Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, Hararihr said:

דבר אחד חיובי יצא מכל הסיפור הזה - מכבי חשפה את הכדורגל הישראלי ואת מי שמנהל אותו שה-״המלך הוא עירום״.

אוקיי, הכל טוב ויפה.

אבל בסופו של דבר, זה חסר משמעות.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

חבר ראה אותו עם הילדים והגזים עם קללות פדופיל למיניהם לעיניי הילדים והאישה. הם היו בהלם. אם זה היה קורה כל יום הוא לא היה בארץ היום. לא חושב שזה מעשה נכון ואומר פה למישהו לעשות את זה אבל הוא פשוט זבל נקמן.

אם אני אפגוש אותו יום אחד הוא יחטוף ממני מטר של צעקות שיצטרך לדחוף את הראש עמוק באדמה מרוב בושה. 

20 דקות לפני, Krishi said:

אם אני אפגוש אותו יום אחד הוא יחטוף ממני מטר של צעקות שיצטרך לדחוף את הראש עמוק באדמה מרוב בושה. 

הוא חי במרכז.. בגדול הוא מקבל יש קללות.

צטט

באותה נשימה אני מבקש להודות שוב לכל מי שתמכו בי והעניקו לי את האפשרות לתקן, האמינו בי ונתנו לי הזדמנות שנייה. אני מתחייב להוכיח בכל רגע בחיי, על כר הדשא ומחוצה לו, כי הייתי ראוי לזה ולהוות מודל לחיקוי".

למה הוא חושב שהוא יכול להיות מודל לחיקוי למשהו? מי הוא בכלל שיהיה מודל לחיקוי

הוא יכול להיות מודל לחיקוי לשערות של הביצים שלי

מודל לחיקוי עלק

אולי מודל לחיקוי לפדופילים? מודל לחיקוי לבעלים בוגדניים? מודל לחיקוי של מיזוגנים?

לא להאמין שכל פעולה שהוא עושה כדי לטהר את שמו הוא רק מראה כמה הוא טמבל

אגב, כל הבלאגן הזה בשביל מה? הרי אצילי לא יקבל דקות לפני זהבי, וייסמן, דאבור, סולומון, קינדה ועבדה. הוא גם ככה לא מתאים לשיטה, אז בשביל להיכנס דקה 82 צריך את כל זה? אולי הנשיא הרים טלפון…

בכל מקרה מקווה שאם מישהו בטעות הולך למשחק של הנבחרת הוא ישרוק לפדופיל בוז ויגרור אחריו עוד אנשים. שהבן זונה יושפל.

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכל מקרה מקווה שאם מישהו בטעות הולך למשחק של הנבחרת הוא ישרוק לפדופיל בוז ויגרור אחריו עוד אנשים. שהבן זונה יושפל.

@Krishi

לפני16 שעות , DanMTA said:

אדם כמו גולדהאר הוא רץ מרתון יכלבים, שנה שנתיים תחגגו אבל תתפוגגו כמו שבאתם כי אתם בלוף של בלון מלא שקר ושחיתות עם שכירי חרב צמאי דם ותתי אנוש שאתם מעריצים אותם, וכמו שההיסטוריה כבר לימדה את כולנו, כל כלב רע יבוא יומו בין אם במוקדם או במאוחר.

אז תודה אלוהים שאני לא משתייך באיזשהי צורה לקבוצות האלה.

בול

לדעתי גולדהאר בעצמו(אפילו לא אנגלידיס)צריך להוציא הוראה ישירה ליצחקי/פטריק לאסור על שחקנים שלנו להשתתף בכל פעילות של הנבחרת עד להודעה חדשה.

52 דקות לפני, Raumdeuter said:

לדעתי גולדהאר בעצמו(אפילו לא אנגלידיס)צריך להוציא הוראה ישירה ליצחקי/פטריק לאסור על שחקנים שלנו להשתתף בכל פעילות של הנבחרת עד להודעה חדשה.

כן ולדעתי גם הוא צריך להוציא הודעה שאסור לאף עובד של המועדון לשלם מיסים וללכת למילואים יותר

מאיפה אתם מביאים את היציאות המפגרות האלה

15 דקות לפני, erantheking21 said:

אני רוצה את אצילי, דאבור ועופר כסיף בנבחרת

זה תהיה אחלה נבחרת שלא תהיה איכפת לי ממנה

וואלה, קרוב מאוד למציאות.

וכל הרונדלים האלו בשביל מה ומי? שון ויסמן ועבדה בכושר יותר טוב מדאבור, זהבי זה זהבי ואצילי יפתח לפני סולומון?

על הזין אצילי והנבחרת. אין לנבחרת הזאת סיכוי ריאלי להגיע לשום הישג.

כל מה שקיבלנו בתמורה משם זה עוד ועוד פציעות, אז כמה שפחות שחקנים שלנו בנבחרת זה מצוין. 

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

על מי הוא אמור לאסור? הלוואי והיו לנו ישראלים טובים מספיק לנבחרת אבל זה לא המצב

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

האמת שיש בזה הגיון, הלוואי פחות פצועים.

אישית מאז הקללות לזהבי וגם בזמן הבלנדר גוטמן, לא יכול לסבול את הנבחרת, שמח רקק על הגולים של זהבי שם.

לפני20 שעות , דקסטר said:

במקום לצעוק לו "פדופיל פדופיל" כל פעם כשנגע בכדור במשחק מולם בפלייאוף בבלומפילד שלפחות יתבייש למוות, ריחמו עליו

יש לו חברים במקומות הנכונים בקהל כנראה, הוא בעצמו דיבר על זה ב2 הזדמנויות, כשהודיע שהוא עוזב וב''התנצלות'' על השירים.

חלאת אדם שוכב עם ילדות כשאישתו בהריון איכס, והטיפשה סולחת וסותמת (גם אם חשב שהן בנות 18 זה ילדות),

לא עשה את ההבדל ולא היה שום אקס פקטור, את האליפות הפסדנו בגלל דוניס והטעויות של ואן לאבן במשחק נגדם.

לפני2 שעות , Lahav8 said:

על הזין אצילי והנבחרת. אין לנבחרת הזאת סיכוי ריאלי להגיע לשום הישג.

כל מה שקיבלנו בתמורה משם זה עוד ועוד פציעות, אז כמה שפחות שחקנים שלנו בנבחרת זה מצוין. 

מקצועית חוץ מגלזר ופרץ אני לא יכול לחשוב על אף אחד שראוי לקבל זימון לנבחרת, הלוואי שאני גם צודק

27 דקות לפני, kikoman said:

האמת שיש בזה הגיון, הלוואי פחות פצועים.

אישית מאז הקללות לזהבי וגם בזמן הבלנדר גוטמן, לא יכול לסבול את הנבחרת, שמח רקק על הגולים של זהבי שם.

מסכים.

אבל חשוב לי להוסיף כשאמרתי "פעילות" התכוונתי לכל פעילות של הנבחרת,גם חברתית,גם שיווקית,,גם גילאים צעירים וגם כל דבר אחר.

ממש להכריז עליה חרם במלוא מובן המילה וכל שימוש ולו הקטן ביותר באמרה,מונח,רעיון,סמל חזותי או כל דבר שיש לו קשר למכבי יענה בתביעה.

23 דקות לפני, idan12 said:

מקצועית חוץ מגלזר ופרץ אני לא יכול לחשוב על אף אחד שראוי לקבל זימון לנבחרת, הלוואי שאני גם צודק

הנבחרת משחקת עם 3 בלמים אז יותר סביר שגם נחמיאס וגם בלטקסה יוזמנו

לא אופתע אם קנדיל ודודזאדה יוזמנו

גולסה יחזור לנבחרת וייפצע

ואיכשהו בסוף (בגלל עומס על שחקני ב"ש וחיפה) גם דן ביטון יקבל זימון

לפני2 שעות , tkui said:

הנבחרת משחקת עם 3 בלמים אז יותר סביר שגם נחמיאס וגם בלטקסה יוזמנו

לא אופתע אם קנדיל ודודזאדה יוזמנו

גולסה יחזור לנבחרת וייפצע

ואיכשהו בסוף (בגלל עומס על שחקני ב"ש וחיפה) גם דן ביטון יקבל זימון

גולסה מקבל משכורת ממכבי, צריך לפרוש מהנבחרת אם רוצה להמשיך לשחק כדורגל. העומס גומר אותו.

המחוייבות שלו צריכה להיות קודם למכבי.

העיקר אצילי שבאמת מקצועית אין לו מקום בנבחרת בשיטה הנוכחית החזירו אחרי סטורי באינסטגרם, האמת אם אני דאבור אני אומר להם שילכו לחפש