Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים עונת 2021/2022

Raumdeuter

Recommended Posts

7 דקות לפני, zeudemort said:

אם להיות כנה בויטנאם עם 5000 דולר בחודש אתה חי כמעט כמו מלך

ואם להיות ממש כנה אז לפחות בויאטנם כנראה שישלמו לו את 5000 הדולר האלו בניגוד להפועל. 

לפני6 שעות , zeudemort said:

אם להיות כנה בויטנאם עם 5000 דולר בחודש אתה חי כמעט כמו מלך

בויאטנם ב 2000 אתה חי כמו קינג עם משרתים

לפני7 שעות , המכבייה said:

מה זה מעניין שחותמים שם? גם במכבי חתמו כל מיני בתקופות אפלות. מה יש בזה? פעם הם יהיו מעל המים ופעם הם יהיו מתחת למים. זאת התקרה והגג. 

נקווה שהפועל יהיו מתחת לקו תמיד

יש סיבה אמיתית לשחקן כדורגל שאינו פיסח לחתום בהפועל?(כל הבן ביטונים,אלטמנים והאיינבידרים שיודעים ללכת וללעוס מסטיק בו זמנית ששוכנעו לחתום שם לדעתי שוכנעו באמצעות מהפנט שהניסנובים הבטיחו לשלם לו על השעות עבודה אבל לא נראה לי שהוא יקבל משהו על השעות האלו).

לפני11 שעות , המכבייה said:

מה זה מעניין שחותמים שם? גם במכבי חתמו כל מיני בתקופות אפלות. מה יש בזה? פעם הם יהיו מעל המים ופעם הם יהיו מתחת למים. זאת התקרה והגג. 

יואב במכבי אף פעם לא עשו כזה בית זונות ודפקו לשחקנים שכר כמו בהפועל.

לחתום שם זה לשים את כספך על קרן הצבי, או לחילופין "הכנס פאסיבית של 80 אלף!!" אצל מישל טרוני

צטט

הכדורגל הישראלי מספק מפעם לפעם רגעי קאלט, אבל זה ללא ספק אחד הסיפורים הביזאריים ששמענו. בית"ר ירושלים החלה השבוע אימוני התרשמות ל-22 שחקנים. בין הנוכחים היה שחקן בן 28 שהפעם האחרונה בה שיחק הייתה בליגה ג' אי שם ב-2018. איך הבחור פילס דרכו והגיע להתרשמות באחד המועדונים הגדולים בישראל? מסתבר שאחד מקרוביו יצר קשר עם משה חוגג, סיפר על שחקן מוכשר ששיחק בשנים האחרונות בליגה השלישית באיטליה ורוצה לחזור ארצה.

בבית"ר לא הבינו מה הבחור עושה שם במהלך האימונים. הרמה שלו הייתה רחוקה מלהרשים, ומהר מאוד המסר הועבר גם לבעלים. לאחר מספר אימונים הוא שוחרר, אבל הוא עשה זאת רק אחרי שביקש מהמועדון ומצלמי העיתונות הגיעו לאימונים, לתעד אותו. את התמונות העלה האלמוני לחשבון האינסטגרם שלו, פנה במקביל לסוכנים בכירים בכדורגל הישראלי, הבהיר להם שהוא עומד לחתום בקבוצה וביקש שייצגו אותו.

השחקן מסר בתגובה: "בסך הכל התלהבתי קצת מהתמונות ומזה שאני חלק מהאימונים של בית"ר ירושלים. האמת שהייתי קצת בחו"ל וגם בבאר שבע, אז מה קרה? זה לא מצדיק את מה שעשו לי. אוהדים מדברים אליי לא יפה, מקללים אותי. אני אוהב את בית"ר, התייחסו אליי יפה במועדון. ביום ראשון צריכים לתת לי תשובות בנוגע למבחנים".

חוגג חוגג...

חיפה נותנת 6 לקבוצה ממדינה שמגיעה כרגע לפחות עד רבע גמר היורו

אנחנו מפסידים לקבוצה ממדינה שלא הייתה אף פעם ביורו

לצערי לא רואה איך זה לא נגמר ב-5 חתיכות לפחות לקטר הירוק במשחק הקרוב

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

חיפה נותנת 6 לקבוצה ממדינה שמגיעה כרגע לפחות עד רבע גמר היורו

אנחנו מפסידים לקבוצה ממדינה שלא הייתה אף פעם ביורו

לצערי לא רואה איך זה לא נגמר ב-5 חתיכות לפחות לקטר הירוק במשחק הקרוב

חחחחחחמה?

On 1.7.2021 at 18:48, gilgil28 said:

לנושא המקורי והכיפי
spacer.png

מה שהכי הזוי פה זה שכמו שזה התחיל ככה זה גם יעלם. יש פה לכאורה עבירה פלילית אבל אנחנו לא נשמע על זה יותר לעולם.

מה כן נשמע לעומת זאת? השחיתות של דון שימון, שופטים של מכבי, השייח' הקנדי וכו'

צטט

חלוצה ההולנדי של קלאב ברוז’, נואה לאנג, קיבל היום (שבת) את עונשו מההתאחדות ההולנדית בגין התבטאות אנטישמית. לאחר משחק פלייאוף נגד אנדרלכט הוא שר עם אוהדי קבוצתו שיר ובו המשפט: "אני מעדיף להיות מת יותר מאשר יהודי”. 

לאור זאת, בהתאחדות ההולנדית החליטו לא לעבור על סדר היום למרות שהוא משחק בליגה הבלגית, וקבעו כי עליו לבקר במוזיאון השואה וזכויות האדם במכלן תוך שלושה חודשים. אם לא יעשה כן, הוא יורחק משני משחקים.

העונש הקל באופן יחסי נבע מכך שבהתאחדות ההולנדית סברו כי התנהגותו של לאנג, שהודה להגנתו שהוא לא רצה לפגוע ביהודים, לא נעשתה בכוונת זדון, ולכן נקטו סנקציה חוץ-ספורטיבית וחינוכית. יש לציין כי אם לא יבקר במוזאון עד ל-1 באוקטובר הוא יורחק משני משחקים בפועל.

צטט

בחיפה יכולים לסכם מחנה אימונים מוצלח במספר מישורים, העיקרי בהם הוא המקצועי. שון גולדברג הראה שהוא הולך לתת פייט לסאן מנחם על מקומו בהרכב, דין דוד הראה יכולות טובות כגולר בחלק הקדמי, אורי דהן הראה פוטנציאל ובן שהר הפגין נוכחות ברחבה. רק המגן האוסטרלי, ראיין סטריין, סבל מחוסר מזל עם הפציעה. על פניו נראה שמדובר במגן טוב שאמור להיאבק על חולצת ההרכב.

היהלום שבכתר הוא עלי מוחמד. יש אמונה במועדון שהוא יהיה האקס פקטור בקישור החיפאי. מלבדו יש את גרעין השחקנים שזכה באליפות בשנה האחרונה. “יש כאן סגל עמוק שמאפשר לברק בכר יכולת גיוון ותמרון. יש מלחמה על כל תפקיד בהרכב והכל פתוח כאשר על כל עמדה מתמודדים מספר שחקנים ברמה שווה”.

צטט

ברק בכר צפוי לפתוח עם דין דוד בחוד ביום רביעי הקרוב. החלוץ זכה למחמאות גדוחות על האימונים שלו במחנה ועל היכולת שהציג כשנכנס כמחליף מול שרלרואה. "דין ועומר (אצילי) נכנסו ופירקו את הבלגים", אמר גורם בקבוצה. גם מאור לוי ואורי דהן זכו למחמאות גדולות על היכולת שלהם במחנה.

9 דקות לפני, gilgil28 said:

רגע, אבל מי היה אחראי על בית הכנסת?

אני לא יודע.

מה שאני כן יודע זה מי המוזר שמציע לילדים ממתקים בדרך לבית הכנסת.

1 hour ago, Raumdeuter said:

אני לא יודע.

מה שאני כן יודע זה מי המוזר שמציע לילדים ממתקים בדרך לבית הכנסת.

חחחחחח

מסיבת שבת! כניסה ומשקה ראשון חינם לגילאי 15 ומטה.