Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

On 18.11.2021 at 16:11, liron1006 said:

לבעלי ניסיון, איך חוגג כותב בפייסבוק כשהוא במעצר?

ומתי יהיה חוגג מדבר ופותח הכל מהכלא?

אבל בפייסבוק מדברים

בגלל זה חיכו לכם שוטרים

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

הפועל לא רוצה לשלם לבוזגלו ולא רוצה לשלם לאעבד

למי היא כן רוצה לשלם?

הם לא מבינים את הקונספט של עובד-מעביד?

למה שישלמו?

בית משפט ומפרק כבר פירקו אותם אחרי חובות מטורפים, ירדו ליגה והם לא החזירו שקל ועד היום לא מחזירים שקל, מישהו עושה להם משהו?

בכל מדינה נורמטיבית אחרת היו מפרקים את המועדון הזה לחתיכות, צו של בית משפט היה מעקל להם כל גרגיר חול בוולפסון ומוריד אותם לליגה ג׳ בלי זכות לערעור (זה מה שקרה לריינג׳רס בסקוטלנד לפני כעשור, המועדון פשט את הרגל וירד עד לליגה האחרונה בסקוטלנד, סלטיק בזמן הזה קטפו כל שנה אליפות. ככה זה שיש בית משפט / בית דין אמיתי ולא חלטורה כמו בארץ).

אבל בכדורגל החלטורה שלנו? ככל שאתה יותר נוכל, ככה אתה יכול להתחייב ולא לשלם שקל!

הם ככה מאז שטביב עזב אותם ב-2012, כבר עשור שהם מחתימים מאמנים ושחקנים, זורקים ולא משלמים.

הם פשוט מגיבים תגובה פבלובית ״זה מתקופת טביב…״ או ״זה מתקופת כבירי / רמון / בעלים-נוכל שקר אחר כלשהו…״ ופה נגמר העניין מבחינתם.

רק אם הקאס של אופ״א יתערב, אולי זה באמת ישנה אצלם בהתנהלות משהו.

כל עוד זה לא קורה, זה יימשך ולא יהיה לזה סוף.

מאור בוזגלו שמח על החלטת בית הדין שהפועל צריכה לשלם לו כסף.

הוא רק לא הבין שאת הפועל זה ממש לא מעניין ולא מחייב לשלם חחחחח, הוא פשוט לקח מספר ועכשיו הוא מחכה בתור אינסופי של אנשים שהפועל חייבת להם כסף.

מועדון מטונף, הן מוסרית, הן ניהולית והן כלכלית. בושה וחרפה.

3311629-46.jpeg

חתיכות של עוף מבותר פוזרו היום (רביעי) בפתח ביתה של מנכ"לית הפועל תל אביב אודליה פרידמן כאשר בני משפחתה נכחו במקום. כזכור, חלק מאוהדי הקבוצה כועסים על כך שמנויי שערי 4-5 ייאלצו לשלם על כניסה למשחקי הבית מול מכבי חיפה והפועל ירושלים בהם שערים אלה יהיו סגורים לכניסת הקהל.

1 hour ago, פנחס שוף said:

3311629-46.jpeg

חתיכות של עוף מבותר פוזרו היום (רביעי) בפתח ביתה של מנכ"לית הפועל תל אביב אודליה פרידמן כאשר בני משפחתה נכחו במקום. כזכור, חלק מאוהדי הקבוצה כועסים על כך שמנויי שערי 4-5 ייאלצו לשלם על כניסה למשחקי הבית מול מכבי חיפה והפועל ירושלים בהם שערים אלה יהיו סגורים לכניסת הקהל.

חיות פשוט בושה שככה זרקו את זה בלי קניידלך.

כבר מדמיין את ברלד ״חיקוי של עוף במשחק של הפועל בבלומפילד…״ קוקוקוקוקו אודליהההה

איזה אדיוטיום. לא אוהב בכלל את הז'אנר של לרדת לחיים הפרטיים של עובדים.

לפני3 שעות , nirnir20 said:

למה חתיכות של עוף? 

היא צמחונית או משהו ? או שזה בסגנון ראש של סוס במיטה מהסנדק? 

נראה כמו כנפיים. אולי המסר הוא עופי?

לפני2 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

כבר מדמיין את ברלד ״חיקוי של עוף במשחק של הפועל בבלומפילד…״ קוקוקוקוקו אודליהההה

בתקווה שלא.

ברלד מוצה לחלוטין.

הקהל הכי טוב בעולם הכריז על מחאה וחרם נגד חיפה, זה נראה שהם נתקעו בלופ שחוזר על עצמו מאז שגירשו את טביב שלא יגמר לעולם. 

צטט

על פי החשד בפרשה, חוגג נהג להטיס לישראל נערות ליווי ממזרח אירופה, ולשכן אותן בפנזטהאוז יוקרתי ששכר בסכום של 15 אלף דולר בחודש בפרויקט T-TOWER בת"א. בדירה, כך לפי החשד, התרחשו חינגות מין וחוגג סרסר בנשים.

חינגות

44 דקות לפני, פנחס שוף said:

חינגות

מישהו פה פעם העלה את כתב התביעה שהודלף נגדו.

כל הדברים האלה כבר נאמרו.

אני לא מבין ממה נובעת ההפתעה בכלל.

אני זוכר שאמרתי את זה לאנשים ואמרו לי שאין מצב שזה קרה. 

כאחד שגר הרבה שנים במזרח אירופה, הנשים האלה מסכנות מאוד.

הכרתי שם אנשים שמנהלים סטודיו של נערות רשת, הרבה כסף יש בזה, והן רואות מעט, ניצול מטורף.

הן עושות את זה בלי ברירה, אין להן אפשרות בחירה באמת.

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

מישהו פה פעם העלה את כתב התביעה שהודלף נגדו.

כל הדברים האלה כבר נאמרו.

אני לא מבין ממה נובעת ההפתעה בכלל.

אני זוכר שאמרתי את זה לאנשים ואמרו לי שאין מצב שזה קרה. 

נכון, בזמנו העליתי את זה פה רק שזה היה בלי השם של חוגג למרות שכולם היה ברור שזה הוא. 

בכל מקרה לכולנו היה ברור שזה רק שאלה של זמן. האמת בהתחלה חשבתי שהוא יפול רק על בקטע כלכלי כלשהו הונאות גניבה אי עמידה בהסכמים אנאערף. אבל זה... זה אף אחד לא ציפה... 

נהדר

צטט

אקס מכבי חיפה ז'אנדו פוקס מתחיל להיכנס לעניינים בסקוטלנד. הקמרוני שהגיע לדאנדי יונייטד בעונת 2020/2021 ממכבי חיפה, נמצא בעיצומה של עונתו השנייה במועדון המפואר, שנמצא במקום הרביעי בליגה הסקוטית אחרי 16 מחזורים.

בריאיון בצרפת דיבר פוקס בין היתר, גם על התקופה במכבי חיפה. "בספטמבר 2019 הסוכן שלי קיבל פנייה ממכבי", נזכר פוקס. "בהתחלה הייתי משוכנע שמדובר במכבי תל אביב, אבל זו הייתה מכבי חיפה. "