Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

געגועיי לסופו

מזכיר לי נסיעה לגן נר, אני חושב שהייתי בכתה י' מניח שנראתי בכתה ז', חשבתי שאני גבר וקיללתי את גילי מוסינזון, עד שהוא סימן לי שבקללה הבאה הוא עולה אלי.

לא מאמין שעברו יותר מ15 שנה.

אוגו

צטט

"במשחק האחרון שלי בהפועל באר שבע, כבשתי נגד מכבי תל אביב וזכינו באליפות. כולכם זוכרים איך האוהדים שלהם שרו נגדי ואיחלו לי מוות בזמן שאמא שלי נלחמה במחלת הסרטן? אני כל כך עצוב ממה שקורה, מקפחים אתכם".

"הם עזבו אותי ואני לא יודע למה. הם החתימו את האויבים שלנו שאיחלו לי מוות כאשר נלחמתי עבור המועדון שלי ועבור האוהדים. "

הווהוהוהו

33 דקות לפני, Krishi said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

image.jpg

כל כך הרבה קרינג' שאי אפשר לכמת אותו.

צטט

הירוקים סופרים תואר שלישי בארבעה חודשים ומרגישים ש"אנחנו שוב מועדון הישגי", יודעים שהחגיגה תשכיח את הדכדוך אחרי ההפסד למכבי תל אביב ומרוצים מחלוקת הכוחות: "ככה חדר ההלבשה יהיה בריא באמת". רשויות המס יאפשרו את החתמת עומרי אלטמן?

אני אוהב את הכתבי חצר שלהם.

כל פעם שאני מרגיש טיפה בדאון אני ישר מוצא איזה משהו/סתם שומע את קניאס מבצע שופרות וישר חוזר לי החיוך לפנים.

29 דקות לפני, וזה ברשת said:

זה פשוט לא אמיתי.

אני כבר חושב שהם מבינים את זה ופשוט מנסים להנדס תודעה. אין הסבר אחר.

כל הכתבות האלו מגיעות מתוך המועדון, הם בוחרים את הסיקור של עצמם וכל הכתבים מרגישים שהם עובדים בצבא האימפריה.

שמעתי את זה גם מאוהדי חיפה בעצמם שאמרו כמה שזה פוגע במועדון.

הכותרת אמנם עולב, אבל הזלזול רחוק מלהיות במקום. מכבי חיפה חוזרת לקדמת הבמה, והישגיות, תהיה צורתה אשר תהיה, מעוררת תיאבון ותחושת יכולת. יש להם סגל עמוק, ואין ספק שבשנים הקרובות היא הקבוצה שתעשה לנו הכי הרבה צרות.

38 דקות לפני, kutomer said:

כל הכתבות האלו מגיעות מתוך המועדון, הם בוחרים את הסיקור של עצמם וכל הכתבים מרגישים שהם עובדים בצבא האימפריה.

שמעתי את זה גם מאוהדי חיפה בעצמם שאמרו כמה שזה פוגע במועדון.

לא יודע כמה זה פוגע.

מי שחי את היריבות ואת הכדורגל ועוקב באדיקות, יודע שזה בדיחה והזיה.

אבל הקהל הרחב של אוהדי הכדורגל בישראל, שרואה הכל במאקרו, קורא כותרת כזאת ולחלקו זה באמת גורם לחשוב שאלה דברים נכונים. אפילו בתת מודע.

וזה מה שהם מנסים להשיג. שהתפיסה אצל אוהדי הכדורגל בישראל תהיה שחיפה המועדון מספר 1 בארץ, והם מכבי, והיא שולטת בכדורגל והכי טובה והכי דורסנית וכו'.

לא מעניין אותם אם זה נכון או לא אלא העיקר להנדס תודעה. וזה קורה לאט לאט ובמשך שנים, באמצעות כתבי החצר בתקשורת הארצית. על מה שקורה בתקשורת החיפאית עצמה והצפון קוריאה שהולך שם, כבר עדיף לא לדבר.