Jump to content

דור פרץ

הנדון

Recommended Posts

לגבי זה שלא קיבלנו עליו כסף, יש לזה הרבה מינוסים ופלוסים אבל אפשר להסתכל על הצד החיובי

שחקנים יכולים להאריך חוזה והם יודעים שמכבי מספיק הוגנת לשחרר אותך אם אתה מקבל הצעה אטרקטיבית

לפעמים עדיף להרוויח את השחקן לעוד עונה מאשר להפסיד אותו על שנת חוזה שהוא והמועדון מתכתשים ביניהם

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

לגבי זה שלא קיבלנו עליו כסף, יש לזה הרבה מינוסים ופלוסים אבל אפשר להסתכל על הצד החיובי

שחקנים יכולים להאריך חוזה והם יודעים שמכבי מספיק הוגנת לשחרר אותך אם אתה מקבל הצעה אטרקטיבית

לפעמים עדיף להרוויח את השחקן לעוד עונה מאשר להפסיד אותו על שנת חוזה שהוא והמועדון מתכתשים ביניהם

ואכן הרווחת ממנו עונה לתפארת שבה הוא הכניס למכבי יותר כסף מכל סכום העברה שהיית מקבל עליו. 

1 hour ago, zion8 said:

עם מונאס באמת פאשלה, אבל פרץ בן 26. הוצאת ממנו כל מה שאפשר.  אם העניין הכלכלי זה העיקר היית צריך למכור אותו אחרי האליפות הראשונה עם איביץ'. במקום זה נתן פה עוד שנתיים אדירות(כן היה פצוע לא מעט באליפות השנייה אבל במכלול) . גם להביא מחליף ברמה הזאת עולה כסף, ולך תמצא אחד כזה. בוודאות אחד כמו פרץ לא היית מוצא.  אז יכול להיות שהיה עדיף למכור אותו אז - החלטה לגיטימית. יכול להיות שעדיף היה להשאיר אותו-לגיטימי לא פחות. שורה תחתונה זה לא דומה בכלל למקרה מונאס. 

רשמתי הכי ברור שיש שהמקרים שלו ושל מונאס שונים אבל השורה התחתונה אותו דבר ככה שאין צורך לדון בהבדלים.

בסוף, הוא שחקן עם פוטנציאל גדול שמסיים חוזה ועוזב בחינם, זה קרה גם עם דסה שהוא שחקן רכש. גם כאן, המקרים שונים, דור פרץ היה פצוע בקיץ שעבר ואז באה עונת קורונה. יש לנו את כל התירוצים בעולם. באמת. עדיין, אם אנחנו מתיימרים להיות מועדון מאוזן חייבים ללמוד להרוויח כסף על השחקנים שלנו.

כמובן מאכזב לא לקבל על שחקן כזה כסף, אבל הוא נתן הכל עד השניה האחרונה,מבחינתי מדוברבדוגמה לשחקן ישראלי שלא מוותר לעצמו, לא מחפש תירוצים, מתאמן ועובד קשה כל בוקר מחדש בשביל להיות הכי טוב, אני לא יכול שלא להיות שמח עבורו ולאחל לו הצלחה בלב שלם.

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

רשמתי הכי ברור שיש שהמקרים שלו ושל מונאס שונים אבל השורה התחתונה אותו דבר ככה שאין צורך לדון בהבדלים.

בסוף, הוא שחקן עם פוטנציאל גדול שמסיים חוזה ועוזב בחינם, זה קרה גם עם דסה שהוא שחקן רכש. גם כאן, המקרים שונים, דור פרץ היה פצוע בקיץ שעבר ואז באה עונת קורונה. יש לנו את כל התירוצים בעולם. באמת. עדיין, אם אנחנו מתיימרים להיות מועדון מאוזן חייבים ללמוד להרוויח כסף על השחקנים שלנו.

הרווחת 40 מיליון שקל מאירופה השנה פלוס מענקי מיקום, מענק גביע וכאלה. השער ניצחון שלו בטורקיה היה שווה לנו כל סכום העברה שהיינו מקבלים עליו, גם לפני שנתיים. מסכים בכללית על לעגן חוזית את השחקנים הבכירים שלך ואנחנו יחסית מצליחים לשמור על הנכסים שלנו ולקבל מהם תמורה מקצועית. אם אתה שואל אותי, הטובים ביותר לא צריכים להיות פה כבר בגיל 22. יו ווין סאם, יו לוז סאם. 

Just now, המכבייה said:

הרווחת 40 מיליון שקל מאירופה השנה פלוס מענקי מיקום, מענק גביע וכאלה. השער ניצחון שלו בטורקיה היה שווה לנו כל סכום העברה שהיינו מקבלים עליו, גם לפני שנתיים. מסכים בכללית על לעגן חוזית את השחקנים הבכירים שלך ואנחנו יחסית מצליחים לשמור על הנכסים שלנו ולקבל מהם תמורה מקצועית. אם אתה שואל אותי, הטובים ביותר לא צריכים להיות פה כבר בגיל 22. יו ווין סאם, יו לוז סאם. 

לא יודע אם בקיץ הייתי אומר את זה, חכמה בדיעבד וכו, ברור שגם תמורת מיליון יורו לא היה שווה למכור אותו ולפספס עונה כזו.

אני מסכים עם הסיפא מאוד ולכן אני ממש מבסוט בשבילו ועצוב בשביל גלזר שעם החוזה שהוא קיבל הוא או יסיים פה את הקריירה או יעבור לקבוצה סטייל שרן, בשביל החוויה ולא בשביל התחרותיות.

בכל מקרה, השורה התחתונה היא שצריך להתחיל להביא הכנסות משמעותיות משחקנים ישראלים, בדגש על אלה שגדלים פה. זה עובד כמו גלגל תנופה, ככל שנתחיל למכור שחקנים (שיצליחו) ככה גם נמכור יותר כמותית וגם ביותר כסף. כרגע, השחקן הישראלי הוא סחורה פגומה וזה פוגע מאוד במיץ' ובשאיפות שלו.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע אם בקיץ הייתי אומר את זה, חכמה בדיעבד וכו, ברור שגם תמורת מיליון יורו לא היה שווה למכור אותו ולפספס עונה כזו.

אני מסכים עם הסיפא מאוד ולכן אני ממש מבסוט בשבילו ועצוב בשביל גלזר שעם החוזה שהוא קיבל הוא או יסיים פה את הקריירה או יעבור לקבוצה סטייל שרן, בשביל החוויה ולא בשביל התחרותיות.

בכל מקרה, השורה התחתונה היא שצריך להתחיל להביא הכנסות משמעותיות משחקנים ישראלים, בדגש על אלה שגדלים פה. זה עובד כמו גלגל תנופה, ככל שנתחיל למכור שחקנים (שיצליחו) ככה גם נמכור יותר כמותית וגם ביותר כסף. כרגע, השחקן הישראלי הוא סחורה פגומה וזה פוגע מאוד במיץ' ובשאיפות שלו.

זה נכון אבל מיטש מצד שני עושה מאמצים לא קטנים לשמור אותם אצלו. גם את זה צריך לזכור. 

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

הבעיה שיש לך מגבלת זרים, אז יש תמיד את הטרייד אוף הזה בין להשאיר אצלך את הישראלים הבכירים לבין למכור בזמן.

כל עוד לא יסירו את המגבלה הזאת יהיה קשה להפוך לאיזה דינמו זאגרב או הכוכב האדום שמוכרות כל עונה שחקנים במיליונים.

שחקנים במכבי לא פעם בוחרים להאריך חוזה וצריך להבין שזה לא בא ברגל, הם יודעים שגם המועדון ישחרר אותם אם ההצעה המתאימה תתקבל וגם המועדון הוא ברמה יחסית סבירה לאירופה ואין טעם לעבור לאירופה רק כדי להגיד עברתי

אני מאמין שלולא הגישה הג'נטלמנית של מכבי הרבה שחקנים לא היו מאריכים חוזה או לא היו מגיעים לכאן זרים ברמה גבוהה יחסית, זה כי הם יודעים שמכבי מועדון עם מילה 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

שחקנים במכבי לא פעם בוחרים להאריך חוזה וצריך להבין שזה לא בא ברגל, הם יודעים שגם המועדון ישחרר אותם אם ההצעה המתאימה תתקבל וגם המועדון הוא ברמה יחסית סבירה לאירופה ואין טעם לעבור לאירופה רק כדי להגיד עברתי

אני מאמין שלולא הגישה הג'נטלמנית של מכבי הרבה שחקנים לא היו מאריכים חוזה או לא היו מגיעים לכאן זרים ברמה גבוהה יחסית, זה כי הם יודעים שמכבי מועדון עם מילה 

תהיה רגוע שהגישה שלנו לא הביאה שום זר מיוחד במינו

היא אולי השאירה ליותר זמן את סאבוריט או החזירה את ג'ראלדש

אבל גם הבריחה בקלות את אמאדור וגם את פשיץ' ואופואדו

דווקא בגלל ששחקנים יודעים שמכבי לא תעמוד בדרכם, דווקא בגלל זה, אסור להגיע למצב הזה.

היה צריך להאריך לו חוזה לפני שנה ולמכור אותו אפילו במיליון יורו העונה. משהו שגם ונציה יכלה לעמוד בו. אולי קצת של חשבון השכר.

לפני10 שעות , לא מוצא היגיון said:

אצילי מיכה פרץ ודאבור בחינם. מי היה מאמין. 

על דאבור נראה לי היו כמה שקלים..
אבל כל השאר בחינם...

9 דקות לפני, yello said:

למה ככה ?

ארחיב קצת על העמדה שלי:

מהצד שלי בתור אחד שרוצה מה שטוב לקבוצה נטו אז ארצה שהוא ישאר כמה שיותר במכבי ואם היה אפשר אז כל הקריירה שלו אבל המציאות העצובה היא שהוא עזב.

אבל אם מוסיפים את הצד שבו אני רוצה שדור יממש את עצמו מקצועית ויהיה לו טוב באיטליה מה שיוביל לעוד עיניים על הפרוספקטים שלנו ובתקווה שמכבי תצליח לנהל את הארכות החוזים שלה יותר בחוכמה אם יתאפשר אז גם נצליח לקבל כסף על התוצרים שלנו.

לפני11 שעות , maccabi-king said:

תהיה רגוע שהגישה שלנו לא הביאה שום זר מיוחד במינו

היא אולי השאירה ליותר זמן את סאבוריט או החזירה את ג'ראלדש

אבל גם הבריחה בקלות את אמאדור וגם את פשיץ' ואופואדו

איך הגישה הבריחה אותם?

אמאדור עזב בגלל האישה, פשיץ' מחליף קבוצות כמו גרביים וצ'יקו היה פצוע עד כמה שאני זוכר ואם להגיד את האמת, הוא אמנם כרגע שחקן שחסר לנו אבל לא איזה שובר שיוויון מטורף