Jump to content

נכנס לטופ 10 משחקים?

BuSa

Recommended Posts

57 דקות לפני, gilad-b said:

אתה זוכר שה3-2 של זהבי היה משחק מזעזע ?

אין אפילו מה להשוות את הסיום של זה לזה

היה משחק מזוויע, אבל השחקנים נלחמו בסוף בצורה מדהימה והסוף עצמו הוא בכלל משהו שלקוח מסרטים

פה גם הסוף היה מזוויע ומלחיץ ואפילו קצת מגעיל

עם 10 שחקנים שלהם היינו קרובים לספוג

1 hour ago, kutomer said:

מכבי הרגילה אותנו לכל כך טוב שעל משחק כזה יש עוד התלבטות על כמה גדול הוא.

נצחנו את היריבה המיתולגית בהארכה אחרי גול שנפסל להם בVAR בדקה ה115 שהיה שולח את המשחק לפנדלים, בחודש בו הספקנו לעבור מבצע צבאי, להפסיד את האליפות, לאבד את כל הזרים ולקבל את רובם בחזרה.

וכמובן חשוב לציין שאת הגביע לקחנו אחרי שעברנו אולי את הדרך הכי קשה שהכדורגל שלנו יכול לספק ב2021.

אני לא יודע אם הוא נכנס לטופ 10, רק הזמן יגיד אבל לדעתי היה פה אירוע שיזכר לעוד הרבה שנים.

לא חושב שיש קשר בין כל מה שכתבת לאם המשחק נכנס לטופ של משהו

וזה שקיבלנו מתנה מהVAR לא עוזר גם לדבר הזה( נכון שהגיע פה האדום, אבל אין ספק שזו מתנה, כי אני מוכן לשים כסף שהביצים של האנשי VAR רעדו לפני שהחליטו את ההחלטה הזאת, והכל בגלל השופט העיוור הזה)

5 דקות לפני, maccabi-king said:

וזה שקיבלנו מתנה מהVAR לא עוזר גם לדבר הזה( נכון שהגיע פה האדום, אבל אין ספק שזו מתנה, כי אני מוכן לשים כסף שהביצים של האנשי VAR רעדו לפני שהחליטו את ההחלטה הזאת, והכל בגלל השופט העיוור הזה)

פה איבדת אותי.

Just now, maccabi-king said:

וזה שקיבלנו מתנה מהVAR לא עוזר גם לדבר הזה

מה שכתבתי זה חלק מהסיפור של המשחק, בדיוק כמו שחלק מה6-2 זה הסגל החסר שלנו, החלפות המאמנים בבאר שבע והלך הרוח בתקושרת.

המשחק הזה הוא סיפור שלם ומטורף ומה שציינתי זה רק חלק ממנו.

חשוב לי גם לתקן אותך לא קבלנו שום מתנה מהVAR, לא מבין איך אוהד מכבי יכול להגיד משפט כזה אפילו, הייתה עבירה כל כך גסה על דור פרץ וכל כך ברורה, פיפר בתצוגת שיפוט נוראית הצליח לפספס את זה ולשבור את ליבם המרוסק של אוהדי הפועל, זה מבאס עבורם אבל מרגש כל כך עבורנו.

לא הבנתם אותי נכון

לא הייתה פה מתנה מבחינת זה שלא הגיע לנו

אלא שזו באמת החלטה שלא כל צוות var יהיה מוכן להיות חתום עליה, בטח בגמר גביע, ולמרות זאת פה הם כן היו מוכנים לקחת החלטה אמיצה וללכת עם האמת

מבחינתי זו מתנה לכל דבר ועניין

ואני שמח שהפועל יצאה פה כואבת ומאוכזבת וחושבת שעשו לה עוול

אבל עדיין. זה ממש ממש לא משחק לטופ

זה משחק שאפילו את הסיום שלה עשינו קשה מדי עבורנו

18 דקות לפני, maccabi-king said:

לא הבנתם אותי נכון

לא הייתה פה מתנה מבחינת זה שלא הגיע לנו

אלא שזו באמת החלטה שלא כל צוות var יהיה מוכן להיות חתום עליה, בטח בגמר גביע, ולמרות זאת פה הם כן היו מוכנים לקחת החלטה אמיצה וללכת עם האמת

מבחינתי זו מתנה לכל דבר ועניין

ואני שמח שהפועל יצאה פה כואבת ומאוכזבת וחושבת שעשו לה עוול

אבל עדיין. זה ממש ממש לא משחק לטופ

זה משחק שאפילו את הסיום שלה עשינו קשה מדי עבורנו

רק להזכירך הואר לא החליט שום דבר, הואר רק התריע שלדעתם הייתה עבירה לפני השער שמחייבת ביטול השער (ואולי אפילו כרטיס אדום). הואר הוא גורם מייעץ.

את ההחלטה בסופו של דבר לקח רק פפיר. 

מבחינת רמת משחק זה לא לטופ. אבל כל הסיפור, הדרמה מסביב, ובכלל הדרך שלנו במפעל הזה עד לזכיה בו בהחלט משהו שייזכר להרבה שנים. 

לפני12 שעות , wddani said:

דרבי 4-0

בני יהודה 3-2 לוגסי 

דרבי זהבי 

דרבי 5-0 

חיפה 3-0 הניצחון בקריית אליעזר 

פלזן חוץ 

באזל חוץ 2-2 

גמר גביע 6-2 

חיפה 4-3 יונתן 

גמר גביע דרבי 

לא בהכרח בסדר הזה

מכבי-פרנקפורט

מכבי-חיפה 0-6

מכבי ת"א בית"ר 7-0

מכבי ת"א בקרית אליעזר 3-1

מכבי ת"א ראשון 1-10

מכבי ת"א -בורדו 2-1

מכבי ת"א מכבי חיפה אלברמן שער דקה 90

יש עוד הרבה משחקים שנכנסים קליל לפניו

לפני8 שעות , Krishi said:

רק להזכירך הואר לא החליט שום דבר, הואר רק התריע שלדעתם הייתה עבירה לפני השער שמחייבת ביטול השער (ואולי אפילו כרטיס אדום). הואר הוא גורם מייעץ.

את ההחלטה בסופו של דבר לקח רק פפיר. 

מבחינת רמת משחק זה לא לטופ. אבל כל הסיפור, הדרמה מסביב, ובכלל הדרך שלנו במפעל הזה עד לזכיה בו בהחלט משהו שייזכר להרבה שנים. 

באמת הדרמה הזאת תגרום לך לזכור בזה בערגה בשנים הבאות? 

אני מעדיף להיזכר באושר ב6-2 אחרי כל גול או ב3-2 של זהבי שהיה גול מהסרטים

לא בזה שגם אחרי ששמנו כל מה שעזר לנו לא להפסיד היה פאול מגעיל של הפועל ושופט חסר מושג

מילא אם אחרי הגול היינו ממשיכים לשלוט ביד רמה ואפילו עוקצים עוד גול הייתי נהנה מהזיכרון

אבל מה שקרה בסוף בכלל לא משהו שבא לי לזכור

הכי מצחיק שהיה כמה פעמים שהיינו 4 שחקנים על 2 שלהם ועדיין לא הצלחנו להבקיע, באמת שזה לא משחק שיהיה כיף להיזכר בו

מעדיף להיזכר ב2-0 על חיפה בחצי ולנסות להסביר למוח ששם זכינו בעצם, נגד כל הסיכויים וכל ההימורים

לפני3 שעות , erantheking21 said:

מכבי-פרנקפורט

מכבי-חיפה 0-6

מכבי ת"א בית"ר 7-0

מכבי ת"א בקרית אליעזר 3-1

מכבי ת"א ראשון 1-10

מכבי ת"א -בורדו 2-1

מכבי ת"א מכבי חיפה אלברמן שער דקה 90

יש עוד הרבה משחקים שנכנסים קליל לפניו

מבחינתי הדרבי הזה גדול יותר מכל אלו.

תחושת הלחץ והטירוף סביב המשחק הזה הייתה משהו מיוחד, היה כל כך הרבה להפסיד.

30 דקות לפני, kutomer said:

מבחינתי הדרבי הזה גדול יותר מכל אלו.

תחושת הלחץ והטירוף סביב המשחק הזה הייתה משהו מיוחד, היה כל כך הרבה להפסיד.

ה3-1 בקרית אליעזר היה הכי גדול אבר ממה שחוויתי כאוהד

בלתי ניתן להשוואה לכלום

אז באמת חיפה ומכבי זה היה יריבות

1 hour ago, maccabi-king said:

באמת הדרמה הזאת תגרום לך לזכור בזה בערגה בשנים הבאות? 

אני מעדיף להיזכר באושר ב6-2 אחרי כל גול או ב3-2 של זהבי שהיה גול מהסרטים

לא בזה שגם אחרי ששמנו כל מה שעזר לנו לא להפסיד היה פאול מגעיל של הפועל ושופט חסר מושג

מילא אם אחרי הגול היינו ממשיכים לשלוט ביד רמה ואפילו עוקצים עוד גול הייתי נהנה מהזיכרון

אבל מה שקרה בסוף בכלל לא משהו שבא לי לזכור

הכי מצחיק שהיה כמה פעמים שהיינו 4 שחקנים על 2 שלהם ועדיין לא הצלחנו להבקיע, באמת שזה לא משחק שיהיה כיף להיזכר בו

מעדיף להיזכר ב2-0 על חיפה בחצי ולנסות להסביר למוח ששם זכינו בעצם, נגד כל הסיכויים וכל ההימורים

לא הייתי שם את הגמר הזה בטופ 10 משחקים אבל מבחינת כל מסע הגביע הזה ומן הסתם מה שקרה בגמר זה בטוח ייזכר להרבה שנים. 

וואלה יובל ככל שאני חושב על זה יותר אני שם לב יותר שמי שבאמת אהד (היה הולך למשחק וחי את מכבי) באותה תקופה קשה שהושפלנו על ידי הפועל בדרבי מדרג את המשחק גבוה אצלו בחשיבות ובהנאה, אנשים שהיו שם בטלווזיה/לא היו שם פחות מתחברים (באופן טבעי..)

1 hour ago, erantheking21 said:

ה3-1 בקרית אליעזר היה הכי גדול אבר ממה שחוויתי כאוהד

בלתי ניתן להשוואה לכלום

אז באמת חיפה ומכבי זה היה יריבות

ב96 הייתי בן 5 אז קצת קשה לי להשוות, במשחק נגד בית״ר כבר הייתי בן 10 אז אומנם יש לי זכרון מאז אבל קצת קשה לי להשוות זכרון ילדות מתוק ככול שיהיה להבנה שיש לי היום.

לצורך העניין ה6-0 על חיפה היה כיף מאוד, אבל כבר היה חסר חשיבות אמיתית, די בעטנו שם בגופה והעובדה שהפסדנו את הגביע לאותה קבוצה בדיוק כמה ימים לאחר מכן היא מאכזבת מאוד.

אני לא בהכרח אומר שזה משחק שיכנס לטופ 10 משחקים שלי בתור אוהד, אבל הוא משחק אדיר בעייני. והכדורגל הגרוע שהיה בו לא מוריד מהחשיבות שלו מבחינתי.

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ה-1:3 בקריה ב-96' זה וואו מטורף.

השלישי של נמני שם....אחד הרגעים הכי מאושרים שלי כאוהד. 

היית עם הגב אל הקיר במחצית, אני זוכר את השחקנים שלנו עומדים ומחכים למשחק לחזור ..קשטן שטף אותם אחרי מחצית ראשונה שלא הגענו למשחק

מחצית שניה נתנו שם קונצרט

היה להם גלאקטיקוס, עד אז הפסד אחד בליגה..השחלנו להם את השני.

לפני2 שעות , Sawyer said:

וואלה יובל ככל שאני חושב על זה יותר אני שם לב יותר שמי שבאמת אהד (היה הולך למשחק וחי את מכבי) באותה תקופה קשה שהושפלנו על ידי הפועל בדרבי מדרג את המשחק גבוה אצלו בחשיבות ובהנאה, אנשים שהיו שם בטלווזיה/לא היו שם פחות מתחברים (באופן טבעי..)

קשה להגיד את זה עליי כשבזמנים הקשים עם לוני שהפועל הייתה עושה מאיתנו צחוק הייתי מנוי עוד לשער 11

רק ה3-2 של זהבי הצליח להחזיר לי על אותה תקופה קשה שהייתי יוצא עם דמעות אחרי הפסד בדרבי ואוכל השפלות בבית ספר על איזה גרועה מכבי ופתאום כל תלמיד בתיכון הוא אוהד הפועל

אם אתה רוצה קשר אמיתי בדירוג זה זה- מי ששם את המשחק הזה גבוה בדירוג זה אחד שרק רוצה לראות סבל של היריבה ופחות איך הקבוצה שלך ניצחה, ומי ששם את זה רחוק מהטופ זה אחד ששם משחקים בטופ לפי איך הוא גם נהנה מהמשחק של מכבי

עלק משחק גרוע אז לא נכנס.

הבלאגן אחרי השער שנפסל להפועל עם שירת הקונטרה ברקע, הקפיצה אותו קליל לטופ 10.

דרך חדשה להתעלל בהפועל ואנשים טוענים כאן שהוא לא בטופ 50.

6 דקות לפני, maccabi-king said:

קשה להגיד את זה עליי כשבזמנים הקשים עם לוני שהפועל הייתה עושה מאיתנו צחוק הייתי מנוי עוד לשער 11

רק ה3-2 של זהבי הצליח להחזיר לי על אותה תקופה קשה שהייתי יוצא עם דמעות אחרי הפסד בדרבי ואוכל השפלות בבית ספר על איזה גרועה מכבי ופתאום כל תלמיד בתיכון הוא אוהד הפועל

אם אתה רוצה קשר אמיתי בדירוג זה זה- מי ששם את המשחק הזה גבוה בדירוג זה אחד שרק רוצה לראות סבל של היריבה ופחות איך הקבוצה שלך ניצחה, ומי ששם את זה רחוק מהטופ זה אחד ששם משחקים בטופ לפי איך הוא גם נהנה מהמשחק של מכבי

לא חושב, לא הופך את זה לאיזה תחרות אהדה או משהו למרות שזה תואם את הדמות פורום שלי

הכוונה היא שמי ש"גדל" או עשה את השנים החשובות שלו כאוהד בתקופה הזאת מבין את היריבות של הדרבי יותר טוב ממי שחווה את העשור האחרון שהם כלום או בעשורים אחרים שהיריבות ביננו הייתה שוב פחות רלוונטית. 

4 דקות לפני, Sawyer said:

לא חושב, לא הופך את זה לאיזה תחרות אהדה או משהו למרות שזה תואם את הדמות פורום שלי

הכוונה היא שמי ש"גדל" או עשה את השנים החשובות שלו כאוהד בתקופה הזאת מבין את היריבות של הדרבי יותר טוב ממי שחווה את העשור האחרון שהם כלום או בעשורים אחרים שהיריבות ביננו הייתה שוב פחות רלוונטית. 

באמת שאני מבין את היריבות ושונא את הפועל לא פחות מאף בנאדם פה

אבל בלי קשר שאני שמח שניצחנו אותם, אני רוצה לראות תצוגה ממכבי כדי לשים משחק כזה בטופ

וגם אם ה3-2 לא נחשב תצוגה, הגול האחרון הוא תצוגה משל עצמו

פה לא היה שום גול של תצוגה, והיה גם כמעט ספיגה ב10 שחקנים שלהם

1 דקה לפני, maccabi-king said:

באמת שאני מבין את היריבות ושונא את הפועל לא פחות מאף בנאדם פה

אבל בלי קשר שאני שמח שניצחנו אותם, אני רוצה לראות תצוגה ממכבי

וגם אם ה3-2 לא נחשב תצוגה, הגול האחרון הוא תצוגה משל עצמו

פה לא היה שום גול של תצוגה, והיה גם כמעט ספיגה ב10 שחקנים שלהם

סורי, נשמע לי כמו זיון שכל. 

ב3-2 (היית במשחק עצמו ב11?) היה סבל 90% מהמשחק, פחות כדורגל ממה שהיה בגמר והיינו בנחיתות לעומת הגמר.

וצר לי לנפץ את המיתוס שאתה בונה פה מסביב ליום הגדול בחיי, אבל הגול של זהבי היה טעות של דגני, כמה מסירות גנריות וסיומת נחמדה ומדויקת של ערן (בהתחשב בשליטה שלו במיקום שלו במגרש ואיפה השער) מול שוער טמבל - לא שער קרנבל לא מהלך גדול ולא כלום. 

לניצחון בגמר גביע היה הרבה יותר השלכות ומשמעויות מאותו דרבי מדובר, הזוי בעיניי לפסול את הדרבי הזה כי "המשחק לא היה מספיק מהנה לצפייה" כאילו זה איי פעם היה דרישת סף.

43 דקות לפני, Sawyer said:

אני בדיוק 'גדלתי כאוהד' בשנים ההן שהיינו אשפה. מבחינתי העניין זה נטו ההרגשה של אחרי המשחק- יש משחקים שאתה יוצא מהן בהתרוממות רוח מטורפת שמחזיקה שבועיים. אולי זאת העייפות מהעונה, אולי זה שהפסדנו אליפות באותו שבוע, אולי זה כל מה שהיה במשחק עצמו (כתבתי בנושא סיכום שלך, כל החרא של הפועל ממש נמאס עליי. אני שונא אותם ברמה שזה לא בריא לי ואין לי כוח יותר לדרבים)...

לא קרוב לטופ 10 שלי אישית.

26 דקות לפני, Sawyer said:

סורי, נשמע לי כמו זיון שכל. 

ב3-2 (היית במשחק עצמו ב11?) היה סבל 90% מהמשחק, פחות כדורגל ממה שהיה בגמר והיינו בנחיתות לעומת הגמר.

וצר לי לנפץ את המיתוס שאתה בונה פה מסביב ליום הגדול בחיי, אבל הגול של זהבי היה טעות של דגני, כמה מסירות גנריות וסיומת נחמדה ומדויקת של ערן (בהתחשב בשליטה שלו במיקום שלו במגרש ואיפה השער) מול שוער טמבל - לא שער קרנבל לא מהלך גדול ולא כלום. 

לניצחון בגמר גביע היה הרבה יותר השלכות ומשמעויות מאותו דרבי מדובר, הזוי בעיניי לפסול את הדרבי הזה כי "המשחק לא היה מספיק מהנה לצפייה" כאילו זה איי פעם היה דרישת סף.

כן, אבל עדיין שער בהתקפה האחרונה מול הפועל, אחרי שכמה דקות לפני זה הם הובילו כשאנחנו עם עשרה שחקנים וישר אחרי קיבלנו פנדל... זה תסריט מושלם. 

בתקופה ההיא פערי הרמות בין הקבוצות היו פחות משמעותיות מהיום וכל עניין הניצחונות בדרבי היה יחסית חדש מה שהעצים את החוויה. היום אנחנו לוקחים ניצחון בדרבי כמובן מאליו. 

מצד שני, אם הדרבי הזה היה בעונת סוזה למשל, בטוח הוא היה נכנס לטופ 10 גם אם המשחק עצמו היה אותו דבר.

המשחק הזה נכנס לטופ 5 מבחינתי רק בגלל כל המסביב והמשמעות של התואר הזה בעונה כזאת... בתקווה שהיא תשליך באופן ישיר על ההשגיות בעונה הבאה

אגב, איכות כדורגל נטו לדעתי ה4-3 שנה שעברה הכי איכותי, נתנו שם קונצרט מול קבוצה איכותית בתוספת רגעי קלאצ׳ נדירים.