Jump to content

מינויים בצוות המקצועי

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שכן טיפה מבאס שמשאירים את תמם כמנכ"לית ולא מביאים מישהו סטייל מנספורד ושאין מישהו שימלא את המקום של פטריק בנוער.

השנאה שלך אליה בכלל לא מובנת.

3 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

השנאה שלך אליה בכלל לא מובנת.

אני לא מכיר אותה מספיק כדי לשנוא או לאהוב אותה.

באופן כללי הייתי רוצה לראות דמות זרה בתפקיד כזה בכיר. 

אהבתי לקרוא שמיטש לא מרוצה מאיך שהעונה הסתיימה. נותן תקווה שהוא מבין שחייבים חיזוק רציני כדי להאבק על האליפות.

מצד שני המינוי של יצחקי מאכזב. ציפיתי למישהו יותר מקושר בתור מנהל מקצועי וסקאוט.

מה גם שנראה שהגדרת התפקיד שלו מאוד רחבה. בעבר 2 אנשים איישו את התפקיד.

קיבלתי פוש טוויטר מכבי, ירדה לי שנה מהחיים. 

המשפט שאני לוקח זה על האכזבה מאובדן האליפות.. זו לדעתי גושפנקה שיהיה רכש ואוטוטו יגיעו תוספות לסגל. משמעותיות. 

ברק ושרון סוג של התנסו/נבחנו על רטוב וזה כנראה השביע את רצונו של מיטש. מה שטוב למיטש, בטח שטוב לי. 

"התגלו פערים בהם נצטרך לטפל" הוא משפט המפתח. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

בשניה הראשונה, כן. מודה. 

לא חושב שזה היה מגיע ככה.

הפיסקה הכי חשובה ומרגיעה שיש בהודעה שלו

צטט

לצערנו לא הצלחנו להשיג את המטרה הסופית. נתגלו פערים בהם נצטרך לטפל. אני נחוש שנעשה כל שביכולתנו על מנת להשתפר בתחומים אלה. בכדי לעשות זאת נצטרך לעבוד אפילו יותר קשה בעיקר כאשר ההכנות שלנו לקראת העונה הקרובה כבר נמצאות בעיצומן

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שכן טיפה מבאס שמשאירים את תמם כמנכ"לית ולא מביאים מישהו סטייל מנספורד ושאין מישהו שימלא את המקום של פטריק בנוער.

זה לא מבאס כי בתקופה של מנספורד לא היה מנהל מקצועי, לכן היה צריך מישהו עם אוריינטציה מקצועית. ברגע שמינו את ברק אין שום בעיה עם מישהו לא מהתחום, ואם גולדהאר סומך עליה אז מעולה. אם כבר המינוי של ברק טיפה מדאיג, כאילו יכול להיות שהוא יהיה מעולה (וגם הוא עושה את זה כבר תקופה) אבל זה סיכון. וכן הייתי רוצה עוד זר בנוסף אליו שיחליף את פטריק בנוער. נקווה לטוב אני סומכת על מיטש. 

4 דקות לפני, Insigne said:

קיבלתי פוש טוויטר מכבי, ירדה לי שנה מהחיים. 

המשפט שאני לוקח זה על האכזבה מאובדן האליפות.. זו לדעתי גושפנקה שיהיה רכש ואוטוטו יגיעו תוספות לסגל. משמעותיות. 

לצד זה יש את המשפט

"אנו מחויבים להשקיע את הזמן ואת המאמצים לבנות על היסודות שלנו, החל מהאקדמיה לנוער כל הדרך למעלה אל הקבוצה הבוגרת."

7 דקות לפני, המכבייה said:

ברק ושרון סוג של התנסו/נבחנו על רטוב וזה כנראה השביע את רצונו של מיטש. מה שטוב למיטש, בטח שטוב לי. 

"התגלו פערים בהם נצטרך לטפל" הוא משפט המפתח. 

המשפט הזה תפס אותי גם, אבל לא יודע לשים את האצבע למה הוא התכוון.

יש לך ניחוש?

11 דקות לפני, יארין said:

המשפט הזה תפס אותי גם, אבל לא יודע לשים את האצבע למה הוא התכוון.

יש לך ניחוש?

מנחש שהוא מתכוון מקצועית. אם ברק, שרון ופטריק קיבלו את ברכתו, אז הוא מכוון לאיכות הסגל כנראה. 

20 דקות לפני, המכביסטית15 said:

זה לא מבאס כי בתקופה של מנספורד לא היה מנהל מקצועי, לכן היה צריך מישהו עם אוריינטציה מקצועית. ברגע שמינו את ברק אין שום בעיה עם מישהו לא מהתחום, ואם גולדהאר סומך עליה אז מעולה. אם כבר המינוי של ברק טיפה מדאיג, כאילו יכול להיות שהוא יהיה מעולה (וגם הוא עושה את זה כבר תקופה) אבל זה סיכון. וכן הייתי רוצה עוד זר בנוסף אליו שיחליף את פטריק בנוער. נקווה לטוב אני סומכת על מיטש. 

מצד שני גם כשג'ורדי היה פה היה מנכ"ל זר. 

חוץ מזה, שכמו שאמרת אני לא סומך על יצחקי ב100% והייתי מעדיף לידו מנכ"ל כמו מנספורד.

41 דקות לפני, Hararihr said:

פוש שהוריד לי כמה שנים מהחיים.
אבל כנראה שהלחץ בקהל עשה את שלו על המועדון ולכן גולדהאר יצא עם הההודעה הזאת, מרגיע לדעת שהכל נמצא בשליטה ועובדים כרגיל, אם כי באיטיות.
לגבי תוכן הדברים - פטריק ממשיך - מעולה, אין מה לחפש עכשיו מאמן זר חדש עם בנייה מאסיבית מחחדש של הסגל בקיץ אחד, פטריק הוכיח שהוא יכול להוביל את מכבי לריצה מטורפת, אז מגיעה לו הזדמנות לעונה שלמה.
שרון תמם כמנכ״לית - אם היא עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר בתפקיד זה, זה בסדר גמור מבחינתי כאוהד הקבוצה.
ברק יצחקי כמנהל מקצועי - הדבר היחידי שאני לא יודע אם יטיב איתנו לגבי רכש וכל העניין המקצועי. הייתי מעדיף מנהל מקצועי זר סטייל ג׳ורדי, אבל חובת ההוכחה היא עליו ואשמח לאכול את הכובע אם הוא יביא רכש מעולה שיחזיר את האליפות הביתה.

מעבר לכך - אני אופטימי אחרי ההודעה הזו וכמובן - מיטשענק!

באמת שזה עצוב שעוד לא הפנמת שאת גולדהאר לא מנהלים לא הקהל,לא התקשורת ולא קפריזות. באמת נראה לך שגולדהאר ישב בפורום ואמר "וואה וואה איזה לחץ יש שם חייב להרגיע עם הודעת מועדון...."?

2 דקות לפני, הנדון said:

מאוד מקווה שכתבים וסוכנים לא יתחילו לגור עכשיו בקרית שלום שיש צוות ישראלי.

לזכותו של יצחקי יאמר שבכל מה שקשור לנושא הזה יש שקט מופתי, כולל מצידו, הבן אדם לא התראיין אף פעם.

4 דקות לפני, Yehudav said:

באמת שזה עצוב שעוד לא הפנמת שאת גולדהאר לא מנהלים לא הקהל,לא התקשורת ולא קפריזות. באמת נראה לך שגולדהאר ישב בפורום ואמר "וואה וואה איזה לחץ יש שם חייב להרגיע עם הודעת מועדון...."?

לא אמרתי שהלחץ היה על גודלהאר, אלא הלחץ היה על המועדון ומי שמייצג אותו פה בארץ - ברק יצחקי ושרון תמם.
אם אתה חושב שרעשי הרקע מהקהל לא השפיעו עליהם אז אתה התמים, לצערי.
הרעש סביב הקבוצה בשבועות האחרונים היה הרבה מעבר לרעש רגיל, ישנה דאגה כנה לאן מכבי הולכת ומדוע רכש לא הגיע עד אתמול ורק שיחררו את כל השחקנים הדומינטיים שלנו החל מהקיץ שעבר.
לכן, אני בטוח שלרעש הזה מצד הקהל הייתה השפעה כזו או אחרת על המועדון ולא סתם גולדהאר אמר את המשפט ״אני לא יכול להתכחש לרגשות האכזבה שיש לי מהתוצאה הסופית בליגה״ ו- ״נתגלו פערים בהם נצטרך לטפל״. אני רואה את זה כתגובת הרגעה לרעש הבלתי סביר שהיה סביב הקבוצה מצד הקהל בשבועות האחרונים.
בכל מקרה לא צריך להכנס לקטנות, העיקר שגולדהאר יצא בהודעה ופיזר קצת את הערפל סביב הקבוצה והלרגיע את הרעש סביבה. אני אופטימי.

3 דקות לפני, Yehudav said:

צודק. הדברים האלה לא מעניינים את גולדהאר וכמו שקראתי ראיון עם שחקן מכבי (לא זוכר מי זה) שאמר ששחקני מכבי לא צריכים את התקשורת בשביל להתקדם, זה בדיוק אותו הדבר.

כשאתה במכבי, אתה מבין שאתה לא תלוי בתקשורת כדי להצליח, גולדהאר נטרל יפה יפה את רעשי הרקע שכל מדינת ישראל חולה בהם ובמיוחד הכדורגל הישראלי.

גידי לפקין ונדב צנציפר, לא יכתיבו סדר יום למועדון הגדול בישראל ובטח לא לאיש חזק כמו גולדהאר. הדברים עובדים לאט אבל עובדים.

עצוב שיש למכבי אוהדים שעדיין לא הפנימו שמכבי זה לא מועדון שמנוהל על ידי גורמים זרים ואינטרסנטים ומי שלא מתיישר לא יהיה. 

תרימו למועדון שאתם אוהדים, תגיבו לחיוב בפייסבוק וברשתות החברתיות וכמובן גם במגרש, תנו למועדון רוח גבית, זה התפקיד היחיד שלכם כאוהדים, לכל השאר - יש מי שידאג.

אני מודה כל יום שאני חיי בתקופה כזו של מכבי, שלא צריך את הסוכן הדמיוני קרלוס גרסיה שיגזור קופון על מכבי \ ששחקנים שלנו יתפסו משחקים קט-רגל בשכונה ומפסידים כסף ועוד ועוד...

כל היום אתם מתלוננים, אלוהים. תקחו באיזי, לא הכל מושלם, אבל קרוב מאוד להיות הכי מושלם שאפשר לקבוצה ישראלית.

מכבי לא חייבים כסף, הבעלים של הקבוצה לא נמצא בכותרות שליליות, הבעלים של הקבוצה לא גונב דעת על חשבון האוהדים. 

יאללה מכבי.