבקו במשך יותר מאלפיים שנה כדי לשמר את החופש, הדת והריבונות היהודית שלהם. הרוח של מכבי מבוססת על ערכים של מצוינות, נאמנות ורצון להצליח. אחד המשפטים המשקפים באופן מדויק את הזהות המכביסטית נטבע על ידי שחקן העבר האגדי אבי כהן ז"ל ולפיו "להיות מכבי ת"א זה להיות הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח".

https://www.maccabi-tlv.co.il/המועדון/על-המועדון/אודות-המועדון/

45 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לך תלמד את הערכים של המועדון שלך יא חביבי

מכבי הוקמה על ערכים ועל רעיון יהדות השרירים, הכניסה את הצבע הצהוב מתוך ערכיות גרידא ותמשיך להיות ערכית. תודה רבה לגולדהאר שדואג להיות פרגמטי בנושא.

הערכים והשם של המועדון מוטמעים עמוק בהיסטוריה הישראלית. הקבוצה קרויה על שם המכבים אשר נאבקו במשך יותר מאלפיים שנה כדי לשמר את החופש, הדת והריבונות היהודית שלהם. הרוח של מכבי מבוססת על ערכים של מצוינות, נאמנות ורצון להצליח. אחד המשפטים המשקפים באופן מדויק את הזהות המכביסטית נטבע על ידי שחקן העבר האגדי אבי כהן ז"ל ולפיו "להיות מכבי ת"א זה להיות הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח".

https://www.maccabi-tlv.co.il/המועדון/על-המועדון/אודות-המועדון/

חחח ברור שיש ערכים כלשהם, והם מגולמים בהודעה שלך. הם אבל לא מה שאתה טוען שהם.

הוכחת את הטענה שלי בדיוק. 

לפני2 שעות , Krishi said:

זכותך. וזכותו של זה שמשלם להם, לא לרצות בהם. 

כל הדיון הזה הוא אקדמי בלבד. כך מיטש רצה וכך הוא פעל. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

זכותך. וזכותו של זה שמשלם להם, לא לרצות בהם. 

כל הדיון הזה הוא אקדמי בלבד. כך מיטש רצה וכך הוא פעל. 

ברור שהוא אקדמי, רוב הדיונים פה אקדמיים. וזכותו של מיץ' לעשות מה שבא לו בקבוצה שלו. וזכותי להגיד שהוא טעה, התנהג כנגד ערכי המכביזם ושהתביישתי בהתנהגות של המועדון כלפי השחקנים האלה. 

3 דקות לפני, Krishi said:

ברור שהוא אקדמי, רוב הדיונים פה אקדמיים. וזכותו של מיץ' לעשות מה שבא לו בקבוצה שלו. וזכותי להגיד שהוא טעה, התנהג כנגד ערכי המכביזם ושהתביישתי בהתנהגות של המועדון כלפי השחקנים האלה. 

לכל אחד שמורה הזכות לדעה. 

לפני3 שעות , Krishi said:

חחח ברור שיש ערכים כלשהם, והם מגולמים בהודעה שלך. הם אבל לא מה שאתה טוען שהם.

הוכחת את הטענה שלי בדיוק. 

פיי יאללה איזה מכביסט על. אשכרה מעוות את המציאות והולך לנארטיב הארור של אוהדי הפועל. איזה הזייה.

אני עשיתי טעות. היה לי כמה דקות וכמו אהבל שלחתי לך ציטוט מהאתר. אחד כמוך שמתבסס על הנארטיב הקומוניסטי הרי קפץ על המציאה ושוב עיוות את הדברים. אז בוא, קודם כל מכבי זה הרבה יותר מספורט. הרוח המכביסטית מדברת על מצוינות ורצון להצליח לא רק בספורט אלא באופן כללי, ביום יום של האדם.

זו תפישה שורשית ועמוקה יותר שדורשת מהיהודי הגלותי לתת את הכי טוב שלו גם בהיבט הפיזי (יהדות השרירים) וגם בהיבט הנפשי. לצאת מהגלות.

מכבי ת"א, עם כל הכבוד, הוקמה על הערכים האלו וכמעט 120 שנים אחרי הקמתה, בתהליך טבעי והדרגתי, פיתחה וצירפה ערכים נוספים והתרבות של המועדון המשיך להתפתח (לדוג' הצבע הצהוב שהתפתח עם השנים). אחים לסמל כדרך אגב, זו פלטפורמה שמקדמת את ערכי המועדון - הערבות ההדדית, האכפתיות, הווינריות מחוץ למגרש ועוד. בסופו של יום מי שאמון על פיתוח תרבות המועדון אלה האוהדים. תמיד. והאוהדים של מכבי, במגמה של שנים אחורה, פעלו גם בצירים חברתיים, קהילתיים ועוד ומה שנוצר זה מועדון עם אמירה יפייפיה של לא לראות בעיניים חוץ מניצחון לצד אכפתיות וערבות הדדית. הערכים האלה, לא מפתיע, שזורים במתח מובנה. בתוך המתח הזה אתה צריך להכריע בשעת אתגר או משבר. ובשעת האתגר שהיה עם אצילי ומיכה, הערכים שהתפתחו למועדון ב-120 השנים האחרונות הציבו על כף המאזניים: 1. ניצחון מעל לכל. 2. ערכים אוניברסאליים הומניים.

אני יותר משמח שבמתח הזה, היה מי שידע להכריע. גולדהאר שמו. קלאס אחושרמוטה. שלא סופר ממטר צייצנים וטוקבקטיסטים ובא חדור מטרה לחבר את שני הערכים ביחד: ניצחון מעל לכל + ערכים אוניברסאליים והומניים. זה מה שעושה אותנו למפלצת ולאימפריה. זו מכבי.

9 דקות לפני, ת"א שלנו said:

פיי יאללה איזה מכביסט על. אשכרה מעוות את המציאות והולך לנארטיב הארור של אוהדי הפועל. איזה הזייה.

אני עשיתי טעות. היה לי כמה דקות וכמו אהבל שלחתי לך ציטוט מהאתר. אחד כמוך שמתבסס על הנארטיב הקומוניסטי הרי קפץ על המציאה ושוב עיוות את הדברים. אז בוא, קודם כל מכבי זה הרבה יותר מספורט. הרוח המכביסטית מדברת על מצוינות ורצון להצליח לא רק בספורט אלא באופן כללי, ביום יום של האדם.

זו תפישה שורשית ועמוקה יותר שדורשת מהיהודי הגלותי לתת את הכי טוב שלו גם בהיבט הפיזי (יהדות השרירים) וגם בהיבט הנפשי. לצאת מהגלות.

מכבי ת"א, עם כל הכבוד, הוקמה על הערכים האלו וכמעט 120 שנים אחרי הקמתה, בתהליך טבעי והדרגתי, פיתחה וצירפה ערכים נוספים והתרבות של המועדון המשיך להתפתח (לדוג' הצבע הצהוב שהתפתח עם השנים). אחים לסמל כדרך אגב, זו פלטפורמה שמקדמת את ערכי המועדון - הערבות ההדדית, האכפתיות, הווינריות מחוץ למגרש ועוד. בסופו של יום מי שאמון על פיתוח תרבות המועדון אלה האוהדים. תמיד. והאוהדים של מכבי, במגמה של שנים אחורה, פעלו גם בצירים חברתיים, קהילתיים ועוד ומה שנוצר זה מועדון עם אמירה יפייפיה של לא לראות בעיניים חוץ מניצחון לצד אכפתיות וערבות הדדית. הערכים האלה, לא מפתיע, שזורים במתח מובנה. בתוך המתח הזה אתה צריך להכריע בשעת אתגר או משבר. ובשעת האתגר שהיה עם אצילי ומיכה, הערכים שהתפתחו למועדון ב-120 השנים האחרונות הציבו על כף המאזניים: 1. ניצחון מעל לכל. 2. ערכים אוניברסאליים הומניים.

אני יותר משמח שבמתח הזה, היה מי שידע להכריע. גולדהאר שמו. קלאס אחושרמוטה. שלא סופר ממטר צייצנים וטוקבקטיסטים ובא חדור מטרה לחבר את שני הערכים ביחד: ניצחון מעל לכל + ערכים אוניברסאליים והומניים. זה מה שעושה אותנו למפלצת ולאימפריה. זו מכבי.

אני לא מעוות שום מציאות. אתה זה שמעוות אותה. מאז ומעולם הערכים שלנו באגודת הספורט מכבי תל אביב היו לנצח בכל מחיר, להיות הכי טוב והכי מצליח, לתת הכל גם כשזה נראה חסר סיכוי. לקדש את המאמץ הפיסי בדרך למטרה. את כל שאר הבולשיט שהוספת פה על להיות אדם ערכי ומוסרי ויותר טוב הוספת על דעת עצמך בעיקר. זה שקם ארגון חברתי שדואג לפעילויות חברתיות והתנדבויות זה טוב ויפה )ונהדר אפילו(, במגרש אנחנו לא רואים בעיניים. אנחנו היינו ותמיד נהיה בולדוגים שרומסים הכל בדרך לניצחון, זה האתוס המכביסטי שאתה פרוגרסיבי שכמוך מנסה לעוות פה בצורה קשה כל כך, ולא איזה חבורת פתיתי שלג שמתעסקים בשטויות שלא קשורות להצלחת הקבוצה. לעמוד מאחורי השחקנים שלנו ולתת להם את כל הכלים והשקט להביא אותנו להישגים. וכל זה נרמס ברגל גסה במקרה הזה. את גולדהאר לא מעניינים צייצנים וטוקבקיסטים, הוא לא קורא שום דבר ולא יודע בכלל לקיומם. הוא החליט על פי סט הערכים שלו לפעול איך שראה לנכון, אבל אל תגיד לי בשום מצב בחיים שזה היה חלק מהתרבות שלנו, חלק מהמכביזם או שזה תורם להיותנו מפלצת או אימפריה. מה שתורם לזה זה נצחונות ותארים. זה מכבי.