Jump to content

דור פרץ

הנדון

Recommended Posts

בהצלחה מכביסט על, אחד המרגשים שהיו במועדון לחשוב איזו התקדמות אדירה ושיפור במשחק שלו הוא עשה מאז אותו גמר גביע הטוטו אצל ג'ורדי.  מאחל לו בהצלחה מכל הלב ובטוח שזאת לא התחנה האחרונה שלו באירופה.

1 דקה לפני, הנדון said:

בהצלחה מכביסט על, אחד המרגשים שהיו במועדון לחשוב איזו התקדמות אדירה ושיפור במשחק שלו הוא עשה מאז אותו גמר גביע הטוטו אצל ג'ורדי.  מאחל לו בהצלחה מכל הלב ובטוח שזאת לא התחנה האחרונה שלו באירופה.

שמח בשבילו שהוא התקדם. הוא השיג את כל מה שיש פה להשיג, הוא כבר לא צעיר, הגיע זמנו לצאת לחו"ל והלוואי להצליח ולהביא כבוד לו ולמכבי. רק דבר אחד עושה לי טעם חמצמץ, העובדה שהוא עובר בחינם. פעם בכמה שנתונים גדל אצלנו במחלקה שחקן באמת איכותי וחבל שעד שמגיע כזה הוא עוזב בחינם. אגב, גם מונאס שהיה כזה עזב בכמעט חינם. לכל אחד מהם יש סיבות וסיפור אחר, אבל השורה התחתונה היא אחת - צריך לדעת לגזור כמה ג'ובות על הכשרונות הגדולים שגדלים פה.

הכי מגיע לו בעולם, אבל הפרידה עצובה.
הוא דוגמה ומופת לכל שחקן צעיר שעולה מהנוער. משחקן שהיה מקבל שריקות בוז הוא הפך לשחקן הכי טוב בליגה. עם עבודה קשה והתמדה הוא השתפר באלמנטים שונים, שידרג את עצמו והפך לשחקן שלם ומושלם.

מעבר לזה, נראה שיש לו אופי יוצא מן הכלל.

שחקן הבית הכי מוכשר ששיחק פה מאז הסוכן שלו וזה אומר הכל. 

היה לי חלום שהוא יהפוך לשרן 2, אבל הוא שאף ליותר מזה. הוא יצליח שם, אין לי ספק. הקבוצה שלו פחות.

רגשות מעורבים.

מצד אחד מאוד עצוב לאבד את איש הברזל, את המכביסט ואת הלוחם שלנו.

מצד שני, ממש שמח בשבילו.

נשב לראות משחקים ונעודד אותך יא מלך. מחכים לך כמה שצריך.

מדהים איך הוא השתדרג עם השנים. התחיל כקשר אחורי שלא הצליח לעצור התקפות, עד שהתייצב בעמדה הזאת והפך לגרזן. אחרי שהיה מחמיץ מלא, בעונה של איביץ הוא התחיל גם לכבוש שערים. העונה הוא שידרג באופן משמעותי את משחק ההתקפה שלו והפך להיות מוסר נהדר. היום הוא שחקן 50-50 פשוט מושלם.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחקן הבית הכי מוכשר ששיחק פה מאז הסוכן שלו וזה אומר הכל. 

היה לי חלום שהוא יהפוך לשרן 2, אבל הוא שאף ליותר מזה. הוא יצליח שם, אין לי ספק. הקבוצה שלו פחות.

ואם יחזור כמו שרן אחרי שנתיים ? 

השחקן הכי טוב בארץ, שיהיה לו המון בהצלחה. בחירה קצת מוזרה אמנם אני חייב לציין, ציפית שאם ילך אז למועדון בכיר יותר. אבל כנראה שהכסף וזה שבונים בעיקר עליו הכריעו. 

בכל מקרה מקווה בשבילו שלא יחזור לארץ עד סוף הקריירה אולי חוץ מעונת פרישה במכבי. ושלא יפסיק להתקדם. 

תודה על הכל דור שיהיה המון בהצלחה מגיע לך!

עצם זה שהוא היה עם כרטיס ביד עם המון הצעות מפתות ובכל זאת שקל ברצינות להישאר לא מובן מאליו בכלל ואומר עליו הרבה ועל החיבור שלו למכבי.