Jump to content

מכבי אירופה 2021-2022

shahaf11

Recommended Posts

4 דקות לפני, המכבייה said:

היה כיף. סוייר שר כל המשחק. גבי נהדר. היריב היה חלש אבל כבר ראיתי תוצאות רעות מול כאלה. לחבק את היום ולשפר את מחר. בטח שאסור לפספס עליה מבית כזה. 

יפה. זהיתי את המכבייה ג׳וניור מהשידור בסוף. 

15 דקות לפני, Double said:

2 לינץ, מאבק דו-ראשי על המקום הראשון בבית

Yvgdtsv.png

החמישייה פתחה פער בהפרש שערים, נקווה שייגמר רק 2 בלינץ ואז תיקו נגדם יספיק בהנחה שאת השאר מנצחים

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אבל היא לא מציגה יכולת פחות טובה. גנבת ממנה תיקו, שלא בצדק.

שוב הפניתי אותך גם אז להישגים שלהם באירופה בשלוש השנים האחרונות. לא צריך להיות נמני או שרף שמקטינים כל קבוצה שהיא לא מהפרמייר ליג.

הישגיה של לאסק בשנים האחרונות באירופה:

העפלה ממקום ראשון באירופית (לא עשינו אף פעם לדעתי), בבית שכלל את ספורטינג, פסוו, רוזנבורג.

ניצחון על אלקמר בשלב 32 והעפלה ל16 (מכבי לא הגיעה לזה אף פעם)

ניצחונות על ספורטינג (פעמיים), פסוו, רוזנבורג, אלקמר, לודוגורץ (פעמיים), אנטוורפן, בשיקאטש, באזל (פעמיים) תיקו מול טוטנהאם.

לומר על קבוצה כזאת אמצע טבלה בישראל, כשבינתיים האמצע טבלה שלנו עפות בשלבי המוקדמות המוקדמים זה ניתוק ברמה גבוהה מאוד

אני ממש לא מסכים. המשחק היה פחות או יותר שוויוני וזה כשאתה זה שמציג יכולת פחות טובה. את לאסק ראיתי גם לפני זאת לא קבוצה כזאת איכותית. 

אתה יכול להפנות אותי עוד אלף פעם להישגים שלהם באירופה (אגב הישגים, אחד מאותם הישגים היה לעוף מולנו במוקדמות, כן?) אני עדיין לא מבין מה זה רלוונטי ליכולת הנוכחית שלהם? מצידי שיהיו זוכי ליגת האלופות גם. ביכולת הנוכחית שלהם הם קבוצה שאנחנו בהחלט צריכים לנצח. 

5 דקות לפני, Krishi said:

אני ממש לא מסכים. המשחק היה פחות או יותר שוויוני וזה כשאתה זה שמציג יכולת פחות טובה. את לאסק ראיתי גם לפני זאת לא קבוצה כזאת איכותית. 

אתה יכול להפנות אותי עוד אלף פעם להישגים שלהם באירופה (אגב הישגים, אחד מאותם הישגים היה לעוף מולנו במוקדמות, כן?) אני עדיין לא מבין מה זה רלוונטי ליכולת הנוכחית שלהם? מצידי שיהיו זוכי ליגת האלופות גם. ביכולת הנוכחית שלהם הם קבוצה שאנחנו בהחלט צריכים לנצח. 

לדעתי מכבי טובה מלאסק בפוטנציאל וצריכה לנצח (בטח בבית). במשחק שם הם היו טובים יותר (יותר באשמתנו ופחות בזכותם).

1 hour ago, Krishi said:

(אגב הישגים, אחד מאותם הישגים היה לעוף מולנו במוקדמות, כן?)

אתה מתכוון לריינדורף אלטאך בפלייאוף האירופית 2017?

זו קבוצה אחרת.

לפני2 שעות , Krishi said:

הם לא הפסידו מולינו- זאת היתה אלטאך.

זה לא הישגים משנות ה90. שנה שעברה הם עשו בתים אירופית (כולל תיקו מול טוטנהאם, ניצחון פעמיים על לודוגורץ ופעם אחת על אנטוורפן), שנה לפני הם עשו הישג שמכבי אף פעם לא עשתה.

הם קבוצה אירופאית טובה מאוד בשנתיים הקודמות, נקודה.

להשוות את זה לבית"ר ירושלים או הפועל חיפה זה בושה לאינטיליגנציה.

וכן אני לגמרי מסכים שהם היו הגרלה נוחה לדרג א', רק צריך להכיר בזה שיהיה מרוץ צמוד למקום הראשון אולי נצליח אולי לא, אף אחד מהם לא יהיה הישג אדיר או כישלון

6 דקות לפני, liewec815 said:

מישהו באמת מבין את הפורמט? מה קורה למקום שני? כמה עולות לשלב הבא ביחד עם הקבוצות מהאירופית?

מקום 1 עולה אוטומטית לשמינית,מקום 2+כל הקבוצות במקום השלישי מהאירופית מתחרות על הכרטיסים שנותרו לשמינית ומשם הכל רגיל.

אני ממש מקווה שנסיים ראשונים ויאללה לשמינית.

זאת באמת הזדמנות נדירה לצבור ניקוד, כסף, אבל גם לעשות קמפיין יפה. עם הגרלה טובה אפשר לראות את הרבע.

מכבי חייבת להגיע סופר מפוקסת למשחק מול לאסק שם סביר שהכל יוכרע

לפני1 שעה , הילד בן 30 said:

אני ממש מקווה שנסיים ראשונים ויאללה לשמינית.

זאת באמת הזדמנות נדירה לצבור ניקוד, כסף, אבל גם לעשות קמפיין יפה. עם הגרלה טובה אפשר לראות את הרבע.

מכבי חייבת להגיע סופר מפוקסת למשחק מול לאסק שם סביר שהכל יוכרע

גם אם נסיים ראשונים את הבית (ואנחנו רחוקים מהלבטיח את זה) בשמינית נפגוש קבוצות טובות, זה הטובה מבין מקום שני בקונפרנס לבין מקום שלישי באירופית, אלו ברובן המכריע קבוצות איכותיות יותר מאיתנו, גם אם את חלקן אפשר לעבור ביום טוב.

לפני2 שעות , ששון הצהוב said:

אתה מתכוון לריינדורף אלטאך בפלייאוף האירופית 2017?

זו קבוצה אחרת.

צודק, התבלבלתי עם אלטאך

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

הם לא הפסידו מולינו- זאת היתה אלטאך.

זה לא הישגים משנות ה90. שנה שעברה הם עשו בתים אירופית (כולל תיקו מול טוטנהאם, ניצחון פעמיים על לודוגורץ ופעם אחת על אנטוורפן), שנה לפני הם עשו הישג שמכבי אף פעם לא עשתה.

הם קבוצה אירופאית טובה מאוד בשנתיים הקודמות, נקודה.

להשוות את זה לבית"ר ירושלים או הפועל חיפה זה בושה לאינטיליגנציה.

וכן אני לגמרי מסכים שהם היו הגרלה נוחה לדרג א', רק צריך להכיר בזה שיהיה מרוץ צמוד למקום הראשון אולי נצליח אולי לא, אף אחד מהם לא יהיה הישג אדיר או כישלון

שוב, זה לא משנה גם אם כמו שאמרתי הם זכו ממש בעונה שעברה בליגת האלופות.

מה שמשנה זה היכולת הנוכחית. ההיסטוריה, לא שלהם ולא של אף מועדון אחר, לא מנצחת לבד משחקים.  אני לא חושב שאני אומר משהו כל כך חסר הגיון ותלוש מהמציאות. לפי היכולת שלהם העונה אני מצפה ממכבי לנצח אותם, לא בקלות כמו את אלשקרט או הלסינקי, אבל כן לנצח. לכן מבחינתי התיקו היה פספוס, ובכל מקרה, בבית זה חייב להיות ניצחון שלנו.

לפני3 שעות , Krishi said:

צודק, התבלבלתי עם אלטאך

שוב, זה לא משנה גם אם כמו שאמרתי הם זכו ממש בעונה שעברה בליגת האלופות.

מה שמשנה זה היכולת הנוכחית. ההיסטוריה, לא שלהם ולא של אף מועדון אחר, לא מנצחת לבד משחקים.  אני לא חושב שאני אומר משהו כל כך חסר הגיון ותלוש מהמציאות. לפי היכולת שלהם העונה אני מצפה ממכבי לנצח אותם, לא בקלות כמו את אלשקרט או הלסינקי, אבל כן לנצח. לכן מבחינתי התיקו היה פספוס, ובכל מקרה, בבית זה חייב להיות ניצחון שלנו.

נו שויין.

אם מודדים לפי היכולת בחודשיים האחרונים גם מכבי היא קבוצת אמצע טבלה.

בינתיים גם מכבי וגם לינץ מנצחות די בקלות את שאר היריבות והמשחק ביניהן היה עם עדיפות ללינץ. לא יודע איך אפשר להפוך את זה לבכיה לדורות, אבל בסדר..

23 דקות לפני, הנדון said:

כמה ניקוד מדיני צריכים בשביל לחזור לפחות לליגה האירופית האם זה יהיה בקרוב?

במתכונת הנוכחית של האירופית סיכוי קטן לעלות שלב, אולי עדיף לצבור נק' וכסף בקונפרנס ואם לוקחים אליפות להשתמש בדירוג כדי לנסות להגיע לאלופות.

1 hour ago, הנדון said:

כמה ניקוד מדיני צריכים בשביל לחזור לפחות לליגה האירופית האם זה יהיה בקרוב?

לא מאמין שזה יהיה בקרוב אבל אנחנו בסיטואציה טובה כרגע להתקדם באופן סביר בדירוג המדיני.

לפני2 שעות , Keano said:

במתכונת הנוכחית של האירופית סיכוי קטן לעלות שלב, אולי עדיף לצבור נק' וכסף בקונפרנס ואם לוקחים אליפות להשתמש בדירוג כדי לנסות להגיע לאלופות.

אפשר לעלות לאירופית, לסיים מקום שלישי ומשם לעבור לקונפרנס. 

לא הכי קשור לנושא, אבל במשחק חוץ באוסטריה הייתה צלמת עם מצלמת סטילס שצילמה את היציע שלנו מהמגרש, זאת הייתה צלמת של מכבי?

מה הסיכוי שמישהו פה מצא לאן העלו את התמונות האלה? אם בכלל