Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

14 דקות לפני, ravid said:

עוד פעם זה?

אני מניח שאם מעסיק היה מפטר אותך מעבודה שאתה מצויין בה בגלל שלא בא לו בטוב משהו חוקי אבל לא מוסרי (לטענתו) שעשית בזמן החופשי שלך, ואפילו לא בידיעה ובאשמה שלך ותוך כדי שנגרם לך הפסד כספי משמעותי, היית הולך ומתנצל בפני המעסיק והלקוחות שלו...

אז בשביל מה ההתנצלות בפני מכבי חיפה?

וגם ההקבלה פה לא תופסת ב-100% לכדורגלנים, במיוחד כאלה במכבי תל אביב שאמורים להיות קצת יותר יצוגיים 

38 דקות לפני, פנחס שוף said:

אז בשביל מה ההתנצלות בפני מכבי חיפה?

וגם ההקבלה פה לא תופסת ב-100% לכדורגלנים, במיוחד כאלה במכבי תל אביב שאמורים להיות קצת יותר יצוגיים 

ההתנצלות לחיפה היא מס שפתיים. אבל זה לא רלוונטי כי מדובר על התנצלות כלפינו. אין לנו מה לצפות להתנצלות ממנו, אם כבר אז להפך.

לפני2 שעות , ravid said:

עוד פעם זה?

אני מניח שאם מעסיק היה מפטר אותך מעבודה שאתה מצויין בה בגלל שלא בא לו בטוב משהו חוקי אבל לא מוסרי (לטענתו) שעשית בזמן החופשי שלך, ואפילו לא בידיעה ובאשמה שלך ותוך כדי שנגרם לך הפסד כספי משמעותי, היית הולך ומתנצל בפני המעסיק והלקוחות שלו...

הטיעון הזה לא רלוונטי כשהוא קילל אותנו, אוהדי מכבי. 

אם היה מתעלם ולא מתנצל מילא, אבל קילל את מי שעוד תמך בו.

לפני3 שעות , ravid said:

עוד פעם זה?

אם המעשה של העובד פגע במוניטין של מקום העבודה אז זכותו לפטר את העובד

לא שזה מנחם פה מישהו אבל עדיין קצת משעשע לראות, שנה שניה ברציפות וגם הפעם הם איכשהו מסתבכים ולא מצליחים לחגוג כמו שצריך. 

image.jpg

לפני3 שעות , wddani said:

אם המעשה של העובד פגע במוניטין של מקום העבודה אז זכותו לפטר את העובד

ברור שזכותו לפטר את העובד, אבל נראה לך שהעובד עוד אמור להתנצל בפני המעסיק אחרי זה?

רביד תתעורר אנחנו לא לקוחות.

הוא פגע במעריצים שלו.

המעשה שלו פגע במועדון, ועל כן הוא צריך להתנצל גם אם אחר כך הוא נפגע בחזרה.

עזוב זה בן שרמוטה.

לפני2 שעות , ששון הצהוב said:

רביד תתעורר אנחנו לא לקוחות.

הוא פגע במעריצים שלו.

המעשה שלו פגע במועדון, ועל כן הוא צריך להתנצל גם אם אחר כך הוא נפגע בחזרה.

עזוב זה בן שרמוטה.

אוקיי אז אני טוען שהמועדון זרק אותו לכלבים והפנה לו עורף במקום לתת לו גיבוי בזמן שהוא היה צריך את זה ואם צריכה להיות כאן התנצלות אז זה דווקא של המועדון כלפיו. מועדון שהוא משפחה עלק. אצל שמעון מזרחי זה בחיים לא היה קורה. 

1 hour ago, ravid said:

אוקיי אז אני טוען שהמועדון זרק אותו לכלבים והפנה לו עורף במקום לתת לו גיבוי בזמן שהוא היה צריך את זה ואם צריכה להיות כאן התנצלות אז זה דווקא של המועדון כלפיו. מועדון שהוא משפחה עלק. אצל שמעון מזרחי זה בחיים לא היה קורה. 

אחי, הם שכבו עם ילדה. 

כשאתה שחקן במכבי, מצד אחד, אתה בהכרח מקבל שכר גבוה בהרבה מהממוצע הסובב בליגת העל ומצד שני אתה מחויב לרמות מוסר ונורמות שונות משאר מועדוני ליגת העל. מיכה ואצילי ידעו את זה. 

שנית, המועדון הוא לא מועדון חברים. הוא עסק, וכעסק הוא צריך להתנהל בצורה קרה ומחושבת (הן מבחינת ספונסרים שהודיעו שלא ימשיכו אם השניים ישארו והן מבחינת העברת המסר לשאר השחקנים באשר לקוד ההתנהגות הצפוי מהם). השחקנים הם שהפרו את החוזה המוסרי בינם לבין המועדון שהוביל בסופו של דבר לעזיבתם הצודקת (אתה לא רואה תביעה מאחד מהם כלפי המועדון, מה שאומר שהם קיבלו את כל מה שהם זכאים לו). 

ובקשר לשמעון מזרחי, הוא זרק את הכוכב שלו (סוני ווימס) אחרי שמצא אותו מעשן שאכטה וויד. 

אז אני ממש לא יודע אם שמעון משאיר אותם. 

לפני1 שעה , galacticos said:

אחי, הם שכבו עם ילדה. 

כשאתה שחקן במכבי, מצד אחד, אתה בהכרח מקבל שכר גבוה בהרבה מהממוצע הסובב בליגת העל ומצד שני אתה מחויב לרמות מוסר ונורמות שונות משאר מועדוני ליגת העל. מיכה ואצילי ידעו את זה. 

שנית, המועדון הוא לא מועדון חברים. הוא עסק, וכעסק הוא צריך להתנהל בצורה קרה ומחושבת (הן מבחינת ספונסרים שהודיעו שלא ימשיכו אם השניים ישארו והן מבחינת העברת המסר לשאר השחקנים באשר לקוד ההתנהגות הצפוי מהם). השחקנים הם שהפרו את החוזה המוסרי בינם לבין המועדון שהוביל בסופו של דבר לעזיבתם הצודקת (אתה לא רואה תביעה מאחד מהם כלפי המועדון, מה שאומר שהם קיבלו את כל מה שהם זכאים לו). 

ובקשר לשמעון מזרחי, הוא זרק את הכוכב שלו (סוני ווימס) אחרי שמצא אותו מעשן שאכטה וויד. 

אז אני ממש לא יודע אם שמעון משאיר אותם. 

כל מילה.

לפני2 שעות , ravid said:

המועדון צריך לגבות עובד שסרח ברמה המוסרית (ככל אחד האדם) וברמה המקצועית (כפרסונה בעלת מעמד ייצוגי) וברמת המוניטין (המיתוג של המושג מכבי) ??!!

אפשר לדון האם מותר היה להשאיר אותם בקונסטלציה מסוימת.

אבל מיץ' אמור היה להצהיר בריש גלי שהוא מגבה את זה שהם פדופילים? אתה גם קורא מה שאתה כותב?

ולא הבנתי איך זה קשור לתגובה שלי.

המנהלת מקצה מיכסת התנצלויות ואסור יותר מאחד?

כל מי שנהג כבן שרמוט שיקיים חשבון נפש ושיתנצל על מעשיו.

איך לזיין ילדה בחטיבת ביניים כשחקן נבחרת ישראל ואחד המותגים המובילים בכדורגל הישראלי בזמן שאשתך עם 2 תינוקות בבית- קשור לתגובה של מכבי?

ההתנצלות שלו היא ההתנצלות שלו.

וההתנצלות של מכבי (לטענתך) היא ההתנצלות של מכבי.

לא קיימת שום אינטראקציה בין שתי ההתנצלויות.

נ.ב אצילי מוכיח מדי שבוע את אופיו האפסי.

בעוד מכבי ש"זרקה" אותו לכלבים נוהגת באבירות ובפאסון דרך קבע באלו שעובדים בה.

זיין ילדות בחטיבת ביניים שעבדו עליו ולכן נוקה מכל אשמה פלילית ולכן זה לא מעניין אף אחד היום חוץ מאוהדיי מכבי ממשטרת המוסר שמחכים להתנצלות

במקומו בחיים לא הייתי מתנצל לקהל שלנו, לא הבנתי מה אנחנו קשורים? יתרה מכך, ואולי אצלי זה גם מתקשר לדיון יריבות שאני לא מרגיש לחיפה את מה שאני מרגיש להפועל, אני חושב שאנחנו צריכים לשחרר ממנו במשחקים שאנחנו לא משחקים מולו. מולו אין בעייה, מצידי שכל סוף של שיר כשאנחנו משחקים מול חיפה תסתיים ב"אצילי מת" או "אצילי מזיין קטינות", כי אני חש שזה מוציא אותו מהזון בקלות. אבל במשחקים אחרים? מה אכפת לי ממנו?

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

אם הוא לא צריך להתנצל בפני מכבי תל אביב ושלוחותיה אז למה הוא התנצל בפני מכבי חיפה?

כי הוא חתם שם, לא מבין אתכם אתם לא רואים שזה התנצלות לצאת ידי חובה? בהתחלה שם הוא בכלל התנצל על "מכבי חיפה חיזבאללה" ולא על הפרשה. המועדון שם דאג להלבין אותו אז הוא התנצל אליהם התנצלות סרק. מה יעזור אם הוא יתנצל כלפינו? זה יזיז פה למישהו, ישנה משהו?

25 דקות לפני, gilad-b said:

זיין ילדות בחטיבת ביניים שעבדו עליו ולכן נוקה מכל אשמה פלילית ולכן זה לא מעניין אף אחד היום חוץ מאוהדיי מכבי ממשטרת המוסר שמחכים להתנצלות

עבדו עליו. איי נו אל תהיה נאיבי.

הוא אדיוט מושלם אבל גם אחד כמוהו ידע שהן ילדות בחטיבה. הבעיה עם מקרים כאלה שהם אפורים כי תמיד אפשר להגיד שעבדו עליו. אבל עבדו עליו? כל טמבל ממוצע מהרחוב שיבלה ערב שלם עם ילדות בנות 15 ידע שהן בנות 15. העניין הוא שתמיד אפשר לשחק אותה שלא ידעת ולהקטין ראש. אתה צריך להיות חתיכת מטומטם כדי ליפול בפח באמת. בוא, ילדה פאקינג בת 15 מול בחור נשוי בן 27. מביך מה שאתה כותב. ולא צריך שום התנצלות של האפס הזה. אף אחד לא מחכה לו שיתנצל. ואין סיבה לגבות אותו. עשה טעות. אין לו מקום אצלנו. הלאה. ממשיכים.

15 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הוא אדיוט מושלם אבל גם אחד כמוהו ידע שהן ילדות בחטיבה. הבעיה עם מקרים כאלה שהם אפורים כי תמיד אפשר להגיד שעבדו עליו. אבל עבדו עליו? כל טמבל ממוצע מהרחוב שיבלה ערב שלם עם ילדות בנות 15 ידע שהן בנות 15. העניין הוא שתמיד אפשר לשחק אותה שלא ידעת ולהקטין ראש. אתה צריך להיות חתיכת מטומטם כדי ליפול בפח באמת. בוא, ילדה פאקינג בת 15 מול בחור נשוי בן 27. מביך מה שאתה כותב. ולא צריך שום התנצלות של האפס הזה. אף אחד לא מחכה לו שיתנצל. ואין סיבה לגבות אותו. עשה טעות. אין לו מקום אצלנו. הלאה. ממשיכים.

"כל טמבל ממוצע מהרחוב שיבלה ערב שלם עם ילדות בנות 15 ידע שהן בנות 15"

זה משפט מגוחך וכוללני מדי. הם חשבו שהן בנות 17, לא 30. אתה לא מבדיל בין בת 15 ובת 17 כל כך בקלות.

בכל אופן- קארים בנזמה, רונאלדו, גיגס, ריברי וקובי בראיינט- כולם היו מעורבים בשערוריות מין שלא הובילו להעמדה לדין. או במילים של ששון הצהוב- סרחו ברמה המוסרית, המקצועית והמוניטין. והנה, המועדונים שלהם התמודדו עם זה איכשהו, למרות שגם הם עסק, ואפילו קצת יותר גדול ממכבי תל אביב. גם מכבי חיפה היא עסק וגם הפועל באר שבע היא עסק. מה מסתבר? להעסיק את עומר אצילי עושה פלאים לעסק. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

נאיבי לא נאיבי זה לא מעניין בכלל

יש גורמי חוק (שהיו שמחים מאוד לעשות תיק כזה על ידוען כמוהו) שהחליטו שאין כלום ושום דבר אז פה זה נגמר מבחינתי אני לא אישתו

הדבר היחיד שמטריד אותי זה שעל החרטא הזאת נתנו לחיפה mvp בחינם. אותנו זיינו הרבה יותר משתי הקאחבות האומללות האלה שעוד הריצו על זה דאחקות אחרי זה באינסטגרם.

לפני2 שעות , gilad-b said:

ולכן נוקה מכל אשמה פלילית

מבחינה פלילית, עולם הפלילים עצמו לעתים לא ממצה את הדין עם האשמים- המערכת בנויה כך ששהאשמים יוצאים חפים מאשמה בחוקים ספציפיים.

אך האמת יותר חזקה ממערכת המשפט.

ולאמת יש רגליים שאי אפשר למחוק.

והאמת היא שהם התעסקו עם ילדות קטנות.

תפליל או לא, זו האמת שאין בלתה ועליה לא ניתן לערער.

ולכן זה לא מעניין אף אחד היום חוץ מאוהדיי מכבי ממשטרת המוסר שמחכים להתנצלות

ובדיוק. הלב שלם כשאתה כותב את זה.

איני עורך דין, שוטר או שופט-

אך אני אוהד מונע מרגש.

כמו שהמלכתי/המלכנו בני אנוש למלכים, שחקני כדורגל לכוכבים-

כך בכוחנו לקחת מהם את ההילה שלהם, ואת הכתר שכתרתי אני בוחר מתי להוריד.

זו הזכות שלנו כאוהדים.

שאוהדי חיפה יתקעו בגרון עם הנראטיב.

כל אוהד יזכור היטב מה הרכיב את האליפויות שלהם.

זיין ילדות בחטיבת ביניים שעבדו עליו

זה כבר ברמת הקאלט. הקרדיט לך.

לפני5 שעות , ravid said:

"כל טמבל ממוצע מהרחוב שיבלה ערב שלם עם ילדות בנות 15 ידע שהן בנות 15"

זה משפט מגוחך וכוללני מדי. הם חשבו שהן בנות 17, לא 30. אתה לא מבדיל בין בת 15 ובת 17 כל כך בקלות.

בכל אופן- קארים בנזמה, רונאלדו, גיגס, ריברי וקובי בראיינט- כולם היו מעורבים בשערוריות מין שלא הובילו להעמדה לדין. או במילים של ששון הצהוב- סרחו ברמה המוסרית, המקצועית והמוניטין. והנה, המועדונים שלהם התמודדו עם זה איכשהו, למרות שגם הם עסק, ואפילו קצת יותר גדול ממכבי תל אביב. גם מכבי חיפה היא עסק וגם הפועל באר שבע היא עסק. מה מסתבר? להעסיק את עומר אצילי עושה פלאים לעסק. 

גם אם היא הייתה בת 17 היה צריך להעיף אותו קיבינימט. כן זה חוקי, אבל לא כל מה שחוקי הוא מוסרי בשביל כוכב כדורגל במכבי ת"א. תמשיכו להקטין ראש נראה לאן נגיע

1 hour ago, ת"א שלנו said:

גם אם היא הייתה בת 17 היה צריך להעיף אותו קיבינימט. כן זה חוקי, אבל לא כל מה שחוקי הוא מוסרי בשביל כוכב כדורגל במכבי ת"א. תמשיכו להקטין ראש נראה לאן נגיע

לזיין את אשתו של אחיך זה מוסרי? (גיגס)

לזיין את אשתו של חבר לקבוצה זה מוסרי? (ג'ון טרי, טוני פארקר)

לבגוד על ימין ועל שמאל עם זונות זה מוסרי? (וויין רוני)

לשכב עם זונה בת 16 זה מוסרי? (בנזמה, גובו וריברי)

לשלם לבחורה כדי שתחזור בה מתלונה על אונס זה מוסרי? (רונאלדו וקובי)

לחגוג עם זונות לילה לפני משחק מכריע זה מוסרי? 

ועכשיו בוא נחזור הביתה:

לעשות אורגיה של 7 חבר'ה על צעירה בת 18 זה מוסרי? להעצר ל-3 ימים במדינה זרה אחרי משחק בשל תלונה על אונס זה מוסרי? 

גם דגו, רוני גפני, מני לוי ואיתי שכטר לא היו מספיק מוסריים בשביל לשחק במכבי מבחינתך, או שלא היתה לך בעיה איתם? כמובן שלא היתה לך בעיה איתם, כי אתה מבין שמוסר זה סובייקטיבי בין אדם לאדם, ובכלל, זו לא תפקידה של קבוצת ספורט תחרותית להיות המצפן המוסרי של החברה במקרים אפורים.

ב-2005 4 כדורסלנים זרים מהפועל ירושלים והפועל ת''א הזרימו בחורה עם תסמונת דאון לשירותים של מועדון ואחר כך לאורגיה בדירה של אחד מהם ואז שלחו אותה הביתה במונית. המשטרה קבעה שלא בוצעה עבירה פלילית. אחר כך הבחורה תבעה אותם. הנה תגובת הקבוצות:

ירושלים: "הקבוצה עומדת מאחורי השחקנים, מאמצת את גרסתם ותתמוך בהם לאורך כל הדרך. הקבוצה בטוחה שהתביעה מופרכת ותידחה, והאמת תצא לאור".

הפועל תל אביב: "כל עוד לא הוכח דבר וחצי דבר נגד האטן, הפועל תל אביב נותנת לו גיבוי עומדת מאחוריו".

@ravid @ת"א שלנו

אני לא חושב שאתם תגיעו להסכמה כלשהי אז אני אזמין את עצמי לדיון בשביל להציג את ההבנה שלי לגבי מהות הוויכוח בינכם.

רביד חושב שהחוק הוא הכלי המוביל אם לא היחיד בשביל למדוד מעשיו של אדם ספציפי בעיני החברה לעומת ת"א שלנו(מקריאה לאחור אני מבין שקוראים לך פלג אם הבנתי נכון) שחושב שהחוק הוא חלק מתוך סך של כלים בשביל הערכת מעשיו של אדם בחברה לצד תפיסה ערכית אשר הוא תופס כבריאה.

(אני בעמדתו של פלג בנושא הפרשה ופרשיות דומות לאורך השנים)

ועכשיו לדעתי בנושא:

פרשיות מין ומוסר במועדון מכבי ת"א צריכות להיענות בהוצאה משורות המועדון לתמיד וללא כל דיחוי.

מבחינתי לשחק במכבי זה כמו להתקבל ליחידת העילית של הכדורגל הישראלי.

אתה בתור עובד מועדון וכשחקן המייצג את מכבי בפרט צריך לדרוש מעצמך ולהתנהג באופן יותר ראוי מאשר דרישות המינימום הגם ככה נמוכות מכדורגלן בליגת העל(ובמכבי חיפה/הפועל ב"ש/בית"ר שבהן  מסתבר שהדרישות מהעובדים שלהן הן מתחת למינימום כי בנוסף להוא שמוזכר כאן קיים אוסף נרחב מאוד של פחי אשפה אנושיים בכולן) ובאופן כללי בעיניי הדרישות מעובד מכבי מבחינה אתית והתנהגותית צריכות להיות מעבר לרשום בחוק היבש.

וזו בעצם המטרה של מיטש בכלל בלהחזיק את מכבי: לדחוף את קהילת מכבי ואוהדיה כמה שלבים קדימה מבחינה אנושית ומקצועית מעבר לכמות התארים המכובדת בקריית שלום.

דרך אגב הפסדנו עליו ועל מיכה אולי 2 אליפויות (לא בטוח שגם איתם היינו זוכים) וחיזקנו את היריבות שלנו. אני בהתחלה הייתי נגד השחרור שלהם כי אני לא אלוהי המוסר וכל עוד הם יצאו נקיים פלילית לא אכפת לי שישחקו פה, לשמעון מזרחי בוודאות לא היה אכפת. אבל האמת היא שלפעמים אני שמח ששחררו אותם, בתקשורת מלבינים חופשי את אצילי ואת יענקלה שמעסיק אותו בגלל הקשרים שלו, לנו היו עושים את המוות, לגולדהאר היו עושים את המוות ולא בטוח שהוא היה שורד את זה.