Jump to content

נכנס לטופ 10 משחקים?

BuSa

Recommended Posts

מבחינת תחושת היי אחרי המשחק ביחד עם כל המסביב והמעמד הוא טופ 3 בשנים האחרונות לדעתי.

מקום ראשון זה כמובן ה4-3 ואחרי זה הדרבי חזרה לבלומפילד עונה שעברה. נהנתי מכל רגע מהיציאה מהבית, דרך האבוקות והסתכלו לי בעיניים ועד החגיגות בג׳ינה ושבוע קדימה

בואו נדייק רגע את ההגדרות

משחק גדול עבור אוהד זה הטוטאל של החוויה.זו היריבה, זה המעמד, איך שהמשחק התפתח, כמה רגש המשחק הזה הוציא ממך וכן, גם איכות הכדורגל. לפחות עבורי, האיכות היא די נמוך ברשימה. כאוהד אני מעדיף לחוות רגעים שיחרטו לי בזיכרון ולא סתם להיות עד למשחק כדורגל איכותי ככל שיהיה.

האם עכשיו התשובה משתנה? או שאתם עדיין מכניסים משחקים אזוטריים כמו 10-1 נגד ראשלצ לרשימה לפני המשחק הזה חח

טופ 10 משחקים שנכחתי בהם בקלות

פאקינג גביע על הראש של הפועל בגמר בבלומפילד, הארכה דרמטית, עונה משוגעת של התקפי לב, אווירה משוגעת עם מיליארד אלף אבוקות, השרמוטות מתחרפנים על הספסל בדקה 120… איך אפשר לחשוב אחרת בכלל?

ברור שטופ 10.
משחק מהקשים שהייתי בהם בחיים שלי, הוציא ממני דברים ששכחתי שכדורגל יכול להוציא אפילו אחרי העונה המטורפת שעברנו.

לנצח את הפועל בגמר גביע זה רק דרגה אחת מתחת ללקחת אליפות על הפועל במירוץ של שתי הקבוצות.

איך אפשר שלא ?

בלומפילד מלא, הקהלים בטירוף, דרבי בגמר גביע זה אירוע נדיר שלעצמו. הייתי עם אדרנלין בגוף כמה ימים אחרי הזכייה הזו. לא כי נהניתי מהכדורגל אלא דווקא כי סבלנו רוב המשחק ואז יש את השקט הזה בדקה ה 115 , השופט המכור מסמן שאין כלום ויאללה בלאגן. 

הרגע הזה היה שווה ערך לשער בדקה ה 130.

אני לא יודע אם להכניס את זה ל-10 הגדולים או לא, אבל בלי ספק זה משחק שיהיה זכור .

קודם כל - המעמד. זה גמר גביע, לא סתם משחק.

שנית - היריבה.

שלישית- איך שהמשחק הזה התפתח, ועוד אחרי עונה כזו מתישה.

רביעית - הדרמה האדירה בסוף.

חמישית - הנהי והבכי של הפועל עד עכשיו. 

שאלה קשה. האינסטינקט שלי הוא שלא, אבל אולי זה כי מראש הדרבי איבד מהיוקרה שלו. זאת אומרת, ניצחונות אחרים בתקופה שבה הפועל היו שווים משהו נראים לי גדולים יותר. ובכל זאת, יש סיכוי שבעוד עשור זה אכן ייזכר כאחד הגדולים שהייתי בהם. חושב שקשה לי לתת תשובה עכשיו.

On 5.6.2021 at 12:30, BuSa said:

אני חושב שהברדק בסוף עם הגול שלהם היה האקס פקטור שמכניס את זה לטופ 10

ברדק בסוף לא מצדיק הכנסה לטופ-10. אמנם ראיתי בטלויזיה (כי אני גר בחו"ל יותר שנים מכפי שתכננתי במקור) אבל החוויה כמכלול מרגישה לי פחות מהרבה משחקים אחרים.

נהי של הפועל פשוט פחות מרגש אותי (והייתי בגוש כשהם תפרו אותנו שוב ושוב ושוב ושוב בדרבים) והתחושה בסיום הגמר הייתה הקלה סטייל מכבי-סל זוכה בתואר ולא התפרצות של אושר כמו נניח ב-6:2, 4:3 או אפילו ב-4:3 ברמת השרון בעונה של אוסקר. 

אני בהחלט מבין את מי שרואה בניצחון בדרבי בגמר גביע, עם כל מה שהיה, כמשחק שייזכר לדורות, אבל בעיניי ברדק זה לא משהו שזוכרים לדורות כמשחק גדול, אלא כברדק (למשל דרבי המוטות ששבר את הבצורת, שבטוח לא נכנס לטופ-10 של אנשים כאן). 

או בקיצור - 

On 5.6.2021 at 13:38, הילד בן 30 said:

מבחינתי החצי גמר היה משחק גדול יותר.

אם במעבר זריז אין לי מעל 9 משחקים בטופ 10, אז סימן שיש לו מקום גדול שם. 

בכלל כל מה שקרה בדרך לגמר ובמשחק רק מגדיל את הניצחון הרי אם בהתקפה לפני האדום היינו שמים את השלישי זה היה עוד שלישיה על הפועל, מאוחרת אבל עדיין  שלישיה. 

עברנו את הדרך הכי קשה שאפשר לקבל בגביע, כולם משחקי חוץ. 

ואז לבוא לבלומפילד  ולתת בראש להפועל(כן לקחנו גביע זה לתת בראש, זאת המטרה בגביע. כל השאר לא חשוב).  

תוסיפו לזה שאנחנו ממש לא קבוצת גביע, לעומת הסטטיסטיקה המטורפת לטובת הפועל, הפסידו פעם אחת בגמר בלבד בפנדלים נגד בית''ר(עם החמצות של עובד ודגו). 

*ב4-3 רמה''ש ו3-2 זהבי הייתי גר בחו''ל* 

המשחקים הגדולים שלנו  זה כאלו שהביאו לבסוף תואר או משהו אירופאי... לא בהכרח שיחקנו טוב או שהיה משחק גדול. 

הרי במצב רגיל אתה בכלל לא מגיע לפיגור נגד רמה''ש ולא מאבד יתרון מול בני יהודה החלשה וגם לא מאבד 2-0 מול חיפה הכושלת של 19/20. 

באמת שמטורף כמות הרגעים וההישגים של מכבי מ12/13 עד עכשיו... בתור אחד שהולך למשחקים מ93/94 בערך, אני נהנה מכל רגע. גם כשקשה.

On 7.6.2021 at 19:00, מנג'ר יונייטד said:

ברדק בסוף לא מצדיק הכנסה לטופ-10. אמנם ראיתי בטלויזיה (כי אני גר בחו"ל יותר שנים מכפי שתכננתי במקור) אבל החוויה כמכלול מרגישה לי פחות מהרבה משחקים אחרים.

נהי של הפועל פשוט פחות מרגש אותי (והייתי בגוש כשהם תפרו אותנו שוב ושוב ושוב ושוב בדרבים) והתחושה בסיום הגמר הייתה הקלה סטייל מכבי-סל זוכה בתואר ולא התפרצות של אושר כמו נניח ב-6:2, 4:3 או אפילו ב-4:3 ברמת השרון בעונה של אוסקר. 

אני בהחלט מבין את מי שרואה בניצחון בדרבי בגמר גביע, עם כל מה שהיה, כמשחק שייזכר לדורות, אבל בעיניי ברדק זה לא משהו שזוכרים לדורות כמשחק גדול, אלא כברדק (למשל דרבי המוטות ששבר את הבצורת, שבטוח לא נכנס לטופ-10 של אנשים כאן). 

או בקיצור - 

ברור שמצדיק. קיבלנו גול, הלב כבר קרס, ואז הוא בוטל. מדובר ברכבת הרים רגשית מטורפת. ואז ההתפרעות שלהם בזמן שאנחנו חוגגים להם על הדם, וקלינגר וטועמה וכרטיסים אדומים. וכל זה בהארכה בגמר גביע נגד הפועל. על מה אתם מדברים אנשים.

On 7.6.2021 at 14:25, Omer said:

שאלה קשה. האינסטינקט שלי הוא שלא, אבל אולי זה כי מראש הדרבי איבד מהיוקרה שלו. זאת אומרת, ניצחונות אחרים בתקופה שבה הפועל היו שווים משהו נראים לי גדולים יותר. ובכל זאת, יש סיכוי שבעוד עשור זה אכן ייזכר כאחד הגדולים שהייתי בהם. חושב שקשה לי לתת תשובה עכשיו.

נגיד החצי גמר 2-0 היה יותר מרגש בשבילי עם הצמד של דגו

אין מה להשוות את הדרבי של אז להיום

לפני21 שעות , BuSa said:

ברור שמצדיק. קיבלנו גול, הלב כבר קרס, ואז הוא בוטל. מדובר ברכבת הרים רגשית מטורפת. ואז ההתפרעות שלהם בזמן שאנחנו חוגגים להם על הדם, וקלינגר וטועמה וכרטיסים אדומים. וכל זה בהארכה בגמר גביע נגד הפועל. על מה אתם מדברים אנשים.

ברדק של הפועל זה לא מדד מבחינתי למשחק גדול. אתה רוצה להגיד לי שדרבי המוטות מדורג אצלך לפני ה-4:0 של אוסקר, ה-5:0 של שוטא, ה-3:2 זהבי או דרבים אחרים?

31 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

ברדק של הפועל זה לא מדד מבחינתי למשחק גדול. אתה רוצה להגיד לי שדרבי המוטות מדורג אצלך לפני ה-4:0 של אוסקר, ה-5:0 של שוטא, ה-3:2 זהבי או דרבים אחרים?

דרבי המוטות מדורג אצלי לפני ה 5-0 כי זה שבר בצורת של 4 שנים בדרבי.

17 דקות לפני, הנדון said:

דרבי המוטות מדורג אצלי לפני ה 5-0 כי זה שבר בצורת של 4 שנים בדרבי.

אני יכול להבין את העמדה שלך אבל ממש לא מסכים איתה. שבירת בצורת וברדק זה יותר מדי התעסקות במסביב וביריבה מאשר במכבי ובמכביזם.

חצי הגמר היה מכביזם בצורתו הטהורה. גם ה-6:2 על באר שבע. 

ה-4:3 על חיפה היה רכבת הרים גדולה יותר מכל מה שקרה בגמר מהרגע שפפיר המחריד החליט לא לשרוק לעבירה על פרץ. 

30 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני יכול להבין את העמדה שלך אבל ממש לא מסכים איתה. שבירת בצורת וברדק זה יותר מדי התעסקות במסביב וביריבה מאשר במכבי ובמכביזם.

חצי הגמר היה מכביזם בצורתו הטהורה. גם ה-6:2 על באר שבע. 

ה-4:3 על חיפה היה רכבת הרים גדולה יותר מכל מה שקרה בגמר מהרגע שפפיר המחריד החליט לא לשרוק לעבירה על פרץ. 

אני מסכים איתך בגדול אבל כן צריך להיות סיפור סביב משחק בשביל להיות מדורג יותר גבוה. החמש אפס למשל זה היה אחלה דרבי אבל לא מתקרב ל4-0 או ל2-0 בעונת אוסקר.