Jump to content

דור פרץ

הנדון

Recommended Posts

מעדיף התנהלות כזאת ולא כמו של ביתר שמייבשת שחקנים עד שהם חותמים כדי להרוויח

נחתם חוזה בין קבוצה לבין שחקן, מקובל לכבד את החוזה

זכותו של השחקן להאריך אם ירצה וזכותו גם לא, מכבי לדעתי לא צריכה למכור שחק מפתח במיליון שנה לפני שהוא מסיים חוזה כי הפוטנצייאל רווח ממנו גדול בהרבה 

בין אם בתארים במנוים כרטיסים מרצנדייס ואירופה.. 

בלי קשר לזה שהם גם רוצים לחזור לפה כשהם חוסרים מחול וההחלטה היא רק שלך אם להחזיר אותו או לא

אני חושב שזה מייצר גם מנגנון לשחקנים מלחתחילה שירצו לבוא לפה ולא לקבוצות אחרות כי ידעו שהתנאים כאן נהדרים עבורם ועבור ההתפתחות שלהם 

צטט

"זה חלום לחתום בליגה גדולה. המחשבה שלו לא הייתה בשניה, לקח לו זמן לקבל החלטה", יעקב פרץ פתח את דבריו, "הוא אמר למכבי ת"א שאם תהיה לו הצעה טובה מ-4 הליגות הבכירות, הוא יילך על זה, וזה מה שהיה. במכבי ת"א הוא עשה 8 שנים יפות מאוד, זכה באליפויות וגביעים. הוא בגיל המתאים ואני חושב שזו החלטה טובה בשבילו".

"רוסיה לא הייתה על הפרק מבחינתו. היו שתי הצעות גדולות מרוסיה והוא לא רצה. אם היה רק רוסיה, הוא היה נשאר במכבי ת"א", פרץ האב הודה, "הוא רצה מאוד לשחק בליגה האיטלקית ואני שמח שזה הצליח לו".

אביו של דור פרץ החמיא למכבי ת"א על הטיפוח של בנו: "מכבי ת"א זה אירופה לכל דבר. רמת האימון היא ברמה הכי גבוהה שיש וזה עזר לדור להפוך למי שהוא. כל מה שהוא רצה, הוא קיבל ממכבי ת"א מבחינת תנאים".

"ישבנו עם מכבי ת"א והם נתנו הצעה מצוינת, אבל האתגר פה והרצון שלו לצאת החוצה היה גדול", יעקב פרץ סיפר, "ונציה רצו אותו בשבועיים האחרונים וזה נסגר מהר מאוד. היו דיבורים עם אודינזה, אבל עם ונציה זה התקדם מהר מאוד".

"המאמן של ונציה יודע על דור הכל. הוא ראה המון משחקים שלו. הם יודעים עליו הכל וזה הרשים את דור", הוא סיפר, "הוא נפגש עם המאמן לפני החתימה ולאחר מכן חתם. מה שהיה חשוב לנו זה להיות מוגן מכל מיני מצבים. היה חשוב לנו שאם הקבוצה תרד ליגה, הוא יהיה מוגן בתרחיש כזה ויוכל להשתחרר מהחוזה".

פרץ האבא

דור פרץ הוצג: "המודלים שלי – גאטוסו, ג'רארד וצ'אבי אלונסו"

1054208

דור פרץ | האתר הרשמי של ונציה

כוכב נבחרת ישראל, שעזב את מכבי תל אביב וחתם בוונציה, הוצג רשמית: "היו לי כמה הצעות, אבל כשפגשתי את ההנהלה לא היה ספק שאגיע לכאן. אוהב סגנון משחק התקפי, מקווה שאדבר את השפה. הליגה הישראלית טקטית

אחרי חודשים של שמועות על עתידו, דור פרץ עזב את מכבי תל אביב וחתם רשמית בשבוע שעבר בוונציה, העולה החדשה לליגה האיטלקית הבכירה. הקשר מעורר עניין רב באיטליה, ורק אתמול (ראשון) המנהל הספורטיבי של המועדון, מתאה קולאוטו, הצהיר כי "הוא הספיק להוכיח את עצמו ברמה הבינלאומית וקיבע את מעמדו בנבחרת ישראל. הוא מוכן לקחת צעד קדימה". היום פרץ הוצג רשמית בוונציה וסיפק ציטוטים מסקרנים במיוחד.

"אני נרגש להגיע לליגה האיטלקית", אמר פרץ. "אני מרוצה ומאוד שמח להיות חלק מהמשפחה של ונציה. אני רוצה להודות לכולם ולמועדון על האמון שנתנו בי. היו לי כמה הצעות, לא רק מוונציה, אבל כשפגשתי את ההנהלה של המועדון לא היה לי ספק שאקבל את ההצעה. האנשים שבמועדון הזה והחזון של ונציה דומים מאוד לתפיסת העולם שלי בכדורגל. הרושם הראשוני היה יוצא דופן. אני אחיה בעיר מדהימה ומיוחד במדינה. אני אוהב את מה שראיתי – המועדון נראה לי טוב מאוד עם חזון ברור".

פרץ אף נשאל האם דיבר על היותו הישראלי השלישי בליגה האיטלקית אחרי טל בנין וערן זהבי והאם דיבר איתם: "לא, עוד לא דיברתי איתם. זהבי הוא חבר טוב שלי ובהחלט אדבר איתו. אני יודע שאני נמצא עכשיו בליגה ברמה הכי גבוהה ואני מוכן לאתגר הזה".

1054207 דור פרץ | האתר הרשמי של ונציה

האם הוא דיבר עם המאמן פאולו זאנטי: "דיברתי איתו, הוא סיפר לי איך הוא רואים הדברים ואיך הוא רוצה לשחק בעונה הבאה. התרשמתי מהגישה שלו ומסגנון המשחק שתיאר לי. אני אוהב סגנון משחק התקפי. קיבלתי רושם ממש טוב ואני לא יכול לחכות להכיר אותו טוב יותר".

"החוויה הזו מגיעה בזמן הנכון", המשיך קשר נבחרת ישראל. "עזבתי את מכבי תל אביב ורציתי לחוות חוויה בסרייה A. אוכל? זה לא יהיה בעיה. אורח החיים האיטלקי לא יהיה בעייתי. אני מקווה שאוכל לדבר איטלקית כבר האמצע העונה. בוודאי יהיו קשיים, אבל נתגבר עליהם ביחד".

העמדה שלו: "באופן כללי אני משחק כמספר 6 או 8. אני אוהב להצטרף לרחבה ומשחק באגרסיביות. אני מנסה לשלב גם התקפה וגם הגנה בצורה הטובה ביותר".

1053582 דור פרץ | סוכנות נים גרופ

איך הוא חושב שיתמודד עם הקצב בליגה האיטלקית אחרי ששיחק כל הקריירה בליגת העל: "הליגה הישראלית היא ליגה מאוד טקטית, ודאי שלא כמו האיטלקית ויהיו פה קשיים חדשים. בישראל, היריבים שעמדו מולנו התגוננו ולא היה לנו קל להתמודד עם זה".

שחקן שהוא מעריץ בעמדה שלו: "המודלים שלי היו סטיבן ג'רארד וצ'אבי אלונסו. תמיד ניסיתי לקבל השראה מהם. בכדורגל האיטלקי תמיד אהבתי את ג'נארו גאטוסו, אבל הפכתי לשחקן הרבה יותר התקפי".

אבולוציה טבעית ומבורכת של מועדון בסדר הגודל שלנו, עם כל הצער שבעזיבה. שכל ילד שגדל היום במכבי ידע שאם יצליח בבוגרת, יוכל להגיע לסרייה א' ולהרוויח כמיליון יורו לעונה.

לפני2 שעות , לנצח צהוב said:

אבולוציה טבעית ומבורכת של מועדון בסדר הגודל שלנו, עם כל הצער שבעזיבה. שכל ילד שגדל היום במכבי ידע שאם יצליח בבוגרת, יוכל להגיע לסרייה א' ולהרוויח כמיליון יורו לעונה.

ממש ממש לא
אבולוציה טבעית שאתה מוכר שחקן כזה בין 2-4 מיליון יורו לא שהוא הולך בחינם. 
ושוב בהצלחה ענקית לדור, אוהב אותו בתור שחקן ספורטאי ואדם 

לפני9 שעות , הצבר said:

ממש ממש לא

חד משמעית.

אין כאן קצב של ייצוא שחקנים והכנסות ממכירות שאנחנו יכולים לאפשר לנכסים כאלו לעזוב תמורת כלום ושום דבר. 

לפני20 שעות , הצבר said:

ממש ממש לא

מקבל, "אבולוציה" מושלמת כוללת גם הכנסה למועדון מהנרטיב הזה.

• 1 month later...