Jump to content

מינויים בצוות המקצועי

duss21

Recommended Posts

Skip to content

MTA_20210621044330ea038100bd1181c1d65f14

הבעלים, מיץ' גולדהאר מודיע על המינויים של שרון תמם כמנכ"לית המועדון, ברק יצחקי כמנהל מחלקת הכדורגל ופטריק ואן לוון כמאמן הקבוצה הבוגרת בשנתיים הקרובות.

מאת צוות האתר
22 ביוני , 2021

בשעה שאנו מתכוננים לקראת העונה החדשה, ברצוני להקדיש רגע ולהתבונן על עונת 2020/21.

אני גאה בזכייה ה-24 שלנו בגביע המדינה. זו היתה זכייה של אופי ושל לב. מאמץ קבוצתי לא אנוכי, חוסר פחד ועז רוח להילחם עד הסוף. לצד הכבוד, אלו תכונות שאנחנו מעריכים. אלה איכויות של מועדון מנצח.

בשעה שעונה זו סיפקה לא מעט רגעים גדולים ובלתי נשכחים, כמו בגביע, אני לא יכול להתכחש לרגשות האכזבה שיש לי מהתוצאה הסופית בליגה. למרות שעשינו כמיטב יכולתנו על מנת לשמור בחיים את השאיפות לזכות באליפות עד לרגע האחרון, לצערנו לא הצלחנו להשיג את המטרה הסופית. נתגלו פערים בהם נצטרך לטפל. אני נחוש שנעשה כל שביכולתנו על מנת להשתפר בתחומים אלה. בכדי לעשות זאת נצטרך לעבוד אפילו יותר קשה בעיקר כאשר ההכנות שלנו לקראת העונה הקרובה כבר נמצאות בעיצומן. אנו מחויבים להשקיע את הזמן ואת המאמצים לבנות על היסודות שלנו, החל מהאקדמיה לנוער כל הדרך למעלה אל הקבוצה הבוגרת.

בשעה שאנו ממשיכים מתקדמים ומתמקדים בעתיד, ברצוני להודיע באופן רשמי על מינויים של תפקידים מרכזיים במועדון שלנו.

שרון תמם שימשה כמנכ"לית בפועל שלנו במהלך השנה וחצי האחרונות. היא עשתה עבודה נהדרת בניווט המועדון בתקופה זו ולכן אני שמח לאשר את מינויה כמנכ"לית מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. 

MTA_20200909013029b9779a7a29d9810b1b318e

ברק יצחקי עבר בצורה חלקה משחקן כדורגל מקצועי בכיר לתפקיד מרכזי במחלקת הכדורגל שלנו. ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת.

MTA_20181006034121c9feddb9274fdffffa0c09

לסיום ברצוני לאשר את מינויו של פטריק ואן לוון כמאמנה של מכבי תל אביב לתקופה של שנתיים. פטריק אינו זר למכבי תל אביב אחרי שהצטרף למועדון ב-2016 על מנת לארגן מחדש ולהנהיג את אקדמיית הנוער שלנו. הוא מונה כמאמן זמני בדצמבר 2020 והוכיח בנוסף למנהיגות שלו גם את המחויבות והלויאליות שלו למכבי.  פטריק מאוד מותאם למטרותיו של המועדון – פיתוח שחקנים צעירים שגדלו במחלקת הנוער שלנו והתווית מפת דרכים ברורה בדרך להפיכתם לשחקני הקבוצה הבוגרת.

MTA_2021062210452968d2f4c0abd468fc3c8930

אני בטוח כי כל מי שמשתייך למועדון יעמוד מאחורי שרון, ברק ופטריק ואני בטוח שכולכם תצטרפו אלי באיחולי הצלחה רבה.

יאללה מכבי!

מיטשענק.

שומר על האנשים שלו במועדון ונותן להם את הקרדיט המגיע להם. בסוף הוא זה שמשלם את המשכורות למי ששכח.

העיקר שירד לו ממכבי אה ?!

יש כאן מספר אוהדים בודדים כאלה עלובים שזה מביך .

מבאס אותי מאוד שאין מינוי במקום פאטריק בנוער.

צטט

ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת.

נראה שיצחקי ימלא את התפקיד בפועל. לדעתי זה יותר מידי.

2 דקות לפני, duss21 said:

לא הבנתי למה כולם נבהלו. חשבתם כאילו שמיטש מודיע שהוא עוזב?

זה היה ברור לי שלא ועדיין איכשהו הניסוח הזה הלחיץ חחחח 

כשרואים פוש בשעה לא שגרתית עם הכותרת "הודעת מועדון מטעם מיטש גולדהאר" זה די מלחיץ לרגע.

כנראה, לא חשבתי בכיוון הזה בכלל. 

איזה כיף לקרוא מה הוא רושם. קראתי כל שורה כמה פעמים. הייתי בטוח שפטריק יאמן היום ולא יודיעו כלום חחח

נקווה שהמינויים יצליחו...

Just now, duss21 said:

חרדת הנטישה של אוהדי מכבי משעשעת אותי מאוד

אם יש חרדת נטישה מוצדקת בהקשר של אהדת ספורט אז זו היחידה שמוצדקת.

פוש שהוריד לי כמה שנים מהחיים.
אבל כנראה שהלחץ בקהל עשה את שלו על המועדון ולכן גולדהאר יצא עם הההודעה הזאת, מרגיע לדעת שהכל נמצא בשליטה ועובדים כרגיל, אם כי באיטיות.
לגבי תוכן הדברים - פטריק ממשיך - מעולה, אין מה לחפש עכשיו מאמן זר חדש עם בנייה מאסיבית מחחדש של הסגל בקיץ אחד, פטריק הוכיח שהוא יכול להוביל את מכבי לריצה מטורפת, אז מגיעה לו הזדמנות לעונה שלמה.
שרון תמם כמנכ״לית - אם היא עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר בתפקיד זה, זה בסדר גמור מבחינתי כאוהד הקבוצה.
ברק יצחקי כמנהל מקצועי - הדבר היחידי שאני לא יודע אם יטיב איתנו לגבי רכש וכל העניין המקצועי. הייתי מעדיף מנהל מקצועי זר סטייל ג׳ורדי, אבל חובת ההוכחה היא עליו ואשמח לאכול את הכובע אם הוא יביא רכש מעולה שיחזיר את האליפות הביתה.

מעבר לכך - אני אופטימי אחרי ההודעה הזו וכמובן - מיטשענק!