Jump to content

שכטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

היה  ונשאר שכיר חרב.

לא מצפה ממנו למשהו אחר

ככה הוא קונה את האוהדים

הוא שכיר חרב לא סמל אבל שהוא משחק אצלך הוא אהוב, שהוא נגדך הוא אבוקסיס

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לא מצפה ממנו למשהו אחר

ככה הוא קונה את האוהדים

הוא שכיר חרב לא סמל אבל שהוא משחק אצלך הוא אהוב, שהוא נגדך הוא אבוקסיס

עדיין אני הייתי מצפה מהאוהדים שלנו שיתנו לו כבוד מסויים נגדנו

אצילי הוא לא

שכיר חרב אבל נחמד נתן פה את הנשמה מגיע לו הרבה תודה. 

זה בלי קשר לעובדה שוואן לווון לדעתי הורס את הקבוצה ואמרתי את זה כבר מזמן 

במידה מסויימת אני מאוד אוהב את הגישה של שכטר שבה כל פעם שהוא חותם בקבוצה חדשה הוא מאוד "טוטאלי" למקום העבודה שבו נמצא. הוא זונת קהל כי זה הדרך שלו להכניס את עצמו לעניינים מקצועית(שימו לב שיחסית לשכטר שהוא זונת קהל מהגדולים שיש בכדורגל הישראלי,מתי שהוא הוצג במכבי הוא אמר לנו בפנים שהוא "יקנה" אותנו בתוצאות במגרש ובתרומה מקצועית וזה מה שהיה)

שכטר תודה על הגול בכורה ההוא שנתת כולם יודעים נגד איזו קבוצה

ותודה על הצמד שנתת לא מזמן נגד גם איזו קבוצה

אהבתי אותך עוד הרבה לפני שלושת הגולים האלו

לפני4 שעות , קובי השועל said:

צודקים במכבי שמפנים את הבמה לחברה צעירים ורעבים יותר.

וואלה אלמוג וחוזז הראו העונה רעב של מישהו שהרגע דפק גרפס רציני אחרי המבוגר 300 גרם

2 דקות לפני, maccabi-king said:

וואלה אלמוג וחוזז הראו העונה רעב של מישהו שהרגע דפק גרפס רציני אחרי המבוגר 300 גרם

גם אם חוזז יראה רעב אין לו שום תכונה של ווינריות שיש לשכטר, הפוך.

לפני1 שעה , maccabi-king said:

האמת שלדעתי אלמוג יתן עונה טובה, מקווה בשבילו לפחות. לגבי הרעב אני יותר התכוונתי לחברה שיכנסו במקום אלו שעזבו כמו בר כהן, חנציס, עידו שחר ופארפה. גם קארצב חייב להראות התקדמות.

לפני4 שעות , קובי השועל said:

האמת שלדעתי אלמוג יתן עונה טובה, מקווה בשבילו לפחות. לגבי הרעב אני יותר התכוונתי לחברה שיכנסו במקום אלו שעזבו כמו בר כהן, חנציס, עידו שחר ופארפה. גם קארצב חייב להראות התקדמות.

לא חושב שמכבי יכולה בעונה בה היא מחפשת שוב לכוון גם על הליגה וגם על אירופה ללכת רק עם צעירים שלא שיחקו אפילו דקה במכבי עד היום

לפני17 שעות , קובי השועל said:

צודקים במכבי שמפנים את הבמה לחברה צעירים ורעבים יותר.

בעיני, השחרור הזה הוא טעות.

ככל הנראה, שכטר לא יהיה טוב יותר בעונה הקרובה ממה שהיה בעונה שעברה. למעשה, הוא הגיע למכבי כשהוא כבר בעצם מעבר לשיא. אף על פי כן, הוא תרם למכבי ולא מעט, וזה לא רק כי הוא שחקן טוב (כאמור, מעבר לשיאו), או צעיר (הוא לא, ובד"כ מתקשה לספק יותר מ-65 דקות יעילות) - אלא כי הוא מאוד מתאים לאופן שבו מכבי משחקת, ולאופן שרוב סוגי המשחקים שכמבי משחקת מתפתחים; משחקים בהם נדרש 9 שיכולת כיבוש השערים שלו היא כמעט משנית, והוא (החלוץ) זקוק לשתי תכונות נוספות כדי להתאים לאופן שבו מכבי משחקת:

א. משחק טוב עם הגב לשער

ב. יכולת מסירה גבוהה

גם היום, בגילו, אני לא מכיר חלוץ ישראלי שיודע לעשות את הדברים האלה ברמה ששכטר עושה אותם. אני מקווה שאני טועה, וחלאילה, דוד או שחקן זר כלשהו יעשו את מה שהתקפת מכבי צריכה מהם, אבל אפשר להטיל ספק מסויים אם זה יקרה. שכטר הרי לא ציפה להיות חלוץ ראשון במכבי, ובהינתן ארופה, גביע ורוטציה בריאה - זה לא מעט דקות גם יש עוד שני חלוצים נוספים בסגל. אם מוסיפים את התרומה לחדר ההלבשה, המנהיגות על הדשא, העובדה שמבין כל החלוצים מי שנשאר זה בלקמן (!) - זה מוסיף חוסר וודאות למידת ההתאמה של ואן לייבן כיותר מסותם חורים.

מה שכן - קיבל חוזה יפה בב"ש.

שכטר הוא ההוכחה שאנחנו אוהדים מפגרים.

הבן אדם חיסל חברתית כבר שני חלוצים זרים במכבי.

בזמן שפסיץ ניסה להתאקלם בתחילת העונה, כל הכתבים בצורה מתוזמנת הדליפו כמה המאמן חלש שלא נותן לשכטר לשחק על חשבונו. (מעניין מי המדליף).

הבן אדם פגע באיזון הדק שהיה בין מכבי לתקשורת.

הבן אדם חירב לנו את ההתקפות הכי חשובות בעונה עם חוסר פירגון מבחיל. (אני מת שמישהו יעשה לקט של זה)

ושלא נדבר על ההחמצות ההזויות במוקדמות מול שער ריק (שאחריו בא הסיפסול בליגה).

הוא זונת קהל מהזן הכי ירוד, וכמו תמיד , יש לנו בקהל אנשים שרק מחפשים להמליך שחקנים רעילים.

איך אומרים- ״תענוג ללבוש אדום״.

לפני16 שעות , maccabi-king said:

חוזז באמצע העונה כשכלום לא הלך, אשכרה החזיק לך את ההתקפה. אומנם הבן אדם מחמיצן כרוני, אבל בכל שאר הדברים היה אחד השחקנים עם הכי הרבה ערך למשחק של מכבי.

סמל ורע לו שכיר חרב וטוב לו

אחלה שכטר! תודה ובהצלחה חוץ מנגד מכבי

מקצועית העברה מתבקשת... עכשיו להביא חלוץ ראשון (חלאילה? זר אכזר?? ערן???) ואנחנו על הגל

לפני14 שעות , ben8 said:

שכטר הוא ההוכחה שאנחנו אוהדים מפגרים.

הבן אדם חיסל חברתית כבר שני חלוצים זרים במכבי.

בזמן שפסיץ ניסה להתאקלם בתחילת העונה, כל הכתבים בצורה מתוזמנת הדליפו כמה המאמן חלש שלא נותן לשכטר לשחק על חשבונו. (מעניין מי המדליף).

הבן אדם פגע באיזון הדק שהיה בין מכבי לתקשורת.

הבן אדם חירב לנו את ההתקפות הכי חשובות בעונה עם חוסר פירגון מבחיל. (אני מת שמישהו יעשה לקט של זה)

ושלא נדבר על ההחמצות ההזויות במוקדמות מול שער ריק (שאחריו בא הסיפסול בליגה).

הוא זונת קהל מהזן הכי ירוד, וכמו תמיד , יש לנו בקהל אנשים שרק מחפשים להמליך שחקנים רעילים.

איך אומרים- ״תענוג ללבוש אדום״.

לדעתי זו הודעה הזויה לא פחות.